respublika.lt

V.Vasiliauskas: Į Tautos autoritetus jau šaudoma iš patrankos - straipsnio komentarai:

 • I
  Ir dar Tomui J ir putinaitems 2020 sausio 21 16:24:25

  Gyvenusieji tuo laikotarpiu puikiai zino realybe ir galimus pasirinkimus. Taip poetas Marcinkevicius istojo i komunistu partija ir todel "igavo teise" nors mazumele zadinti tautos samoninguma ar tai kalbedamas apie senoveje gyvenusius Lietuvos herojus - kunigaikscius... ar tai isdrisdamas pamineti Lietuvos varda... ar tai kviesdmas i "laisve". Nebudamas komunistu jis to daryti nebutu galejes. Greiciausiai, komunistinis laikotarpis amziams nutilde desimtis Lietuvos dainiu, kurie pasirinko "nebendradarbiauti" su sistema. Marcinkeviciaus pasirinkimas buvo toks koks buvo, bet..... JO POEZIJA UGDE MANYJE MEILE LIETUVAI, LAISVEI...., todel as esu dekinga uz jo gyvenima, jo zodzius. Man putinaiciu rasliava nereikalinga --- tai tik jos pliurpalyne, naikinanti medzius--popieriu, jos pliurpalynei sutalpinti. Gal uz 50 metu jos "kuryba" ka nors ir itikins....

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tomui J 2020 sausio 21 16:16:10

  Kaip sakau kiekvieno musu patirtys skirtingos, todel mums nereikia putinaites knygu ir jos paaiskinimu. As niekada nepriklausiai jokiai okupacinei grupuotei ir del to buvau niekinama, smerkiama, gazdinama.... visada tik turejau patenkinama elgesi.... i aukstaji istojau tik is trecio karto ---- nebuvo nei vieno komunisto, kuris butu tiesiogiai uzsiemes manes zlugdymo. Komunistai sukure sistema, o klapciukai (ar is noro pataikauti ar is baimes) atlikdavo tos sistemos suniska darba labai uoliai. Pataikunai buvo slykstesni ir bjauresni "komunistai" uz komunistus. Tai kodel siandien pataikunas save gali laikyti didvyriu ir isdidziai smerkia ktus, kai tuo tarpu buvo tik uzsislaptines, netituluotas, nieksas? Patirtis. Putinaites net ir daugiau puslapiu turincios knygos nepakeis isgyventos realybes.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tomui j 2020 sausio 21 16:05:39

  Spjaudyk kur tu nori, bet.... tokios putinaiciu knygos yra nukreiptos i ateities kartu protu knisima. Putinaites rasyba teorine. Praktika kitokia. Stai komunistas parase eilerasti "laisve".... kure kurinius, kurie zadino pasididziavima praeities Lietuva. O pagautas partizanas isdave savo bendrazygius ir visus kaimiecius, kurie valgyt duodavo. Stai NEkomuniste mokytoja pasisokedama plove galvas vaikams su ateizmu ir liaubsino komunistu partija, tokiuo budu, noredam itikti savo virskininkams. Stai buves tremtinys, NEkomunistas dirbo tyliai KGB. Spjaudykites, jeigu jums nuo to geriau. Man neidomu jusu spjaudalu adresatai. Man liudna, kad ateities kartos nezinos tiesos....

  0 0
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. -> 15:48:34 2020 sausio 21 16:03:38

  "raso ateities kartoms, bandydamos itikinti jauna zmogu, kad ju tevai ir seneliai yra verti tik paniekos, nes gyveno sovietmecio laikotarpiu." - Niekas nesmerkia žmogaus vien todėl, kad tas gyveno okupacijos laikotarpiu. Svarbu - kaip gyveno. Į TSKP stojo ne kiekvienas, o tik kas dešimtas iš suaugusių žmonių. O tie likusieji devyni iš 10, kurie nestojo, nemirė badu, gyveno ir išgyveno.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Problema 2020 sausio 21 15:48:34

  Vyresni prisimena poetus, rasytojus ir ju itaka ju gyvenime. Visokios putinaites raso ateities kartoms, bandydamos itikinti jauna zmogu, kad ju tevai ir seneliai yra verti tik paniekos, nes gyveno sovietmecio laikotarpiu. Alio, putinaites!!!! Tie sovietmecio sugadinti zmones iskovojo laisve, zuvo kovodami del laisves, buvo suzeisti...!!!! O kas tu per viena sovietmecio nepaliestoji, uzemusi teisejos ir smerkejos sosta???? ~~~Neprilausiau spaliukams, pionieriams, komjaunuoliams, komunistams --- buvo visa savo gyvenima priespriesa komunistinei mafija. Deja, man uztenka nuovokos, nesmerkti zmoniu, kad jie gyveno tam tikru metu, tuo metu gyvendami dirbo... kure...kovojo... TEGUL DIEVAS BUS VISIEMS TEISEJAS IR PASMERKEJAS.

  0 0
  Atsakyti
 • p
  pranas 2020 sausio 21 14:26:40

  izoliuoti

  0 0
  Atsakyti
 • -
  - >T0mas J. -> Tik dar 2020 sausio mėn. 21 d. 00:09:19 2020 sausio 21 14:18:41

  Tikriems komunistams partiniai bilietai nebūtini. Iš vaisių juos pažinsite ;)

  0 0
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. -> 04:37:53 2020 sausio 21 13:07:32

  "kas ten pagal tavo vertinimus, vertas vadintis žmogumi?" - Atsakau: kiekvienas, kuris priešui batų nelaižė.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Siaip 2020 sausio 21 12:33:11

  Bobele, kuri nieko nesukure, kuri prisidejo prie Lietuvos svietimo naikinimo dergia talentus. Slepkis po lapais, esi zemiau negu vidutinybe ir visos tos rasliavos tik darbo imitavimas, kuriu po keliu menesiu niekas ir nezinos.

  0 0
  Atsakyti
 • G
  Gediminas Martišius 2020 sausio 21 12:25:06

  Paskaitai komentarus - gėda dėl tautos, paskaitai, apie ką N. Putinaitės veikalas, - gėda dėl tokių žmonių, priskiriančių save tokiai tautai. Kur čia šuo pakastas? Gal kai trūksta talento, tai jo trūkumą kompensuoja tūžmingi talentingesnių "demaskavimai"?

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TOmui J. 2020 sausio 21 11:28:12

  Siaubas, kokie šlykštūs tamstos komentarai, vos neparašiau - idiotiški. O spjaudyti ant S.Nėries, P.Cviros ar Just.Marcinkevičiaus gali tik paskutinis mulkis..

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kazys 2020 sausio 21 10:09:37

  Tai kas gi gali pažaboti tas pasiutusias bobas? Tai vanagaitė ,tai putinaitė ,kada jos nustos kliauzyti ?

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TOmui 2020 sausio 21 04:37:53

  Pagal tave, jei komunistas, tai nežmogus? Anksčiau popiežiaus palaiminimu žmones gyvus ant laužo degino. Vadinasi, katalikai taip pat ne žmonės? Tai kas ten pagal tavo vertinimus, vertas vadintis žmogumi? V.Lansbergis, kurio vardas užslaptintas KGB sąrašuose ties raide ,,L" 75-iems metams?

  0 0
  Atsakyti
 • I
  Isitikinusi,kad 2020 sausio 21 04:26:58

  Putinaitei privalu atimti teises skaityti paskaitas studentams. Ji nuodija ju smegenis. Tai naujos kartos KGBiste, pasireiskianti tokia forma,kai bando apversti aukstyn kojomis Tautos pasitikejima J.Marcinkeviciumi , Dainu sventemis, etc. Ar tikrai sveiko proto ypata, ar ligonis, laikinai paleistas ar istrukes is psichiatru prieziuros? Kieno lesomis leidziami jos nuodingi, gyvatiski postulatai? Valstybes? Privalu kelti klausima auksciausiame lygyje. Dekui V.Vasiiauskui, bet to per maza. Turi buti valstybes lygiu pakelta, issiaiskinta kas stovi uz sios moteros nugaros. Grybauskaite? Ar ji tesia Lietuvos zmoniu nuasmeninima, iteigdama jiems savo idiotiska nuomone. Dura Ivanovna - tiktu jai pavadinimas.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Toks 2020 sausio 21 02:13:57

  Bailiai nuolankus Just. Marcinkevičiaus BALSAS skamba visada išgirdus jo VARDĄ)

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2020 sausio 21 01:50:22

  Nepriklausomybę iškovojom su Eurikos Masytės atliekama daina "Laisvė". Ir teksto autorius, jei kas nežinojote, Justinas Marcinkevičius. O Putinaitė..-kažkoks nesusipratimas ir tiek.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. -> Tik dar 2020 sausio 21 00:09:19

  O kam? Ji jau neįstos į TSKP.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tik dar > T0mas J. 2020 sausio 21 00:05:33

  Pataupyk skreplius PuCinaitei ;)

  0 0
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. -> 21:59:48 2020 sausio 20 23:08:39

  "Visi komunistai visada spjaudė ir ant tautų, ir ant jų didvyrių." O aš spjaudau ant komunistų. Ant Cvirkos, Nėries ir J.Marcinkevičiaus.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2020 sausio 20 22:48:10

  Manęs neįtikina tušti autoriaus žodžiai dėl Justino Marcinkevičiaus "neįtikėtino populiarumo ir autoriteto". Tiesiog TSKPistas Vasiliauskas teisina TSKPistą Marcinkevičių. Lietuvoje okupacija truko 50 m., todėl lietuvių tautą paveikė stipriai, didelė tautos dalis išsigimė taip, kad net išsivadavus iš okupacijos - mirus priešo okupanto padlaižiui kolaborantui skelbiamas VALSTYBINIS GEDULAS! Taip buvo komunistų Brazausko, J.Marcinkevičiaus atvejais. Neišsigimusių žmonių visuomenėje kolaborantams būtų jaučiama mažų mažiausiai tyli santūri panieka. Ar gali normalus žmogus laisvanoriškai stoti į organizaciją, kuri vykdė tavo tautiečių genocidą, atėmė iš šeimų beveik visą turtą, paliko be pragyvenimo šaltinio; trėmė į Sibirą, kur tūstančiai lietuvių paliko lapėms ištąsyti savo kaulus?! Jei lietuvis savanoriškai stoja į visa tai įvykdžiusią organizaciją - jis ne žmogus, jis atmata, tai ekskrementas, myžalo puta.

  0 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 sausio 20 21:59:48

  Vieni pašlemėkai griauna S. Nėrį, kiti pašlemėkai apspjaudo Marcinkevičių. Stebitės? Visi komunistai visada spjaudė ir ant tautų, ir ant jų didvyrių. Tokios putinaitės, vanagaitės ne išimtis. O dabartinė ES tai tik skatina. Va jums ir TSRS-2, kas labai ilgėjotės.

  0 0
  Atsakyti
 • š
  štai jums ir jaunoji karta! 2020 sausio 20 21:53:17

  Visi taip tikėjomės, ateis jauni, jie pastatys naują Lietuvą ant kojų. Bet užsimerkę pražiūrėjom, kad Vakaruose jau įsigalėjo komunistinė ideologija . Ypač mūsų "paskutiniame bastione". O kaip Vakaruose, taip ir Lietuvoj. Šitokios praeities pamėklės turi būti demaskuotos, kol dar yra sovietinė karta. Nes šitie naujieji mankurtai ir Vakaruose net Staliną gerbia, ką jau kalbėti apie komunistinę valdžiukę. Neapsižiūrėsim, kaip vėl turim nepriklausomybę ES sudėtyje (kur mes tai girdėjom, "nepriklausomybė sudėtyje"?). Apropos, ji Mykolaičiui-Putinui ne giminė? O gal Putinui:)

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > Tam Mano galva 2020 sausio 20 21:32:35

  Sovietiniai zmones soko ir dainavo, nes jie buvo laimingi, sakai, Tamsta? Niekas varu nevare, sakai? O dabar lietuviai nesoka, nedainuoja, sakai, visi tik pasedi prie Facebook ir prie TV alu geria? Kazkokioje keistoje socialineje aplinkoje Tamsta gyvenai, ir tada, ir dabar. Uzjauciu.

  0 0
  Atsakyti
 • b
  best 2020 sausio 20 21:00:14

  N. Putinaite,turiu jums ideja naujai knygai,kuri taptu labiausiai skaitoma per visa simtmeti: “ Naujieji Lietuvos Patriotai. Lietuva konservatoriu valdymo metais - sodybu tustejimo metas,isgrobstymai, moraline zala ,finansine nasta ir t.t. Ka jums primena banko ” Snoras” uzgrobimo taktika?

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Viltautė 2020 sausio 20 20:12:43

  geriau nepasakysiu , kaip kiti komentatoriai pasakėte. Todėl ačiū ,kad suprantate,kieno giesmę gieda ši poniutė,neaišku iš kur išdygusi.galėtų to molinio sovietinio mokslo diplomų atsisakyti ir eiti gatvių šluoti? Bet ne ,ji šiltai įsitaisė knisti tautai protą liberastų buveinėje. keliama į aukštumas, buvo net viceministrė. Kaip tokiai patikėti mūsų švietimą? Viskas skambantis molis...? O ji pati kas? Kažkokia, parsidavusi savo bendrapavardžiui, marazmo skleidėja, sena purvo krūva?

  0 0
  Atsakyti
 • L
  Liucina 2020 sausio 20 19:22:52

  Įdomu,kas daugiau Lietuvai kenkia-Putinas ar Putinaitė?

  0 0
  Atsakyti
 • p
  pilietė 2020 sausio 20 16:38:30

  Kaip šlykštu kai tokia senmergė nusišneka ir niekus tauzija apie genialų ir labai gerbiamą žmogų. Fui kaip baisu, kad mes su tokiomis dvasios ubagėmis gyvenam. Ateis oi ateis tau bobele sąskaita už tavo kliedesius.

  0 0
  Atsakyti
 • W
  WAU 2020 sausio 20 16:19:08

  ir stai tokios nieksingos personos desto studentams.Putinaitei geriausias atvejis-Panevezio moteru kalejimas uz savo tautos smeizima .Gaila,kad ne Smetonos laikai-sedetu sunkiuju darbu kalejime.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  DEDE 2020 sausio 20 16:00:49

  Turbut nera kitos tokios slykscios,tautai kenkiancios bobos kaip putinaite net pavardes rasyti didziaja raide nekyla ranka.Negi nera sviesuoliu inteligentu ,kurie nutrenktu i siukslyna sia nieko nenuveikusia valstybei persona,o tik savo slyksciais veiksmais norinciai isgarseti.Bet Dievas yra teisingas ir anksciau ar veliau duoda tai,ko nusipelno.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tpfu 2020 sausio 20 15:32:23

  Kada ta ***** pagaliau užsičiaups ir eis daržų ravėti?

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: šeštadienio vėlų vakarą Plungės rajone iš sodybos tvenkinio narai ištraukė 17-mečio kūną.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
 • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
 • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
 • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

 • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

 • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
 • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
 • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
 • EVAKUACIJA: Pietų Filipinuose dėl artėjančios tropinės audros, galinčios sukelti stiprių liūčių ir nuošliaužų, evakuota tūkstančiai žmonių
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+21 +27 C

+22 +29 C

 

+18 +27 C

+31 +35 C

+21 +35 C

 

+23 +30 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos