respublika.lt

Gerovės partijos skurdo valstybėje - straipsnio komentarai:

 • Nebejuokinga. 2019 lapkričio mėn. 11 d. 12:00:06

  "Permainos Lietuvai negresia - ji toliau sėkmingai gravituoja dvipartinės politinės sistemos linkui."

 • senis 2019 lapkričio mėn. 11 d. 11:33:10

  nustokite kaisioti Rumunija ir Bulgarija. Rumunija su Bulgarija, kaip ir Lenkija yra gana savarankiskos valstybes. Jos turi savo valiuta, kainos ten kitokios. Lietuva yra kolonija. Milijonas lietuviu privalo dirbti senosiose ES salyse, palaikyti ju gerove. Blogiausia, kad skelbdamiesi ES dalis, musu buve seimas, vyriausybe, JAV rezidentura, toje pacioje ES dirba 5 JAV kolona. Tai vadinasi Sorosiatina.

 • Ostaoas 0Benderis 2019 lapkričio mėn. 11 d. 11:00:48

  Čia ne Rio de Žaneiras, čia kurkas blogiau...

 • Zynoce 2019 lapkričio mėn. 11 d. 10:29:16

  gali keistis,,,,nezinome ka sako seselis .Cia lyg koks garsiojo Misos duetas su Raisa Maksimovna....

 • susikūrė 2019 lapkričio mėn. 11 d. 09:44:01

  Susikūrė sau gerovę aukščiausi vadovai. Seimo pirmininkas jei kasdien iš Vilniaus į kauną namo, prezidentas už gerą atlyginimą turistauja.. net ir premjeras ligoje tai dirba, tai... Jiems rojus. Seimas užsislapstinę su kgb.. 75 metams ir tik dėl savęs. Tauta tokius rinkos ir pagal save...?

 • Domas 2019 lapkričio mėn. 11 d. 09:19:57

  Faktas tas, kad prieš 30 metų tikėjome savo valstybe,nes ji dar nebuvo išvogta, dar žmonės nejautė tiek tyčiojimosi ir nepagarbos kaip dabar.Tiesiog tikėjome Lietuvos tikra nepriklausomybe.Dabar gi negali tikėt nė vienu žodžiu iš tų valdžiažmogių - jie viską meluoja,net smulkmenas stengiasi išverst taip, kaip jiems paranku...XX a. V-VIII dešimtmečiuose Vakarų valstybes purtė milžiniškos demonstracijos ir streikai.Tenykščiai ponai suprato: jeigu nepradės sąžiningiau dalintis pridėtine verte su dirbančiaisiais, kapitalizmui bus šAKĖS. Lietuviškieji bonzos šito dar nesuvokia.Jie net nesuvokia,jog puikuotis savo neregėta prabanga, didžiuliais turtais ir neribotomis galimybėmis visokiuose "stiliuose", "kosmopolitanuose",brangiai perkamose TV laidose yra tiesiog nepadoru,kai penktadalis tautos beviltiškai skursta,o nemažai visą amžių dirbusių pensininkų galo su galu nesuduria.. Paprastam žmogui tarybiniais laikais buvo tikrai geriau gyventi (apie Stalino laikus nekalbu).

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 11 d. 08:14:59

  Tauta tikiejo kad turies prezidenta isiejo visiškai kitaip prezidentas nu kulne o su iteisintais vagimis įslaptintais komunystais kagebistais ir gejais tautaturisuprasti garbyngas teisyngas prezidentas turietu pirmoja eilieja padaryti tvarka salija kurios neturime jau trisdešimt metu o nuotraukoje visi trys draugai Gribauskaite Diedulie ir gieri nesantis Nausieda aišku gierystki jiems ir jų laizytojams ir viel penkis metus.

 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 lapkričio mėn. 11 d. 08:10:48

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

 • Siaip nuomone 2019 lapkričio mėn. 11 d. 06:10:45

  Is tikruju ta geroves valstybes deklaracija absoliutus muilo burbulas. Viena diena musu prezidentas deklaruoja geroves valstybes ideja o kita diena jau apie tai pamirsta ir inicijuoja pigesniu rusisku Novatek duju nepirkima o taip pat - pigesnes ekektros nepirkima is Rytu kaimynu. Snekama apie kylancia ekonomika o ta pati Respublika neseniai rase apie zlunganti zemes uki. Del sunkumu augalininkysteje kaltina rusu ukrainieciu lenku konkurencija. Taip pat raso kad kasmet Lietuvoje sumazeja po 17 tukst karviu ir ju greit beveik neliks. Apie priezastis nekalbeta bet jos aiskios - del sankciju karo ir ne tik prarasta rinka Rusijoje o taip pat - padidinti JAV muitai pieno produktams is ES. Uzsienio politikos keist nieks nesiruosia tad ir esama padetis nesikeis. Taip kad geroves valstybe ko gero baigesi trimis Eu prie pensijos..

 • BUDULYNUI 2019 lapkričio mėn. 10 d. 20:46:21

  ,.,lt niekada nebus valstybe,todel,kad seimeriai.valdininkai.na visi,kurie uz paprasta tautieti laipteliu save skaito auksciau,paniekins ta,"zemiau"stovinti... suleke i uk letuvaiciai...dirbo,plesesi fabrikuose,ir iskilo kai kurie ,tapo vaizer (toks brigadininkelis,na jefreitor)... :-) na ir ka galvojate,is kart pradejo tuos,paprastus vaikyti,be muilo lysti valdziai i subienes, jei litovcas virsininkelis,zinok ramybes nebus,arsi kaip tevelis karlas :-)...NEKALTINKITE valdininku,jus patys(duok nors trupineli valdzios) tampate tokie pat,kaip tie,kurie dabar seime... :-) jus vergu gentis su nepilnavertiskumo sindromu :-)

 • BEKITE IS TOS SUPUVUSIOS 2019 lapkričio mėn. 10 d. 19:28:36

  Lietuvos. Kol dar nevelu. Geriau nieko nebus, bus tik dar blogiau. Kas tiki tu Korumpuotu "veikeju" pasakomis - tai ju problemos. Nepabegsite siandien - rytoj gal but ir gailesites....Bet kur kitur blogiau tikrai nebus, bet kas darbstus ir turi siokiu tokiu sugebejimu - bus tik geriau, net ir daug geriau. Cia ne vien del ekonominiu sumetimu, bet ir valstybes poziuri i ZMOGU. Karolina, Ieva Strazdauskaite ir nemazai kitu - Irodymas, kaip Lietuvoje yra ziurima i Paprasta Zmogu.

 • kam 2019 lapkričio mėn. 10 d. 18:45:51

  bet tele 2 parduoda nauseda

 • Nauris 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:47:39

  Kapitalistas geriau supūdys ir išmes tonas maisto produktų, bet nesumažins jų kainų, kad tik pelnai nesumažėtų. Naujųjų buržujų ir išnaudotojų KREDO: jūs DIRBKIT UŽ MINIMUMĄ, o mes vartysimės jūsų dėka susikrautuose milijonuose, pirksim brangiausius automobilius, milijonus kainuojančias jachtas, statysimės pilis su videokamerom, atostogausim brangiausiuose pasaulio kurortuose, darysimės šimtus tūkstančių kainuojančias perteklinių riebalų nusiurbimo operacijas... Tik jūs neskaičiuokit mūsų pinigų... XX a. V-VIII dešimtmečiuose Vakarų valstybes purtė milžiniškos demonstracijos ir streikai. Tenykščiai ponai suprato: jeigu nepradės sąžiningiau dalintis pridėtine verte su dirbančiaisiais, kapitalizmui bus šAKĖS. Lietuviškieji bonzos šito dar nesuvokia. Jie net nesuvokia, jog puikuotis savo neregėta prabanga, didžiuliais turtais ir neribotomis galimybėmis visokiuose "stiliuose", "kosmopolitanuose", brangiai perkamose TV laidose yra tiesiog nepadoru, kai penktadalis tautos beviltiškai skursta

 • Biškį su matematika... 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:20:54

  Pagal LT kainas - skurdo riba turėtų būt €1000. Žmogus mėnesį gali išgyvent tik vandeniu ,tačiau gyventi ir išgyventi -tai du skirtingi dalykai.

 • Inga 2019 lapkričio mėn. 10 d. 14:44:06

  Gerai ar blogai gyvenom prie sovietų,bet gyvenimas nuolat gerėjo ir turėjom VILT, kad bus vis geriau. Komunalinių paslaugų ir maisto kainos buvo tiesiog juokingos, lyginant dabartines ir atlyginimus.Vaikai turėjo galimybę mokytis,per atostogas - ilsėtis stovyklose,sulaukęs pensijos nebūsi priverstas kraustytis iš buto,nes susimokėsi už jį,turėsi NEMOKAMĄ medicininę pagalbą,nusipirksi vaistų,kurie kainuodavo kapeikas.Niekas padėvėtų ar nuo numirėlių nurengtų rūbų nenešiojo, kaip dabar.Žemina žmones viskas iki beprotybės: pagyvenę žmonės,besirausiantys apgedusių nukainuotų produktų krūvose "Makximose", jaunimas su universitetiniu išsilavinimu,šluojantis gatves ar plaunantis indus Londono restoranuose,lietuvaitės ES viešnamiuose,ar arabų šeichų haremuose,lyg skudurinės lėlės pardavinėjami vaikai…Ir naujalietuviai, už milijonus perkantys malūnsparnius,lėktuvus,vilas,jachtas,šunis už 20000 €, baigiantys išgrobstyti vertingiausius paupius,paežeres ir begėdiškai besipuikuojantys "Stiliuose".

 • nuomone 2019 lapkričio mėn. 10 d. 13:03:41

  iiki bulgarijos ir serbijos lietuvos uabui kaip asilui iki menulio,,pabuk serbijoj paskui rasinek idioto autorius

 • manau 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:38:00

  Lietuvai būtų geriau, kad žvirbliai pradėtų draugauti su zylėmis, šarkos su vištomis, namisėdos su keliauninkais. Gerovė valstybėje atsiras, kai visi seimūnai su savo klonais vyriausybėmis išsinešdins ilsėtis į kanarus.

 • Senelis 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:21:52

  Kai valstybę užvaldo anarhija nuo Seimo iki savivaldybių,gero jos piliečiams laukti nedera.Kai visos partijos ir judėjimai sukurti,kaip užimti valdžios postus ir įdarbinti jos narius ir gimines,jokia demokratija nekvepia.Kai Seimas ir išrinkti nepagal konstitucija priima priesaiką,jie išanksto daro nusižengimus,žinodami,kad užtai nereikės atsakyti,kai prokuratūra ir teismai priima sprendimus,ne pagal galiojančius baudžiamojo kodekso straipsnius, ,,giliu įsitikinimu ir dar Lietuvos vardu ir jų niekas nekontroliuoja ir neatsiskaito ir yra nepakaltinami,kitokios Lietuvos nei dabar yra ir negalėjo būti.O emigravusius lietuvius labai gražiai ir negražiai pakeis užsienio migrantai,o iš kokių šalių atvyksta puikiai patys matome,o kai prasigyvenę mūsų tautiečiai norės sugrįžti,gali atsitikti ir taip,kad jų vietovėse įsikūrę atvykėliai,nebenorės užleisti, o tada prasidės tai ko nei mes nei valdžia ką nors padaryti bus bejėgė.

 • Jons 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:09:45

  Viena su korupcija kovojo kitas Gerove kurs ! Durniams limpa pasakos!

 • abejinga 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:46:50

  100% garantuoju, kad nei vienai partijai Lietuvos gerovė nerūpi

 • Aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:31:25

  Skurdo riba - 245e? Pisi protą Tautai Valdai Vasiliauskai.

 • Gedimino nuomonė 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:23:00

  Šiandien per radiją išgirdau, jog žmonės bankuose laiko 14 mlrd. eurų. Tad, jei atsirastų ne psiaudo, bet tikras ekonomistas- Maršalas, tai jau yra nuo ko pradėti gerovės valstybę- nuo valstybinio banko atkūrimo, aišku jei jis įtikintų žmones pinigėlius į jį pervesti. Tačiau valdžiažmogiai Maršalo neieško, nes jie- vieni iš kvailumo- įtikėję jog ponia Rinkos ekonomika (kurios net panašumo nėra, nes matosi vien iš to ,bent man nesigirdėjo, kad nors vienas skelbtas konkursas būtų praėjęs skaidriai, kad bankai varžydamiesi dėl klijentų už indėlius, mokėtų palūkanas ir t.t.), užsienio investuotojai viską už juos padarys, o kiti iš nesąžiningumo yra parsidavę eunukams- gamybos priemonių savininkams ir užsienio bankų interesams. Protingesni iš Lietuvos išsibėgiojo, o tie, kuriems viltis- motina, pasiliko ir plaukia pasroviui, leisdami pasivadinusiems partijomis, jau net 30 metų save mulkinti. Šitaip ar iš kvailumo, ar sąmoningai Lietuvą rengiamasi taikiai perduoti į motulės Rusijos glėbį.

 • ss 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:18:17

  lt niekada nebus valstybe,todel,kad seimeriai.valdininkai.na visi,kurie uz paprasta tautieti laipteliu save skaito auksciau,paniekins ta,"zemiau"stovinti... suleke i uk letuvaiciai...dirbo,plesesi fabrikuose,ir iskilo kai kurie ,tapo vaizer (toks brigadininkelis,na jefreitor)... :-) na ir ka galvojate,is kart pradejo tuos,paprastus vaikyti,be muilo lysti valdziai i subienes, jei litovcas virsininkelis,zinok ramybes nebus,arsi kaip tevelis karlas :-)...NEKALTINKITE valdininku,jus patys(duok nors trupineli valdzios) tampate tokie pat,kaip tie,kurie dabar seime... :-) jus vergu gentis su nepilnavertiskumo sindromu :-)

 • Kelmas 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:11:35

  Na,jeigu ,,vatinukai' nebūtų balsavę už Kremliaus globotinio įkurtą ,,Tėvynės Sąjungą' Tėvynė nebūtų taip ...nustekenta. 8 metai valdžioje+2 metai su Kirkilu,Lietuvą NUGRAMZDINO . Kgb Čekuolio asmenyje neblogai pasidarbavo. Niekam net nešdomu,kodėl STEBUKLINGAI dingo AT stenogramos,kuriose Landsbergis PRIEŠINASI LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBEI. 100 metų paslėptų ,,patriotų' palikuonys dirba,todėl tą ir turim.

 • Aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:10:02

  345 e skurdo slenkstis Lietuvoje? P*** protą Tautai Valdai Vasiliauskai. Anglijoje mažiausia pensija - 848 e/mėn. Jei susiskaičiuoja mažesnė, tai dadedama pašalpos pavidalu iki tokio dyžio. P s Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos kaip vakariniame ES pakraštyje, o algos ir pensijos 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 lapkričio mėn. 10 d. 10:54:28

  7 seimai - antikonstituciniai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su visagale konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime).

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 lapkričio mėn. 10 d. 10:47:46

  Aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį _______________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei panašių. 2019 lapkričio 10

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠNIEKINO: Estijos sostinėje Taline vandalai išniekino memorialą komunizmo aukoms, ant jo išraižydami penkiakampes žvaigždes ir kitokius įrašus.
 • ČEKIJOJE: infekuotųjų koronavirusu skaičius nuo kovo mėnesio išaugo iki 9 200.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +14 C

 

+10 +11 C

 +19 +21 C

+22 +23 C

 

+16 +17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1136 PLN - 4.4495
RUB - 78.4416 CHF - 1.0720
GBP - 0.9009 NOK - 10.7880

Nuorodos