respublika.lt

Vitas TOMKUS: Žaidimas į vienus vartus - straipsnio komentarai:

 • S
  Saulius Pupkevičius 2021 rugsėjo 18 09:16:17

  JAV kalejimu Lietuvoje nebuvo,tai tik fantazija,pvz.uždaro koki terorista i kalejima,naudoja pries ji telepatija,kaip psichotropini ginkla kankinti,išgauti paslaptis,senas gabalas

  1 1
  Atsakyti
 • K
  Kaimietis 2021 rugsėjo 16 15:04:44

  Va nusibodo tuščiai rašyti. Viskas yra kaip susiklosto savaime. Kol gal užsidirbt užsiverslaut sau babkių viskas yra normaliai. Ko čia visokie donchihotai netingi su šakėmis pulti vėjo malunus. Net pats prirašiau beviltiškai. Juk niekas nuo to nesikeis. Valdantieji ir toliau darys ka norinepaisydami nieko. Iki sekancių rinkimų valdys kaip panorės patys. Jie dabar absoliučiai visagalė valdzia. Beveik kaip Dievai valdomiems. Teks pristaikyti prie realybės. Eisiu del galimybių paso pasiskiepyti. Jau pasilgau pasedet kavinese , baruose ir kazino. Atrodo galimybių pasas išsilaikys nors koki menesį. Aišku paleista laisvai avinu banda be 'iemens dabar metasi i kruvas nesisaugodami ir intensyviai vienas kita užkrėtinėja. Ko valdantiesiem ir tereikia. Pregeksto reikia. Kad rudeni visai žiemai įvest kuo žiauriausius karantininius ribojimus be galo mielus musu išrinktiems diktatoriams ir diktatorėms. Verta pagarbos nebent tik ministrė Bilotaitė. Graži moteris juk. Va ka reiketu sekanciu Preziden

  2 22
  Atsakyti
  • L
   Lt 2021 rugsėjo 18 13:04:29

   Supratai esąs budulis , eisi skiepytis , ne viskas prarasta

   2 0
   Atsakyti
 • K
  Kaimietis 2021 rugsėjo 16 14:38:18

  Už tinkama pinigini atlygi tikriausiai sutikciau rizikuoti gauti skiepa bandomaja vakcina, pzbučiau tuo medicininio ekspermento bandomuoju zmogumi , gyvunu. Va kalejimuos gal butu populiarus šukis Petis už laisve! Gavai skiepa ir iškart amnestija. Ir švaria sažine pro vartus i laisvę.... Tikriausiai valdzia Lietuvos gyventojus laiko kaip kaliniai kad esame. Kad už tai kad išleistu i laisve turi atkišti peti skiepui. Reiškia esame laikomi nelaisvėje jei petys už laisve?

  12 5
  Atsakyti
 • a
  as 2021 rugsėjo 16 14:19:53

  pritariu V. Tomkaus mintims...

  17 7
  Atsakyti
  • L
   Lt 2021 rugsėjo 18 13:06:53

   Abu , matyt su ta pačia bambagysle prie sovietyk pripančioti

   1 1
   Atsakyti
 • ?
  ????. KIkIRI 2021 rugsėjo 16 14:05:24

  Kiekvienas mitingas turi turėti prasmę.Jei renkamasi tik dėl pasivaikščiojimo, akmenų pamėtymo-- nieko nebūs.Kur konkretūs rekalavimai? 50- čiai mitinguotojų pareikšti kaltinimai.Vienaip ar kitaip baudos būs.Kas laimėjo.?Valdžia.Nes nieko nepadarėte.Kas nukentėjo mitinguotojai.. Faktas kaip blynas netikę organizatoriai.. R.Grinevičius geruoju prašė, mitinguotojų kad važiuotų namo, nes nenorėjo gauti baudų..Jis buvo įpareigotas savo kviestinius mitinguotojus suvaldyti, kad riaušių nebus.. Jei nenori skiepintis tai dar nereiškia , kad turi teisę kitam mesti akmenį į galvą.

  12 3
  Atsakyti
 • V
  VAPSVA 2021 rugsėjo 16 12:55:38

  Pamąstykite, iš kur atsirado Lietuvoje tie gėjai ir visokie kitokie.Jų neatvežė nei iš kosmoso, nei iš kitos valstybės.Jie visi išaugo Lietuvoje ir yra lietuvių vaikai.Pasidomėkite, kaip jie buvo auginami, kas jų tėvai? Vaikai tokie gimė.?Kodel ? Kur mokslas?Gal moterys per daug valgo kontraceptinių priemonių, jog tai chemija.Kraujas pilnas nuodų žudančių gyvybę, .Netikētai pastojus, vaisiui trukdo normaliai vystytis.Kodėl mūsuose gimsta tiek daug neįgalių.. Aiškinama, kad neatitiko DNR, arba ten bloga chromosoma.Kodel anksčiau taip nebuvo, o dabar??Anksčiau nebuvo gyvybę žudančių tablečių.dabar valgo pilnom saujom, nereikia jokių skiepų, o gatvės pilnos !!!?

  21 3
  Atsakyti
  • V
   Vapsva 2021 rugsėjo 16 14:26:33

   antimedicina daro savo, bet argi neatveze ir sorosiniu pinigu Lietuvon, kad tu leftistu daugetu, net partija ikure...o i Kauna rugsejo 4 d.nebuvo atveztiniu ?argi ne viskas apgalvota ir planinga, kad musu mazetu palaipsniui ?

   9 6
   Atsakyti
 • W
  Wolfas 2021 rugsėjo 16 12:27:22

  Tomkis tiesa rėžė ir mano mintis kirias sakiau tik mitingui ptasidejus, matesi kad maršistai dirba taip ir protestuoja taip kad nesukelt nepatogumu valdžiai, pliis gaudė patys žmones ir pridavinejo mentams.

  14 5
  Atsakyti
  • W
   Wolfas 2021 rugsėjo 16 12:29:06

   Atsiprašau už klaidas, nepatogu su tel

   5 3
   Atsakyti
 • G
  Giedra 2021 rugsėjo 16 12:00:39

  Kas nedaro, tas neklysta. Pilietinių požiūriu mitingą vertinu labai pavykusiu. Reginių ištroškę, tarp jų ir VSD, buvo nuvilti, visgi, mitingą vainikavo ne riaušės, bet Sveikatos ir Teisės instituto konferencija, kurioje kalbėta mitingo arba dabartinių problemų tema. Žinant, kaip buvo trukdoma, į mitingą susirinko 5000 žmonių ir 100 000 stebėjo virtualiai. Tai reiškia, kad žmonės bunda su pagreičiu ir prabudimas suprantamas ne griebti akmenį ir sviesti, kaip to nori korumpuotos struktūros, bet burtis, vienytis ir palaikyti vieniems kitus.. Beje, nenuvertinciau maldos reikšmės. Mes juk gyvename Marijos žemėje, Dievo užantyje, tai ne kokia nors sventovė Vašingtone, tai - Lietuva.

  14 6
  Atsakyti
 • P
  Palangiškis 2021 rugsėjo 16 11:58:53

  Kreipiuosi į visus Tautiečius nepriklausomai nuo tautybės,tikėjimo,amžiaus ir prašau.Nepasiduokite provokacijom.Nenaudokite agresijos,akmenų,lazdų ar "molotovo kokteilių".Su mūsų Tautos koloborantais reikia kovoti kaip mus mokė Mahatma Gandhi.Tik krikščioniška meile,panieka išverstaskūriams,drąsa ir ryžtingumu.Jūs žinote Jų pavardes, žinote iš matymo-tai visi konservatoriai,liberalai ir narkomanų partijos nariai.Jie juk visi tvirtina kad nevogia iš valstybės, neduoda kyšių,bet šventai įsitikinę kad atstovauja Lietuvai ir jei Juos išrinko,tai Jie gali daryti bet ką,kol neišrinks kitų.Jiems neegzistuoja mūsų konstitucija.Tačiau Jie pamiršo kad Jie irgi Lietuvos piliečiai:gyvena tarp mūsų, vaikšto gatvėmis, lankosi parduotuvėse.Ir kai Jūs pamatysite ką nors iš minėtų asmenų,pradėkite šaukti,trypti kojom,rodyti pirštais, kolioti Lietuviškais epitetais pvz. gyvatė, rupūžė, gaidys, ožys.Ir tiesiog nusispiaukit į jų pusę,gal pataikysite kur nors.Bet visa tai darykite nuoširdžiai iš meilės

  13 6
  Atsakyti
  • S
   Saulius Pupkevičius 2021 rugsėjo 18 09:24:47

   Gal žinai nors viena gamykla,fabrika,kuris nepriklausytu socialdemokratams.Socialdemokratai isvoge Lietuva,oTS koncervatoriam trupiniai liko,del kuriu juos cia kaltina

   1 4
   Atsakyti
  • L
   Lt 2021 rugsėjo 18 13:51:49

   Šiaip jau ne tik tvirtina , bet ir nevagia . O tas pasiūlymas skeryčiotis dar viena runkelizmo mutacija ?

   0 0
   Atsakyti
 • .
  ... 2021 rugsėjo 16 11:43:44

  Vytautas Landsbergis, "patriarchas", "rezistentas nr. 1" ir t.t. yra ne kas kita, o pats didžiausias Lietuvos Grybas (neabejoju, jog Mažasis Princas taip jį pavadintų), paskleidęs savo kvapą po visą Lietuvą, pasėjęs vaisiakūnių kiekvienoje savivaldybėje... O dabar regime viso to kulminaciją... Gaila, kad Šeimų sąjūdis daro šiems bjaurastims nuolaidas, veržiasi į valdžią, atstumdamas kitus, nepritariančius šiai "valdžiai" žmones... Jei šis Sąjūdis būtų kvietęs visus nepritariančius, mitingas būtų kur kas didesnis.. Kartu turėtų daugiau pritariančiųjų... Na, už ką neleido pasisakyti prof. E. Vaitkui? Vis dėlto dar yra kažkokia laiko atkarpa peržiūrėti savo klaidas ir pasitaisyti... Linkiu sėkmės!

  15 9
  Atsakyti
 • p
  praeivis 2021 rugsėjo 16 11:29:51

  Yra apie ką mitingo organizatoriams pamąstyti, jei vėl nežsiųs dėl kritikos.

  10 4
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 rugsėjo 16 11:25:52

  Aciu uz issakytas mintis, Daugiau ryzto mums tikrai truksta - jus teisus.

  11 5
  Atsakyti
 • G
  Gerbiamas,Tomkau. 2021 rugsėjo 16 11:13:49

  Ar nebijote kad ir jus gali kokiu tai būdu "išromyti"?Valdžia tokių,kaip Jūs,labai nemyli..Ačiū už teisingas ir drąsias mintis. Stiprybės Jums.

  32 6
  Atsakyti
  • n
   nusiraminkite 2021 rugsėjo 16 11:28:17

   Kiek rovė - neišrovė. kiek skynė - nenuskynė, todėl ir nebeišromys greičiausiai.

   15 5
   Atsakyti
  • I
   Išromis, išromis 2021 rugsėjo 16 13:19:43

   Padarys transgenderiu. Kai tik jau greit ratifikuos Stambulo konvencija. Seniau butų užgaidine

   5 1
   Atsakyti
  • S
   Skaičiau, kai sulaikyspolicija uždarys i tokia pres hata. Kur sedi admistracijos globojami banditai. 2021 rugsėjo 16 13:23:16

   Seniau ten užgaidindavo imesta i ten. Dabar padaro transgenderių. Visous valdzios politinius priešus imeta i ta preshata.

   4 2
   Atsakyti
  • S
   Saulius Pupkevičius 2021 rugsėjo 18 09:29:44

   Pederastai prievartauja kalinius kalejimuose,policija naudojasi ju paslaugomis,kad sudaryti spaudima kaliniams,geja daug lengviau uzverbuoti

   2 0
   Atsakyti
 • M
  Meta 2021 rugsėjo 16 11:10:16

  ir reziume.Dabar ir pats velnias ragus nusilauztu,kol suprastu kas siuo metu yra patriotas,kas nupirktas,del kazko isizeides,kas manas esas pats gudriausias ir susireiksmines,kas itikejes skleidziamai demagogijai dvaro patarnautoju,aptinges,nes susikures sau sotu gyvenima ir Lietuvos ateiti matantis pagal savo ,,skoni,,.Todel reikia isgryninti pagrindini sieki,nes abejones,kritika tik didina zmoniu abejinguma,nusivylima ir ,,vardan Lietuvos,, seda ant sofutes.

  8 3
  Atsakyti
 • B
  BIRBGALYS 2021 rugsėjo 16 10:49:25

  Kokie żmonės kvaili..Galvoja kad pagrindiniai organizatoriai stos į priešakinę eilę ir kovos.Jie moka tik sukiršinti, įtikinnti pulkit ,meskit akmenis ir bus gerai, o jie kaip organizatoriai pastovės už nugarų, arba visai nedalyvaus. Tas kas metė akmenį tas ir atsako.Esate visi pilnamečiai ir suprantate ką darote. R.Grinevičiui buvo liepta sutvarkyti-nuraminti savo žmones, kitaip gaus didelę baudą. Astrauskaitė nau turi 1,500€ baudą.Kas mokės? Atsako organizatorius..Kai daug uždirbi gali svaidytis pinigais.Gal P.Gražulis, ar V.Uspashikas padengs..??

  16 3
  Atsakyti
 • I
  Iš asmeninės patirties 2021 rugsėjo 16 10:44:49

  visi drąsūs barškindami klaviatūra, bet jums pavyzdys, kuo baigiasi kai reikia parodyti realiai kas tu esi. Baigiasi profsąjungos pirmininko kadencija, nauji rinkimai. Senasis pirmininkas - administracijos statytinis, aišku turi savo šaiką. Darbuotojai(jų apie 2000) daugima nepatenkinti nei administracijos darbu nei profsąjungos veikla. Ir štai atsiranda kandidatas, jaunas, energingas, keliantis viešai problemas į pirmininko postą. Rinkimai. Ir kap jūs galvojate, kas laimo rinkimus? Taip taip, senasis pirmininkas, nes ta pati dauguma, kuri nepatenkinta, paprasčiausiai rinkimuose nedalyvavo, argumentuodami, kad naujasis nieko nepakeis, nuo manęs niekas nepriklauso. Senojo pirmininko šaika nubalsavo už, argumentuodami, kad profsąjunga net du kartus per metus NUVEŽA GRYBAUTI. Kandidato likimas aiškus: turejo palikti darbą ir niekam jau nebuvo įdomus. Dauguma vėl pradėjo bėdavoti, kad profsąjunga jų neatstovauja, administracijos statytiniai.

  12 5
  Atsakyti
  • V
   Vytautas 2021 rugsėjo 16 12:12:00

   Dabartinę daugumą sudarao 52% ТS-KD+LP+LRLS, o tai yra tik apie 24.5% nuo visų rinkėjų. Balsavo 47,81% rinkėjų, tai kur buvo tie 52.19%? Tikriausiai manė "nėra už ką balsuoti, aš nieko nepakeisiu", o dabar piktinasi, ir sako "eikite ir verskite valdžią, o mes pažiūrėsim kuom tai baigsis"

   8 3
   Atsakyti
  • L
   Lt 2021 rugsėjo 18 13:13:10

   Mulkiai , pagaliau suvokite , jei nebalsavote PRIEŠ , tai ir nėra to prieš , kam š... malti

   2 0
   Atsakyti
 • A
  A.Algirdas 2021 rugsėjo 16 10:40:55

  šiaip tai viskas teisingai parašyta, bet klausimas ---- KĄ DARYTI lieka neatsakytas.

  16 6
  Atsakyti
  • L
   Lt 2021 rugsėjo 18 13:14:55

   Pirmiausia pasiskiepyk

   1 1
   Atsakyti
 • M
  Meta 2021 rugsėjo 16 10:38:03

  p.s. beje,kur dingo Juozaitis,Radzvilas ir kiti,kurie buvo matomi pries prezidentinius rinkimus.Ar patriotizmas tik tada buvo demonstruojamas.

  15 5
  Atsakyti
  • L
   Lt 2021 rugsėjo 18 13:55:38

   Pradingo , nes neišrinkote ir ačių dievui

   0 1
   Atsakyti
 • T
  Tomkau, 2021 rugsėjo 16 10:34:14

  Kur dingo pilkasis kardinolas Butkevičius?

  14 4
  Atsakyti
 • K
  Kur 2021 rugsėjo 16 10:31:10

  Masiulis su dėžute šlamančių .

  14 6
  Atsakyti
 • M
  Meta 2021 rugsėjo 16 10:25:30

  jau desimtmecius skaitau Tomkaus rasinius,dar nuo tada,kuomet jis rase ,,astrius,, straipsnius ,,Jaunimo gretose,, ar kitam zurnale,dabar nepamenu.Zavejausi jo drasa.Taciau,mano nuomone,reikia visiems zmonems vienytis,kuriems dar rupi Lietuvos ateitis ir kovoti visomis imanomis priemonemis.Kovoti kaip kas gali ir moka.Paatvirausiu apie save.Pagal savo galimybes,savo supratima,visur ir visiems,esantiems aplink save,skleidziau tokia tiesa,kuria as supratau.Nemazai zmoniu nesinaudoja kompiuteriu,todel kalbu,aiskinu.Pagaliau,uzsiprenumeravau ,,Vakaro zinias,, ir perskaiciusi atiduodu skaityti kitiems.Matau kaip keiciasi ju nuomone,supratimas apie tai kas vyksta.Todel nesiknaisiokime smulkmenose,nekibkime i atlapus del kazkokio ne taip istarto zodzio ar veiksmo,juk musu visu tikslas vienas,apginti valstybe nuo visokiu perejunu ir nieksu.Todel prisidekime,palaikykime,nes jega yra vienybeje.

  28 5
  Atsakyti
 • v
  veiksmingiausiais pasipriesinimas 2021 rugsėjo 16 10:24:56

  stengtis moketi kiek imanoma maziau mokesciu .

  13 3
  Atsakyti
 • P
  Ponas Tomkau, 2021 rugsėjo 16 10:21:37

  Prokurorai, teisėjai taip pat nori duoną su sviestu ėsti, todėl jie turi nieko nematyti,negirdėti ir tik atsirašinėti.

  18 4
  Atsakyti
 • N
  Na 2021 rugsėjo 16 09:41:07

  Tikra tiesa. Visa teisėsauga korumpuota. Melagių šutve. VSD ar yra koki snipa sulaikė.? Tik Pelecki šnipų padarė. O kaip prostitute iš Vladivostoko Šiauliuose po Nato bazė zokniose slaistesi ar pasidomėjo? Išsilavinusi anglų kalba moka. Kur VSD buvo? Policija sulaikė. Ir ar nekeista iš kito Rusijos galo prostitute atbildejo į Nato bazė padirbėt?

  26 3
  Atsakyti
  • A
   Atbildejo 2021 rugsėjo 16 10:30:14

   Sakot atbildejo... Gal jau vietoj bildejo ir milteliai birejo. O skrido tai naikintuvu

   9 3
   Atsakyti
 • k
  k 2021 rugsėjo 16 09:28:26

  ..joo..taikus mitingas..gerai...bet musu sriubos katile...tyvuliuos..pindosiniai kiausiai...ir tokie spaliuku sanburiai nieko nekeicia..SKANAUS.

  14 3
  Atsakyti
  • G
   Gyventojams vertetu daugiau dalintis asmeninėm ir pazistamų žmonių patirtimis apie vakcinu poveikius. Gerus ir blogus 2021 rugsėjo 16 09:56:03

   Liko neišnagrinėti oficialiai ir mirčių atvejai vos suleidus skiepa. O tai labai baugina. Teismo ekspertizeses arba specializuotos labaratorijos netikrina kokiu prideta pašalinių sveikatai kenksmingų medziagu, vakcinų sudėtinės dalys turi buti kontroliuojamos skiepijima vykdancios musu valstybės, neimamos kenksmingom medziagom užterštos vakcinu partijos. Turi buti iš gamintojų reikalaujama švarių vakcinu skirtų elitams, neturi buti už kyšius nuperkamos nuodais užterštos valcinos. Asmenine vakcinu gavusiu patirtis rodo kad bijoti yra ko. Skiepijimas masiškai beatodairiškai yra nusikaltimas. Žmoniu sargdinimas ir net nužudimas injekcijos suleidimu. Kiekvienas turi praeiti medicine sveikatos apziura ir gauti leidima skiepytis. Patikrintom vakcinom be kenksmingų net pražutingų medziagų . Turi buti vakcinos žalos atlyginimas. Istatymas teises aktai, procesas gauti kompensacijas. Nežmoniška versti pasirašyti net atsisakyma pretenzių. Kai vakcina yra ekspermentine ir paskiepijami dabar dar y

   14 3
   Atsakyti
  • d
   dar yra bandomieji gyvunai su nezinomo ilgalaikėm pasekmėm sveikatai ir gyvybei 2021 rugsėjo 16 10:09:51

   Be to atsiduoda vakcinos bandymui be užmokesčio ir atsisakydami kompensacijos jei vakcina pakenks sveikatai. Kaip galima skiepytis tokiom nužeminanciom salygom lyg butum Osvencimo kalinis daktaro Mengeles mediciniam bandymam. Be jokiu valstybės garantijų ir kompensacijų. Valstybei nekontroliuojant vakcinų sudėties , ar gamintojai nepridėjo i vakcinos sudėtines dalis kenksmingų sveikatai medziagų. Juk buvo net kriminaliniai yvykiai suleidus injekcija. Kur ikiteisminiai tyrimai del mirčių vos suleidus injekcija? Nustatyti kokios vakcinos sudetinės dalys galimai sukelė gavusio skiepa mirti? O svekatos pablogejimai po skiepo? Ir priedo visai nežmoniškas vertimas rastu atsisakyt pretenzijų. Visai nera jokių antivakseriu o tiesiog žmonems baisu. Imama vakcinos injekcijos bijoti labiau negu covido. O nešvarus valstybes žaidimai užspausti visa gyvenima nuožmiausia ir žlugdancia ribojimu prievarta. Užspausti tikslu daryti poveiki kad eitu skiepytis nežmoniškom salygom. Tai dar labiau nekeli

   10 3
   Atsakyti
  • S
   Silpnus ir priklausomus žmones ibaugino prispaudė ribojimais 2021 rugsėjo 16 10:26:25

   Ir priverte rizikuoti gyvybe ir sveikata atsiduoti medicininiam ekspermentui. Net atsisakant prisiteisti kompensacijas. Iš valstybes puses buvo vykdomi ir toliau vykdomi nežmoniški veiksmai, kaip su beteisiais kaliniais tame Osvencime. Bauginimais ir ribojimų prievarta. Bet kaip sako vardan visuomeninio gerio. Buvo istorijoje ir Dachau vardan visuomeninio gerio. Ir varimas prie duobių. Kam vakcinos injekcija buvo mazas skirtumas jei butu atėjes prie kapo duobes ir nušautas ar kad graziai suleido injekcija , gavo skiepa. Po mirtinų atveju nuo galimai vakcinos injekcijos vakcinavimas turėjo buti sustabdytas ir pradėti ikiteisminiai tyrymai ir vakcinų sudečiu tyrimai. Nes kriminalinio nusikaltimo požymiai buvo. O atseit vakcina mažesnis blogis, nieko verto dėmesio kad kažkas numirs ar bus skiepu suluošintos sveikatos. Atseit epidemija, kertant miška skiedros lekia... mažesnis blogis. Vardan visuomeninio gerio atseit galima ir suargdinti ir net nužudyti kažka. Epidemijos paskelbimas vis

   9 3
   Atsakyti
  • v
   visa ta leidzia 2021 rugsėjo 16 10:27:27

   Ir nurasyti v rashod...

   5 3
   Atsakyti
  • V
   Vyriausybių veiksmų kritika 2021 rugsėjo 16 10:37:38

   Yra pagrista. Ir jokie antvakseriai kas abejoja vyriausybiu veismų teisetumu ir žmoniškumu. Veiksmai labai blogi ir teisetumo požiuriu ir žmoniškumo požiuriu. Turėtu asmenims visa tai isakinejusiem ir vykdziusiem ir vis isakinejantiem ir vykdantiem pasisukti rimta teisinę atsakomybe už vksas savo tokias veikas. Žinoma kol siauteja diktatura to nebus. Kol diktuoja savo ribojimus ir visais spaudimo gasdinimo ir kigais netiesioginiais prievartos budais vykdo medicinini ekspermenta su priverstais paklusti žmonemis. Net atsisakant pretenziju prisiteist kompensacijas jei skiepas pakenks sveikatai...

   6 2
   Atsakyti
  • A
   Aš noriu skiepytis 2021 rugsėjo 16 10:52:16

   Saugia valstybės garantuota kad saugia vakcina kruopsciai ištirta valstybes . Del vakcinos sudetinių dalių , pareikalavus is gamintojų nekenksmingos, be kenksmingu ir mirtinu kitiem vakcinos sudetinių dalių. Noriu skiepytis valstybės garantuota kad saugia vakcina. Su rimtais tyrimais vakcinos sudetinių dalių. Atrzdus kokios medziagos sukelia sveikatos pablogejimus ir net mirtis po injekcijos. Noriu likti gyvas, rizikuot tik minimaliai ir su ir trisine kompensavimo sistema jei kas netaip. O šitaip kai viskas valstybės daroma bijau. Imu vakcinos injekcijos bijoti labiau negu patiex covido. Va jau beveik du metai nei sirgau nei ka. O nueit kur ne vienam net greita mirtimi baigėsi tas pat kas žaisti rusiška rulete revolveiu ir gal gauti kulka jei nepasiseks. Nlriu skiepytis ir bijau. Matosi priežasčių rimtai bijoti. Matosi valstybes nešvarios priemonės nuvaryti gauti slkiepa.. ir darosi vjai baisušitų vakcinu ir valstybės.

   5 2
   Atsakyti
  • Į
   Įdomu 2021 rugsėjo 16 11:08:33

   Ką tu, kliunki, žinai apie Dahau? Dabartinė situacija Lietuvoje jau seniai pralenkė visas konclagerių išmones. konclageriuose bent LGBT Q nebuvo

   3 5
   Atsakyti
  • L
   LIURBIS 2021 rugsėjo 16 12:37:21

   Ar nejauti kad nusikalbi?Žmonės serga, miršta..Aiškini apie Osvenvimą, Dachau visuomeninį gėrį.Visi šitie garsūs pavadinimai naudojami gązdinimui. Žmonės żino kad tai buvo blogybė.Tačiau neatsirado žmogus kuris pasakytų STOP. Jei esi toks visagalis tai pasiūlyk ką nors mandresnio, geresnio už skiepą.Ateik ir išgelbėk stipriai sergantį , tada sakyk žiūrėkite padėjau, pasveiko skiepų nereikia.!! Mes galime gązdinti vilku esančiu miške, bet ir viena ir kita pusė nežinome ar tas vilkas yra ar nėra.Kas bijo vilko tas neis į mišką, kas nebijo eis ir netikes. Tad negązdinkime žmonių, buvusiais, žiauriais įvykiais..Tai turi nepasikartoti..Żydus šaudē lietuviai ir be jokių skrupulų..Dabar daro tą patį tik be kulkų..Kartais žodis yra baisesnis už kulką.Už tendencingą gązdinimą privalėtų būti atsakomybė..

   9 0
   Atsakyti
  • R
   Receptu nėra. Kam Dievas skyrė mirti nuo covido 2021 rugsėjo 16 13:39:50

   Tie ir mirs. Ir vakciavimas kitų irgi neišgelbės . Bet yra ir papildomos mirtis vos suleidus injekcija. Tokia mirtis vos suleidus galimai nuo injekcijos jau yra itarimas kad gali buti kriminalas šiais atvejais. Niekur nerašė kad del tų faktų pradeti ikiteisminiai tyrimai, neminima kad valstybe emesi vakcinų sudetinių dalių tyrimo, išsiaiškinti kurios jose idetos medziagos sukelia po injekcijos sveikatos pablogejimus net galimai mirti. Valstybė pavadino vakcina indiška šventa karve, nekritikuotina, kai net gamintojai yra atsisakę teisines ir finansinės atsakomybės už savo gaminio sukeliamas šalutines pasekmes. Musų valstybė irgi apdairiai atsisake teisinės ir finansinės atsakomybes už vakcinos šalutines pasekmes. Privercia vakcinuojama nežmonisškai pasirašyti pretenzijų atsisakyma. Ir kad tokiomis beteisemis salygomis skiepytusi naudojamos valstybes vardu poveikio priemonės. Prispausti ribojimais pastatyti i beviltiška padėti net atimant pragyvenimo pajamas. Betruksta tik irėmus šautu

   4 1
   Atsakyti
  • š
   šautuva varyti i skiepijimo punktus 2021 rugsėjo 16 13:54:03

   Žinoma kad vakcina reikalinga. Bet saugi vakcina. Neitariama mirtimis nuo injekcijos ir nesiskundziant daugeliui sveikatos blogejimais po injekcijų. Reikalingos kruopsčiai valstybės tikrinamos vakcinos pagal jų sudėtines dalis, kas jose galimai sukelia pasekmes sveikatai ir net mirti. Užpirkimas tik saugių vakcinų. Su nežimiais sveikatos sutrikimais. Tada nereikėtu nei ribojimais, nei propoganda nei išmetimu iš darbo ar studijų varyti gauti skiepa. Žmones vienas iš kitu susižino tikraja padeti, butu viskas gerai su tom vakcinom eitų skiepytis be jokios prievartos net pirktu ta vakcina. Kaip perka vaistus.. Covidas aišku kad sargdina ir net kitus nužudo. Bet vakcina papildomai galimai sargdina ir žudo. PAPILDOMAI prie covido. Net neužsikretus galimai rimtai pakenkia vakcinuoto sveikatai ir gyvybei. O covidas jei neužsikrėsi nepakenkia. Galima išsisaugoti. Net nelabai tik kad nenubaustu baudom saugantis. Va beveik du metai ta valdzios paskelbta epidemija ir nei užsikrėciau nei sirgau.

   3 1
   Atsakyti
  • T
   Tai ko begti rizikuoti gauti injekcija 2021 rugsėjo 16 14:07:14

   Kai tiek nusiskundimų šalutinem pasekmėm, kai verčia atsisakyt pretenzijų valstybei jei kas bus negerai. Arba kad nors oiš vakcina suleidusio mediko prisiteist pinigu jei po injekcijos pabloges rimtai sveikata. Pinigu prisiteisimas yra butina salyga gauti skiepa. Reikia išvis durnam buti kad to atsisakyti net. Visai prispaustam ribojimais ir prigasdinimais. Matomai ribojimai ir propoganda ir skirti privers skiepytis nesaugia vakcina valstybei ir skiepijantiems medikams neprisiimant jokios atsakomybes net finansinės. Iš kur ir kodel yra toks valdančiujų interesas tokiom beteisiškom salygomis suskiepyti beveik visus? Ka jie gauna už bandomujų vakcinų beatodairiška stumima naudojant valstybes jega? Skaiciau medikas gauna 5 eurus uz viena paskiepyta dušia. Svarbiausia jei vakcina kol kas bandomoji turi sutikusiem vakcinuotis mokoma nemaži pinigai už dalyvavima medicininiuose bandymuose. Sutikusiem kad su jo kunų darytų medicininius bandymas. O nueita kitu keliu, valstybines prievartos met

   0 1
   Atsakyti
  • m
   metodais priversti buti bandomuoju zmogumi už dyka 2021 rugsėjo 16 14:19:30

   Tai gal už vakcinos bandymus pinigus iš gamintojų pasiima ir pasidalina valdantieji musu ir kitu valstybių? Aiškiai durnių ieškojimas vyksta. Negaunaa kurie nieko, nebent lengvesni sirgima uzsikrėtus ir priedo pasekmes svekatai net neužsikrėtus. Priedo už dyka. Negaunant pinigu už sutikima dalyvaut medicininiame ekspermentę.... dar vis tokių durnu arba ribojimais prispaustu randa. O ir su galimybių pasu galejo srautus atskirti žmoniskai. Pavizdziui su galimybiu pasu visur eina porinem o be galimybių paso neporinėm dienom. Bet valdantiesiem ribojimais butinai reikejo spausti skiepytis. Pyktybiškai spausti dar neskiepitus vietoj to kad srautus atskirti žmoniškai. Juk vieni ir kiti panašus pagal galimybe uzkrėsti ir užsikrėsti. Bet valdantieji pasirinko grubia spaudimo skiepytis priemone. Nutaikytais ribojimams lyg kokiems zidams Reiche.

   2 1
   Atsakyti
 • L
  Lietuvoje kariuomenės NĖRA 2021 rugsėjo 16 09:23:50

  blyn,tokio gero teksto dar nesu skaitęs.nei pridėt nei atimt.tik dadėsiu dėl vsd-tai ne vien korumpuoti.vsd yra TĖVYNĖS IŠDAVIKŲ ir DEBILŲ lizdas.pirmieji supranta kas vyksta bet nieko nedaro nes yra TĖVYNĖS IŠDAVIKAI.antrieji nieko nedaro,nes nesupranta kas vyksta,nes yra DEBILAI.

  32 1
  Atsakyti
 • k
  kestutis 2021 rugsėjo 16 09:07:05

  ..valdzia skersavo...tegul sunauja loja...kad tik brikelio neardytu...nekreipe demesio nei i viena reikalavima...JEIGU norite efektyvaus taikaus mitingo...renkite mitinga prieBALTARUSIJOS ambasados...BATKA paremti.

  31 3
  Atsakyti
 • X
  XX 2021 rugsėjo 16 08:59:43

  Pats ką darei.? Suprantu, sunkios dienos, įdomu, ką tavęs neuždare per 30 metų,esi i tik , kaip greipuodyje garo nuleistukas, esi šakalas, jei kas ő nes į šiaurę dumsim, .. reikėjo tau riaušių , ir bybis, neišėjo, gal tau spalva geltona nepatinka, tada dėkis vaivorikštinę Reziume_ paleisk butelį ir ateik sudalyvauti. Vis tik rašai tą daryti reikia, tą, pišeik į sceną " drauguži", ar tai ne tavo pravardė?

  2 16
  Atsakyti
  • Y
   YY to XX 2021 rugsėjo 16 09:14:03

   Nesupratau Reziume: ką reiškia paleisti butelį?! Valdžia neleidžia net akmenų mėtyti, o norit, kad svaidytų butelius - gal molotovo turėjot galvoj?

   15 2
   Atsakyti
 • A
  Aleksandras 2021 rugsėjo 16 08:57:59

  Jei ant obelies pūva obuoliai tai ne ne tik pūvančius vaisius reikėtu šąlinti bet ir priežasti o priežastis aplinka.

  20 3
  Atsakyti
 • a
  ar 2021 rugsėjo 16 08:42:27

  ar neatsibodo tų šizofrenikų pastovus kliedesys apie tai, jog rusai puola??? Ko pasė koje brangsta elektra, dujos, Lietuva netenka milijonų, o gal net milijardų?

  32 5
  Atsakyti
  • š
   šizikus gėjai puola 2021 rugsėjo 16 08:46:30

   , atsibodo tie jų kliedesiai ir kovos su vėjo malūnais.

   11 8
   Atsakyti
  • j
   jau 2021 rugsėjo 16 08:47:26

   jau kas mėnesį vis sunkiau ir sunkiau suduriu galą su galu, išdirbęs 47 metus, kurių pusė chemijos pramonėje kenksmingomis sąlygomis. Bepigu jiems, kai algos virš 5000, kas jiems tie keli centai. Negeriu, nerūkau. O tos jaunos mergičkos tiesiog kvatoja iš mūsų, negaili 152 milijonų visiškai nereikalingos tvoros statybai, 800 milijonų statyti vilas nelegalams - nusikaltėliams.

   44 4
   Atsakyti
  • S
   Svarbiausia kad netenka dėl konkrecių asmenu veiklos 2021 rugsėjo 16 14:47:10

   Bet jie apsaugoti nuo teisinių pasekmių jiems. Specialų istatyma seniai priėmė. Paleis valstybe ubagais ir net nesės su ju turto konfiskavimu. Nei vienas valdantysis dar nesėdo taip i kalejima nors žalų valstybės biudzetui ir verslams pridarė didziulių. Ko nedarys kai nera teisinės atsakomybės už tokias veikas

   3 1
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BRANGSTA: Ekonomistas Marius Dubnikovas sako, kad dabar ekonomika yra priešaušryje, kur brangsta ir žaliavos, ir elektra bei dujos, o kainos dar didės.
 • KONKURSAI: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos duomenimis, Kauno miesto savivaldybė šiemet turėjo įvykdyti 45 vadovų konkursus (26 - į bendrojo ugdymo mokyklas, 14 - į ikimokyklinio ugdymo įstaigas, 4 - į neformalaus vaikų ar suaugusiųjų švietimo įstaigas ir 1 - į švietimo pagalbos įstaigą).
 • KAMEROS: Rūpindamasi gyventojų saugumu, sostinė prie jau turimų 153 vaizdo stebėjimo kamerų įrengia dar 70.
 • BEDARBIAI: Ilgalaikiai bedarbiai sudaro 44 proc. visų Užimtumo tarnyboje registruotų darbo neturinčių asmenų.
 • PRATYBOS: Savaitgalį Raseiniuose vyks civilinės saugos kompleksinės pratybos ir mokymai „Tauras 2021“.
 • SKIEPAS: Europos vaistų agentūra (EVA) spalio pradžioje turėtų priimti sprendimą dėl palaikomųjų „Pfizer/BioNTech“ vakcinos nuo COVID-19 dozių vyresniems kaip 16 m. amžiaus žmonėms, ketvirtadienį nurodė vienas aukšto rango pareigūnas.
 • DARBAS: Nuo 2006 metų darbingo amžiaus gyventojų skaičius Lietuvoje sumažėjo nuo 2,2 mln. iki 1,8 mln.
 • 112: Apie 15 proc. arba vidutiniškai po tūkstantį skambučių per dieną – tokia dalis Lietuvos gyventojų Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) vis dar pasiekia senaisiais pagalbos numeriais, kurių netrukus nebeliks.
 • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
 • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +15 C

+5 +10 C

 

+4 +9 C

+12 +16 C

+12 +17 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos