respublika.lt

Gal apmokestinkime ir šviesų rytojų - straipsnio komentarai:

 • Sviesus rytojus 2019 spalio mėn. 30 d. 17:30:25

  mums aptemo pries 30 metu,o atgaline data - apmokestinti neteiseta!

 • Seimūno Glavecko pranesimas 2019 spalio mėn. 23 d. 21:40:49

  Kur mūsų milijardai ,ponas seimo naris žino ,kiek jų isvagiama ir gražiai sakoma iš “švaistės milijonus”.Nemaciau niekur kad kas milijonus švaistytu. Jeigu butų tvarka išleistų seimas istatima ir plačiai išreklamuotų ant viso svieto per LR.ambasadas su valstybes garantija. atrandant paslėptus užsienio bankuose išvogtus valstybes pinigus.Vyriausybe duotų garantija kad surasti pinigai 50% atitektų nelegaliu pinigu ieškotojui ,o kiti 50% į šalies biudzeta.Dar reiketu inspektuoti su nepaperkama komanda per 30metu pastatytus dvarus,pajūrio paežerių pilaites,vilas ,teirautis iš kokiu lėšų jos įsigytos.Taip pat užsienio valstybėse įsigyta NT .Desimtmeti galėtume mokėti solidžias algas gydytojams,mokytojams,policijai ir ubagams pensininkams.

 • Gerovės Valstybė 2019 spalio mėn. 23 d. 14:42:44

  VISKĄ, KAS LIKO SUMOKĖJUS VISUS MOKESČIUS, BŪTINA PRIPAŽINTI SLEPIAMOMIS PAJAMOMIS IR KONFISKUOTI!!!

 • sakeme 2019 spalio mėn. 23 d. 14:29:58

  dirzus vesimes visi lygiai,tai kaip cia yra? viska nacionalizuoti ir isdalinti visiems po lygiai.

 • Spektaklis tesiasi 2019 spalio mėn. 23 d. 11:57:12

  O atrodo reikėjo taip nedaug - nedaryti nesamonių. Būtų užtekę alkoholio akcizą padaryti tokiu, kad pirktų jį Lietuvoje o ne Latvijoje ar Lenkijoje. Ar ne juokinga kad dabar braliukai Latviai staiga pasidarė labai daug geriantys? Užtat veryga su kvaila šypsena lūpose gali pasigirti kaip jis gerai dirba. Ką galiu kolūkiečiams palinkėti? Kad veryga juos gydytų tik pačiais pigiausiais generiniais vaistais.

 • hahmen 2019 spalio mėn. 22 d. 10:47:54

  ir stai dar galetu apmokestint pvmu atlyginimus! juk daug milijonu i biudzeta surinktu!

 • Benas 2019 spalio mėn. 22 d. 10:21:27

  K. Markso komunizmas – bandymas sukurti teisingesnę ir be išnaudojimo visuomenę. K. Markso nuomone, tai įmanoma tik įvykus pasaulinei revoliucijai. V. Leninas „išplėtė“ teoriją, kad komunizmą įmanoma sukurti ir vienoje valstybėje, ką, pasinaudojęs Vakarų valstybių pinigais, ir padarė Rusijoje. Religinės mokyklos, kurią baigė aukso medaliu, ir dvasininkų seminarijos auklėtinis J. Džiugašvilis (Stalinas), pasinaudojęs įgytomis žiniomis, kūrė komunizmą, žengdamas per lavonus... Neveltui V. Leninas savo priešmirtiniame testamente griežtai nurodė neprileisti Stalino prie šalies valdymo, bet tas visus pergudravo ir tapo vienvaldžiu tironu. Dėl to dabar komunizmas yra susiejamas su Staliniu teroru. Ne be kapitalistų propagandos.

 • Na jau 2019 spalio mėn. 22 d. 08:23:35

  Reikia isbuozinti seimunus ir tuos, kas nuo 90uju iki dabarties babkes plauna. Ir bus lt biudzetas 10metu jei ne didesnis ))))))

 • jomajo 2019 spalio mėn. 21 d. 19:43:02

  sekantis mokestis po naujų mokesčių bus šulinių ir tualetų apmokęstinimas : pirmu atveju kad dykai vandenį pumpuoji,kitu atveju kad dykai terši valdišką žemę,todėl po automobilių "taršos" mokesčio sekantis lozungas - "kiekvienai šiknai po taršos mokestį"!

 • Alina 2019 spalio mėn. 21 d. 10:56:51

  Jo, už ora, už santechnika, kad darai tualete, atseit terši, dar priims mokesti, kam tada didinti atlyginimus, jei viska atiduosime mokesciams. Viena ranka duoda, kita atima. Kur progresiniai mokesciia, kodel nepriima ir nepatvirtina įstatymu, nenoori,nes turčiai gauna daug, tai kam priimti toki įstatyma, istatymai tik bedniems...

 • to tokios tokeles 2019 spalio mėn. 21 d. 10:21:03

  pamirsai kaip klestejai sovietmeciu..? azijatai sumete kad kapitalizma galima sujungti su komunizmu...ir jiems pavyko! bet pas juos valdzioj azijatai o ne arabai! stai sovietinese buvo ir yra valdzioj arabai komuniagos...o kur arabai ten badas,karai ir betvarke...

 • renmen 2019 spalio mėn. 21 d. 10:14:32

  istikro pvm turetu but bent 30% ,tacku mokestis turetu but,o tai prisipirke po keleta seimai,ar vienas turi keleta... turtuoliu mokestis privalomai turi but! pas lt mecenatu nera kurie remtu mena ar sporta,tik kuo daugiau prisilupt bet kokiom priemonem ir varo svaistyt i pietus savo milijonus...o darbuotojams minimumus moka...stai tokiems turto mokesti uzdet reikia,is pelno nuskaiciuot 50% ! tiems kurie moka vakarietiskus atlyginimus darbuotojams pelno mokestis simbolinis koks 5-10%

 • Tokios tokelės... 2019 spalio mėn. 21 d. 09:00:56

  Kapitalistinės valstybės murkdosi krizėje, KOMUNISTINĖ Kinija ir KOMUNISTINIS Vietnamas klesti ir JAV (kapitalizmo citadelei) paskolino tiek, kad JAV ištiktų bankrotas, jeigu skolas reikėtų grąžinti per 1 metus... Padėkokim “Ačiū” AMB, fon LANDSBURGUI ir visiems ULTRAPATRIOTAMS, sausio 13-ai ir kovo 11-ai, LAISVEI IR DEMOKRATIJAI, EUROSOJŪZUI ir JAV, PKN ORLEN, Skandinavų BANKININKAMS, visiems OLIGARCHAMS ir t.t. už NUOSTABŲ gyvenimą KAPITALISTINIAME ROJUJE. Landsberginė-adamkinė-grybauskinė lojimo ant Rusijos ir Baltarusijos, visų Rusijos priešininkų palaikymo bei jankių šiknos laižymo politika Lietuvai padarė milžinišką žalą. Moka už tai eiliniai Lietuvos gyventojai, naivai tikėję tais demagogais... Gaila, kad ir dabar dar ne visi sugeba tai suvokti. Amen.

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 21 d. 08:50:39

  Kam rasinieti apie sviesa ritoju kada Judi’s ersta skurei vagis turite nuo laisvies atkurimo dienos ispliesiete isdrarskieti ispardaviete isvuogete Lietuva ir drystate kalbieti apie Lietuvos gerove jusu svolaciu didesnie puse turi siedieti kaliejime jus daug is zudiete Bet patis laisvi DAR drystate kalbieti apie Lietuvos gerove kada isvogtose Lietuvos turto season vartoties ir SAU viska leidzete nuo jusu gali isgelbieti tik tikri Lietuvei Bet ju niera liko tik ober vagies spikoDiedulies pavadynti avinai ir isversta skuriu palikonis.

 • na taip tuoj ir vardą... 2019 spalio mėn. 21 d. 00:58:25

  O jei rytojus bus nešviesus, kaip tada? Ne, taip nieko nebus, apmokestinsim mintis, bet tik tų kurie ne Seime sėdi.

 • Jo 2019 spalio mėn. 20 d. 23:45:31

  Geriausia ir naudingiausia apmokestinti orą: nesusimoki - nekvėpuoji, galą gauni, o valstybei - nėra žmogaus, nėra problemos. Liktų tik valdžiažmogiai. Puiku, ar ne?

 • Kis 2019 spalio mėn. 20 d. 22:35:21

  sutinku,nes tas sedjimas ant tuscios terbos,neatnes jokios naudos.Siulyciau ivesti progresinius mokescius,tada dar labiau sumazes atskirtis,atims nuo to kas turejo proga vagiliauti ir prides man,kuri neturejau priejimo prie ten kur buvo musu visu sunesti pinigai.Gal skamba markistiskai,bet dalintis butina,nes turtus turtuoliams nesa dirbantis.

 • s.l. 2019 spalio mėn. 20 d. 21:48:26

  šiais metais KAM biuždetas pasiekė 2 proc. BVP - maždaug vieną milijardą eurų. Pinigų kariuomenė turi tiek daug, kad nieko nebestebina jos perkami „auksiniai šaukštai“",buvusi aukšta KAM pareigūnė privačiame pokalbyje pasakojo, kad KAM finansiniame sektoriuje viešpatauja neūkiškumas ir pinigų švaistymas, "Gerovės" prezidento paranoja: nėra pinigų pensijoms, tačiau 300 mln. eurų sraigtasparniams "Black Hawk" pirkti atsirado,žinoma ne be naujų mokesčių įvedimo ir būsimo kuro ir elektros pabranginimo runkeliams-rinkėjams

 • >> "Šviesus rytojus" 2019 spalio mėn. 20 d. 20:41:53

  O konservatnikai tatos-anūkėlio juodai-rudi su blizgančiais išplautų milijonų Eur apvadėliais netiktų?..

 • Šviesus rytojus 2019 spalio mėn. 20 d. 18:17:00

  pasiektas - laikraštis ir portalas jau labai raudonas

 • TAM pasipiktinęs>JEIGU LIETUVA 2019 spalio mėn. 20 d. 15:12:29

  tau rimtai su galva viskas gerai??????!

 • Saziningam : 2019 spalio mėn. 20 d. 13:45:28

  Garsiausiai juokas skamba ... pro psichuskiu langus! Ir ten dauguma - saziningi...

 • deja 2019 spalio mėn. 20 d. 13:39:35

  liks ne nulis, o didelis riebus minusas. Nes mokesčiai ir kainos kyla kaip ant mielių ir tie keli skatikai svarstyklių nenusveria į tą gerą šviesiąją pusę. Tai tiek. Čia viso labo tik mano asmeninė nuomonė

 • CHA CHA 2019 spalio mėn. 20 d. 12:18:16

  tie vaiko pinigai ar keli milijonai pensijoms. Štai pirksim iš JAV 6 sraigtasparnius ir sumokėsim 300 milijonų eurų. Vadinasi, reikia dar kartą papurtyti ubagų terbą, uždaryti pusšimtį mokyklų. Juk milijonieriai savų tai neduos. O Putinas, pamatęs amerikonišką tecnniką iš karto į kelnes pridės.

 • Saziningi zmones prasau nesinervuoti 2019 spalio mėn. 20 d. 11:37:25

  Cia toks portalas pilnas rusisku troliu, kad kenkti ir nuodyti prota, kad Lietuvoje visi beviltiski kaip kremliaus propogandos pagrindine mintis yra “ nesostojavsojosa gosudarstva”. Tai ir atsispindi troliu komentaruose. Uoliai jie dirba. Protingiems tai kelia juoka.

 • pasipiktinęs>JEIGU LIETUVA 2019 spalio mėn. 20 d. 11:25:52

  pradėk nuo Rusijos . Tegu nors kiek susimažina ginkluotės skaičių prie Lietuvos sienų - juk tai ji kelia tiesiog bardaką , tai ji diktuoja Lietuvos ginkluotės didinimo sąskaitas. Tamsta esi tiesiog provokatorius ,juodas.

 • Viltis durnių motina 2019 spalio mėn. 20 d. 11:01:43

  Eilinį kartą, neplečiant gamybos (o be naujų fabrikų ji negali būti padidinta tiek, kad bvp būtų toks, kad iš jo mokesčių užtektų viskam) bus kabinami makaronai. Eilinį kartą bus Lietuva dar daugiau praskolinta bankams, to sąskaita eilinį kartą bus kapeikinis algelių ir pensijėlių padidinimas, eilinį karta viskas be priežasties bus pabranginta. Taigi viskas subyrės į turčių kišenes. Eilinį kartą bus kaip tame anekdote apie mešką ir beždžionę: meška bus kailiniuota, o beždžionė nuogu užpakaliu. Eilinį karta valdžios nesugebėjimas valdyti valstybės bus nurašytas į rinkos ekonomikos sąskasita- atseit kainas reguliuoja rinka. Prie ruso neefektyvios ekonomikos buvo, jei pilvo sąskaita sutaupai, tai taupkasėje pinigėliai paaugdavo. Dabar net šito nėra. Tad dabar nei taupydamas, nei dirbdamas nesutaupysi, nes kainos auga.

 • grūdas 2019 spalio mėn. 20 d. 10:13:29

  Dėk grūdą prie grūdo - sudėsi aruodą.

 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 spalio mėn. 20 d. 09:53:05

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

 • JEIGU LIETUVA 2019 spalio mėn. 20 d. 09:50:48

  skirs karo isterijos reikmėms 2,5 procento nuo BVP - tai sudarys apie 13% šalies biudžeto, o Normaliose ES valstybėse 2,5% nuo BVP yra tik 5% šalies biudžeto. Taigi, Prezidentūra, valdančiosios ir tradicinės partijos projektuoja Lietuvai visišką ubagynę ES dugne be jokios galimybės pasiekti deramą pragyvenimo lygį, o rusofobija yra tik vienas iš įrankių pateisinti nežabotą Lietuvių Tautos plėšimą. Dar daugiau - Lietuva vienintelė ES valstybė, kuri skiria karo reikalams daugiau nei 10 procentų metinio biudžeto - pagal biudžeto sandarą Lietuva labiau primena Totalitarinę ubagų Š.Korėjos tipo valstybę - neveltui Lietuvoje vykdoma masinė žiniasklaidos priemonių cenzūra spjaunant Į LR KONSTITUCIJOS 44 str

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Nuorodos