respublika.lt

Vytautas Radžvilas: Proga praregėti - straipsnio komentarai:

 • P
  Preliudija 2021 vasario 28 19:19:36

  Esu Lietuvos pilietis ir turiu savo nuomonę, kurios nepakeis jokios "konvencijos". Esu abejingas homoseksualistų siekiams, nes kaip juos pagražintai pavadinsite - gėjai ar lezbijietės - tai yra jų problemos. Man jų savaip gaila, nes jie neturi ateities, kiek besiektų viešo "palaiminimo". Priminsiu seną klausimą: kas pasaulyje atsirado anksčiau? Višta ar kiaušinis? Biologine prasme klausimas nekorektiškas, nes jei būtų vienos vištos ar vien tik kiaušiniai, tai tuo jų"gyvastis" ir baigtųsi: trūksta gaidžio. Nors tautosaka tvirtina, kad "ir višta prieš galą užgieda", bet - prieš galą, ir kaip besistengtų, bet višta, nededanti kiaušinių, kuriuos "palaimintų' gaidys, taip ir liktų pirmoji eilėje į puodą. Taigi, jei šis "seksualinių mažumų" brazdėjimas ir kiek užtruks, jis neturi ateities. .

  7 0
  Atsakyti
 • N
  Nesu geros nuomones apie tuos influencerius,tai 2021 vasario 28 17:04:11

  nera didelio autoriteto zmones,taciau gana ikyrus,dirbantys uz pinigus,koks jiems skirtumas,ka pulti,si karta kuniga,kita karta kitokia nuomone turincius,ta ju nuomone neturi jokios itakos kitiems,taciau rodo labai menka ,buitiska turgini bendravimo stiliu,nenoreciau ju matyti TV laidose,ziuri komisijose ir t. Pakeitus kai kurias reksmingas motereles,galima ir pacias laidas ziureti butu.

  3 0
  Atsakyti
 • R
  Radžvilo demagogija 2021 vasario 27 13:14:43

  Negerbiamas Radžvilas daugybę kartų straipsnyje apkaltinęs komunistinį totalitarinį palikimą ir chunveibinus, "pamiršo" pasakyti, kad Stambulo konvenciją sukūrė ir atnešė jo "laisvės ir demokratijos" nešėjai iš Vašingtono, kuriems išskyrus melo, karų ir globalizmo daugiau niekas nerūpi. Didesnio melo ir demagogo platintojo už Radžvilą sunku būtų surasti, tipiškas Sorošo atstovas.

  5 25
  Atsakyti
 • s
  seniui 2021 vasario 27 11:21:00

  tiek ir matei cccp, kad nesamonęs kliedi, vaikigali

  4 8
  Atsakyti
 • P
  Prosenelis 2021 vasario 26 15:20:58

  Teisingi tautai pasakyti žodžiai geriems tikri Lidtuvei jus savo rankomis tautos išdavikams padedate naikynt savo brangia tievyne galvokite irneleiskitetautos halujams taip elgtis.

  9 0
  Atsakyti
 • V
  Vilnietis 2021 vasario 26 14:20:39

  O kas vakcinuojasi tai tikriausiai vakcinuotis tures dažnai. Pasipildyt vis antikunius prieš korona. Arba nesisaugot ir dažnokai priskvepuot naturalaus koronoviruso. Kad naturaliai pasipildyt antikunių savyje. Nesusirgt sunkessne forma kritiškai sumažėjus antikunių kiekiui. Reali apsauga tik turet ir palaikyt veiksminga antikunių kieki. Arba vakcinomis dažnai arba naturaliais užsikretimais neperuždelstais. Vadinasi iš esmes ir nereikalingi jokie karantininiai ribojimai nei veiklos judejimui nei verlams, nei laisvalaikio pramogoms. Visi pasipildines laiku antikunių kiekius ir rimtai nesirgs. Na kas sipnos sveikatos tai numirs. Numirsta ir esant karantino ribojimams Virusas mutuoja ir apeis visus karantino ribojimus. Didina sugebejimus užkresti. Todel pasieks visus. Ir saugomus karanrtino ir besisaugančius. Kam Dievo skirta išgyvent tie išgyvens, kam skirta mirti mirs. Koronovirusas tikriausiai ir yra Dievo plano vykdytojas nuleistas i Žemes planeta paties Dievo. Valdzia prieš Dieva!

  7 0
  Atsakyti
 • T
  Tik baudimais valdzia išlaiko karantino laikymosi regimybe. Tik REGIMYBĘ! 2021 vasario 26 14:03:56

  Ir vaizduoja kad visi laikosi karantino. Kad suvaldo ta lyg epidemija. Nieko nesuvaldo! Skaičia prades realiai mažėti kai visi bus persirgę. Kiti net po kelis kartus iš naujo papildomai pasipilde koronos antikunių savyję. Jau kalbose kyla klausimas kad geriu persirgt naturaliai negu vakcinuotis Va pats itariu sau kad jau nekart sirgau korona. Pirmakartkokia savaite labai, antrakart mažiau, trecia kart beveik nieko. Dabar kur nors prekybos centre daznokai ikvepių koronos. Jauciasi truputi vakare kažkas po pavaiksčiojimų po prekybos centrus maisto nusipirkt. Lyg ir temperatura labai trumpam pakyla. Matyt korona persirgusiam nebe pavojinga ir net naudinga laikų prisikvepuot truputi tų koronovirusu. Kol turi daug antikunių. Pasipildyt vel antikunių atsargas. Labai besisaugojant sumažejus labai turimų antikunių susirgt tektu labai sunkia vel. Gal ir tikrai apsauga nuo koronos yra nesisaugot. Laiku pasirginet truputi ir pasipildyt antikunių kieki savyje. Gal daugelis instinktyviai tai jaučia

  9 1
  Atsakyti
 • T
  Tušciai metome pinigus. Protestuotojų pergalių laikai pasaulyje 2021 vasario 26 13:47:47

  Baigesi. Niekur nebenuvercia valdzios. Va ir Gruzijoje nebenuvers diktaturos. Ir tame Miamrije. Ar Niam rije. Pamosavus veliavom ir plakatais , padegus ka nors. Visur jau sumušami ir numalšinami. Nuverčiančių valdzias protestuotoju laikai baigesi. Ir mes tik pasirašinejam peticijas kurias valdzia liepia išmest i šiukšlių dėže. Net nesitekia baudziamaji kodeksa panaudot išsišokėliams peticininkams. Ir komentatoriai va rašo katik užsimano ir nesėdi izoliatoriuose už parašymus.. visai valdžia nebegerbia lojančių ant jos! O štai protestuot gatvese ir gaut guminių lazdų ir kulkų neatsiranda norinčių. Lietuviai protingi, mato kad tik mušti ir baudu gautų jei sugalvotu kokia nesankcionuota protesto eisena. Ne valdzios organizuota ir leista. O antivaldiški protestai yra. Nuejo i kitas formas. Nepaisyti ir karantininų ribojimų ir taisyklų. Dabar ir nesivakcinuoti. Pirma pažiureti kiek nuo kokios vakcinos pakratys kojas, atmes batus. Kanopas. Tik nuožmiais baudimais valdzia išlaiko karantino la

  5 0
  Atsakyti
 • A
  Aišku kad vel bus didinami ir kurpiami nauji mokesčiai kad kompensuot 2021 vasario 26 13:30:37

  Finansinius praradimuskurie užgriuvo del baltarusiškofobiškos politikos. Dabar aktyviai stumiamos jau Gabrieliaus. Birštoniečiai dekingi Gabrieliui. Butent jis kaltas su savo antibaltarusiškom iniciatyvom. Sakys kas kad iniciatyvos prieš Lukošenka ir jo aplinka? O Lukošentka ir jo klanas ir yra BALTARUSIJOS VALSTYBĖ! O ne visokie vaiksciojantis gatvemis apsisukę musų nuvežtas veliavas. Priedo norintis ir musų pinigu už pavaiksčiojimus. Uždyka. Iš esmes už dyka! Ka ar jie su ginklais rankose kaunasi gatvese, šturmuoja valstybines istaigas!? Žudo Lukošenkos šalininkus? Net nei benzino buteliu neipagalių, nei degančių padangų nesimato. Už ka jiems duot pinigų? Uz pavaiksciojimus. Dar imt už dyka išlaikyt gudručius atbegelius. Ar siunčiame juos iį Nato diversines žvalgybines mokyklas rengt partizanus permetimui i Baltarusija. Ar kuriame iš jų karinius baltarusiškus dalinius kurie remiami Nato kariuomenių pradetų Baltarusijos karinį išvadavima nuo rusu? Tušciai metome pinigus.

  9 1
  Atsakyti
 • V
  Visos partijos kurios bevalde vykde ir Valstybei žalinga rusofobiška užsienio politika 2021 vasario 26 13:12:35

  Kuri atnešė Lietuvos valstybei didelius finansinius nuostolius. Gavom atsakomasias sankcijas, suvaržymus iš keršto musu verslam. Musų verslininkam asmeniškai net.Suimant, sužlugdant jų verslus Rusijoje ir Baltarusijoje. Visokius kerštingus suvaržymus tranzitui i rytu šalis. Gali musų verslui išvis uždaryti prekių musų ir musų žmonių judejima rytų kryptimi. Lukošenka bandyt nuverst buvo ekonomine klaida. Lukošenkos Baltarusija buvo labai naudinga ekonomine partnere . Ir sukčiaujant apeit Rusijos sankcijas musų maisto produktams. Tas senas žulikas buvo mums finansiškai naudingas. Dabar gavom tik mirtina prieša. Jau del to del sankcijų Baltarusijai iniciavimo prarandame darbo vietas, prarasimepajamas iš Baltarusijos tranzito. Musu prekems irgi užsidaro siena. Musų verslininkai ten puolami ir žlugdomi.. Musu valdzia užkaria musų mokesčių moketojams išlaikytinius atbegelius. Musų valstybe tur but labai dar vis turtinga nepaisant ekonomikos stagnacijos del karantino. Aišku didinami bus mokes

  9 1
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 vasario 26 11:49:21

  kiekvienam genijui nestinga kvailumo! Ponas Radzvilai, jeigu ne tarybine socialistine sistema, ganytum dabar Lansbergio kiaules. Tik socializmas man padejo pasiekti tai, kas as dabar esu! Tai Putino zodziai. Galetum tuos zodzius Radzvilai pakartoti, ir tai, turbut, vienintele teisybe is visu tavo pasamprotavimu. Niekas tarybu sajungoje neverte stoti i partija ar komjaunima. Dabar, primetamu istatymu pagalba, is seimos, is zmogaus, daromas gyvulys. Tarybu sajungoje atlyginimai, uz toki pati darba, pensijos buvo vienodi. Dabar, 4 Reicho metropolijoje atlyginimai ir pensijos 5 kartus didesni negu pas mus Ostlande. Iki 1990 m.mes buvome nugaletoju puseje, 1990 TSRS pripazinus pralaimejima, visa teritorija tapome nugaletieji. Mus padare kolonija. Milijonas issivarytu darbininku, tai reparacijos. Tokie, susisyke, Radzvilai inteligentai, pusdurniai, sugriove 70 metu kurta galybe. Sajudzius ikure KGB, kad iskovotu visoms respublikoms nepriklausomybe. Toks buvo Tetcer isakymas Gorbaciovui.

  19 7
  Atsakyti
 • T
  Tiesa 2021 vasario 26 07:53:12

  Radžvila pamiršo kad toliato draugė dar iš mokyklis laikų.. dabartinė LRT direktorė Garbačiauskaitė Monika..

  12 3
  Atsakyti
 • S
  Stoliat 2021 vasario 26 07:50:23

  Toliatas popsinis kunigas atstovauja popsui ir gavo is popso ivertinima..

  6 7
  Atsakyti
 • H
  H 2021 vasario 25 20:51:03

  100 procentu pritariu

  13 1
  Atsakyti
 • T
  Tikra tiesa 2021 vasario 25 20:45:03

  Musu politikai su savo rusofobiška ir darancia finansinius nuostolius Lietuvos valstybei politika pasieke to kad didzioji dauguma tikrai nebemato savo ateities Lietuvos valstybeje. Mato ateiti savo emigracijoje. Uždirbti pinigų, daryti karjeras, net gyvent ne Lietuvos valstybeje. Nemato ir prasmes eiti tarnaut Lietuvos kariuomeneje. Ir net priversti atsedeti kariuomeneje veikiausiai Lietuvos valstybes negintu. Nenoretų buti rusų nušauti už dabartine valdzia.

  23 2
  Atsakyti
 • I
  Ir dabar Lietuvos valstybei musu politiku antirusiska, antibaltarusiska, antikiniska varoma politik 2021 vasario 25 19:28:14

  Daroma didziule finansine zala. Prarasti tranzitiniai kroviniai. Pabaigsime prarast kroviniu tranzitus visai. Verslai patyria atsakomasias sankcijas, vis labiau prarandame rinkas rytuose. Isvis musu verslam ir prekem kriptis i rytus gali uzsidaryti. Taip stengiantis musu politikams. Be to tuojau salia turesim labai pikta ir karini priesa. Baltarusijos valstybe. Prie musu sienu stoves Baltarusijos ir Rusijos skaitlinga armija . Palei pat pasienio stulpus vazines tankai. Stovestanku kolonos. Ims atlekti ir sviedinai ir snaiperiu kulkos, siena pareit diversantu grupes. Zudyt musu vadovybe, sprogdint karinius objektus. Be jokio karo paskelbimo musu kariuomene vasara ir ziema sedes apkasuose. Kaip Donbase ukrainieciai kad sedi apkasuos daug metu. Musu politikam vis didinant konfrontacija su Baltarusija ir Rusija, atsiras ir jau karine konfrontacija. Vienu zodziu toks sajudisLietuvoje nebegali atsirasti. Dauguma savo ateities kartu su Lietuvos valstybe nebemato. Orientuojasi i emigravima

  27 4
  Atsakyti
 • Ir ginkluotes galejo likti mums be galo daug 2021 vasario 25 19:07:47

  Simtai tanku. Reaktyviniu naikintuvu, artilerijos. Kalnai ginklu , kuriu pertekliu pardavineje afrikos salims. Visos blogybes prasidejo nuo visko privatizavimo. Nebent namus ir butus buvo reikalas privatizuoti. Gamyklu ir zemes neliest. Uz ka visaliaudini turta isdalint buoziu palikuoniams. Ar miestuose visokiem burzuju paveldetojams. Atiduot reikejo kas kur tuo metu gyveno tuose namuose. Tiems privatizuot uz cekius. Paskui prasidejo visai negeri dalykai. Pasirase lgnalinos AE uzdaryma. Iskart viem kilo mintis kad uz elektra reikes moket brangiai. Paskui politiskai pardave Mazeikius. Uz viena lita ir dar milijarda pridejo su valstybes garantija. Kazkokiem sukciam is Amerikos. Vien del politikos. Ekonomiskai zalingai. Rusijos verslui reikejo parduoti, arba isileist i dali. Pigi Rusijos nafta butu plaukusi i gamikla. Kuro kainos nebutu taip augusios. Pigiau vazineje butume. Kai ekonomikje vadovaujasi valstybe politika o ne pragmatiskais interesais tai kelias i bankrota tik. Praradom

  25 3
  Atsakyti
 • N
  Nebegali buti tokio sajudzio kaip tada 2021 vasario 25 18:49:37

  Tada buvo grazu. Daugybe koncertu aikstese. Visokiu didziai masiniu renginiu. Zmones jau gerai gyveno, turejo pinigu . Laiko. Norejo dar geresnio gyvenimo. Labiau ir pasiturimo norejo. Svarbiausia ir nepriklausomybe buvo kazkas grazaus. Svajone. Idealas.. Niekas nemane kad susikurs vagiu partijos kurios viska grobs ir savinsis. Prichvatizuos ir paleis vejais koukiu turta , gamyklas metalo lauzui. Viska pavers griuvesiais. Zemes grazinimas papiove kolukius. Sunaikinus zemes socialistine nuosavybe kolukiai neteko pagrindo. Kolukiu vadovybes like be valstybines kontroles viska ispardave , pasisavino pinigus. Ir likvidavosi tada, pajininkams liko tik po gabala fermu sienos. Nutruko rysiai su Rusija. Neliko rinku fermu mesai. Be Rusijos rinku mesos ir maisto produktu gamybai butu vistiek buves galas. Net jei zemes nuosavybe butu likus socialistine, ir gamyklos irgi be Rusijos rinku irgi bankrotas. Musu rinkos buvo Rusijoje! Negalima buvo politiskai susipriesinti su Rusija!

  28 6
  Atsakyti
 • b
  bubalo 2021 vasario 25 12:12:46

  Viskas teisinga, ka raso. Tik labai jau primena musu ankstyvuju liberalistu (Radzvilas, Juozaitis, Sliogeris etc.) istorija ta, kur nutiko F. Dostojevskio apysakos "Bjaurus anekdotas" herojui arba kai kuriems "Kipsai" personazams.

  7 8
  Atsakyti
 • v
  vistgaidziai galietu susikurt kaip vilniui 2021 vasario 25 06:18:51

  cigonai tabora jazzu jiem gastruoliotu o tie skiles valitusi. ir tegu jie ten pasiunta.iskripieliai,truksta slubo vokiecio,

  30 4
  Atsakyti
 • L
  Lietuvia 2021 vasario 25 02:31:23

  Karantino ribojimai įgrisę beda o ne kažkokia konvencija. Tegu ratifikuoja ka tik nori bet tegu naikina iki gyvo kaulo įgrisusius tuos ribojimus. Karantinas blogybe o ne konvencija kazkokia!

  8 43
  Atsakyti
 • L
  Lietuvia 2021 vasario 25 02:30:04

  Karantino ribojimai įgrisę beda o ne kažkokia konvencija. Tegu ratifikuoja ka tik nori bet tegu naikina iki gyvo kaulo įgrisusius tuos ribojimus. Karantinas blogybe o ne konvencija kazkokia!

  7 36
  Atsakyti
 • V
  Vilnietis 2021 vasario 25 02:26:43

  Rado mat problema! Kažkokia konvencija! Tegu ratifikuoja jei nori. Va kad vis negali nueit i restorana, bara ar naktini koki tai jau visai siutina.

  9 50
  Atsakyti
 • t
  teisingai, kai nebelieka normalumo 2021 vasario 25 00:00:56

  Siųskit velniop tuos p.Toliato pjūdytojus-lai varo laukais su vaivorykštynėm vėliavom per Lietuvos miestelius, tai nors žiebs į mordą ir gaus pendelį nuo normalių žmonių , tada ir baigsis čia tų vienalyčių ir jų siekėjų-mackevičių, džiazų ir simonenkovo gavėdos ir šėlionės...Lietuviai bando išgyvent per primestas pandemijas, o tie vištgaidžiai dar šeliones kelia !

  58 4
  Atsakyti
 • N
  Neįtikėtina ! 2021 vasario 24 23:35:19

  Profesorius Radžvila prabilo apie JŲ kompromiso nebuvimą.O kur jūsų kompromisas? Kodėl visi "pasikėlę" buvote? Kodėl prieš rinkimus Radzvilas, Vaišvila,Dagys, Juozaitis, Puteikis NESUSIVIENIJOTE? Būtumėte ėję į rinkimus visi - gal armonikaićių su Stambulo konvencijomis Seime nebūtų! Labai lengva pakalbėti,bet nieko nedaryti! Kodėl prakalbote,po 360 000 parašų surinkimo? Sutapimas?

  48 9
  Atsakyti
 • z
  zeka 2021 vasario 24 23:01:36

  Visų pirma mokyklos tapo nepasiturinčių valgyklomis, tada vaikai preke , atsimokę 12 metų prašymo į darbą parašyti nemoka , ką reiškia tokį jaunimą "užzombinti"?

  38 2
  Atsakyti
 • t
  tam Vytui 2021 vasario 24 22:40:16

  Radžvilas į europarlamentą kėlė kandidatūrą, kad būti atsvara ten susimetusiems genderšvogeriams! Už pirmapradę Europos tautų įdėję o ne bliatstvos įteisinimą. Už tautą klausimus kelti ten yra gal dar svarbiau nei čia vietoj. Ar vershtein?!

  31 6
  Atsakyti
 • s
  senam ,nevykusiam liberastų propagandistui 2021 vasario 24 22:35:43

  ir vėl anas kliedi apie komunistus....Bet juk visi mato ,kad tai tavo kurti liberastai , Radžvilai . O rėkimas prieš komunistus buvo reikalingas tik beatodairiškai plėšt, prichvatizuot Lietuvą , ir didžioji prichvatizacija jau senai baigės , pablūdėli . Vnž. laikas pradėt nuoširdžiai atgailaut ,už liberastų (pasirodo ,kad - kad jiems visad pritarė ir konservatoriai, ir apsišaukėliai socdemai ..) ,o ne komunistų (tikrųjų komunistų tikslai buvo visai kiti ,jie gerbė darbo žmogų, bent jau oficialiai kovojo už socialinį teisingumą niekingos veiklos vaisius ,už nuskurdintą ir Lietuvą.

  22 13
  Atsakyti
 • J
  Jau 2021 vasario 24 21:59:04

  partijos vadė plečia savo plotus, kuria partijos skyrius Lietuvos miestuose , net Airijoje

  22 2
  Atsakyti
 • V
  VYtautas 2021 vasario 24 21:52:13

  Visuomenė apžlibusi. teisingai V.Rachlevičius sako, kad daugumai svarbu sočiai pavalgyti. Jiems nereikia nei valstybės, nei savo kultūros. Jie pinigų kas nors duos, atiduos ir savo kraštą ir Tėvynę, net ir vaikų ateitį. Todėl vargu ar jie praregės...

  44 6
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATASKAITA: Justino Marcinkevičiaus atminimo įamžinimui surinkta - 6985 eurai, aukotųjų skaičius - 24; primename sąskaitos Nr. LT 24 7044 0600 0780 3510
 • TRANSPORTAS: UAB „Vilniaus viešasis transportas“ sostinės keleivius nustebino dar viena naujove – antradienį į miesto gatves išvažiavo ekologiškas, išskirtinio dizaino autobusas „IsuzuCitybus“.

 • KOSMOSE: NASA pirmadienį Marse į orą sėkmingai pakėlė sraigtasparnį „Ingenuity“ (liet. „Išradingumas“) ir tai buvo pirmasis istorijoje motorinio orlaivio kitoje planetoje skrydis.

 • AUKŲ NĖRA: ankstų pirmadienį vietos laiku išsiveržė Indonezijos Javos saloje stūksantis Merapio ugnikalnis, 16 kartų išspjaudamas į orą įkaitusią lavą, pranešė šalies vulkanologijos agentūra.
 • TRAUKINYS: sekmadienį Egipte nuo bėgių nuvažiavo keleivinis traukinys ir buvo sužaloti mažiausiai 109 žmonės.
 • GAISRAS: sekmadienio popietę pranešta apie Šiaulių rajone degantį ūkinį pastatą.
 • TRŪKUMAS: Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve gyventojai šeštadienį surengė protestą dėl pernelyg lėto skiepijimo nuo COVID-19, o dalis jų savo automobiliai užblokavo šalia pagrindinės miesto stoties esančią aikštę.
 • PASITRAUKIMAS: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) bręsta mintis pasitraukti iš dar vienos darbo grupės Seime. Kovo pabaigoje apkaltinę konservatorius siekiant sukurti savo partijai palankią rinkimų sistemą, „valstiečiai“ apleido parlamento valdybos sudarytos darbo grupės, turinčios parengti rinkimų sistemos pertvarką, gretas.
 • TEMPAI NEBLOGI: padidinus vakcinacijos tempus Lietuvoje bent viena vakcinos doze jau pavyko paskiepyti 19,5 proc. visuomenės, t. y. beveik kas penktą šalies gyventoją, o vyresnių nei 65 metų gyventojų vakcinuota daugiau nei pusė – 53 proc.
 • NUSKENDO: prie Tuniso krantų nuskendo valtis su migrantais, žuvo mažiausiai 21 migrantas iš Afrikos, jiems bandant Viduržemio jūra pasiekti Italijai priklausančią Lampedūzos salą.
 • PERKOPTA RIBA: pasaulyje jau pagaminta daugiau kaip 1 mlrd. vakcinos nuo COVID-19 dozių - tai įvyko balandžio 12 dieną, o kitas milijardas gali būti viršytas gegužės pabaigoje.
Daugiau

Dienos klausimas

Kur planuojate leisti vasaros atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
8. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
9. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
10. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
11. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
12. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
13. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
14. Dvejopi standartai jau įgriso
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +10 C

+1 +7 C

 

+2 +7 C

+10 +15 C

+8 +14 C

 

+5 +10 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos