Vito Tomkaus trigrašis: LAIKAS ATGAL! (Video priedas prie LRT tyrimo apie riaušes)nuotraukos (319)

2021 lapkričio 23 08:53:46 Perskaitė 26114

Kadangi jaunimas rusų kalbos nebesupranta, išversiu, ką apie mitingą Lietuvoje parodė centrinė Rusijos televizija „Vremia" (liet. „Laikas").

 

„Iš svetur kurstomi ekstremistai (Paleckis, Celofanas, Žemaitis ir kt. - aut. patikslinimas) jau organizuoja Vilniuje mitingus prieš valdžią, kuri 2004 m. savanoriškai (tik su alaus ir miltelių pagalba) įstojo į Europos Sąjungą vieningą.

Nepaisant priešiškų jėgų instruktažo prie Gedimino paminklo susirinko tik 250 - 300 žmonių, tarp kurių atsirado nemažai atsitiktinių praeivių iš VSD, LRT, TV-3 ir t.t. Provokacijos vieta buvo parinkta specialiai ten, kur lankosi minios turistų - seno žilo senamiesčio kampelyje.

Tikslas, kad prie protestuotojų prisijungs ir maldininkai iš Katedros, nepasiteisino...

(Toliau - tas pats per tą patį: apie buvusius fašistų pakalikus, išžudžiusius 700 000 žydų, apsišaukėlius žmogaus teisių gynėjus, tipo - Raskevičius, Simonko, Oželytė ir profesionalius provokatorius.- aut. pastaba). Įžymūs lietuvių liaudies atstovai (Maldeikienė, Maldeikiukas, Landsbergis, Landsbergiukas, Gentvilas, Gentviliukas, Pavilioniukas su mamyte) ir ES respublikos darbo liaudis (Tapinas su Valatka) savo pasisakymuose per televiziją, radiją ir spaudą išsakė savo neigiamą požiūrį į panašaus pobūdžio provokacijas, inicijuotas svetimų spec.tarnybų ir akivaizdžiai nukreiptas prieš jau prasidėjusią Europos Sąjungoje būsimąją Naująją Pasaulio Tvarką".

(Koniec.)

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net