respublika.lt

Z.Vaišvila: Jie mus valdo baime - straipsnio komentarai:

 • V
  Vieni nesipriesina 2020 lapkričio 28 03:02:43

  bijodami prarasti,darba.Kiti del siltos vietos ir algu...,bet dauguma manau vien del to,kad jau nebesitiki,kad juos aplamai kas girdi.Isukta galinga dezinformacijos,melo,bauginimo masina,kad zmones tiki viskuo ka jiems sako valdzia.Tie kurie netiki apsaukiami isdavikais dirbancoais rusams,troliais ir t.t.Jei pati valdzia zmones kurie juos isrenka viesai vadina"GYVULIU UKIU",tai apie ka mes kalbame?GYVULIAIS turi buti jie o zmones ju piemenimis.Dabar keli nepilno proto individai nurodineja 2,7mlj.zmoniu,kaip jiems gyventi,mastyti,dirbti,elgtis...Nesuprantu.Tikrai nesuprantu,kad mes esame palikuonys tu LIETUVIU kurie savo zirgus girde Juodojoje juroje.Nesamone tada visa musu istorija ir beprasmis vergo gyvenimas.Ka pasakytu musu proproseneliai apie mus.Jie tikrai nenusipelne tokios gedos del musu nuolankumo ir parsidaveliskumo.Mes pagatavi viska parduoti-Tevyne,kalba,paprocius,garbe,isdiduma...Ir u z ka?Uz tai,kad kazkokie "ponai"mums siknas spardytu ir nugrauzta kaula numestu?

  68 8
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 lapkričio 28 08:52:28

  Mano manymu sendenos pasaulio zmonija apgaube TAMSA IR SIZOFRENIJOS LIGA. VAKAR VESOJE ERDVEJE PERZIUREJUS VAIZDO IRASA SU EKONOMIKOS MOKSLO DAKTARE IR EKONOMIKOS EKSPERTE IS PRADZIU SUSIDARE ISPUDIS,KAD IS TESU SI ASMENYBE GEBA SKAICIOTI IR ANALIZUOTI SKAICIUS PASITELKUS ISMINTI,BET PABAIGOJE PASIRODO,KAD PAS JA ISMINTIS VISISKAI MIRUSI. SENDENOS ZMONIJOS BENDRAVIMAS IR EGZISTACIJA YRA VEDAMA PRIE GYVULISKO BANDOS VALDYMO,KADA NORIMA ZMONIJE VALDYTI JEGA IR BE JOKIO SVEIKO PROTO IR ISMINTES,TAIP KAIP VYKSTA GYVULIU BANDOJE,STIPRIAUSIAM PAKLUSTA VISI GYVULIAI IR KELIAUJA VISUR JO VEDAMI,KAD IR I PRAZUTI,O ZMONIJOS ATVEJU KAS RODO,KAD TIESIAI I PRAGARA. ISMINTES KNYGOJE YRA SAKOMA TIESA GIMSTA ZODZIOSE,KURIAIS ZMONIJA BENDRAUDAMA PASITELKUS ISMINTI IR ATRANDA ZMONIU TIKRASES VERTYBES IR TIESAS,KURIAS TOLIAU DISKUTOJANT ISGRYNINA IKI TIKROS REALYBES IR KARTU SAUGO DABARCIAI IR ATEICIAI. SENDENA ES BENDRIJOJE VISISKAI SITO NEBERA,O PREVARTA NORI PRIMESTI VISISKA BEPROTYBE.

  14 4
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 lapkričio 28 09:08:03

  PRATESDAMAS MINTI,KAS VALDO ES BENDRIJA IR KOKIE JU TIKSLAI IR NORAI IR KODEL ZMONIJE ATSIDURE BEPROTYBES SPASTOSE. PIRMA TAI PINIGAI KURIOS VERGOVISKU BUDU JOS KAUPIA,O PASKUI PERKA APLINK SUPANCIA ZMONIJA,KAIP GYVULIUS,BE JOKIO SANTURUMO IR ZMOGISKUMO,TAI TOKIE KAIP GEICAS IR SOROSAS IR KAS SVARBIAUSIA ZMONIJA LENGVAI PATIKI JU SKLEIDZIAMA SIZOFRENISKOMIS LIGUISTOMIS TESOMIS IR KARTU TAMPA BEPROCIAIS,BE JOKIOS SAZINES GRAUZATES,DYKU PINIGU YRA,KAD IR ISIBRIDES I PURVA IKI AUSU. TAI EKONOMIKOS EKSPERTEI PSICHOLOGINIS MOMENTAS PRAPLESK AKIS IR AUSIS,KAD SUVOKTUM,KAS VYKSTA. LENKIJOS IR VENGRIJOS PREZIDENTAI TIKRAI NESILAIKO KO NORS ISIKABINE,O ATVIRAI PASAKO,KAD MES TIKRAI NETAPSIME IR NEBUSIME BEPROCIAIS,KAD MUS ISTORIJA ATVIRAI KRITIKOS KAIP PAKLUSUSIU BEPROTYBIAI. GERAI MES SUPRANTAME,NUO KO PRASIDEJO ZMONIJA IR KAIP VYKSTA JOS TESTINUMAS. BUDAMI PIRMI ASMENYS SAVO TEVYNES TIKRAI MES NEMOKINSIM IR PRIEVARTA ZMONIJOS NEVERSIM TIKETI IR PATIKETI BEPROTYBE,O SVIESIM JA TESA.

  12 2
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 lapkričio 28 09:26:54

  PRATESDAMAS MINTI GERAI SUPRANTU,KAD LENKIJOS IR VENGRIJOS PREZIDENTAI NEPASIDOS ES BENDRIJOS SENBUVIU SPAUDIMUI IR PRIEVARTINIAM PRIPAZINIMUI BEPROTYBE,KAD ZMONIJA PRASIDEJO IS VYRO IR VYRO,AR MOTERS IR MOTERS. MANAU SENDENOS ISRINKTA VALDZIA KARTU SU MUSU PREZIDENTU ISTORIJOJE BUS SMERKIAMI PER AMZIUS,KAIP ISPROTEJE ASMENYS,KURIE KLAIKIAIS BUDAIS KLAIDINO TEVYNES ZMONIJA IR VERTE PAKLUSTI BEPROTYBIAI. LENKIJOS IR VENGRIJOS PREZIDENTAI ISTORIJOJE BUS IVARDYTI DIDVYRIAIS,KURIE SUGEBEJO ATSKIRTI TIKRASES ZMOGISKAS VERTYBES IR KARTU APGINANT JAS IR SAUGANT SAVO ZMONIJA NUO PRAZUTES IR JU PAVERGIMO ISPROTEJUSIU IR SERGANCIU SIZOFRENIJOS LIGOMIS ASMENU. IDOMU KAIP JAUSIS ARTIMEJI IR GIMINES IS ATEITES,KAI APIE JU GIMINES BUS RASOMA SIAUBINGA TIESA. SENDENA VIENAS PASTEBEJIMAS ZMONIJA GYVENA BENDROMENISKUMO PAGRINDAIS,O NE KAIP VESUMOJE NORIMA PRIMESTI KAI KURIU ASMENU BANDOS STATUSA,REIKIA SUPRASTI JEI TU TAPAI GYVULIU,TAI NEREISKIA, APLIK TAVE SUPANTI ZMONIJA YRA TAPUSI GYVULEIS

  17 3
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 lapkričio 28 09:34:35

  IR PABAIGAI SENDENA SUSIDARO ISPUDIS IR ATVIRAI MATOSI TIESA,KAD PRANCUZIJOS PREZIDENTAS,KARTU SU VOKIETIJOS KANCLERIA MERKEL NORI ITVIRTINTI SENDENOS ES BENDRIJOS ZMONIJOS GYVENIMA,GYVULISKOS BANDOS STATUSU,JIE KAIP SAVE LAIKO STIPRIAUSIAI IR SIEKIA,KAD ZMONIJA PAKLUSTU IR PRIIMTU,KAD JIE SENDENA YRA NEBE ZMONES,O GYVULIAI, PAKLUS IR SLIAUZTU IS JU PASKOS,KAD IR I PRARAJE IR PRAGARA,O ATEITIS ZMONIJOS BUTU SUNAIKINTA VISISKAI...........

  21 5
  Atsakyti
 • D
  Durnių laivas 2020 lapkričio 28 12:10:16

  Kai valdžioje tokie parsidavėliai kaip prietranka plikis iš sam, tai ko dar galima tikėtis? Tokie už Judo sidabrinius tėvą motiną parduos...

  47 17
  Atsakyti
 • P
  Prašymas Respublikai 2020 lapkričio 28 12:21:37

  Būkit geri, nerodykit daugiau verygos snukio.

  48 17
  Atsakyti
 • r
  realiai 2020 lapkričio 28 14:32:21

  tai Veryga tikras tautos didvyris, kuris ragina saugotis pragaro demonų, kurie pakilo iš pragaro, kad mus visus ištručinti. Todėl sakau ne koronos mirčiai, ne - beprasmiškiems tos paties lyties santykiams tarpusavyje.

  18 18
  Atsakyti
 • N
  Nepatogus 2020 lapkričio 28 14:43:21

  Tai, kad žmogus vienas labiausiai gebančių susireikšminti "virusas" galaktikoj, turbūt, žino visi visatos gyventojai. Kai mane gyvenime ištinka sunkumai, aš turiu namie pasikabinęs paveikslą su galaktika. Tai man suteikia galimybę į savas ar žmonijos problemas pažvelgti kitu rakursu, iš žymiai toliau. Susireikšminimas praeina akimirksiu, o prote atsiranda vietos lengviems pamąstymams. Aš šioj didingoj visatoj - dulkė, o šioj nuostabioj žėmėj tik svečias. Mano kūnas laikinas kaip koks drabužis, nes viskas, kas materialu - laikina. Bet aš - Gyvastis, Siela, Kibirkštis - esu amžinas tęsinys. Kūnai gimsta ir miršta. Visi. Visada. Nuolatos. Kodėl turėčiau drebėt dėl to, kas savaime ir natūralu? Dreba tas, kuris nežinioj save laiko. Gimimas, virusai, ligos, laimės, nelaimės, mirtis - yra mūsų kasdienybė. Gal pamiršai? Ir tu man dabar sakai, kad reikia bijoti ir vengti viruso, o ne to parazitiško gyvenimo būdo, kurį gyvenant imi krupčioti, nes jautiesi pažeidžiamas lyg vandens lašelis dyku

  33 6
  Atsakyti
 • N
  Nepatogus2 2020 lapkričio 28 14:43:55

  Ir tu man dabar sakai, kad reikia bijoti ir vengti viruso, o ne to parazitiško gyvenimo būdo, kurį gyvenant imi krupčioti, nes jautiesi pažeidžiamas lyg vandens lašelis dykumoj. Tarp tūkstančių virusų ir ligų tu išsigąsti to, vienintelio, išreklamuoto. Tau pačiam nekeista? Kas tave apgavo?

  26 6
  Atsakyti
 • K
  Kokiu tikslu pristatomas 2020 lapkričio 28 14:57:54

  tas kursinis ar magistro darbas?

  11 21
  Atsakyti
 • a
  as 2020 lapkričio 28 15:00:04

  vaisvila tiesa sako veryga reikia teisti

  48 22
  Atsakyti
 • T
  Taigi, 2020 lapkričio 28 15:00:14

  Zigmukas mato, kad eina į užmaršti, tai stengiasi visokiais būtais įšlikti matomu. Jei tėvas buvo medikas, tai nereiškia, kad ir sūnus bus toks. Mokėsi fizikos. Susidrėbė su landsbergiiu. Buvo jo pastumdėliu. Kovojo su nitratais bulvėse. Blokavo hidroakomuliacinės statybą. Lakstė akščiausioje taryboje nuo landsbergio prie mikrofono ir atgal. O kaitapo nebereikalingas ,tai visi kalti ti ne jis.

  20 59
  Atsakyti
 • Z
  Zigmai, 2020 lapkričio 28 15:04:28

  buvot dedes kupriaus pastumdelis, nesiklausete tautos aimanavimo.Kam dabar norite patarnauti?

  21 38
  Atsakyti
 • A
  Agota 2020 lapkričio 28 15:08:46

  stebejausi,suklusau. Pagaliau supratau- pilnaties pasekmes.

  20 29
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 lapkričio 28 15:13:02

  Plikis piktas ir spuoguotas))) nuotraukoje.Gaila faina buvo jo spaudos atstove.TOKIOS DIDELES akys pas ja;)

  9 19
  Atsakyti
 • j
  jis teisus 2020 lapkričio 28 15:16:34

  nesu Vaišvilos gerbėja, bet šiuo atveju jis teisus. Kodėl kitose šalyse yra ir kitokių nuomonių is virusologų tarpo, o Lietuvoje - ne? Kas čia - Š.Korėja, kad žmonės, kurie pasisako prieš bekompromisę prievartą kaukių dėvėjime ir gąsdinimą , yra eliminuojami arba bijo net burnas atidaryti. Pažiūrekite pvz Vokietijos ir Austrijos epidemiologų, virusologų , tokių kaip žymiųjų prof.Hendrik Streeck- Virusologijos inst.direktoriaus, prof.Sucharid Bhakdi, austrų žinomo prof. Martin Haditsch ir daugybės kitų nuomonės - kritikuoja karantiną ir t.t. , o Lietuvoje - vien tik pataikūnai - na kaip Jums ne gėda? Jokio kritinio mąstymo? O be jo juk jokios pažangos. Ž lugus demokratija?

  75 14
  Atsakyti
 • P
  PilipasV 2020 lapkričio 28 15:16:55

  Vardant tos Lietuvos dar ne vienas mumis J OS

  42 3
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 28 15:52:13

  yra skirtumas nuo ko mirti! Dabar tik asilai mirsta nuo kitu ligu. Save gerbentys patriotai mirsta tik nuo Dovid-19. Dar Aristotelis pastebejo: demokratija, tai kai gauja hienu valdo kaimene asilu. Asilai, gerb. Vaisvila, visada bijo hienu. Hienu, bet kokioje visuomeneje yra apie 1% nuo populiacijos. Dovid-19 buvo pagamintas siekiant sumazinti populiacija 10-15%. Virusas pasirode silpnas, Veryga paeme, berods 260 000 doleriu, jam reikia ksip tai suktis. Gelbeja Veryga mirstantys nuo negydomu ligu Lietuvos zmones. Jeigu Lietuvoje kasmet mirdavo apie 40 000 zmoniu, tai sveikatos apsaugos nuo zmoniu ministrui Verygai, mirciu skaiciu reikia pakelti bent 15%. Mes to net nepastebesime, o Veryga, gal ir ne tik Veryga, gaus premijas. Ismirs daugiausia pensininkai, kitiems bus is ko indeksuoti pensijas. Musu mylimas Nauseda artinsis prie savo geroves vslstybes. Mes katalikai turime suprasti, visa valdzia nuo Dievo. Tiesa, siemet, penktadieni 13 diena, Lietuvoje vistos uzgiedojo gaidziais.

  53 7
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 28 15:54:27

  todel, ateinancius keturis metus, galimas dalykas, valdzia bus nuo Velnio.

  70 2
  Atsakyti
 • A
  Aurelijus 2020 lapkričio 28 15:56:02

  'Kaip Aurelijus Vergais Uzsizaide'

  32 7
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 28 16:06:09

  Zeme yra Bitininko Viruso nuosavybe. Pasauli valdo Viruso JAV FRS. Visi pasaulio bankai pavaldus FRS. Kinija, Iranas, S. Koreja, isimtys tik patvirtinsncios taisykle. Pasaulio valdovui Bitininkui Virusui netrukdo zemes gyventoju kiekis ir ivairove. Gyventoju kieki nori sumazinti JAV demokratai. Senai uzmirstos kalbos apie auksini milijarda. Demokratai jau paskaiciavo, kad pasaulio elitui islaikyti pakaktu 300 milijonu negru.

  44 2
  Atsakyti
 • N
  Nu ir kas odomiausia 2020 lapkričio 28 16:10:45

  Kas odomiausia tai nei kažkokia diskusija vyksta nei kas leidžia diskutuoti tą temą..vos kažkas paprieštarauja iškart tyldo..ką negali žmonės turėt kita nuomonė..va švedai nedėvi bei kaukių nei karantino pas juos yra ir gyvena..Sedam ir diskutuojam apie pliusus ir minusus..bet ne iškart visus durnina

  55 6
  Atsakyti
 • t
  taip noretusi 2020 lapkričio 28 16:17:12

  kad zmones suprastu, kas is tiesu daroma su jais...priklausomos medijos hipnoze galingesne uz Kaspirovski anuomet...manau, Z.Vaisvila teisus...kaip ir daugelis, kurie sugeba gretint faktus, analizuot ir daryt isvadas...o kurtiems ir akliems kelio nei nupasakosi, nei parodysi...jie patys pasirinko klydinet baimes tyruose...

  55 9
  Atsakyti
 • G
  Gana sklandziai, 2020 lapkričio 28 16:37:59

  bet visai pavirsutiniskai ir...diletantiskai, kaip ir visi nesutinkantys su sios bjaurybės gydymu.O gal vistik neišmaneliams nereikėtų kistis i pasaulinio lygio dalykus, gresiancius visai zmonijai ir tokiu mastu pasireiskusius praktiskai pirma karta. Va tokius straipsnius redakcija turėtų palydėti savo standartiniu prierasu - tai tik asmenine (ne personaline ar subjektyvi) nuomonė.. Bert, gaila, ir Tomkus visai arti tos nuomonės.

  9 41
  Atsakyti
 • į
  įsiklausykit žmonės, kurie dar mąstot 2020 lapkričio 28 16:39:44

  tas Veryga tikras tautos didvyris, kuris ragina saugotis pragaro demonų, kurie pakilo iš pragaro, kad mus visus ištručinti. Todėl sakau ne koronos mirčiai, ne - beprasmiškiems tos paties lyties santykiams tarpusavyje.

  25 11
  Atsakyti
 • T
  Taip, 2020 lapkričio 28 16:58:24

  Pritariu jums 100%.

  51 5
  Atsakyti
 • >
  > isiklausykit zmones, kurie dar masto... 2020 lapkričio 28 17:26:23

  Veryga joks ne didvyris. O eilinis PSO klapciukas. PSO isteigto rokfelerio pinigais. Geitsas su savo melindos fondu - "pandemijos" metu, netiketai labai "susirupino" Lietuvos blaivybes Valanciaus draugija, kuriam vadovauja Veryga, ir persiunte 680 tukstanciu doleriu. Tai, ir noriu paklausti jusu, ar Jus dar mastote? Ir, ar apskritai suprantate, kas dabar vyksta? O, del vaikams primesto tvirkinimo {suaugusiu sugalvoto} - sutinku 100%. P.S. Pasiziurekit ekspertus.eu, kaip demaskavo LRT feikus, kad Rusijoje ledo arenoje isteigtoje "ligonineje", dirba skafandrus devintys medikai, ir neuzsiziurejo, kad galiniam plane vaiksto "sesele", be jokios kaukes. Lygiai, taip buvo, per rinkimu debatus, kur pasibaigus laidai {nezinojo musu isrinktieji, kad filmuojama}, visi nusiplese kaukes. Pirma simonyte.

  85 10
  Atsakyti
 • T
  Tadas 2020 lapkričio 28 17:36:38

  Zigmuk tai neberaudi ? Gaila kad tokiu dar yra ir jie skleidžia melagienas. Atsipeikėk žmogau neskleisk ereziju žmonės nori gyvent ir tokia teise jie turi kuria jiems garantuoja Konstitucija i sveikata i gyvybe.

  14 54
  Atsakyti
 • Z
  Zenonas 2020 lapkričio 28 17:44:59

  nesuprantama politika. Jei sugalvotas kovid -19, tai Grybauskaite su noru steigti fonda( nelegaliai) ir Tapinas su reklama apie " pirmas gretas"yra sorosiniai aferistai?

  64 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • VAKCINACIJA: SAM kanclerė informavo, kad „AstraZeneca“ pasiskiepijusiems asmenims, norintiems revakcinuotis kito gamintojo vakcina, tokia galimybė nebus sudaryta.

 • PRATYBOS: vidaus reikalų ministerija bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas trečiadienį surengė tikrinimą, kaip Lietuvoje veikia gyventojų informavimo ir perspėjimo sistema - visoje šalyje 15 val. buvo įjungtos sirenos, gyventojai buvo perspėti žinutėmis į mobiliuosius telefonus, Lietuvos radijo ir televizijos eteryje ištransliuotas tekstinis ir balsinis perspėjimo pranešimas.
 • STATYBOSE: iš Vilniuje, Liepkalnyje, statybos darbus atliekančios įmonės gavęs pranešimą, kad statybvietėje rastas itin didelis kiekis asbesto turinčių statybinių atliekų, Aplinkos apsaugos departamentas pradėjo tyrimą.

 • DOSNUMAS: lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai per „Maisto banko“ akciją paaukojo daugiau kaip 106 tūkst. vienetų ilgo galiojimo maisto produktų, kurių vertė viršijo 99 tūkst. eurų.
 • PATOGIAU: pirmadienį Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju atidaromas pasų centras Mančesteryje, kuriame bus teikiama Lietuvos asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų išdavimo ir keitimo paslauga - tai jau trečiasis pasų centras Jungtinėje Karalystėje.
 • NETYČIA: jaunai italei per klaidą suleista šešiaguba vakcinos nuo koronaviruso dozė - medicinos sesuo 23 metų medicinos studentei sekmadienį vienoje Toskanos ligoninėje suleido visą buteliuką „„Biontech“/“Pfizer“ preparato, kuris įprastai skirtas šešioms atskiroms dozėms.
 • PADĖTIS GERĖJA: Ispanija sekmadienį atšaukė nuo spalio galiojusią nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta kovojant su naujojo koronaviruso pandemija. Ispanai pirmą kartą po daugelio mėnesių vėl galės keliauti tarp šalies regionų.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pritariate privalomajam testavimui, kurio reikalauja darbdaviai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Didysis šeimų maršas jau šeštadienį. Ar dalyvausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +16 C

+8 +12 C

 

+7 +13 C

+9 +16 C

+13 +18 C

 

+12 +18 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos