respublika.lt

Zigmas VAIŠVILA: Lietuvos kiršintojas - straipsnio komentarai:

  • n
    nieksas 2021 liepos 31 20:19:21

    nr 1

    98 3
    Atsakyti
    • k
      ko gero, nekenčiamiausias per visą Lietuvos istoriją 2021 liepos 31 21:51:23

      per 31 metus nesu išgirdusi nei vieno gero žodžio apie O. Aišku, nekalbu apie dvaro tarnus

      54 2
      Atsakyti
  • "
    "Monach" 2021 liepos 31 20:17:30

    Kada gi bus senio žydpalaikio "Antibiotiko" krachas,vis negana ir negana,ir "Kornobiesija" neima,tik mekeke ir mekeke ir niekaip jam nepasirašo,kad jis "pizidentas",paskelbtų "pizidentu" iš tos laimės gal ląstai greičiau susiklijuotų amžiams,nieko asmeniško,tik "silke smirda"... !!! !!! !!!

    109 4
    Atsakyti
  • 3
    30 m UAB Lietuva - Ožys 2021 liepos 31 20:09:55

    Taip išeina.

    104 2
    Atsakyti
  • K
    Kaimo durnius 2021 liepos 31 20:09:19

    Man labai patinka sena krikscioniu tradicija.Baznycioje,pries sujungiant jaunuosius sliubo sakramentu kunigas pasako-kas zinote priezasti kodel negali buti jaunieji sutuokti-sakykite dabar,arba nutilkite amziams.Zigmuti,tylejai 30 metu,dabar sakai tik maza dalele tiesos,paslapciu turi ne maziau uz landsbergi...todel sakau- nutilk amziams,visas galimybes sakyti tiesa jau praleidai.

    13 84
    Atsakyti
    • "
      "Monach" 2021 liepos 31 20:21:14

      "Šliūbas" kunigų verslo pasaka už labai didelis pinigus,nieko asmeniško,o Dievas už tikėjimą pinigų neima,ima versilininkas-kunigas... !!! !!! !!!

      67 6
      Atsakyti
    • M
      Maišą miltų ant plotkelių 2021 liepos 31 20:35:14

      Ir visus griekus atleidžia. Čia iš tikro gyvenimo.

      29 8
      Atsakyti
    • a
      algimantas-kaimo priedurniui 2021 liepos 31 20:45:53

      klausyk linksmakoti, palik z.vaisvila ramybeje dabar.

      36 4
      Atsakyti
    • a
      algimantas-maisa miltu ant plotkeliu 2021 liepos 31 20:54:55

      durno paukscio, durna ir giesme, linksmakoti tikro gyvenimo.

      2 13
      Atsakyti
    • t
      to-algimantas 2021 liepos 31 20:55:21

      o kodel ? visi buvo vienoje saikoje, gal ne ? Stovejo landsbergio desineje,zino kur dingo rubliai nes tuo laiku buvo Vagnoriaus pavaduotojas.Linksmakoti, nesiverzk vel prie lovio,per anksti.Arba reikes galvas pjaustyti kiekviena diena,per daug gyvu liudininku dar yra.Taip,is kreipimosi matau kad busi gaujos torpeda,taip sakant smogikas.Tik kad musu dar per daug.

      9 5
      Atsakyti
    • Z
      Zigma musu Tautos Tevas išmetė 2021 liepos 31 21:19:23

      Kaip muse iš barščiu. Tai jis perximetė tarnaut Kremliui. Tapovatnikų. Dabar šmeižia ir savo Tėva!

      2 42
      Atsakyti
    • N
      Nepersistek... algimantai 2021 liepos 31 21:40:04

      Gali ir į lėkštę netilpti

      9 2
      Atsakyti
  • N
    Na LT 2021 liepos 31 20:03:54

    istorija klastojama jau 30m.Ipatingai,tai siaktyvejo nuo tulpes laiku.Tad Vaišvila labai teisingai smuikininka pavadino.

    178 3
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • GINČAS: Lenkija yra „pasirengusi dialogui“ ginče su Briuseliu dėl ES teisės viršenybės, tačiau atmeta „šantažą“, ketvirtadienį pareiškė ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, atvykęs į ES aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame dominuoja šis klausimas.
  • SIŪLYMAS: Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas siūlo Darbo kodekse nustatyti, kad ne tik viešojo sektoriaus, bet visiems darbuotojams, kurie grįžta į darbą nepasibaigus atostogoms vaikui prižiūrėti, būtų nustatoma sutrumpinta 32 valandų per savaitės darbo laiko norma, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
  • FACEBOOK: „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad pasiekė susitarimą su kai kuriais Prancūzijos laikraščiais dėl mokėjimo už naujienų turinį, kuriuo dalijasi jo vartotojai.
  • INICIATYVA: Vokietija kartu su kitomis keturiomis valstybėmis narėmis (Suomija, Nyderlandai, Portugalija ir Slovėnija) ėmėsi iniciatyvos sukurti Europos Sąjungos greitojo reagavimo pajėgas.
  • RŪKYMAS: Net 51,4 proc. apklaustų suaugusių rūkalių ar vartojančiųjų bedūmius gaminius nurodo nežadą jų atsisakyti.
  • MOKESTIS: Nuo ketvirtadienio privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir ją apmokėti, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).
  • FORUMAS: Ketvirtadienį Vilniuje prasideda dvi dienas truksiantis tarptautinis, jau trečiasis, transporto inovacijų forumas „Transportas ir logistika 2050“, kurį organizuoja Susisiekimo ministerija ir Transporto inovacijų asociacija.
  • REFERENDUMAS: Trečiadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paskelbė neatšaukiantis anksčiau priimto sprendimo dėl Referendumo įstatymo bylos, kuriuo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) buvo įpareigota referendumo iniciatyvinei grupei išduoti parašų rinkimo lapus, pagal šiuo metu Seime svarstomą, tačiau dar nepriimtą Referendumo įstatymo redakciją.
  • REKTORIUS: Vilniaus Gedimino technikos (VILNIUS TECH) Taryba penkerių metų kadencijai išrinko naują rektorių. Juo tapo prof. dr. Romualdas Kliukas.
  • DARŽELIS: Šiuolaikinės architektūros beveik 2 tūkst. kv. metrų pastate įrengta net 12 darželinukų grupių, kurias galės lankyti 206 vaikai ir tai bus vienas moderniausių vaikų darželių Kauno regione.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gali žmonės, pripažinti kaltais dėl nesunkių ir apysunkių nusikaltimų, dirbti pareigūnais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+5 +10 C

 

+3 +8 C

+10 +14 C

+6 +9 C

 

+5 +8 C

0-12 m/s

0-14 m/s

 

0-7 m/s