respublika.lt

Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU! - straipsnio komentarai:

 • k
  komunizmo teoriję parašė du vokietijos žydai 2021 balandžio 23 17:52:46

  o praktikoje įgyvendino šį projektą rusijos žydai .

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Antanas 2021 balandžio 16 23:08:56

  Blogai, kad filmuotoje medžiagoje daug ko nesupratau, ką kalbėjo Tomkus. Varė kaip kulkosvaidis. Todėl veiksmų planą patalpinkite šiame portale, mes Klaipėdoje organizuotume aukojimo paminklui akciją. Įteisinkite organizacinį komitetą, na, kad būtų šiokio tokio oficialumo, na , kad neatrodytų jog pinigus aukojame Tomkui. Aš manau, kad Klaipėdoje reikalą pajudins ir Gintaras Tomkus, mes agituosime žmones, manau, kad visi tam nebus abejingi.

  2 3
  Atsakyti
 • A
  A.Algirdas -Tomui J. 2021 balandžio 15 11:10:06

  labai sudominot savo mintimis ir todėl didesniam paties mąstymo supratimui gal galėtumėte atskleisti keletą savo biografijos detalių ....... kad būtų jaukiau aš skliausteliuose rašysiu savo ........... gimiau...(1944m.), kur .... (Vilniuje), mokiausi ........ (Vilniaus 7 vidurinėje), baigiau ........... (VU fiziką) Pirmai pradžiai manau užteks

  1 6
  Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 15 11:40:18

   Atleisk, Algirdai, aš čia tik nuomonėmis dalinuosi, pažinčių neieškau ir reklamuotis neketinu.

   4 0
   Atsakyti
  • A
   A.Algirdas-Tomui J. 2021 balandžio 15 14:49:51

   paties nuomonė labai idomi ir todėl asmeniškai man idomu kas ir kaip tokiai nuomonei padėjo susiformuoti. Štai todėl ir pasiūliau atskleisti kelis biografijos faktus, Tai nieko bendro neturi su pažintimi ir tuo labiau reklama

   2 2
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 15 15:15:48

   Nesuprantu kokio atsakymo tamsta tikiesi. Juk nemanai kad čia, viešoj vietoj, pasakočiau savo biografiją? Manau kad man, kaip ir daugumai žmonių, nuomonei susiformuoti padeda faktų žinojimas ir nuolatinė jų analizė. O man taip jau pasisekė, kad faktai (tikra istorija) nuo manęs nebuvo slepiami nuo mažens ir Molotovo Ribentropo pakto slaptuosius protokolus skaičiau gerokai anksčiau, nei įsikūrė Sąjūdis. TSKP narė Nijolė Oželytė, pvz., kelis kartus yra pasakojusi viešai, kad XX a. Lietuvos istoriją ji sužinojo tik 40-ies sulaukusi. Kokie turi būti tėvai, kad nuo vaikų slėptų tikrovę? Žmonių yra visokių, man teko augti šalia tų, kam garbė ir teisingumas aukščiau nei karjera ar materialinė gerovė.

   16 0
   Atsakyti
  • A
   A.Algirdas-Tomui J. 2021 balandžio 16 08:27:44

   neaišku kodėl po tokio pasisakymo apie faktų sužinojimo ( net apie Oželytę) kelius pats taip slepi paprasčiausius savo biografijos faktus. Nori nenori, bet tai primena tarybinių laikų donosčikų ( tikiuosi žinai ką tai reiškia taktiką ( beje pačiam rekomenduoju dar kartą perskaityti Molotovo-Ribentropo paktą geopolitikos šviesoje)

   1 3
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 16 15:29:10

   Kiekvienas protingas žmogus saugo savo privatumą. "tai primena tarybinių laikų donosčikų ... taktiką" - kadangi tamstos asmeniu nesidomiu, man visiškai nesvarbu ką pačiam tai primena.

   7 0
   Atsakyti
 • b
  baba 2021 balandžio 15 07:30:34

  Visa Lietuva ispeneta isdziuvusia jos krutine...Justinas Marcinkevicius.

  4 4
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 balandžio 14 19:08:34

  Aš siūlau: griaukim paminklą Cvirkai ir visiems kitiems komunistams, nes Komunistų partija Lietuvoj buvo padlaižių kolaborantų partija, tik tam ir egzistavo kad Lietuvą okupavusiems batus laižytų. Kodėl dabar nėra šios partijos? Nes panaikinta kaip gėdingai egzistavusi. Gėdingas yra gyvenimas tų žmonių, kurie susitepė naryste gėdingoje organizacijoje. Negali būti nė kalbos apie paminklų gėdingai gyvenusiems statymą.

  38 12
  Atsakyti
  • A
   A.Algirdas 2021 balandžio 15 10:36:49

   ką Jūs žinote apie komunistų partiją ( beje, keista, kad komunistų parašėte iš didžiosios raidės). Ką žinote apie A.Sniečkų, J.Požėlą, Statulevičių ir daugelį kitų mokslininkų, gydytojų, menininkų, žinote apie miestų ir rajonų vykdomųjų komitetų pirmininkus, kurie puoselėjo miestus ir rajonus. Kas gi liečia batų laižytojus, tai jie neišnyko ir dabar nori išbraukti iš atminties viską kas buvo tais laikais (t.y. dabar tapti švaručiais). Talentas ---- neįkainojama žmonijos vertybė ir ja ,save ir istoriją gerbiantys, didžiuojasi o ne griauna.

   11 5
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 15 11:52:31

   Apie komunistus žinau gana daug. Lietuviai komunistai - tai visų pirma kolaborantai, užuot okupantams jautę neapykantą - šie žmonės dėl trupinio aukso, gardaus valgio šaukšto pardavė jiems savo garbę: stojo į priešo partiją ir ją stiprino. Nuo vaikystės man buvo paaiškinta visa tiesa apie praeitį, okupaciją, trėmimus ir TSKP vaidmenį. O partijos pavadinimą rašau iš didžiosios raidės, nes lietuvių kalbos taisyklės taip moko.

   20 6
   Atsakyti
  • K
   Kiekvienam savo 2021 balandžio 16 23:16:03

   Vieni žmonės gimsta kūrybai, kiti -griovimui ir skundų rašymui. Kodėl uždaryti archyvai, manau , kad todėl, kad daug buvusių KGB-istų dar šiandien sėdi valdžioje. Jie skundė visus iš eilės, net tuos partinius, kurie saugojo Lietuvos atmintį, kurie saugojo Lietuvą nuo nutautinimo. Justinas Marcinkevičius yra tautos sąžinė.

   8 0
   Atsakyti
 • M
  Meta 2021 balandžio 14 15:27:48

  nezinau kokio amziaus zmones rasantys komentarus.As atsimenu tarybinius laikus ir matau kas vyksta siuo metu.Dabar apie komunistu partija.Na,kas ten mums dvidesimtmeciams rupejo.Vyresniems buvo siuloma istoti,kad gautu geresnes pareigas ar dar del ko.Jokios idejines nuostatos nebuvo.Mano ir vyro gimineje yra tremtiniu,tad girdedavome tevus,nekencius sovietu,klausanciu Amerikos balsa.Net buvo juokaujama,kad vakar istojau i karves s...da,siandien i partija.Raso,kad ju kuryboje yra ne tie kuriniai.O jus pabandykit nerasyti nors ko,liaupsinancio tarybine santvarka,tai neparasysit nieko.Gal arsus ponaitis paskaiciuotu kiek seime sedi idejiniu komunistu,KGB-istu,komjaunimo funkcionieriu.Kodel juos renkat.Pabandykit pries situs isverstaskurius kovoti ir pamatysit.Ar Tomkaus naikinimo nezinot.

  14 5
  Atsakyti
  • K
   Kodel? 2021 balandžio 14 15:40:18

   Neistojo i kumunistu partija garsaus Zelsveles kolukio pirmininkas Miezlaiskis- ko gero vienas is nedaugelio nepartinis apdovanotas sovietu Lenino ordinu? Prisiplakeliai ir isdavikai tautos ,kaip,sake aa profesorius Smailys ,rinkosi okupanto partija.

   3 4
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. -> Metai 2021 balandžio 15 20:33:15

   Šiandien už lango 2021-ieji. Įsivaizduok kažkokia priešiška šalis Lietuvą užpuola šiąnakt, netikėtai. Tai visada įvyksta netikėtai. Ir priešai bruka mums savo vertybes, savo tvarką, uždraudžia mūsų vėliavą ir himną, sušaudo aktyvius mūsų šalies politikus, visuomenininkus, dalis jų, dar nesušaudytų, puola okupantui rankas bučiuoti ir sveikinasi visus gatvėje sutiktus to priešo kalba, kiekvieną užkalbina pasakodamas kaip jam nepatiko Lietuvos valdžia ir kaip dabar bus gerai, nes mus jau išvadavo. Tu galėtum po metų kitų tam priešui rašyti poetiškas šlovinimo giesmes, odes ir himnus priešo partijai? Ar galėtum? Nes kitaip.. dings tavo talentas. Nueis šuniop. Juk tavo talentas svarbiau už tautos laisvę? Ar ne svarbiau?

   10 1
   Atsakyti
 • M
  Marija 2021 balandžio 14 15:05:50

  Taip, sovietmetis buvo sunkus laikas visiems. Bet kas kitas parašė ,,Mažvydą", ,,Katedrą" ir kt. kūrinius, mus, studentus teatro salėje sovietmetyje privertusius skanduoti ,,Lie-tu-va". O duoklę kūriniais, kurių neatsiminėme ir nevertiname, privalėjo atiduoti visi. Antraip patriotiniai kūriniai būtų nepasirodę. Ir baikit niekint mūsų talentus. Kas mes be jų? Šventų nėra nė vieno.

  18 3
  Atsakyti
  • T
   Tiems ,kas istorijos nezino 2021 balandžio 14 15:33:17

   Teisingos ,kaip sv. Rastas autoriaus mintys: T0mas J.2021 balandžio 14 13:49:10 Į TSKP žmonės stojo savo noru, nežinau nė vieno atvejo kad įstotų kankinamas. Tačiau koks turi būti žmogus, kad jam atsirastų NORAS įstot į tautos genocidą vykdžiusią organizaciją?! Į organizaciją, įvykdžiusią DAUGIAUSIA nusikaltimų pasaulyje! Eilėraštis "Motina" - kruviniausios pasaulio organizacijos - TSKP - pašlovinimas: “Partija prabyla motinos lūpomis, todėl ji ir brangi kiekvienam iš mūsų kaip motina”, "Pušis, kuri juokėsi" - medžiaga knygai gauta iš KGB, "Dvidešimtas pavasaris" - burnojimai prieš partizanus, "Kraujas ir pelenai" - burnojimai prieš Bažnyčią, "Leninas dirba", "Leninas kalba" ... okupavus Lietuvą Kremliaus režimas stengėsi pakeisti Lietuvos gyventojų tautinį identitetą, tai darė ir lietuvių komunistų menininkų rankomis. Vienas iš jų buvo Justinas Marcinkevičius - TSKP narys nuo 1957m.

   4 17
   Atsakyti
  • D
   Didžiam vadinamam patriotui 2021 balandžio 14 17:15:55

   Jeigu esate jau toks šventas ir ... juodinate kitus, tai bent gerbkit valstybinę lietuvių kalbą ir išmokit rašyti kabutes pagal lietuvių, o ne rusų kalbos, rašybos taisykles.

   4 2
   Atsakyti
  • A
   A.Algirdas -tiems.... 2021 balandžio 15 10:48:23

   kiek supratau pats labai ir labai daug ko nežinai , bet darai vienreikšmes išvadas, turinčias be galo mažą ryšį su realiu gyvenimu. Visi paties postrigavimai sietini tik su tikrais prisitaikėliais, kuriems partija buvo politinės karjeros laiptelis., kas ir pasireiškia ir dabar.

   2 1
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. -> Marijai 2021 balandžio 15 21:09:34

   "Antraip patriotiniai kūriniai būtų nepasirodę". . Ar gali parsidavėlis parašyti patriotinių kūrinių? Gal gali?! ;) Gal reikėjo B.Dekanidzę prieš sušaudant teisme klausti: ar esi parašęs patriotinių kūrinių? Gal tai būtų viską pakeitę? Gal visus nusikaltėlius teisme reikia to klausti? Ar gali tautą išdavusio žmogaus sukurti literatūriniai kūriniai pakeisti mano požiūrį į jo išdavystę? Mano - ne, net ir Baudžiamajame Kodekse tai nenumatyta. O patriotiniai kūriniai vistiek būtų pasirodę. Nes pasirodė! Juos iš įkalinimo įstaigų, iš tremties rašė Povilas Pečeliūnas, Anastazas Janulis, rašė priverstinai savanoriškoje tremtyje Bernardas Brazdžionis ir kiti LT patriotai, kurių neapkaltinsim jog jie - suteršė savo garbę naryste priešo partijoje, - ditirambų priešui kurpimu, - pinigais, uždirbtais odėmis Leninui ir partijai. Sako, kad Just. Marcinkevičius už savo eilėraščius iš Tarybų valdžios gavo 65000 rublių. 1975 m. už 6000 rublių galėjai Žigulį nupirkti. KIENO KŪRYBA NUOŠIRDESNĖ?

   10 2
   Atsakyti
  • n
   nlk 2021 balandžio 15 21:33:41

   Tai ar atsiprašė Justinas Lietuvių Tautos, kad buvo nuklydęs klystkeliais? Ar tik apgailestavo? Jei neatsiprašė, paminklo nevertas...

   6 5
   Atsakyti
  • ?
   ??? 2021 balandžio 16 23:25:36

   O ką tu nuveikei Lietuvai? Galimai keletą skundų parašei apie blogai organizuojamą komunistinį auklėjimą. Per J.Marcinkevičiaus spektaklį Klaipėdos teatro salė buvo apmirusi po ištarto žodžio LIE-TU-VA. Po spektaklio degė vilties ugnelės žmonių akyse skirstėsi susikaupę ir tylėdami.

   3 0
   Atsakyti
  • K
   Keista 2021 balandžio 16 23:30:10

   Vieniems keista, kitiems suprantama, kad buvę KGB stukačiai dabar bando kitus teisti.J. Marcinkevičius-dvasios riteris.

   2 0
   Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 balandžio 14 14:35:32

  2012 m. liepos 3 d. Justino Marcinkevičiaus atminimas įamžintas lentoje, atidengtoje Vilniaus universiteto M. K. Sarbievijaus kiemelyje. Pagerbtas įžymaus poeto, Lenino premijos laureato, TSKPisto Justino Marcinkevičiaus atminimas. Ta proga kalbas sakė šalies prezidentė, TSKPistė Dalia Grybauskaitė, Vilniaus universiteto rektorius, TSKPistas Benediktas Juodka. Dalyvavo įžymaus TSKP nario, LLKJS CK sekretoriaus, LKP CK Biuro nario Algirdo Ferenso našlė Goda Ferensienė.

  69 3
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 balandžio 14 14:06:34

  Vaidotas Žukas apie Justiną Mikutį, ką šis sakė apie Justiną Marcinkevičių: “jei ko Justis [Mikutis] negerbė, tą sumaldavo su žemėmis. Ypač teko sovietinės sistemos kultūriniams prisitaikėliams, kurie pradžioje (Justino Marcinkevičiaus atveju) apdainuoja aukštą Lenino kaktą, o po to – galima ir apie Lietuvą. J. Mikutis kalbėjo: „Jeigu Jurgis Matulaitis bus paskelbtas palaimintuoju, tai bus bent kiek nuplauta Marcinkevičiaus kaltė – abu suvalkiečiai”.” . www.bernardinai.lt/straipsnis/2012-04-26-vaidotas-zukas-justinas-mikutis-laisvas-zmogus-nelaisvoje-aplinkoje/81192

  72 4
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 balandžio 14 13:49:10

  Į TSKP žmonės stojo savo noru, nežinau nė vieno atvejo kad įstotų kankinamas. Tačiau koks turi būti žmogus, kad jam atsirastų NORAS įstot į tautos genocidą vykdžiusią organizaciją?! Į organizaciją, įvykdžiusią DAUGIAUSIA nusikaltimų pasaulyje! Eilėraštis "Motina" - kruviniausios pasaulio organizacijos - TSKP - pašlovinimas: “Partija prabyla motinos lūpomis, todėl ji ir brangi kiekvienam iš mūsų kaip motina”, "Pušis, kuri juokėsi" - medžiaga knygai gauta iš KGB, "Dvidešimtas pavasaris" - burnojimai prieš partizanus, "Kraujas ir pelenai" - burnojimai prieš Bažnyčią, "Leninas dirba", "Leninas kalba" ... okupavus Lietuvą Kremliaus režimas stengėsi pakeisti Lietuvos gyventojų tautinį identitetą, tai darė ir lietuvių komunistų menininkų rankomis. Vienas iš jų buvo Justinas Marcinkevičius - TSKP narys nuo 1957m.

  79 16
  Atsakyti
  • T
   TOmui J. 2021 balandžio 14 13:58:53

   Kvailas esi kaip čiabato aulas. Tu geriau paklausyk, senas asile, kokios eilės ir dainos Justino Marcinkevičiaus sudėtos! Neatskirsi nuo liaudies kūrybos.

   17 18
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 14 14:38:02

   Kurias eiles turi omeny? Kuriose jis šlovino partiją ir Leniną, ar tas kuriose tyčiojosi iš pokario partizanų?

   50 10
   Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 balandžio 14 13:28:57

  Jam vieta istorijos šiukšlyne, o ne sostinės centre. Ką bendra komunistai turi su Katedra? Kad ją buvo atėmę iš tikinčiųjų?! Statyt paminklus komunistams TSKPistams su 30 metų stažu gali tik nesuvokiantys, kieno sprendimu Lietuva 1940 m. okupuota ir kieno sprendimu lietuviai buvo tremiami į Sibirą.

  90 18
  Atsakyti
  • T
   TOmui J. 2021 balandžio 14 14:01:20

   Jei toks "gudras" ir naudingas globalistams idiotas esi, gal pasakytum pokią vietą istorijos šiukšlyne skirtum marksizmo katedros dėstytojui "Dėdulei" ir Burokevičiaus mokinei "Magnolijai"?

   18 21
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 14 14:29:33

   Burokevičiui, jo mokinei Grybauskaitei ir Justinui Marcinkevičiui (kaip TSKPistams) kolaborantams skirčiau vietą istorijos šiukšlyno vidury. Dėdulei - kadangi TSKPistu norėjo būti, bet vistik NEbuvo - skirčiau šiukšlyno prižiūrėtojo vietą. Vieta kiek švaresnė, nes KGBistai buvo tik TSKPistų tarnai, o tarnų atsakomybė mažesnė nei šeimininko (Dekanidzei teismas daugiau įkalė, nei Achremovui).

   79 4
   Atsakyti
  • A
   A.Algirdas -Tomui J. 2021 balandžio 15 11:00:15

   šiaip idomu, kaip pats atsakytum į savo klausimus ir dar į vieną papildomą ......... kokia dabar būtų Lietuva, jei karas baigtusi Hitlerio pergale.?

   3 1
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 15 11:58:46

   Nekuriu fantastikos, nežinau kas būtų jeigu būtų.. Žinau tik kad okupacija yra blogis ir kad Hitlerio Vokietija ir Stalino Rusija buvo okupantai.

   17 0
   Atsakyti
  • A
   A.Algirdas-Tomui J. 2021 balandžio 15 15:00:28

   atsiprašau istorija tampa fantastika kuomet ją rašo politikai pagal save. Jūs gi įsisavinote tik vadinamų mūsuose konservatorių propaguojamą istorijos supratimą. Betgi tai tolokai nuo objektyvios istorijos ir nieko bendro neturi su geopolitika, kuri čia svarbiausia

   2 1
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 15 15:41:15

   Dabar istoriją vertinu taip pat, kaip ir prieš konservatorių partijai įsisteigiant. Skirtumas tik tas, kad faktų dabar žinau daugiau. Nenaudoju sąvokos "istorijos supratimas". Istoriją galima tik žinoti arba jos nežinoti. Žinoti galima mažai, daug, labai daug, galo nėra... Kartais būna, kad žmonės melą laiko tikru pinigu (faktais) ir tai lemia jų klaidingus įsitikinimus. Nesu skaitęs nė vieno istorijos vadovėlio, kurį būtų parašęs politikas. Apskritai dabartinių politikų parašytų knygų neskaitau. Juk ir tamsta turbūt neskaitytum, jei A.Anušauskas ar Kirkilas parašytų mokslinį darbą apie netiesinę optiką.

   24 0
   Atsakyti
 • I
  IRENA 2021 balandžio 14 12:38:20

  JO ŽODŽIAI TIKRAI BUS KŪNU....PRISIDĖSIU....

  15 6
  Atsakyti
  • V
   Vitukas 2021 balandžio 14 17:55:55

   Išdykėlė... Tamstos telefono numeris ?

   2 1
   Atsakyti
 • P
  Pensininkas 2021 balandžio 14 11:45:12

  O kaip bus su Leninu širdyje?

  16 10
  Atsakyti
  • R
   Rasytojas 2021 balandžio 14 12:51:35

   tai, Tomkau, - reiketu paminklo ir Miezelaiciui?!

   13 2
   Atsakyti
 • M
  Meta 2021 balandžio 14 11:07:03

  neveltui liaudis sako,kad auksas ir pelenuose ziba.Kai prisimenu Justina Marcinkeviciu,tai tokie menkystos,dvasios ubagai atrodo sitie dvaro ponai,tarybiniu laiku profesoriai ir aplink juos kiauksintys suneliai.Taigi jie Lietuvos sviesuolius nori sumenkinti,istrinti is istorijos,kurdami nauja visuomene,lietuvi be Lietuvos,nacionalines kulturos,paprociu,meiles savo gimtinei.Teko visokiu zmoniu sutikti.Yra toks zmoniu porusis-kvailys.Tai vieni kvailiai pavydi protingam,gabiam ir jam visokeriopai kenkia,kiti kvailiai,jeigu patys nesugeba,tai stebi gudresni ir is jo mokosi,seka jo darbus.Bjauriausi,aisku,agresyvus kvailiai.Deja,dalis jaunimo nori gyventi tik cia ir dabar.Linksmai,su visokiais linksminanciais priedais.Taciau,kai patirs tu linksmybiu pasekmes,gal ateis ir prie Marcinkeviciaus paminklo,gal ir paskaitys jo kuryba.Todel jo iamzinimas yra butinas.

  20 9
  Atsakyti
  • P
   Paskaityki Meta, 2021 balandžio 14 15:44:59

   Ka T0mas parase, Į TSKP žmonės stojo savo noru, nežinau nė vieno atvejo kad įstotų kankinamas. Tačiau koks turi būti žmogus, kad jam atsirastų NORAS įstot į tautos genocidą vykdžiusią organizaciją?! Į organizaciją, įvykdžiusią DAUGIAUSIA nusikaltimų pasaulyje! Eilėraštis "Motina" - kruviniausios pasaulio organizacijos - TSKP - pašlovinimas: “Partija prabyla motinos lūpomis, todėl ji ir brangi kiekvienam iš mūsų kaip motina”, "Pušis, kuri juokėsi" - medžiaga knygai gauta iš KGB, "Dvidešimtas pavasaris" - burnojimai prieš partizanus, "Kraujas ir pelenai" - burnojimai prieš Bažnyčią, "Leninas dirba", "Leninas kalba" ... okupavus Lietuvą Kremliaus režimas stengėsi pakeisti Lietuvos gyventojų tautinį identitetą, tai darė ir lietuvių komunistų menininkų rankomis. Vienas iš jų buvo Justinas Marcinkevičius - TSKP narys nuo 1957m.

   6 2
   Atsakyti
 • n
  na, nežinau 2021 balandžio 14 09:39:55

  O tai kur statysime paminklus "Dėdulei", "Magnolijai", "Anusui" etc? Juk jie labiausiai nusipelnę apsaugos nuo lietuvių tautos ir stropiausiai globojami valstybės

  20 1
  Atsakyti
 • A
  A.Algirdas 2021 balandžio 14 09:30:00

  bet jis buvo ŽMOGUS, kuris sakė TIESĄ.

  33 26
  Atsakyti
  • K
   Komunistu partija 2021 balandžio 14 12:53:26

   Tik viena tiesa teturejo,lengva buvo poetui sakyti tiesa!

   8 7
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 14 13:46:47

   Jis sakė tiesą, kai šlovindamas okupantus parašė eilėraštį apie TSKP?? - “Partija prabyla motinos lūpomis, todėl ji ir brangi kiekvienam iš mūsų kaip motina”. Justinas buvo veidmainis! To nepaneigsi.

   72 14
   Atsakyti
 • d
  deja 2021 balandžio 14 09:12:35

  mirusiųjų niekas nebeprikels.

  8 5
  Atsakyti
 • G
  Galetu 2021 balandžio 14 07:32:58

  Iškart pradėti statyti Grūto parke

  15 43
  Atsakyti
  • A
   A.Algirdas 2021 balandžio 14 09:26:16

   Mano galva toks pesimizmas nedera šiame veiksme.Atsiprašau

   3 2
   Atsakyti
 • A
  Aidas 2021 balandžio 14 00:19:21

  Marcinkevičius šiais laikais virto lietuviškos Lietuvos simboliu, kurios nulietuvinimas yra sena strategija: https://www.ateitiesaidas.lt/l/lietuviu-tauta-naujaisiais-laikais-istorinio-proceso-ideologines-prielaidos/

  32 2
  Atsakyti
 • k
  knš 2021 balandžio 13 23:21:19

  Žmogus, kuris turėjo postą kompartijoje, poetas, kuris parašė „… aš kaltinu visus,/ visus, visus, visus,/ išmokiusius lietuvį nuolankumo!/ Visų pirma aš kaltinu bažnyčią,/ nes ji išmokė žmogų atsiklaupti,/ o atsiklaupus galima tik mirti,/ bet ne kovoti…“

  46 4
  Atsakyti
  • v
   ve? 2021 balandžio 14 09:36:47

   O ką galėtų įslaptintas kegebistas prikišti šiems poeto žodžiams? Kad TSKP-KGB rolė mokant lietuvį nuolankumo neišryškinta?

   13 3
   Atsakyti
  • T
   T0mas J. 2021 balandžio 14 13:57:40

   Atsiklaupus galima pasimelsti, o po to atsistoti ir kovoti. Bažnyčia nemoko visą gyvenimą praleisti atsiklaupus. Bet ką supranta komunistai apie Bažnyčią?! :) Jie supranta apie Marksą, Leniną, KPSS suvažiavimus ir kaip padlaižiauti okupantams!

   68 2
   Atsakyti
 • Š
  Šiaulietė 2021 balandžio 13 22:49:00

  Vieta tikrai gera,bet yra didžiulė problema, tai leidimo gavimas iš Vilniaus savivaldybės.Jeigu "nepriėmė" Vyčio KAŽKOKIOS komisijos nutarimu - nepriims ir paminklo GERBIAMAM POETUI JUSTINUI MARCINKEVIČIUI. P.S.Labai džiaugčiuosi, kad buvau neteisi.

  39 1
  Atsakyti
  • A
   A.Algirdas 2021 balandžio 14 09:34:34

   miela ponia dėl savivaldybės Jūs gal ir teisi, bet kas draudžia organizuoti vilniečių parašų rinkimo akcijos dėl paminklo vietos.

   20 1
   Atsakyti
 • M
  Marija 2021 balandžio 13 22:19:23

  Puiki idėja!

  49 4
  Atsakyti
 • t
  tuo 2021 balandžio 13 22:16:35

  o tuo tarpu Shetonytes, armonaites, pagreitinta tvarka idiegineja priverstine skiepu prenumerata (skaitmenini gulaga), su neva 'laikinu skaitmeniniu pasu' , kur atsivers daugiau 'laisves'. aisku speju programuos ju draugeliu firmos tai, taip pat suinteresuoti asmenys nuo tokios prenumeratos, ir zmoniu paverstu produktais pastoviai uzdirbs, daugiau negu is parkingo programeliu.

  31 2
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2021 balandžio 13 21:57:25

  visada yra gerai kai komandoje yra vienminčiai, bet dažnai būna, kai atsiradusios prielipos (apsidairykite) sugadina tą komandą ir šventą reikalą. Taip atsitiko ir su Sąjūdžiu. Sėkmės ir būkite atidesni.

  59 0
  Atsakyti
  • J
   Juozui 2021 balandžio 13 22:10:08

   Kiek pažįstų Vitą, kontrolės jis iš savo rankų nepaleis. Ne veltui pirmasis savo pinigus fondui patikėjo.

   47 1
   Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 balandžio 13 21:52:36

  ... jeigu kas sutiksite Respublikos redaktorių, apkabinkite ir už mane...

  58 3
  Atsakyti
  • V
   Vitas Tomkus > Dzūkijai 2021 balandžio 13 22:06:40

   Patikslinu: sutikusios mane apkabinti gali tik panelės nuo 21-ių iki 51-ių metų (2 k.), nuo 51-ių - iki 63 (1 k.), o mano bendraamžėms ir vyresnėms, primenu, karantinas, nes visos jau priklauso rizikos grupei. Noriu, bet nenoriu rizikuoti! Dėkoju už supratimą.

   47 0
   Atsakyti
  • g
   gaila 2021 balandžio 14 07:45:55

   gaila, nebepatenku pagal amžiaus grupę :)

   11 0
   Atsakyti
  • t
   to gaila 2021 balandžio 14 15:29:45

   Nieko - sulauksite pilnametystės, gal dar nebus Vitas numiręs. Apsikabinsit.

   5 0
   Atsakyti
 • j
  jonas 2021 balandžio 13 21:24:56

  Mieli žmonės nesiriekim ,nesibarkim dėl iškilaus garbingo žmogaus .Geriau kovokim prieš KGB ir tą kuris juos užslaptino 75 metams........

  50 1
  Atsakyti
  • j
   jonui 2021 balandžio 13 22:16:09

   nieks čia ir nesirieja, jei neskaičiuosim kelių etatinių provokatorių, kurie skirtingomis pravardėmis niekus čia rašinėja. Nieko nepadarysi - toks jų darbas apgailėtinas.Nesuprantu, kodėl Tomkus jų neblokuoja ir vaizduoja demokratą?

   22 2
   Atsakyti
  • A
   A.Algirdas-jonui 2021 balandžio 14 09:43:47

   sutinku, kad nesiriekim. nesibarkim. bet nesutinku kovoti su KGB, nes ir ten buvo sąžiningų žmonių ( aš apie etatinius, bet ne stukačus) . Kas liečia provokatorius ........ visu pirma juos reikia atpažinti ir neblokuoti, bet pažymėti kokiu nors ženkliuku

   7 1
   Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 balandžio 13 21:02:18

  ... mažytis mūsų kraštas, bet kiek daug gražių ir talentingų žmonių... dėkui ...

  49 1
  Atsakyti
 • k
  kaip 2021 balandžio 13 20:21:02

  siuolaikiska valdziai nusispjaut i zmones kurie buvo Lietuvos saukliai ir savo tevynes patriotai be kuriu neisivaizduojamas tautos atgimimas dabar jie neatitinka lberalglobalistines idejas kurios propaguojamos todel jie uzmirsti nes ju idejos su kuriomis buvo atkurta nepriklausomybe dabar uzmirstos kaip ir jie

  34 2
  Atsakyti
 • v
  vilnietis 2021 balandžio 13 19:20:35

  Skaitydamas Vito Tomkaus kovingus straipsnius, visą laiką laukiau, kada jis imsis konkrėčių darbų, skirtų Lietuvos Prisikėlimui. Jo straipsnį apie Lietuvos šiukšles /S. Malinauską/ net pakritikavau. Ir štai atėjo metas. Ačiū jam.

  57 1
  Atsakyti
 • K
  Kazimieras 2021 balandžio 13 19:01:35

  TOmkus kaip ir Simonyte daug kalba bet nieko nepasako

  4 57
  Atsakyti
  • V
   Vitas Tomkus > Kazimierui 2021 balandžio 13 20:21:52

   O tokiems kaip Tamsta sakyk nesakęs, vis tiek nieko negirdit ir nematot be savo kompiuterio... Dėl to aš per daug ir nesivarginu raiškiai kalbėti. Savi mane iš pusės žodžio supranta, o svetimiems nėra ko svetimų pokalbių klausytis. Va, ir pasišnekėjome. Ačiū, kad domitės mano artikuliacija.

   52 4
   Atsakyti
  • K
   Kazimierui 2021 balandžio 13 23:07:24

   Kaip pakyla ranka tokias nesąmones rašyti?Ir dar lyginti su Šimonyte!? Mes,būsimieji Šeimų Maršo dalyviai, negalime atsidžiaugti,kad gerb.V.Tomkus "Respublikos" grupės leidiniuose sutiko - netgi pats pasisiūlė - skelbti ir reklamuoti Šeimų Maršo organizavimo eigą ir kt.

   42 1
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar šiandien bijote „koronos" taip pat, kaip pandemijos pradžioje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
7. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
8. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
9. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
10. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
11. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
12. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
13. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
14. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
15. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
16. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
17. Algimantas RUSTEIKA: Atsiskleidimo metas
18. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
19. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +8 C

+2 +7 C

 

+2 +7 C

+4 +10 C

+6 +11 C

 

+7 +10 C

0-10 m/s

0-6 m/s

 

0-10 m/s

       

Nuorodos