respublika.lt

Vladas Vaicekauskas: LAIŠKELIS VITUI TOMKUI arba KAS GALĖTŲ UŽIMTI ES ANGLIJOS VIETĄ - straipsnio komentarai:

  • N
    NORMALAI: 2021 vasario 08 11:09:53

    ES vietoj vokietijos bus priimta Kinija. Tada putkinas- turės užsičiaupti ir atriekti dar didesnį Sibiro gabalą.

    2 49
    Atsakyti
  • B
    Bonis 2021 vasario 08 11:24:34

    Dieve, dieve, o kur tada besidėtų mūsų asabos "rusai puola", - košmarų košmaras.

    82 1
    Atsakyti
  • T
    Tam "Normalai" 2021 vasario 08 11:28:14

    "ES vietoj vokietijos bus priimta Kinija". Tada ES bus suvirškinta ir iš....

    31 2
    Atsakyti
  • Š
    Šmaikštu ir įžvalgu, 2021 vasario 08 11:29:09

    bet, Autoriau!! Jūs gi senas žurnalistikos vilkas. Negali būti , kad nežinotumėte, kaip rašyti "idėją FIX". Nebent tyčia taip darote, nes beraštingumas nūnai madingas. Bet juk sarmata.

    12 19
    Atsakyti
  • A
    Agota 2021 vasario 08 11:34:14

    galvoju,o kokioj vietoj pati ES? Ar tik ne reanimacijoje?

    71 2
    Atsakyti
  • R
    Realistas 2021 vasario 08 11:44:35

    O kodėl kažkas turi užimti Anglijos vietą ES??? Gal geriau spėlioti ,kas sekantis pabėgs iš skęstančio durnių laivo.....

    90 1
    Atsakyti
  • J
    Jei ta vieta 2021 vasario 08 11:45:10

    butu verta uzemimo,ja tebebutu uzemusi UK.

    33 1
    Atsakyti
  • T
    Tai,sprendziant is EuroPizijos, 2021 vasario 08 11:46:47

    turetu Izraelis arba Australija! Ju gi dainoreliai tai dalyvauja!

    17 2
    Atsakyti
  • A
    A.Algirdas 2021 vasario 08 11:55:12

    darosi idomu kai į paviršių pradeda skverbtis geopoliniai pamąstymai. Didiesiems mūsų patrijotams prasideda nemigo naktys, nes .............

    39 1
    Atsakyti
  • X
    XXXL 2021 vasario 08 12:02:31

    Galimas yra ir kitas variantas - Rusija gali padaryti malonę ir pasiūlyti Europos Sąjungai stoti į RF sudėtį. Ar tai nebūtų Europos Moters svajonės išsipildymas?..

    57 0
    Atsakyti
  • P
    Puikus 2021 vasario 08 12:05:43

    Pamąstymas tik valdžiažmogiams jis per sunkus

    63 0
    Atsakyti
  • k
    kliedesiai.... prisivezus y ES arabu teroristu .. sukurus milijonus besmegeniu narkomanu 2021 vasario 08 12:06:34

    padarius visas tautas vienalyciais neaiskios lyties padarais , be tevynes tautos, seimos, kalbos , tikejimo ir paprociu ---bandyt sukurt atsvara su siuo degradu sbrodu Kinijai --juoda utopija .... Anglams --vieniems is sio bordelio kureju pabegus is siaubo nuo busimu perspektyvu... dabar bandyt Rusus sugundyt uzimt ju vieta --absurdas --rusai dar nenudegradejo iki tokio ES ar amerikonisko debilizmo laipsnio -kad bandytu net svarstyt tokias ,,,perspektyvas,,,,,

    65 1
    Atsakyti
  • M
    Manau,kad Anglijos vietą ES užėmė Lietuva,nes britai 2021 vasario 08 12:17:19

    labiausiai sužinojo,kodėl lietuviai emigruoja iš tėvynės,o sužinoję suprato,kad geriausia išeitis yra bėgti nuo tokių,kad išsaugotu savo valstybę,nuo skurdo.

    51 3
    Atsakyti
  • t
    tiek 2021 vasario 08 12:43:06

    itariu,kad prelegentas yra kitokios nei humanitarinė krypties specialistas.Liūdna...

    6 26
    Atsakyti
  • T
    Tam Normalai 2021 vasario 08 12:49:00

    o gal Kinija ir be priėmimo įsikurs ES. Kaip pranašavo Vanga, kad Europos nebeliks, ateis kitos rasės, kito tikėjimo žmonės. Anksčiau čia gyvenusių neliks. Pagalvojus, arabų per mažai, belieka kinai.

    60 2
    Atsakyti
  • s
    senis 2021 vasario 08 12:51:32

    ideja, ES nuo Barselonos iki Vladivostoko, gera. Kitos iseities nera. Gaila, kad kol kas is rusu daromi Hitlerio laiku zydai. Tiek meslo, kiek supilama ant rusu, neatlaikytu nei viena tauta. Pasaulio istorijoje, pries ka nors puolant, puolimo objektas visada buvo smeiziamas, keikiamas, zeminamas. Rusija daugiausiai puola, smeizia, JAV penkta kolona ES, pabaltijys ir Lenkija. Lietuviams reiketu pagalvoti apie Madagaskara, ar Afrika. Trampas net zadejo lietuvius, kuriems nepatinka Rusija, isvezti i Afrika. Ka mes darysime kai ES taps nuo Barselonos iki Vladivostoko? Niekas nemyli atitarnavusiu prostituciu.

    80 5
    Atsakyti
  • V
    Vladas 2021 vasario 08 12:54:19

    Šauniai ir tiksliai į dešimtuką pataikyta

    73 4
    Atsakyti
  • l
    laisvas 2021 vasario 08 13:06:39

    Galėtų Rusija saugiai visą ES priglausti, būtų ETSRS.

    41 3
    Atsakyti
  • P
    Pats laikas pagalvoti 2021 vasario 08 13:40:38

    Kas bus su lietuva kai es nebebus

    43 1
    Atsakyti
  • m
    medzius lt iskirtineja (musu miskus ir girias) 2021 vasario 08 14:49:43

    irgi suprantama kas.. IKEA / KINIJA. pilna reklamu sukasi parduok miska. ivertinsime jusu miska ir pan. beje svarbu, tuoj uzdraus masinas benz ir dyzelio o baterijoms (svarbiausiai detalei) tiap pat 80% berods kinija siuo reikalu uzsiima. va tokios tokeles.. tokie mastai.

    40 2
    Atsakyti
  • J
    Julius 2021 vasario 08 14:52:32

    Atidžiai skaičiau visą straipsnį,patiko,retkarčiais net juokiausi,bet taip ir likau nesupratęs.O tai mūsų gražus ir aukštas fiureris atidarė tą trilitrinį,ar ne?Ar vienu du su Krėpšta išsprogo?

    57 3
    Atsakyti
  • h
    hm.. 2021 vasario 08 15:46:54

    Kitaip sakant pasaulio valstybės maitina komunistinį kinijos drakoną kuriam vis maža .Ir tai yra kur kas pavojingiau nei, dirbtinai sukurtos grėsmės iš Rusijos.

    43 1
    Atsakyti
  • Z
    ZUK 2021 vasario 08 16:21:44

    Tai ir taip visiems aišku-kada nors Didžiosios Britanijos vietą sėkmingai užims Ukraina.Su laiku Ukraina bus galingiausių ES valstybių trejetuke.Ji tam turi visas sąlygas.Tai tik laiko klausimas.

    11 42
    Atsakyti
  • N
    Na taip 2021 vasario 08 16:24:25

    Ne sušiaustaplaukis, bet gal sušiauštaplaukis, nes - sušiaušti plaukai, o ne sušiausti plaukai.

    7 11
    Atsakyti
  • T
    To ZUK 2021 vasario 08 16:26:34

    Niekada taip nebus, ne tas mentatlitetas, deja.

    26 1
    Atsakyti
  • A
    As 2021 vasario 08 16:46:57

    Labai protingai,suprantamai parasytas straipsnis,kuris daugumai(kurie vis klausia kas cia dedasi)turejo atverti smegenis i supratima.Butu labai gerai kad tokiu straipsniu butu ir vidaus politikos klausimus isaiskinanciu visiem ne politikams suprantancia kalba.Logiskai,paprastai,suprantamai be jokiu tipo valstybiniu paslapciu.ACIU.Padeka ir pagarba autoriui ir Tomkui.

    63 5
    Atsakyti
  • D
    D 2021 vasario 08 16:59:15

    Pakraupau perskaicius komentarus.Vis galvodavau kad respublika skaito ,dauguma, mastantys,lietuvos patriotai neabejingi savo saliai,mastantys ir suprantantys,dekingi tiem zmonem kurie aukojasi kad mums padetu susivokti ir pradeti galvoti kad kazka jau laikas pradeti daryti,kad turetumem i ka lygiuotis,kad suteikia vilti jog ne visiskai visi uzzombinti.....Bet paskaicius koment.plaukai siausiasi kiek bukiu isivaizduojanciu kad labai madrus.

    11 34
    Atsakyti
  • J
    Jooo! 2021 vasario 08 17:12:57

    Fantastinės įžvalgos! Vladai, dažniau rašykite. Pasiilgome Jūsų.

    48 5
    Atsakyti
  • t
    taip 2021 vasario 08 17:35:54

    Dabar Lietuvą valdo nežinia iš kieno kanapių iššokęs skaitmeninis mokslinčius, ekspertų komanda prie Vyriausybės ir ekspertų komanda prie prezidentūros. G.Nausėda, Šimonytė, V.Čmilytė-Nielsen tik sudėlioja parašus. Tiksliau būtų sakyti, kad jie čia ne prie ko.

    36 3
    Atsakyti
  • K
    Kestut 2021 vasario 08 18:30:36

    Jeigu Merkel gali laisvai prekiauti su Rusija,tai kodėl to negali daryti Lietuva su Didžiąja Britanija?

    39 1
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
  • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
  • NOBELIS: Dėl koronaviruso pandemijos Nobelio apdovanojimai mokslo kategorijose ir Nobelio literatūros premija antrus metus iš eilės bus teikiami ne Stokholme, o laureatų gimtosiose šalyse.
  • SUMAŽINO: Lietuva per penkerius metus alkoholio suvartojimą sumažino net 17 procentų, tačiau suvartojamo alkoholio kiekis vis dar 2 litrais viršija bendrą Europos vidurkį.
  • KROVINIAI: Klaipėdos uostas per aštuonis šių metų mėnesius perkrovė 29,35 mln. tonų krovinių – 2,9 proc. mažiau nei pernai tuo pat laiku.
  • PRODUKCIJA: Per sausio–rugpjūčio mėnesius visa pramonės produkcija sudarė 17,2 mlrd. Eur to meto kainomis ir, palyginti su tuo pačiu 2020 m. laikotarpiu, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, padidėjo 17,2%.
  • BAUDA: Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl svetimo „galimybių paso“ panaudojimo kaltu pripažino 49-erių metų Uzbekistano Respublikos pilietį, bei jam skyrė 100 MGL (5000 eurų) baudą.
  • VANDUO: Iki 2022 m. pabaigos „Vilniaus vandenys“ į infrastruktūros plėtrą, atnaujinimą ir veiklos skaitmeninimą ketina investuoti 108,7 mln. eurų.
  • PREZIDENTŪRA: Prezidentas Nausėda kviečia „išlyginti kampus“ santykiuose su Kinija.
  • ATLEIDIMAI: „Maxima“ darbuotojų skaičius sumažėjo nuo 13 400 liepos mėnesį iki 12 616 rugsėjo 22 dieną.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +13 C

+7 +16 C

 

+6 +14 C

+10 +13 C

+12 +16 C

 

+14 +16 C

0-11 m/s

0-9 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos