respublika.lt

Z.Vaišvila: Jie mus valdo baime - straipsnio komentarai:

 • Z
  Zigmai, SUTINKU, tačiau ne nuo ligos, viruso, Hipokrato ar kaukių reikia pradėti: 2020 lapkričio 29 02:58:06

  VISŲ PIRMA: valstybėje turi būti sukurta ypatingai stipri NACIONALINĖ visuomeninė organizacija - TAUTOS AUKŠČIAUSIOJI SUVERENITETO VYKDOMOJI VALDŽIA, kuri turėtų galimybes valdyti POLICIJĄ ir KARIUOMENĘ, o tik jau po to KLAPČIUKUS IMTI UŽ KINDZIUKO. VISŲ ANTRA: Manau, tokie šunsnukiai iš karto pralementų, iš kur yra gautos PAKIŠOS po 670 000 USA$ ir kas yra pagal globalistų reikalavimus dirbama su Tauta. VISŲ TREČIA: Žudymas vyksta masiškai ir tylomis, tik LABAI LABAI RAFINUOTAI, vaidinant "pagalbą": tačiau realiai sunkiems ligoniams nesuteikiant laiku medicininės pagalbos ir tiek (PAVYZDŽIŲ "N") ir Veryga už tai jau seniai turėjo sedėti už grotų, nes darbo broko įrodymų - PILNOS KAPINĖS. TUOMET KLAUSIMAS, už ką PRIVERSTINAI TAUTA MOKA ligonių kasoms tokius baisius pinigus, ar, kad tą pačią Tautą "UOLIAU ŽUDYTŲ"?

  146 8
  Atsakyti
 • >
  > isiklausykit zmones, kurie dar masto... 2020 lapkričio 28 17:26:23

  Veryga joks ne didvyris. O eilinis PSO klapciukas. PSO isteigto rokfelerio pinigais. Geitsas su savo melindos fondu - "pandemijos" metu, netiketai labai "susirupino" Lietuvos blaivybes Valanciaus draugija, kuriam vadovauja Veryga, ir persiunte 680 tukstanciu doleriu. Tai, ir noriu paklausti jusu, ar Jus dar mastote? Ir, ar apskritai suprantate, kas dabar vyksta? O, del vaikams primesto tvirkinimo {suaugusiu sugalvoto} - sutinku 100%. P.S. Pasiziurekit ekspertus.eu, kaip demaskavo LRT feikus, kad Rusijoje ledo arenoje isteigtoje "ligonineje", dirba skafandrus devintys medikai, ir neuzsiziurejo, kad galiniam plane vaiksto "sesele", be jokios kaukes. Lygiai, taip buvo, per rinkimu debatus, kur pasibaigus laidai {nezinojo musu isrinktieji, kad filmuojama}, visi nusiplese kaukes. Pirma simonyte.

  85 10
  Atsakyti
 • E
  Edmundas 2020 lapkričio 28 20:21:57

  Palaikau gerb, Zigmą Vaišvilą 100 procentų ir daugiau. Užteks tyčiotis iš žmonių patiklumo...

  85 11
  Atsakyti
 • j
  jis teisus 2020 lapkričio 28 15:16:34

  nesu Vaišvilos gerbėja, bet šiuo atveju jis teisus. Kodėl kitose šalyse yra ir kitokių nuomonių is virusologų tarpo, o Lietuvoje - ne? Kas čia - Š.Korėja, kad žmonės, kurie pasisako prieš bekompromisę prievartą kaukių dėvėjime ir gąsdinimą , yra eliminuojami arba bijo net burnas atidaryti. Pažiūrekite pvz Vokietijos ir Austrijos epidemiologų, virusologų , tokių kaip žymiųjų prof.Hendrik Streeck- Virusologijos inst.direktoriaus, prof.Sucharid Bhakdi, austrų žinomo prof. Martin Haditsch ir daugybės kitų nuomonės - kritikuoja karantiną ir t.t. , o Lietuvoje - vien tik pataikūnai - na kaip Jums ne gėda? Jokio kritinio mąstymo? O be jo juk jokios pažangos. Ž lugus demokratija?

  75 14
  Atsakyti
 • D
  D 2020 lapkričio 28 21:07:01

  Super.Dar laiku ir vietoj straipsnis.Aciu.O juk galetu leisti Vaisvilui kokioj televizijos laidoj su veryga padiskutuoti.Kad ir be verygos,noreciau LRTtelevizijoj Vaisvila ir kitus is tos barikadu puses matyt(juk LRT zmoniu islaikoma,reiskia ir turi visus atstovaut)cia pasvajojau.

  74 5
  Atsakyti
 • A
  Aidas 2020 lapkričio 29 08:51:40

  Labai teisingas straipsnis. Iš vieno mediko girdėjau, kad šie testai visas infekcinės ligas rodo kaip covid-19. Panašu, jog tai tiesa, todėl nebėra nei gripo, nei kitų ligų. Klausimas kyla, kiek iš tiesų tokiu atveju sergančių covid -19 ir jo tie testai verti?

  74 8
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 28 15:54:27

  todel, ateinancius keturis metus, galimas dalykas, valdzia bus nuo Velnio.

  70 2
  Atsakyti
 • V
  Vieni nesipriesina 2020 lapkričio 28 03:02:43

  bijodami prarasti,darba.Kiti del siltos vietos ir algu...,bet dauguma manau vien del to,kad jau nebesitiki,kad juos aplamai kas girdi.Isukta galinga dezinformacijos,melo,bauginimo masina,kad zmones tiki viskuo ka jiems sako valdzia.Tie kurie netiki apsaukiami isdavikais dirbancoais rusams,troliais ir t.t.Jei pati valdzia zmones kurie juos isrenka viesai vadina"GYVULIU UKIU",tai apie ka mes kalbame?GYVULIAIS turi buti jie o zmones ju piemenimis.Dabar keli nepilno proto individai nurodineja 2,7mlj.zmoniu,kaip jiems gyventi,mastyti,dirbti,elgtis...Nesuprantu.Tikrai nesuprantu,kad mes esame palikuonys tu LIETUVIU kurie savo zirgus girde Juodojoje juroje.Nesamone tada visa musu istorija ir beprasmis vergo gyvenimas.Ka pasakytu musu proproseneliai apie mus.Jie tikrai nenusipelne tokios gedos del musu nuolankumo ir parsidaveliskumo.Mes pagatavi viska parduoti-Tevyne,kalba,paprocius,garbe,isdiduma...Ir u z ka?Uz tai,kad kazkokie "ponai"mums siknas spardytu ir nugrauzta kaula numestu?

  68 8
  Atsakyti
 • T
  Tiesa 2020 lapkričio 29 10:37:37

  Jūs teisus,Zigmai, tai yra didis melas už pinigus. Pasidareme laukiniais ,nes bijome visų ir visur.

  65 9
  Atsakyti
 • Z
  Zenonas 2020 lapkričio 28 17:44:59

  nesuprantama politika. Jei sugalvotas kovid -19, tai Grybauskaite su noru steigti fonda( nelegaliai) ir Tapinas su reklama apie " pirmas gretas"yra sorosiniai aferistai?

  64 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 lapkričio 28 19:54:03

  Labai teisingi žodžiai,ačiū už drąsą !

  61 6
  Atsakyti
 • S
  Studentas 2020 lapkričio 30 15:17:45

  Kam reikia gi nesiokit ir po dvi tas kaukes,man tai vienodai, bet sveikam zmogui ji nereikalinga! Palaikau Vaisvila, stiprybes jam!

  61 8
  Atsakyti
 • N
  Nekrasas 2020 lapkričio 28 20:43:01

  Aciu,Zigmai.

  60 8
  Atsakyti
 • >
  >>> tiek 2020 lapkričio 28 22:47:50

  Jus, gal atkeliavote is 15min. ar delfines? Kada, Jus suprasite, kad sita visa "laisves" TV - tapinoidine, LRT ir visa sistemine media - mala vienus feikus { finansuojama "sorosonu", o dar LRT ir musu pinigu}. Lygiai toki feikai skleidziami ir parsidavusios ziniasklaidos CNN, BNS, BBS, Bloombergu, Newyork taimeriu, Wasington posteriu ir t.t. . Juokas ima, kaip jie pliauskia apie baideno "nugalejima", kuriam kaput. Lygiai, taip paciai, jie iteigia Jums baime, kad galetu, pasinaudoje covidu, atlikt savo globalius darbelius. PVZ:, kad ir 5G, kuriam pinigu seimininkai paaukojo 5 TRILIJONUS doleriu. Kad butu galima ivesti totalia kontrole, kitaip sakant padaryti vergais - Jus... Pamastykit, uz kokias lesas visame pasaulyje vedamas 5G rysys? Ir kam to reikia? - Tikiuosi, nenaivuolis ir suprantate, kad suris - tiktai spastuose. Arba, atleiskit, Jus uzsombintas arba uzverbuotas, jeigu nematote, kas vyksta?

  56 7
  Atsakyti
 • N
  Nu ir kas odomiausia 2020 lapkričio 28 16:10:45

  Kas odomiausia tai nei kažkokia diskusija vyksta nei kas leidžia diskutuoti tą temą..vos kažkas paprieštarauja iškart tyldo..ką negali žmonės turėt kita nuomonė..va švedai nedėvi bei kaukių nei karantino pas juos yra ir gyvena..Sedam ir diskutuojam apie pliusus ir minusus..bet ne iškart visus durnina

  55 6
  Atsakyti
 • t
  taip noretusi 2020 lapkričio 28 16:17:12

  kad zmones suprastu, kas is tiesu daroma su jais...priklausomos medijos hipnoze galingesne uz Kaspirovski anuomet...manau, Z.Vaisvila teisus...kaip ir daugelis, kurie sugeba gretint faktus, analizuot ir daryt isvadas...o kurtiems ir akliems kelio nei nupasakosi, nei parodysi...jie patys pasirinko klydinet baimes tyruose...

  55 9
  Atsakyti
 • A
  Ane 2020 lapkričio 29 10:25:22

  Seniai taip galvoju, ką rašo Vaišvila. Įvarydami baimę žmonėms, gali valdyti. Tuoj žmogus žmogaus bijos, sėdės užsidarę, bukės ir valdyti juos bus labai lengvam. Tėvai vaikų, vaikai tėvų bijos, kad ne užsikrėsti. Visais laikais surgome, gripu, virusų. Visais laikais žmonės mirė. Amžinų nėra. Tad, atsipalaiduokim, gyvenkim ir džiaukimės.

  55 8
  Atsakyti
 • l
  laisvas 2020 lapkričio 29 08:18:25

  Drebėkit gojai. Nes nežinot, koks bus sekantis jų žingsnis. Manau, baisesnis.

  54 2
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 28 15:52:13

  yra skirtumas nuo ko mirti! Dabar tik asilai mirsta nuo kitu ligu. Save gerbentys patriotai mirsta tik nuo Dovid-19. Dar Aristotelis pastebejo: demokratija, tai kai gauja hienu valdo kaimene asilu. Asilai, gerb. Vaisvila, visada bijo hienu. Hienu, bet kokioje visuomeneje yra apie 1% nuo populiacijos. Dovid-19 buvo pagamintas siekiant sumazinti populiacija 10-15%. Virusas pasirode silpnas, Veryga paeme, berods 260 000 doleriu, jam reikia ksip tai suktis. Gelbeja Veryga mirstantys nuo negydomu ligu Lietuvos zmones. Jeigu Lietuvoje kasmet mirdavo apie 40 000 zmoniu, tai sveikatos apsaugos nuo zmoniu ministrui Verygai, mirciu skaiciu reikia pakelti bent 15%. Mes to net nepastebesime, o Veryga, gal ir ne tik Veryga, gaus premijas. Ismirs daugiausia pensininkai, kitiems bus is ko indeksuoti pensijas. Musu mylimas Nauseda artinsis prie savo geroves vslstybes. Mes katalikai turime suprasti, visa valdzia nuo Dievo. Tiesa, siemet, penktadieni 13 diena, Lietuvoje vistos uzgiedojo gaidziais.

  53 7
  Atsakyti
 • N
  Nijole 2020 lapkričio 28 23:14:49

  Sutinku su straipsnio autoriumi ir aciu jam.

  52 11
  Atsakyti
 • b
  blefas 2020 lapkričio 29 16:14:56

  jau puse lietuvos žmoniu yra deprersijoj susmugdyti, ir kur seniau dar buvo keletas protingo mastymo žiūrint šiandien apsivertė aukštyn kojom itykino ta reforma koronos žiūrim kas atsityko kur puse žmonių nuskylo ir net kaiminas kaimina kesti nustojo piksta kodėl tu be kaukes bet nesupranta kodėl ne dėl to bet yra kita puse žmoguja man 80 metu su ta kaukę negaliu eiti lipa ant nosies akiu nieko nesimato ir taip matomumas yra žemas o akinius uždedi aprasoja eini ir taip sunkiai kojos operotos keisti sanariai geležis sukaustytos vyrsti sėdi namose o namai pragarai darosi kada pensininkai abu esam toj virtuvei randi priekabelę vienas prie kito juk nervai sugadinti per tokius nugyventus metus kur visko buvo ir skirybu ir blogio labai mažai yra šeimu kur ramiai gyvena tokiu maža o gyvenimas žmogui trumpo laikotarpio nuveda protus sumaišė, suprasim kaip išėisim vertybiu neliko juodi pinigai valdo, ponus

  52 2
  Atsakyti
 • T
  Taip, 2020 lapkričio 28 16:58:24

  Pritariu jums 100%.

  51 5
  Atsakyti
 • s
  sita visa priespriesa padaryta ne bereikalo 2020 lapkričio 28 21:00:25

  o genealiai nuslepti ir nukreipti demesio nuo kazko visiskai kito. dabar suskaldyti zmones iki visisko atsiribojimo vienas nuo kito, net susede 3 draugai ar pazistami ras priestaravimu. ka jau kalbet, kad vieni kitus nulydi zvilgsniu, kad kazkuris gali but 'raupsuotas' arba galvoja , kad kazkas pagalvos , kad jis raupsuotas. zodziu padarytas visiskas chaosas galvose bei itampa. specialiai papirktos ziniasklaidos sejama panika, na ir aisku pigiai parsidave, o kas svarbiausia lengva ranka savo tautas pardave politiniai organai - funkcionieriai. apie musu vyr. psichiatra is vis ner kalbos, zmogus uzsiliuliavo , patiko jam demesys. ir pridare visko pagal globalistu plana, kaip moksliukas, kad padarytu pagal savo mokytoju plana, svarbu , kad pagirtu kaip jis vykdo instrukcijas. na taip pat vertetu pamineti kaip nueinanti valdzia prisidare sau visokiu kontraktu, ten kur kas met po 1,5 mln ikrenta istisa 15 metu kazkokiai programelei ir jos palaikymui, ir tai tik 1 pavyzdys is 100..

  50 3
  Atsakyti
 • T
  Tadas 2020 lapkričio 28 17:52:36

  Ačiū už tiesą

  49 10
  Atsakyti
 • K
  Kvieciu 2020 lapkričio 29 01:03:37

  kvieciu liaudi pradet po truputi galvoti plana, ka maukslinsime tokiems Verygoms ant galvu , uz tai kad dabar jie zvengia su tom kaukem o kiti su permatomais suvirintojo Skafandrais. isivaizduokit tie skafandrai irgi padeda neva. Gal pabusit po truputi? Ar toliau sau meluosit?

  49 4
  Atsakyti
 • P
  Prašymas Respublikai 2020 lapkričio 28 12:21:37

  Būkit geri, nerodykit daugiau verygos snukio.

  48 17
  Atsakyti
 • I
  Istorijos spirale 2020 lapkričio 28 19:25:35

  zydams kaip pradzioj liepe detis zymetinus zenklus ant rankos? po to kazkaip nebegalima buvo saligatviais vaikscioti. Dabar gi masemns deda 20% antsuki, su kuriuo sunkiau kvepuot ir maziau deguonies gauni. O dabar kai slapdriba isvis reiktu padaryt tyrimus kai suslapa kas ten po anstnukiu darosi. O tokie valdzios organai tai jie pradaznos skuros, kaip korumpuota pso lieps ta jie ir daro. Istorijos spirale apsisuko, pagyvene zydai susitelke kersija per farma fasizma, vis siokia tokia jiems pramoga pries gaunant gala.

  48 6
  Atsakyti
 • A
  Antsnukis 2020 lapkričio 29 15:36:21

  Antsnukis masei tai simbolis , kad uzsiciauptu subjektas kai mato neteisybe ir mela aplink. Taip pat vyksta pagreitinta tvarka zmogaus skaitmenizavimas. Patys nepajusit, o gal jau nepajutom kai truputi nebezmogus taps. Kas juokesi is tu antenu ir kt. technologiju nebesijuoks bus velu. Is sono paziurekite i aplinka arba save, ka daro is zmoniu technologija. Patys susivarete i narvus save, baimem apsikrovet, toliau pasijunge laukiate ziniu neigiamu, susijusiu su baime ir panika. Na ir toliau bus tik smagiau..

  48 7
  Atsakyti
 • a
  as 2020 lapkričio 28 15:00:04

  vaisvila tiesa sako veryga reikia teisti

  48 22
  Atsakyti
 • D
  Durnių laivas 2020 lapkričio 28 12:10:16

  Kai valdžioje tokie parsidavėliai kaip prietranka plikis iš sam, tai ko dar galima tikėtis? Tokie už Judo sidabrinius tėvą motiną parduos...

  47 17
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PATOGIAU: pirmadienį Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju atidaromas pasų centras Mančesteryje, kuriame bus teikiama Lietuvos asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų išdavimo ir keitimo paslauga - tai jau trečiasis pasų centras Jungtinėje Karalystėje.
 • NETYČIA: jaunai italei per klaidą suleista šešiaguba vakcinos nuo koronaviruso dozė - medicinos sesuo 23 metų medicinos studentei sekmadienį vienoje Toskanos ligoninėje suleido visą buteliuką „„Biontech“/“Pfizer“ preparato, kuris įprastai skirtas šešioms atskiroms dozėms.
 • PADĖTIS GERĖJA: Ispanija sekmadienį atšaukė nuo spalio galiojusią nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta kovojant su naujojo koronaviruso pandemija. Ispanai pirmą kartą po daugelio mėnesių vėl galės keliauti tarp šalies regionų.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pritariate, kad mažesnės rajoninės ligoninės turėtų atsisakyti dalies teikiamų paslaugų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Didysis šeimų maršas jau šeštadienį. Ar dalyvausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +17 C

+10 +18 C

 

+7 +15 C

+19 +25 C

+19 +26 C

 

+11 +13 C

0-8 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos