respublika.lt

Zigmas Vaišvila: tiesiog gėda - straipsnio komentarai:

 • T
  Tai mūsų liurbiai-naudos siekėjai 2021 vasario 15 12:24:52

  patys daro Astravo AE nesaugia , nepajungdami į bendrą tinklą elektros dingimo atvejui , jeigu taip tai jie kenkėjai -sau naudos siekėjai.

  3 0
  Atsakyti
 • B
  Beta 2020 gruodžio 04 22:44:33

  Kiekviena rimta A Elektrine butinai turi savo nepriklausoma elektros tiekeja ,tai yra savo Generatoriu ,kuris garantuoja nepriklausoma elektros tiekima Avarijos atveju i A Elektrine !!!! Jai nereikia kitu saltiniu ,bet ta turi tik labai auksta saugumo lygi turinti AE !!

  0 0
  Atsakyti
 • a
  as ziuriu 2020 gruodžio 04 22:26:35

  kad ziuri liurbis ir nieko nemato. Kinkykit Neri viena pries Rukla ties Azoto sporto kopleksu ,kita pries Zubises i Vilniaus puse.nes vienoje puseje auksti krantai o kitoje sodybu nedaug.Yra ir kitu upiu tinkamu elektrinem. Bet liurbiai is valdzios mato kitaip.

  0 1
  Atsakyti
 • z
  zigmukas 2020 rugpjūčio 06 10:57:53

  buvo pries bet kokias statybas energetilos srityje,uzmirso praeiti savo ,beda dabar pats net maisosi savo 'kalbose ,buvusiose ir esamose,tik ka ateity pliurptels matyt ne pats nezino,beda,ligonis ,bet gal ne toks kritinis,gal paatgailaus del savo praeities ir nenusisnekes ?.

  4 4
  Atsakyti
 • G
  Gama 2020 rugpjūčio 06 10:51:42

  Avarijos atveju Astravo AE ! JI turi galimybe Pasinaudot :Latviu,Estu ,Lenku,Rusu,net Ukrainos ElekTRos tiekimu i Astravo AE ,musu liurbpolitikai nesuvokia Avarijos Masto ivykus nepaprastai pavojingai padeciai Astravo AE ! Nu kiek gali valdzios atstovai pliurpt nesamones,jie ka protiskai neigalus? o gal ? gi yra Nepakaltinami !

  4 1
  Atsakyti
 • k
  keidanskas 2020 rugpjūčio 06 09:52:03

  Jo,dabar surasi visus galus dėl Kruonio blokavimo.Atsimenu Atgajos dviratininkų mitingą Kėdainiuose prie Nevėžio kino teatro.Pastūgavo prieš Kruonį,pasiplėšė dėl atominės ir išvažiavo pas kitus drumst vandens.O dėl dabartinio ,jau už savo pinigus įrengto Kruonio ,ar neprakeiks mus pasaulis,neduok dieve,įvykus avarijai Astrave?Taigi mes, kaip tas šuo ant šieno gulėdami, neduosim baltarusiams pasinaudot rezervu.Juk ne veltui to prašoma.Ir kas ten žino visą tiesą ką pasirašė Kubilius baltarusiams prieš statybų pradžią?Kaip teigia Zigmas,tokios statybos be rezervo garanto nevykdomos.Bulbašai gal neafišuoja to susitarimo tikėdamisi,kad lietuviai vistik sueis į protą.Juk Kaščėjus nustipo ir visai mirtingas buvo,tad ir mūsų drg Landsbergis išties karukus,kas ir atidarytų kelią buvusiai kaimynų draugystei.

  3 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 liepos 19 20:19:44

  Na šitas narcizas nuo kuklumo tikrai nemirs. Man daug metų ir puikiai atsimenu , kai Vaišvilos ''chebra'' stabdė į Kruonį gabenamas turbinas''Didysis energetikas'' iš kailio nėrėsi, kad Lietuva jokiu būdu nestatytų naujos modernios AE.Kam tai buvo naudinga,aiškinti,manau, nereikia.Gėdos pats nors kiek turėtų...

  5 1
  Atsakyti
 • V
  Vito 2020 liepos 19 16:14:29

  Geriau Zigmi patylėtum.Tu vienas iš tu kuriu dėka litwa uodegoj velkas.Nustok lojas nes likimas jau baudė antras kartas gali būti lemtingas....

  4 3
  Atsakyti
 • J
  Juokiasi puodas kad katilas juodas 2020 liepos 19 13:47:05

  Tamstos atsiliepimai apie valdančios aštrūs.Bet tamsta visai nesiskiri nuo jų,kuriuos koliojo .Kaip pardukes iš Dudnos tapęs ten nereikalingu tapai “ žaliasis”ir kaip sustabdėi akumolecines elektrines statybą, padarydamas šaliai didelę žalą,kurią iš sssr biudžeto struktūrinių fondų jie statė.Kiek dešimčių milijonų litų reikėjo LR skolintis iš TVF kad užbaigti elektrines statybą ,kuri šiandieną vykdydamą kooperaciją su Astrovu tieks Lietuvai be tarpininkų pigią energiją.

  1 2
  Atsakyti
 • s
  skaitytoja 2020 liepos 19 08:45:12

  Ačiū Jums už Tiesą, stiprybės!

  2 3
  Atsakyti
 • R
  RB 2020 liepos 18 21:23:07

  Nusibodot. Skandinkit ta laiva. Nauja pastatysim, be vagisiu.

  2 0
  Atsakyti
 • A
  As 2020 liepos 18 18:15:54

  Saunuolis Vaisvila,visi mastantys ir nors kiek suprantantys sutinka su jumis bet va vienas netikslumas,musu valdzia yra uzgrobta nusikalteliu,o vat politikas yra issilavines ,turintis politini issilavinima ir supratima kas tai yra.O tie valdzioj padarai turi tik supratima kaip prisigrobti.

  3 4
  Atsakyti
 • M
  Man atrodo, 2020 liepos 18 14:21:52

  Be reikalo puolamas Vaišvila juk visą laiką jis įrodinėjo,kad stojimas į ES neteisėtas, o juk stojimo kaina _ uždaryti ignaliną .Auštrevičius su Abyšala,kiek žinau net nesiderėjo kad būtų kokie terminų išdėstymai.O visus tuos BRELLus ir palydinčius energetikos statinius Vaišvila gerai išmanė tik ne jo valioj visa tai buvo.Man įdomu. apie kokius pamestus dokumentus per mitingus kalba Landsbergis???..Šaukštai po pietų , kas kaltas? "Pasaulyje dirba 192 atominės elektrinės tame tarpe vjen Europoj atstumais iki 100km nuo sostinių yra 7, o Prancūzijoj koks tankis..Reikia saugos ir tvarkingos eksploatacijos,ir ne amžių tarnauja tos elektrinės ,o apie 40metų

  5 1
  Atsakyti
 • N
  Nu koks 2020 liepos 18 12:24:59

  kvailys gali nurodinet kaimynui ka ir kur 'sodinti',nebent visiskas Liurbis? Lietuvoje ju daugeja sparciai,bet jie loja ant to ,is ko lobsta valstybes ir Tautos saskaita.

  8 0
  Atsakyti
 • Z
  Zigmas Vaišvila 2020 liepos 18 00:01:55

  Vis dar nenurimstantiems Kruonio HAE istorijos "žinovams". Turbinas, plukdomas į Kruonio HAE, stabdė a.a. Saulius Gricius ir jo vadovaujamas "Atgajos" klubas. Zigmas Vaišvila tuo metu buvo "Žemynos" klubo pirmininko pavaduotojas ir Valstybinio gamtos apsaugos komiteto Mokslo valdybos viršininkas, kuris, kaip valstybinės komisijos narys, pasirašė šios komisijos sprendimą tęsti šią statybą. Perimtuose Lietuvos TSR KGB kompiuteriuose rasta KGB instrukcija, kaip veikti prieš Zigmą Vaišvilą. Joje, be kitų priemonių, nurodyta Kruonio HAE istoriją prikabinti Zigmui Vaišvilai. Vykdykite šią KGB instrukciją ir šiais laikais. Sėkmės!

  4 1
  Atsakyti
 • D
  Deka 2020 liepos 17 23:43:07

  Zigmo blokavome likusiu turbinų atvežimą i Kruonio HAE )))

  2 0
  Atsakyti
 • O
  Opa 2020 liepos 17 12:49:52

  musu prezidentas nesigaudo situacijoje, o ji gaubia buki patarejai, jau daug metu esa me mulkinami, mums siejam tik baime, tai rusal puola, tai atominf sorogas, visa tai ponams naudinga, nes kuo bukesne tauta tuo geriau ja valdyti

  9 1
  Atsakyti
 • A
  Algirdas energetikas 2020 liepos 17 09:35:08

  Labas visiems, ko norėt,kad energetikos klausimai butų sprendžiami visos tautos labui, kai mus valdo šios srities nemokšos. Prezidentas buhalteris, premjeras policininkas o energetikos ministras humanitaras. Štai vakar po VGT tarybos sprendimo vėl kalbos apie nešvarią elektrą, kurios nepirksim nors jokio paaiškinimo kodėl ta elektra nešvari nėra. Vien tik nešvarios elektros terminas energetikams nesuprantamas, bet jie tautą mulkina ir toliau. Teisingai straipsnyje juos Vaišvila pavadino energetikos debilais ir šias savo veiksmais jie pridarys didžiulių ekonominių nuostolių Lietuvai. Vienas čia komentavusių siūlė iškelti jiems bylas už tokius veiksmus ir tai racionalu. Štai stebiu Vokietiją - tai matosi kad Merkel rūpinasi realiai tauta. Nežiūri,kad rusai jos amžini priešai, bet perka ir pirks dujas ir naftą, nes tai apsimoka.

  7 1
  Atsakyti
 • J
  Jeigu tik 2020 liepos 17 00:33:49

  kaimynų baltarusių elektra pateks į mūsų rinką mažiausia kaina, pačius pirmus pasirinksiu - ne politikieriai mano vaikus maitina, rengia, auna. Man niekas nepasiūlė sklypo regioniniam parke, kito milijonų vertės už vieną eurą, pati auginau vaikus ir su issigimusia teisėsauga bei bendrijos sukčiais kovojau, ko nedarė, bet norėdama išlikti žadėjo eks. Man nusišvilpt, kam nepatinka ar nori būt kvailiu, tegul skalambija, bet ta elektra bus pas mus garantuotai.

  9 1
  Atsakyti
 • B
  Buvo,buvo -kaip nebuvo? 2020 liepos 16 21:54:42

  Atsimenam juk kaip žalieji dviratistai važinėjo po Lietuvą ir stūgavo ,,Kruoniui ne!"".O statė jį zekai su grabaunais Kraz"ais be farų ir priekinių lango stiklų už rusų pinigus.Aha,užblokavo statybą,o paskui mes krauju uždirbta valiuta jau patys pirkomės reikalingą įrangą.Ar kas atsakė už tai? Pravda,tas pagrindinis žaliasis smirdalius padėjo šaukštą.Pagaliau gal sąžinė jį užgraužė?Beveik tuo pačiu metu užsiš...o tie patys staugūnai ir ant Visagino.Taigi turim ką turim ir nėra ko čia rypauti.Glušą ir bažnyčioj muša.Ką ten kalbėt apie atomą kai padorios valdžios šitiek metų išsirinkt nemokėjom.Netyčiukai valstiečiai atėjo ir per nepilnus keturis metus antai kiek gero nuveikė.Bet juodieji drg Landsbergio krankliai dėjo ir deda visas pastangas paniekint tuos pasiekimus.Aha,tik šįkart neišdegė niekšams antro Pakso scenarijus.Ne veltui rašo,kad Tartiufo pasiektą dugną pramušė jo potistinis broilernas anūkas.Su Astravu,šit,beždžionės po prezidento langais antai stūgauja...

  3 2
  Atsakyti
 • a
  algis 2020 liepos 16 20:04:54

  Pagaliau Zigmas parašė tiesą

  3 2
  Atsakyti
 • P
  Petriukas 2020 liepos 16 19:47:38

  Klausimas išminčiui Vaišvilai. Jeigu statant Igalinos atominę elektrinę, rezervą turėjo užtikrinti Elektrėnų šiluminė elektrinė, tai kodėl Brelo žiede rezerva turi užtikrinti Kruonis, o ne kokia Brelo žiede esanti Baltarusijos ar Rusijos šiluminė elektrinė turinti rezervinius pajėgumus, kaip turėjo Elekrėnai. Atsakymas paprastas, gudrusis Lukašenka nenori daugiau investuoti. Šai ir atsakymas gudriajam Vaišvilai. Tegul susikuria patys rezervą. Jeigu mes vystome saulės ir vėjo energetiką, tai mums patiems reikalingas rezervas. O Lukašenka, kai jis beveik buvo išpumpavęs Neries vandenį taip, kad matėsi dugnas, sakė, kad nieko negali padėti Geriau pagalvok Vaišvila, kas bus kai pradės pumtuoti Neries vandenį Astravo reaktorių vėsinimui. Galėsi perbristi Nerį neušlapęs kojų.

  1 0
  Atsakyti
 • S
  SIGITAS GĖDA 2020 liepos 16 19:39:36

  Paantrinsiu ...

  1 0
  Atsakyti
 • >
  >kostelas rokas 2020 liepos 16 18:58:04

  jum jokie argumentai nefiguruoja kai nera ka atsakyti ir argumentuoti savo pozicija iskart prasideda kremlinai vatnikai ir tas konservatoriu chuiveibinu leksikonas nesikeicia metu metais

  4 0
  Atsakyti
 • e
  energetikas 2020 liepos 16 17:40:00

  neturiu ką pasakyti,deja, Vaišvila yra teisus.

  1 0
  Atsakyti
 • M
  Mes Lietuvos Bebrai nenorim pigios elektros 2020 liepos 16 16:30:05

  Valstybės įmonė importuojanti elektrą į Lietuvą iš Skandinavijos- "Litgrid"-darbuotojų skaičius 320 vidutinis atlyginimas-5000 eurų !!!!-duomenys i6 rekvizitai.lt

  2 0
  Atsakyti
 • j
  jo 2020 liepos 16 15:21:15

  senstant geriau prisimeni kas buvo jaunysteje ir pamirsti kas buvo siandien,o ponui Vaisvilai atvirksciai,uzmirso protestus pries trecio reaktoriaus Ignalinoa AE montavima,Kruonio HAE,o siandien tapo vos ne Astravo AE gyneju,tikekimes,kad rytoj uzmirs....

  3 0
  Atsakyti
 • N
  Nieko naujo, 2020 liepos 16 13:38:26

  kas butu buve nezinoma. Visi judesiai,jau 30 metu - ne zmonems,o klanams...

  4 0
  Atsakyti
 • O
  Ot 2020 liepos 16 11:28:44

  Bet lanzbergis vėl mitingą prie prezidentūros organizuoja. Lyg niekuo nekaltas būtų. Tokių talentingų apsimetėlių, kaip "Dėdulė", visos TSRS kgb struktūrose turbūt buvo vienetai!

  8 0
  Atsakyti
 • B
  Bėda tame 2020 liepos 16 10:47:49

  kad daugelis komentatorių nesuvokia apie ką straipsnis ir rašinėja nesamones. Tautos sudurnėjimas nepataisomai. Straipsnis geras , o Z.Vaišvila kaip ir sąjudžio laikais taip ir dabar, reaguoja laiku ir teisingai.

  1 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokiu būdu naudositės Galimybių pasu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Didysis šeimų maršas jau šeštadienį. Ar dalyvausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +15 C

+9 +15 C

 

+6 +12 C

+17 +20 C

+11 +20 C

 

+12 +18 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos