respublika.lt

Beveik Gerovės valstybė - straipsnio komentarai:

 • Z
  ZUK 2020 lapkričio 30 10:58:13

  Aš suprantu,kad Gerovės valstybė yra tada,kai toje valstybėje gyventi yra visiems žmonėms gerai.Ar bent 70 proc.Pas mus reikalai labai prastėja ir iki gerovės valstybės mums labai toli.Gerovės valstybė tikrai yra Seimo nariams,kurie švaisto tūkstančiais ne savo pinigų,gauna dešimtimis tūkstančių išeitines,o kiti žmonės išeidami arba nieko negauna,arba už mėnesį.Gerovės valstybėje neturi būti žmonių žemiau skurdo ribos.O dabar daug pensininkų negauna net 250 eu.pensijos,invalidai ir kai kurie bedarbiai kiekvieną dieną badauja.Visi esantys visose trijose valdžiose turi stengtis,kad žmonėms būtų gera gyventi Lietuvoje,bet dažnai yra priešingai,nes jie apie kitus negalvoja,tik apie savo kišenę.

  67 0
  Atsakyti
 • n
  na taigi aisku is kur padidejo indeliai bankuose 1,5 milijardo euru 2020 lapkričio 30 08:24:42

  matomai jau atejo ilgai laukta siunta is Briuselio nausedos ,,,geroves valstybes ir LGBTQ kurimuj,,lietuvoje visas naujai isrinktas agrastu seimas su simonytes ,,,vyriausybe ,,, pasidalino ta 1,5 milijardo ir pasidejo y savo saskaitas banke , ir sutupe namuose prie kompu --pradejo nausedai vadovaujant kurt savo libergrastu valstybe

  64 2
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 30 11:42:43

  nuo stojimo i ES, kiekvienam Lietuvos gyventojui buvo skirta po 40 000 euru paramos. Juos issidalino paramos dalintojai, sau sau sau, tau ubage, eilini gyventojau, nebeliko. Tau gerai bus ir anekdotas apie tiesiamus kelius, kuriama Nausedos geroves valstybe. Dalintojai, tuos milijardus ir nunese i bankus. Prisidenge pandemija isvogs ir pasiskolintus milijardus, vel padauges indeliu bankuose. Vagys, valdantys Lietuva, net 150 milijonu nesuranda 13 pensijai, nors Nauseda ragina nato skiriamus pinigus padidinti iki 2,5%. 0,5% nuo bvp, butu apie 500 milijonu. Zadejo vienisiems pensinkams prieda prie pensiju, bet pazadejo, patiesijo...reikia sarvuocius uz triguba kaina pirkti. Gerai, kad durniams tanku neleidzia pirkti.

  60 1
  Atsakyti
 • O
  Olga 2020 lapkričio 30 13:27:48

  Dirbau valstybės tarnyboje. Geresnio darbo nėra. Valandą dirbu, dvi valandas kavos pertraukėlės. Gerai dabar karantinas ir darbas iš namų. Gali kava gerti namie. Trečdalį valdininkų sumažinus darbas nenukentes. O biudžetą sutaupytume.

  50 3
  Atsakyti
 • j
  janina 2020 lapkričio 30 09:16:39

  Na dabar suprantama kodėl pas mus reformos geros tik popieriuje? Kad ir paskutinė elektros energija,ją reformavus nuo kitų metų jį brangs beveik pas visus pardavėjus???ir ką tu padarysi jog pas mus statistiką pateikia tik vidurkius o ne atskirų piliečių grupių rezultatus?Visiems gerai ,kai Leonido laikais ,progresuojam?

  48 0
  Atsakyti
 • C
  Covid-as biudzetiniam tranynui kaip atlaidai, kuo ilgiau tuo geriau 2020 lapkričio 30 10:02:00

  "darbas" nuotolinis, saibos ir dar su bonusais garantuotos, kuo ne svente marytes zemej. paziuresim kaip bankioras "gerulio valstybe" stums, kai biudzetiniu tranu kaip amaro priviso ir galo krasto nematyti. KAM-o luzeriukai su nauju vadu anusu, laukia, net finansavimo padidejimo, nes ne lygis parketiniams generolams dirzus verztis.

  48 0
  Atsakyti
 • l
  lietuviškos gerovės valstybės perspektyvos 2020 lapkričio 30 13:42:36

  Lietuvoj ,kad sukurt sąlygas dabartinei tvarkai išgyvent būtina perimt Vakarų patirtį ir skubiausiai įvest BBP (bendrasias bazines pajamas ) kiekvienam gyventojui ,negaunančiam 500 eur/mėn. pajamų minimumo. Juk Vokietijos ,nuo kurios BVP ,kaip skelbia mūsų "nepriklausoma" atsilieka 30 - 40 procentų ,JAU nustatytos išmokos sudaro 1300 eur/mėn. Taigi, anot mūsų propagandos , lietuviškas BBP turėtų siekt apie 1300 x0,65 = 845 eur/mėn. Šiai dienai ,atsižvelgiant į stulbinančiai augančias kainas , plius aferiūgų numatytą elektros brangimą ( kažkokie būtini pasirinkti nauji tarpininkai /spekuliantai ) kas sąlygos vėl žyyymų visų kainų augimą .Todėl vien dėl tokio grobuoniško elektros kainos didinimo , būtina būtų atitinkamu procentu kelti ir lietuvišką minėtą BBP dar bent 10 procentų. (ir tai tikrai ne iš gero gyvenimo ,o tik kad savo šalies piliečių visai nesupūdyt gyvų skurde).

  46 0
  Atsakyti
 • N
  Nausėda pasirinko 2020 lapkričio 30 15:57:23

  Kandidatai į ministrus Aplinkos ministras Simonas Gentvilas Energetikos ministras Dainius Kreivys Finansų ministras Gintarė Skaistė Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas Kultūros ministras Simonas Kairys Socialinės apsaugos ir darbo ministras Monika Navickienė Susisiekimo ministras Kasparas Adomaitis Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys Švietimo, mokslo ir sporto ministras Jurgita Šiugždinienė Teisingumo ministras Evelina Dobrovolska Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Ekonomikos ir inovacijų ministras Aušrinė Armonaitė Vidaus reikalų ministras Agnė Bilotaitė Žemės ūkio ministras Dalia Miniataitė Tai štai. Ka pasakė Ši monke tą ir paskyrė, mano jau negerbiamas prezidentas, Nausėda Turės jis ir visa Lietuva gėdos iš kai kurių ministrų, ypač iš anūkėlio lanzbergėlio ir iš lervos armoškės

  42 2
  Atsakyti
 • P
  Palinko liepa salia kelio... 2020 lapkričio 30 10:02:30

  >...O tai kas cia su tuo Narbutu?Itariu, kad jis jau gyvena "geroves valstybeje" ir santaupos jo banke gerokai padidejo?Ka turejote galvoje?Idomu suzinoti apie tuos "geroves valstybes" gyventojus.

  39 0
  Atsakyti
 • .
  ...> nauseda pasirinko 2020 lapkričio 30 21:25:31

  Po tokiu pasirinkimu, as siulau - mano sunus mokosi 5 klaseje {l.gerai}, ar negaletu, jisai pakeisti siu sarasiniu..? pvz:, kad ir teisingumo ministres dobavolskos, ar ir pacio uzsienio reikalu ministro - ozinio anuko??????????????... Nes, mano sunus, aukletas ne ozinio, o mano tevu Lietuviska dvasia.

  36 1
  Atsakyti
 • W
  Wilhelmas 2020 lapkričio 30 19:06:34

  30 metų LT vyksta deindustrilizacija, d*bilizacija ir depopuliacija. Dabar atsirado langas šiuos procesus pagreitinti dešimtis, o gal net šimtus kartų. Ir šita proga, kaip matome, aktyviai naudojasi. Kuo mums bus blogiau, tuo daugiau jie kalbės apie sėkmę. Mes ir jie skirtingai suprantam terminus. Juk niekas nepaaiškino, ką viena persona tūrėjo omeny sakydama gerovė. Gal jiems gerovė kai mūsų nėra?

  35 0
  Atsakyti
 • l
  liūdna bet 2020 lapkričio 30 14:07:22

  juo toliau, juo labiau ta graži svajonė Gerovė daros panaši į Kaliausę

  34 1
  Atsakyti
 • A
  Ang 2020 lapkričio 30 14:26:59

  Abejoju ,kad pavyks. Nes visi taip kalba ir ar patys jau atsiduria "gerovės valstybėje"ir galvoja ,kad jau viskas,jau pasiekėm. Kartais juokinga,bet daugeliui žmonių nelabai. Kažin už ką guldė galvas mūsų Tėvynės gynėjai,daugelio kauleliai ilsisi amžino įšalo žemėje,Sibiro platybėse. Jie tikrai mokėtų sukurti tikrą gerovės valstybę,nesidraskytų dėl turtų,nereikalautų tik man. O dabar matom ką turim . Liūdna.

  34 1
  Atsakyti
 • a
  ats 2020 lapkričio 30 18:03:04

  jei tik dabavolska bus ministre,ta\i LENINAS sake teisybe,kad valstybe galui valdyt ir valytoja, isvertus lietuviskai kiekvienas durnius, svarbu ,kad butu savas,tiap kad URA i sviesia ateiti

  34 1
  Atsakyti
 • R
  Roms 2020 lapkričio 30 16:13:45

  Kodel jūs nesuprantat gerovės valstybę tik Nausėdai ir seimunams o kitiems nauji mokesčiai tipo cukraus ir kt

  33 0
  Atsakyti
 • v
  v 2020 lapkričio 30 21:55:29

  keisti jus zmones esat, kai buvo prezidento rinkimai, tai dauguma bego balsuoti uz nauseda ir simonyte, nors ir taip bus aisku, kad sitie du kandidatai tik blogins gyvenima sitoj valstybej, tai dabar dejuojat, kai buvo seimo rinkimai, vel begot rinkti uz visokius armonaites, lansbergius, karbauskius ir uz kitas tautos siuksles, buvo aisku is dalies nesaziningi rinkimai, bet nebeajoju, kad pilna atsirado durniu, kurie uz juos balsavo, dar kita daugiau kaip puse rinkeju, net nejo balsuoti, vienodai buvo viskas, dabar vel nepatenkinti kas vyksta, kai reikia protestuoti ir reikalauti atsakomybes uz karantinus, uz sveikatos sistemos ir verslo zlugdyma ir uz kitus nusikaltimus,reikalauti abusrdisku istatymu atsaukimo ir uz kitus dalykus, vel visi tyli, bijo kazko arba susirupines tik savimi, kokie patys esam, tokioj ir valstybej ir gyvenam

  30 3
  Atsakyti
 • S
  Siaip 2020 gruodžio 02 05:08:33

  Daugumai cia jau niekas neidomu. 30 metu pakankamas laiko tarpas suvokti, jog nuo taves cia niekas nepriklauso, o valstybe- fikcija. Viskas yra, tik niekas neveikia.

  30 1
  Atsakyti
 • t
  to Nausėda pasirinko 2020 lapkričio 30 16:13:14

  Va dabar tai bus gerovės valstybė, Nei juoktis, nei verkt

  29 0
  Atsakyti
 • N
  Nu jau ,kad gerai 2020 lapkričio 30 19:08:51

  gyventi ir net smagu GEROVES VALSTYBEJE ! tik atkreipkite demesi ,kaip gerai imite kaip kurie politikai ir Seimo nariai,kurie pasiskyre sau kancelerinems prekems po 1000 eur. ir daugiau,o kur dar islaidos ivaiirems bordeliams,personalines pensijos ! kitos ismokos ir lengvatos visu zmoniu saskaita. Taip visi vergai ir baudziauninkai kurie uzdirba tik 2,3 eur uz valanda geruju ir ismintiguju ponu patvirtinta,bei pencinkai labai laimingi gaudami tik truputi virs 200 eur....o visi sie siurbelles tik ir siurbe is varkso zmogelio ir aiskina kokie jus laimingi gyvendami geroves vallstybeje. Nei sazines nei savigarbos.O kaip apie kurios net nesinori net sneketi nes net verti zmonemis vadinti. Reikia tik laukti ,kad zonems baigsis kantrybe ir kada pratruks votis.Ar nepasikartos Baltarusijos scenarijus.Viskas turi pradzia ir pabaiga.Tie kas nesupranta ar pradeda suprasti per velai,tie patys susinaikina save.Pavyzdiu istorijoje labai daug.

  29 0
  Atsakyti
 • P
  Piranija 2020 lapkričio 30 12:42:30

  Tai kad ir gerovės valstybė! Namornykus turime, greitai čipus turėsime! Jums, ponai ministrai, milijardai, mums namornykai! Labai didelis AČIŪ!

  28 2
  Atsakyti
 • L
  Laima 2020 lapkričio 30 14:47:13

  tikra tiesa,sau issidalino tukstancius, o kas gauna minimuma tai nera pinigu ji pakelti.......

  28 0
  Atsakyti
 • a
  as 2020 gruodžio 02 04:33:12

  sekmes tiems kas papuolete igeroves valstybe !!!! mes rinkejai dar pakentesim ..Tokia valdzia neturetu ilgai traukti tokiom aiplesom kaip armoskaite ,simonke ir eile kitu isgamu ??

  28 0
  Atsakyti
 • R
  Reiketu patikslinti kiek zmoniu pasididino indelius 2020 gruodžio 02 06:48:18

  5 oligarchai pasididino turta po 300 mln, va tau ir 1.5 mlrd.

  28 1
  Atsakyti
 • z
  zero 2020 lapkričio 30 17:39:05

  Laisva Lietuva su 250e pensija jau turim,tukstantmecio stadionas ,,pastatytas'' ,gyvenimas ,,gereja''kai kuriem,dabar liko tik sukurti geroves valstybe.......nu klounai

  27 1
  Atsakyti
 • z
  zemaitis 2020 gruodžio 01 22:38:43

  Kas uzdirbo tuos milijardus,ar ne tie kurie nezmoniskom kainom pardavinejo kaukes id dezinfekcini skysti ,viska susigrobe i savo rankas,kad vaistinese nebuvo like nieko,ir plese is paciu skurdziausiuju,kraudami sau kapitala,paprasti zmones liko be darbu ir pajamu,nes rykliai paprasciausiai ismete juos i gatve,ir dar reikalauja varsai kompensaciju,va jiems ir skirta geroves valstybe,be tik ne fufaikiniams,kurie duona uzsidirba dirbdami

  27 0
  Atsakyti
 • t
  taigi>V 2020 gruodžio 01 22:30:14

  kazkas labai pasistenge,kad dauguma rinkeju nebalsuotu,kiek zmoniu negavo pranesimu,kiek nebuvo sarasuose,nes kuo maziau balsavo,tuo daugiau balsu kliuvo koncervams,visos priemones pateisina tiksla,kazin kiek dar isankstiniuose balsavo is kapiniu,juk jie irgi geri rinkejai

  26 0
  Atsakyti
 • t
  tai as 2020 gruodžio 02 12:05:02

  sutaupiau tuos milijardus is savo 186eu pensijos,PAVYDEKIT.......ACIU

  26 0
  Atsakyti
 • T
  Taip 2020 lapkričio 30 20:57:49

  Karantinas ir yra geroves valstybes pagrindas. Jokiu sventimu, jokiu pramogu, klubu, baru sokiu, sekso viesose vietose, jokiu kelioniu i sekso rojaus salis. Nusipirkai is ryto alaus ir cigareciu ir gulek ant sofos. Kai nusibosta , rasyk komentarus, isliek kas ant sirdies.

  25 1
  Atsakyti
 • V
  Vagims 2020 gruodžio 01 20:13:43

  šita Marijos žemė ne gerovės valstybė, o pažadėtoji Dievo karalystė, kitaip ko tiek daug jų čia įsikibę laikosi. Greitai tautines mažumas, mus lietuvius, išvaikys po svietą, kad tik kuo daugiau užgrobti žemių ir turto. O veršių veršiai už tokius nubalsavo, tai patys pirmi ir būsit išvaryti, kad nebūt kam atsiskaityti. Lietuvi, lietuvi, kada susiprotėsi???

  25 0
  Atsakyti
 • g
  genetiškai modifikuoti organizmai 2020 lapkričio 30 11:21:03

  1,5 mlrd už 0,5 proc. metinių palūkanų. Jau nebėra ko genetiškai modifikuoti

  24 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PRAŠYMAS: Baltijos šalių ir Lenkijos elektros perdavimo operatorės prašo Europos Komisijos skirti dar 238 mln. Eur elektros tinklų sinchronizavimo su žemynine Europa antrajam etapui.
 • REAGUOS: Europos Komisija reaguos į Lenkijos Konstitucinio teismo sprendimą, ES įstatymų leidėjams ir Lenkijos ministrui pirmininkui Mateuszui Morawieckiui pareiškė EK pirmininkė Ursula von der Leyen.
 • KARANTINAS: Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms, iki lapkričio 15-osios, įvedamas karantinas.
 • ATSAKYMAI: Antradienį Seimo posėdyje generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsakys į parlamentarų jai raštu patektus klausimus apie rugpjūtį prie Seimo kilusias riaušes.
 • VIZITAS: Antradienį į Vilnių atvyks Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda: oficialus vizitas skirtas Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230-osioms metinėms paminėti.
 • APDOVANOJIMAI: Pirmadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) apdovanoti Tokijo olimpinėse žaidynėse prizines vietas užėmę sportininkai, jų treneriai ir medikai.
 • TVORA: 400 kilometrų ilgio tvorą pasienyje su Baltarusija norėtų statyti 12 įmonių.
 • POLIGONAS: Naujasis karinis poligonas turėtų atsirasti Rūdninkuose, pirmadienio posėdyje nusprendė prezidento Gitano Nausėdos vadovaujama aukščiausius šalies pareigūnus vienijanti Valstybės gynimo taryba (VGT).
 • AUTOMOBILIAI: Sausį-rugsėjį Lietuvoje pirmą kartą įregistruoti 109609 naudoti lengvieji automobiliai, t.y. 2,6% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu 2020 m. (112588 vnt.),o vidutinis jų amžius siekė 11,2 metų.
 • UNESCO: Kitais metais paaiškės, ar istorinė Kauno teritorija – Žaliakalnis drauge su Naujamiesčio teritorija pateks į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote, kad tarp nelegalių migrantų gali pasitaikyti teroristų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Planuojama įvesti iš darbuotojų lėšų apmokamą testavimą. Kaip planuojate elgtis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +3 C

+5 +13 C

 

+11 +15 C

+5 +9 C

+11 +15 C

 

+11 +15 C

0-5 m/s

0-9 m/s

 

0-11 m/s