respublika.lt

Ar kaukė apsaugos nuo infarkto? - straipsnio komentarai:

 • O
  Ontons 2020 rugsėjo 07 09:13:02

  Tiek aptingom,kad sunki pasidarė kaukė,kurią užsidėti reikia tik būriuojantis,poliklinikoje,vaistinėje ir parduotuvėje.Dėkokit Verygai,kad dar gyvi.

  16 48
  Atsakyti
 • z
  zeka 2020 rugsėjo 07 08:47:38

  Kas nedirba - tas ne klysta. Dabar visi gudrūs rėkauti ir teisti , o vasario mėnesį sėdėjo uodegas prispaudę ir tylėjo , nes niekas nežinojo , kas ir kaip čia bus.Visada po visko galima pareikšti , kad galėjo būti geriau , kitaip ir pan., ir nusikratyti atsakomybės.Nėra labai jau gerai , bet nėra taip jau ir blogai. O geriau atsigęžti reikia į save ir sąžiningai atsakyti-ar aš viruso pusėj , ar galiu ir šiek tiek pakentėti.

  23 46
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2020 rugsėjo 07 11:21:51

  " Kacapėliai " ir kiti "vasios", jei lietuviška tvarka nepatinka, varykit pas Putiną ar Lukašenką. Ten už nepaklusnumą paglosto.

  4 45
  Atsakyti
 • K
  KAS 2020 rugsėjo 07 08:53:37

  Kas suinteresuotas tokiais staipsniais ? Kam reikalingas toks beprasmis triuksmas , kai Lietuva tuoj pavirs siaures Italija , kur zmones krito kaip muses ?Kam tokie straipsniai spausdinami ?

  21 42
  Atsakyti
 • T
  Taip 2020 rugsėjo 07 09:13:04

  Parašyta, kad reikia skaityti komentarus, o ne straipsnį, nes komentatorių nuomonė yra tarsi Saliamono pasakyta išmintis. Deja, deja, kad visus šiuos 15, manau bus ir daugiau reikėtų patalpinti Vasaros gt. 5. Jei pritruksite vietos gerb.redaktoriau, išnomuokite Lukiškių buvusias kameras - tikriausiai laisvos, ten juos palinksmins teatralai, nes portale jie negali taip pasityčioti, o ten teatralų kompanijai tiks. Kodėl Vytai siūlau jums nuomoti, nes jūs taip pat kartais mėgstate pasityčioti iš rimtų dalykų...Sėkmės ir toliau tarnauti konservatoriams su leberalais...

  12 30
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 rugsėjo 07 09:48:05

  Tomkus isteriju megejas , Taip pasireiskia tartiufiska prigimtis .

  8 30
  Atsakyti
 • S
  Senolė 2020 rugsėjo 07 09:55:40

  Atvirai. Neskaičiau delfio. lryčio, 15 -kos min, o dabar supratau, kad teks atsisakyti paskutinio Tomkaus portalo. Labai gaila, nes tai buvo paskutinis langelis į vadinamųjų "žinių" pasaulį. Aysiprašysiu knygų, nes buvau jas apleidus, o gal kūryba. Nemėgstu parsiduodančių "pasaulio" arba kokios nors vienos vietinės partijos nurodymams... .

  13 26
  Atsakyti
 • t
  tai tiesiog pritrenkiančiai nepriimtina 2020 rugsėjo 07 15:06:58

  žmonės,ar gi nesuprantat ,kad atsivėrė koncervinės trydos kloaka.Priešrinkiminė. Juk konservams ,logiškai mastant ,jau tikrai nė tų 5 proc. neimanoma būtų surinkt ,jei ne tas jų nupirktas už mūsų pinigus,susodintas į šiltas galios vieteles , taip vadinamas elektoratas.Apgailėtina rašliava.Kaip ir logika - ne virusas , o veryga visiems čia dejuojantiems neša nuostolius ,mirtis, bankrotus,etc....Geriausi linkėjimai bene geriausiam iki šiol mūsų sveikatos apsaugos ministrui. Sėkmės.

  14 22
  Atsakyti
 • >
  >Negaliu žiūrėti į šią fizionomiją 2020 rugsėjo 07 18:46:20

  O ar pagalvojai, kad net nežinai pats(ti)kas užsakė šiuos tavo kaltinimus Verygai??? Suamsėjo šunėkas vienas ir kiti choru pradeda skalyti, jog tenka net langus užsidaryti... Mieste šunų dabartyje daugiau nei kaime. O dabar rimtas patarimas. Manau, jog esi suagęs vyras (moteris), jei turi vaikų. Todėl ir elkis kaip tėvas (motina), o ne koks atlėpaausis(ė). Saugok save ir savo vaikus, o taip pat ir tėvus, nelandžiok po kavines, kur reikia užsidėk kaukę. Juk ji ne akmuo ant nosies. Stebėk, kad ir vaikučiai kam priklauso turėtų ir lakytųsi jiems nustatytų taisyklių ir nepamatysi kaip prabėgs ta karonė be pasekmių. O verkšlenti kaip mažvaikiui tikrai nederėtų, juk gėda ar ne??? Man tai koktu nuo tokių komentarų...

  7 19
  Atsakyti
 • J
  Jonas 75 2020 rugsėjo 07 13:17:20

  Rinkimai matosi is komentaru arteja ir konservai puola issijuose Veryga.

  20 19
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 rugsėjo 07 09:33:59

  Labai liux straipsnis parodantis valstieciu vaduku veidus.Kaip Taip nicu valstieciu atstovas patase..Respublika koncervatoriu ir liberastu uzsakymus vykdo.Pas kolhoznikus vieta tiesa( Karbauskio )irviena partija (valstieciu)Kai TSRS laikais ar kaip koncervatoriu ir Lanzbergio))Veryga yra priklausantis sadomazo pogrupio atstovas.Neduot,draust ir paciam ribotis

  15 18
  Atsakyti
 • D
  Daktare Kristina 2020 rugsėjo 07 18:52:38

  Jo sutinku tik kaukes mus isgelbes.Geriausia tai respiratorai.Jei yra galimybe tai rusiskos dujokaukes tos su straubliu.Labai sake geras dalykas.Jei nesisaugosim bus kaip Nemecineje.Ismirs visi ..zinokit nebuvo kam kapuose duobiu kasni.Norit sito jus konservininka leberastu demokratai pacentrinti?Ir pono Verygos nelieskit;))

  6 16
  Atsakyti
 • M
  Miksas 2020 rugsėjo 08 22:55:12

  Kas pyktinasi ir šaršalą kelia, ogi lansgrybino palaikytojai t,y. k o n s e r v a t o r i a i, nes nieko benuveikė žmonėms per 4 Seime būvimo metus, tai dabar ir biesijasi . Klaiku, nes reklmai jie naudoja žmones užpuolusį karono virusą. Atseit, nedėvėkit kaukių, tai , kada visas pasaulis dėvi ir saugosi. Nori konservos su dedule sunaikint tuos mūs likusius 2 mln. Baisu, net LR T vis reklamuoja ne gerai dirbančius, o kažkokią t o r ą atvežtą į Telšius. Manęs nedomina svetimos toros ar žydų užmačios. Čia Lietuva, o ne Raudų siena Izraelyje. Gal liaukitės brūkę visokias toras ir dėvėkim kaukes, kad nunyktų tas B.Geitso sukurtas virusas, naikinantis mus-žmones...

  4 13
  Atsakyti
 • j
  jo 2020 rugsėjo 07 10:52:22

  Nereikia peticijų. Tiesiog ateikite į rinkimus ir išbalsuokite valstiečius iš valdžios. Bet nepamirškite , kad jokių būdu negalima balsuoti už konservatorius ar socdemus ar kitas sistemines partijas.

  52 12
  Atsakyti
 • M
  Miksas 2020 rugsėjo 07 18:30:14

  Kas pyktinasi ir šaršalą kelia, ogi lansgrybino palaikytojai t,y. k o n s e r v a t o r i a i, nes nieko benuveikė žmonėms per 4 Seime būvimo metus, tai dabar ir biesijasi . Klaiku, nes reklmai jie naudoja žmones užpuolusį karono virusą. Atseit, nedėvėkit kaukių, tai , kada visas pasaulis dėvi ir saugosi. Nori konservos su dedule sunaikint tuos mūs likusius 2 mln. Baisu, net LR T vis reklamuoja ne gerai dirbančius, o kažkokią t o r ą atvežtą į Telšius. Manęs nedomina svetimos toros ar žydų užmačios. Čia Lietuva, o ne Raudų siena Izraelyje. Gal liaukitės brūkę visokias toras ir dėvėkim kaukes, kad nunyktų tas B.Geitso sukurtas virusas, naikinantis mus-žmones...

  8 12
  Atsakyti
 • A
  Antsnukinis valdžiažmogių ūkis - kas jo laukia? 2020 rugsėjo 07 13:24:10

  Nuo priešrinkyminės kampanijos morčiaus apsvaigusios sisteminės partijos su lizinginių vyriausybės partijomis priešakyje nė nenutuokia, kad tas jų visų toleruojamas "antsnukių" vajus ir žmonių, neprisimančių to antsnukinio valdžiažmogių ūkio dalinamo opiumo (su jį lydinčiu protu nesuvokiamo dydžio lizinginės vyriausybės skolų šleifu) apsisprendimas, be abejonės, nublokš tas partijas į politinio lauko patvorį, kur joms jau seniai laikas apturėti amžiną atilsį +

  22 12
  Atsakyti
 • k
  keidanskas 2020 rugsėjo 07 08:35:43

  Net keista,kad šiandie beveik penkių minučių bėgyje spėjau užsiregistruot rugsėjo 29 dienos skambučiui dėl vaistų išrašymo.Ė,brač,nežlugo šventas reikalas.Sveikatos sistemos ledlaužis laužia ledus!

  7 11
  Atsakyti
 • K
  Kadangi 2020 rugsėjo 07 08:30:49

  išlindo tiesa dėl žmonių kvailinimo,orumo žeminimo,baisiai didelių baudų ir visiško nesirūpinimo jų sveikata,o tik prievartiniu kaukių dėvėjimu,žmonės pasidarė išvadas už ką nebalsuoti artėjančiuose rinkimuose. Stipriai nukentės R.Karbauskio partija šitaip liaupsinusi A.Verygą.Europiečiai atsibudo,o vokiečiai ieško teisinių būdų,kaip nubausti kaltuosius dėl nesirūpinimo žmonių sveikata dėl ligų,kurios daug sunkesnės už tą išpūstą burbulą.

  56 11
  Atsakyti
 • l
  legaliai 2020 rugsėjo 07 10:37:02

  Visose šalyse leista nedėvėti kaukių tiems, kurie turi problemų dėl širdies, kvėpavimo sutrikimų ir pan. tas dusinančias kaukes dėvėti reikia tik trumpai - kol apsiperki ir pan. Ten, kur jų reikia visą dieną (pardavėjai ir t.t.) jie dėvi kitokias kaukes, neuždara, jos taip nedusina. Nekelkit isterijos, išeitis visada yra.

  22 11
  Atsakyti
 • P
  Pagaliau ivardijo 2020 rugsėjo 07 08:09:03

  kas istiesu vyksta LT.Nuo pat kovo pradzios buvo aisku,kad,tai afera kuria prisidengiant bandoma suvarzyti zmoniu laisve.Is vis yra nesuprantama,kaip du nedeakvatus zmones sugebejo visa sali paversti vergais.Kam tada reikalingas seimas,prezidentas?Gal uztenka vieno zmogaus kuris valdys sali o ne 141?Idomu kas atsakys uz zmoniu mirtis kurie mire negave pagalbos,uz suzlugdytus verslus?Veryga kuris isivaizduoja esas neklystantis,skvernelis,kuris nekencia visu,nauseda,kuris nieko nemato ir negirdi?Nereikalinga tokia valdzia kuri issidirbineja is savo zmoniu o rupinasi svetimais.Baltarusius kviecia gydytis,mokytis,dirbti o savus meta lauk ir smaugia baudomis,draudimais ir vis didejanciais mokesciais.

  62 10
  Atsakyti
 • R
  Realybė 2020 rugsėjo 07 10:30:50

  Straipsnyje piktinamasi, kad žmones laiko silpnapročiais? Be reikalo.

  6 10
  Atsakyti
 • p
  pagaliau parase tiesa 2020 rugsėjo 07 13:23:23

  visos sitos kaukes ira tiesiog apiplesimas zmoniu ,o pasislepe medikai su generiniais vaistukais isviso parodija ,idomu kaip atrodytu jeigu zmogus noretu remontuoti nama perplanuoti ,ir kreiptusi tik i statybininkus ,o sie uzklotu asbesto stoga ,sienas isdazytu alyviniais dazais ,grindis sudetu neslifuotos medienos,tai va mokek pinigus ir gerai ,va tokia dabar medicina ,ne gydytoju ira dar like tikrai geru ,bet va dar pries veryga uzdraude gydytis is kitu saliu kad ir europos sajungos isigytais vaistais ,na o VERYGA viai paliko tik generinius .ir padare nepasiekiamus medikus .

  41 10
  Atsakyti
 • N
  Nebegaliu žiūrėti į šią fizionomiją 2020 rugsėjo 07 18:01:52

  Kas su ta kortona darosi? Juk I etape mūsų įžymusis epidemiologas Veryga nuolat aiškino, kad vaikai neužsikrečia ir neužkrečia kitų. Visi šventai tikėjom, ir mirčių ir užsikrėtimų buvo mažai. Dabar II etape jis jau elgiasi kitaip. Užpuolė vaikus ir diena dienon, valandom, gąsdina, kiek vaikų užsikrėtė tuo baisiuoju maru, kiek mokyklų užsidaro. Ir taip diena dienon. Kas su tuo psichiatru Veryga darosi? Padėkit gi kas nors, nes tikrai kažkas negero su juo, nes nebespėjam vykdyti jo keistus nurodymus ir baigiam išprotėti nuo jų kaitaliojimų! Ble, juk visų organizmai yra skirtingi,kai kuriam skersvėjis yra tik lengvas oro gurkšnis, kitam perpūtinas, sloga, temperatūra. Ir visa tai dabar pavadinta KORONA. UŽKNISO šitas nežinia kieno įsakymų vykdytojas!!!

  20 10
  Atsakyti
 • V
  Vladas 2020 rugsėjo 07 09:10:37

  Iki visi piliečiai nesupras kad vykdomas žmonių genocidas ir nenusluos nuo žemės bankininkų. Kas aštuntas žmogus mirs nuo bakterologinio ginklo - koronos visuso

  34 9
  Atsakyti
 • T
  True 2020 rugsėjo 07 08:01:42

  Veryga teismo nusipelno teismo visu pirma del to kad nepriestaravo ir padejo savo parasa del mobilaus rydio antenu spinduliuoted "leistinos" normos padidinimo iki sunkiai isivaizduojamo skaiciaus - 1000 mw/cm2. Toliau jau sektu situ bangu siluminis poveikis zmonems. Tai tas pats kaip miktobange tik galingumas mazesnis. Visuomenininkai atrinlo apie 300 straipsniu auksciausio lygio mokslo zurnaluose apie siu bangu zala. Apie 50 straipsniu pateikti irodymai jog sitos bangos - kancerogenas (kai kuriu mokslininku nuomone rizika susirgti veziu padideja keleta kartu). Izraelio mediku duomenimis poausines liaukos vezio atveju yra padaugeje 5 kartus. Va koki sveikatos ministra turim...atsiprasant..

  49 9
  Atsakyti
 • A
  Ar čia nuomonė? 2020 rugsėjo 07 20:07:59

  Tai anoniminis pabambėjimas nei į tvorą, nei į mietą, kam čia šovė į mkaulę, kad kaukė tai infarkto profilaktikos priemonė

  3 8
  Atsakyti
 • >
  > Kas supras? 2020 rugsėjo 07 10:05:16

  Aš jums atsakau, kad tai rinkiminės kompanijos dalis. Konservatoriai bet kokiomis priemonėmis stengiasi valdančiuosius nustumti nuo "pjedestalo". Tam yra spauda... Šiandieną pirmoji "Forumo" laida, todėl stebėkite kaip Pumprickaitė taškysis į kairę ir ten kur tik ne konservatoriai bus, nes tai konservatorinis ruporas...

  46 8
  Atsakyti
 • 3
  35 metu RIMI pardavejos mirtis 2020 rugsėjo 07 13:40:14

  Ar tik ne nuo " vienkartines kaukes", naudotos 12 val.? Gal kas zino tiksliau?

  32 8
  Atsakyti
 • V
  Verygai patarimas 2020 rugsėjo 07 07:41:56

  Negadink savo partinai reikalu, jei nori nepadet koncervams ir panasiems , atsistok ir pasakyk i savi mikrafa tiesa, kaio kad ankscisu sakei , kad kaukes yra sh, kaip psichiatras dar gali pasakyti jog tai galinguju , kur uz virvutes viska tampo metodas parodyt avinams ju vieta (masems) , kirsinti visuomene , kad kai pamato ieinanti vartotoja sakytu nebe laba diena o duotu komanda - KAUKE!

  20 7
  Atsakyti
 • P
  Psihiniam psihiatrui 2020 rugsėjo 07 07:48:12

  Psihiniam psihiatrui susimeskime ir nuvezkim pilna fura kaukiu kad jis toliau su jom zhaistu , gales savo ministerijoj iskvaizduot jog tai auksas/pinigai, vonia prisileist jomis

  26 7
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar ketinate švęsti Jonines?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur slepiatės nuo tropinių karščių, užklupusių Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+21 +27 C

+22 +29 C

 

+18 +27 C

+31 +35 C

+21 +35 C

 

+23 +30 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos