respublika.lt

Vitas TOMKUS: Afganistanas buvo ir bus ne JAV ir rusų, o mūsų! - straipsnio komentarai:

  • B
    Babaikal Senjary 2021 rugsėjo 22 20:26:29

    Kiekvienas kaimas provincija turi savo vertybiu iskasenu ir zacem nam Kabul ar Talibanas ...

    0 0
    Atsakyti
  • K
    Kandahare Tarnavau prie sovietu. 2021 rugsėjo 22 19:52:22

    Usa palikusi ginkluotia pabego ... Pabego tipo nu nori kad butu kokie tai konfliktai ateityje...Nu kaip visada... ).

    1 0
    Atsakyti
  • t
    tomkui 2021 rugsėjo 02 22:06:00

    nereikia mums afganistano , mes patys kanapes auginam

    1 0
    Atsakyti
  • S
    Shuravi 2021 rugsėjo 02 07:59:32

    Prie ko čia rusai jankiai 20 metų kariavo o jums užkliuva rusai gal laikas baikti su rusofobija!

    5 1
    Atsakyti
    • B
      Bonis 2021 rugsėjo 15 11:11:18

      Nesuvoki straipsnio

      1 0
      Atsakyti
  • M
    Mizeriui 2021 rugpjūčio 30 15:43:26

    Kokie dar sodai,argi rasos sodintus azuoliukus galima vadinti sodais.Azuoliukai veda ne vaisius ,obuolius,slyvas,persikus,o tik giles,kurios tinka tik kiaulem,matyt pagal save ir sodus sodino

    16 0
    Atsakyti
    • k
      klausimėlis 2021 rugsėjo 01 08:44:08

      o musulmonai ar valgo kiaulieną ? Ne, tai kam tada jiems rasytės ąžuoliukai ir gilės ?

      5 0
      Atsakyti
  • s
    senis 2021 rugpjūčio 30 14:10:04

    nesvarbu, kad Lietuvoje nera duju ar naftos. Yra rusofobija, ja ir pompuoja gosdepo paskirti Nauseda, Anusauskas, Simonyte, Cimilyte, ir kiti Soroso pirktiniai.

    29 3
    Atsakyti
    • Ž
      Žemaitis 2021 rugpjūčio 30 15:54:08

      Rusofobija serga tik Į Lietuvą nuo padorių rosijanų atbėgę pilnais kalisonais iš baimės jų lageriniai prižiūrėtojai ("musorai"), kurie čia viską aplink save dergia, į rodiną grįžti mirtinai bijo, bet giria Putiną ,Čmil, Simonko ir Kolbešnikovą..

      8 4
      Atsakyti
  • s
    senis 2021 rugpjūčio 30 13:54:24

    amerikonai 20 metu pelnesi is narkotiku verslo Afganistane. Dabar surado nauja aukso gysla, taip vadinamu vakcinu nuo kovid, gamyba ir prekyba. Baidenas pasielge kaip vyras. Obama, Trampas tik plepejo apie atsitraukima is Afganistano, Baidenas tai padare. JAV nusispiaut ant prestizo, jie apie toki dalyka nera girdeje. Nuostoliu, kelesdesimt kareiviu, nusispiaut, paplepes ir uzmirs. Kokios tautybes zuvo daugiausia indenu, afganu, ar lietuviu, niekam neidomu, tsi tik maitinamoji terpe, kuria ir tsip reikia siaurint.

    24 3
    Atsakyti
    • Ž
      Žemaitis 2021 rugpjūčio 30 17:14:24

      Visaip pasivadina į Lietuvą atbėgę Rusijos lagerių prižiūrėtojai ("musorai"): "senis", "dzūkas", "agasfer", "ainis"ir t.t..

      2 3
      Atsakyti
    • D
      Dzūkija 2021 rugsėjo 01 17:40:58

      ... jūs ne žemaitis ... žemaičiai protingesni ...

      0 0
      Atsakyti
  • F
    Figa 2021 rugpjūčio 30 13:37:24

    Britai savų nepalieka. Šeštadienį nusiuntė į Afganistaną lėktuvą, o sekmadienį jis sėkmingai pargabeno šunis ir kates, gal dar asilą ar alpaka iš brito Pen/o įkurtos gyvūnų prieglaudos Kabule.

    27 1
    Atsakyti
    • D
      Dzūkija 2021 rugpjūčio 30 13:40:21

      ... šunys ir katės teroro aktų neruošia ... tai va ...

      14 0
      Atsakyti
    • k
      kąstos ? 2021 rugsėjo 01 08:47:51

      bet britai likimo valiai paliko apie 40 Ukrainos karių. Katės ir šunys svarbiau ?

      8 1
      Atsakyti
    • D
      Dzūkija 2021 rugsėjo 01 17:39:42

      ... britai - NATO ... o ką ten veikė ukrai ??? be to pamiršot, kad ukrų lėktuvas, skirtas namo parskraidinti žemiečius, susirinkęs turtingus afganų vagis išskrido į Iraną ...

      5 0
      Atsakyti
  • o
    o taip 2021 rugpjūčio 30 13:06:51

    Prezidentas Busas jaunesnysis karta per tv pasake “Nera saliu draugiu, yra interesai”.

    31 0
    Atsakyti
  • F
    Figa 2021 rugpjūčio 30 13:06:36

    Ilgametis karas afganistaniecius padarė piktais, pusiau laukiniais žmonėmis, radikaliais musulmonais, kurie dabar yra paleisti į visą pasaulį. /////susiraskite video Aghanistan in 1960s l Unbelivable l Must see ir pažiūrėkite ano meto nuotraukas arba moteris trumpais sijonais.

    22 1
    Atsakyti
  • z
    zeka 2021 rugpjūčio 30 13:04:17

    Pasijuokti žinoma galima , bet juokas dalykas rimtas. Kad taip staiga keistųsi politika reikia didelių sprendimų , kažką didieji susitarė ir persidalino įtakos sferas.Tikėtina pajusim savo kailiu. Tiksliau jau pajutom.

    16 0
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija 2021 rugpjūčio 30 12:48:23

    ... JAV dosniai dalijo Afganistane savo pilietybę ...šiandien ir Lietuva dalija šalies pilietybę į kairę ir į dešinę ... ar nebus taip, kad vieną dieną atsibusime - o lietuvių Lietuvoje - mažuma ... ir ne mes rinksime savo atstovus, ne mums priklausys tėvų ir senelių kraštas ...o juk gali būti, kad tapsime JAV provincija, kurioje būsime Lietuvos indėnais ...galvokite ...

    36 1
    Atsakyti
    • O
      O, 2021 rugpjūčio 30 14:56:42

      Kas iš to, kad mes renkame. O kam išrinktieji dirba.

      15 0
      Atsakyti
    • D
      Dzūkija 2021 rugpjūčio 30 16:52:42

      ...taip bus ne visada ... ne visada už mus rinks JAV ambasada ...

      8 0
      Atsakyti
  • V
    Virgis 2021 rugpjūčio 30 12:11:30

    Sveiki,paziurekite Tada Blinda ,filmas parodo musu salies realijas. Ar kas pasikeite?grupele ponu ir liaudis!!!!

    35 1
    Atsakyti
  • k
    kestutis 2021 rugpjūčio 30 11:03:32

    jooo...jankiai apsitriede iki ausu..tiek skystai..net ner ko tapsnot..

    29 3
    Atsakyti
  • M
    Mizeris 2021 rugpjūčio 30 10:12:44

    TIE RUSAI VISUR PRIKREČIA ŠPOSŲ. SUKĖLĖ PANIKĄ AFGANISTANE,KAD AMERIKONAI PERSIGANDĘ SPRUKO.GREIČIAU PAVILIONIS ĮGYVENDINTŲ SUMANYMĄ SUKELTI REVOLIUCIJAS BALTARUSIJOJE,RUSIJOJE IR KINIJOJE IR ĮVESTI TVARKĄ.PASIKVIESTI TALKON kUBOS MAFIJĄ , RUSŲ,BALTARUSIŲ,KINŲ OPOZICIONIERIUS IR BŪTŲ VISKAS BAIGTA,GRĮŽTŲ AMERIKONAI Į AFGANISTANĄ IR BŪTŲ TEN TAIKA , ŽYDĖTŲ SODAI , KLESTĖTŲ VISUOTINĖ MEILĖ,

    34 1
    Atsakyti
  • M
    Manau 2021 rugpjūčio 30 10:09:12

    Visiškai apsiš.... Amerika-į ką dabar lygiuosimės?

    40 7
    Atsakyti
    • >
      > Manau 2021 rugpjūčio 30 10:56:43

      Amerika visada apsiš*kusi ir buvo, visa esmė pateikiamoje informacijoje, kuri susidėjo vien iš melo ir propagandos.

      49 3
      Atsakyti
  • l
    lietuve 2021 rugpjūčio 30 09:30:15

    Ar matėte, kaip afganistaniečiai nenorėjo išleisti iš šalies savo maitintojų? Vivat, Tomkui! geriau ir nesugalvosi!

    72 6
    Atsakyti
    • m
      matėm 2021 rugpjūčio 30 09:44:34

      , ne tik kojas buvo maitintojams apsikabinę, bet net lėktuvų ratus. Tikrai nenorejo paleisiti ir talibuose gyventi :(

      36 2
      Atsakyti
    • A
      Ad 2021 rugpjūčio 30 10:32:30

      Nenorėjo tie, kurie koloboravo su jankiais, išdavikai - šakalai visada sprunka paskui šarchanus, tik tie ne visų nori, tų, kurie neš nauda jiems (mokslininkai, gydytojai, o vertėjai - chalujam)

      26 3
      Atsakyti
    • L
      Lietuvei 2021 rugpjūčio 30 13:18:44

      Prie tavo vardo dar reikia prirasyt, durna lietuve

      2 12
      Atsakyti
  • g
    grazinti 2021 rugpjūčio 30 09:25:16

    Lansbergi kuo greiciau siusti pas talibanus tegul jam ikrecia daugiau proto

    51 4
    Atsakyti
  • k
    keista 2021 rugpjūčio 30 09:20:13

    kazkodel Lansbergis tyli kad amerikonas o kartu lr sajungininke Lietuva paliko afganus mirti badu , tai kur cia zmoniskumas Lukasenkai iki viso sito padaryto siaubo toli ,toli o mes budami budeliai vis ji juodiname

    64 4
    Atsakyti
  • S
    Slunkius 2021 rugpjūčio 30 09:04:27

    Šmėkla klaidžioja po Europą, sionizmo šmėkla! Po Ameriką neklaidžioja, nes nėra vietos klaidžioti, visur sionizmas nugulęs! Šlovė Afganistano puštūnams, šlovė Talibanui!

    23 4
    Atsakyti
  • s
    senelis 2021 rugpjūčio 30 09:03:22

    Už bananus stipriai atidirbinėjam, bet turim net akcijinių bananų.

    16 4
    Atsakyti
  • V
    Vitui 2021 rugpjūčio 30 09:02:40

    Geras straipsnis su ironija. Bet manau 50% perskaiciusiu tikrai pagalvos kad cia vel rusai kalti. Viso straipsnio jie net neskaitys, o iki tos vietos kad vel rusai kalti. Gal tik galima tiketis kad didele dalis delfio buduliu respublikos neskaito.

    66 6
    Atsakyti
  • K
    Kas buvo 2021 rugpjūčio 30 08:50:26

    Prieš 20 metų Rusijos geležinkeliai talkino Amerikos kariuomenei pavežėti pastarųjų techniką ir ginkluotę iki Afganistano rubežiaus. Talkino, nes jau tada žinojo, kad amerikiečiai gaus į kailį. Ir to jiems linkėjo.

    34 4
    Atsakyti
    • o
      o prieš 30 metų ? 2021 rugpjūčio 30 09:33:30

      galvoji amerikonai nežinojo, kad rusiai Afganistane gaus į kailį ir neš iš ten kudašių ??? :)))

      9 24
      Atsakyti
    • b
      beje 2021 rugpjūčio 30 10:00:00

      tik ne taip, kaip amerikonai.

      24 5
      Atsakyti
    • A
      AIŠKU NE TAIP 2021 rugpjūčio 30 10:14:55

      - nieks nenorejo paskui rusus į savietų sajungą begti, ant tankų nelipo, į malūnsparnius nesigrūdo, ant ratų nesikabino. Ne taip kaip Amerikai paliekant talibus.

      17 13
      Atsakyti
    • 3
      30 metu debilui 2021 rugpjūčio 30 10:29:38

      Mes iš afgana nebėgom kaip žiurkes nakti o išėjom ramiai isirikevia i kolonas ir afganai dar 3 metus atsilaikė prieš talibus nors talibus rėmė visa vakaru hiena o jankiu bailiu šliužu su visa vakaru ruja nešė nakti drapanas nereikėjo nei paros talibam ir paėmė visa afgana šlykštus bailiai ir parazitai jusu lygiai toks pat likims lauk subinlaižiu

      35 3
      Atsakyti
    • i
      idijote 2021 rugpjūčio 30 11:16:39

      ka tu lygini garbinga rusa su parsidaveliu kuriam zeme dega po kojom,ant kiek reik but glusium ,kad nesuprasti,tokia ta lietuvos liokaju politika,rekti ant ruso nes taip liepe jankiu fasistas

      27 4
      Atsakyti
    • D
      Dzūkija > AIŠKU .... 2021 rugpjūčio 30 11:40:12

      ... nieks jums neaišku ...TSRS Afganistane kūrė gyvenimą - tiesė kelius, statė mokyklas, ligonines, aerodromus ... ir kai tarybinė armija paliko šalį gyvenimas tesėsi ...o žvėriškas talibų elgesys su žmonėmis buvo padiktuotas JAV ...jeigu ne JAV ten daug ko nebūtų buvę ... o šiandien paskui JAV lėktuvus bėga tie, kurie turi dvigubas pilietybes - turi JAV pilietybę ... jiems geras gyvenimas seniai pažadėtas... kaip manote, kaip jie įsivaizduoja gyvenimą Amerikoje, jeigu patys ištikimiausieji maudėsi neįsivaizduojamoje prabangoje ... doleriai net į malūnspaenį netilpo ... todėl jie ir bėgo - dolerių, malūnsparnių, namų, paveikslų, kilimų ... šiandien talibai paskelbė visuotiną amnestiją, nes taip buvo sutarta su JAV ...JAV juos sukūrė, JAV juos finansavo, JAV juos ir užsiundys ant nepaklusnių valstybių ... na, bent jau jie to tikisi ...

      21 3
      Atsakyti
    • A
      Arūnas 2021 rugpjūčio 31 12:53:32

      Kada tai Enšteinas sakė, kad du dalykai yra begaliniai. Tiesa, dėl visatos vėliau persigalvojo. Tamsta gyvas įrodymas to, kad Albertas teisus buvo... :D :D :D

      0 0
      Atsakyti
  • L
    Lanzbergis 2021 rugpjūčio 30 08:46:08

    Lietuva turi parodyti, kad ji po JAV, didžiausia demokratijos platintoja (na kaip kovido ar sifilio), turi priimti visus pabėgėlius iš broliško Afgano (nedaug keletą milijonų). Kad afganai jaustųsi kaip namie, uždaryti visas bažnyčias ir vietoj jų atidaryti mečetes, leisti musulmonams afganams broliautis su Tomo Raskevičiaus taškinių sekta, Lietuvą paskelbti Baltijos kalifatu.

    47 7
    Atsakyti
    • P
      Pričkus 2021 rugpjūčio 30 09:11:07

      Būtų gerai į Lietuvą nors porą tūkstančių talibų parsivežti. Mūsų varganą Tėvynę ant kojų pastatytų, klūpėt nereikėtų! Stribus be reikalo veža, čia jų pilni valdžios namai.

      17 1
      Atsakyti
  • A
    Aišku 2021 rugpjūčio 30 08:08:17

    Aišku, kad mulkino ir mulkins, ypač mažas Šalis t.y.mus. Prasidėjo tautybių maišymo laikas, praskies Lietuvėlę, nes mažai mūs. Laikykitės visi nuolatinai gyvenantys Lietuvėlėje, nes stums , mus paskutinius - savo tautos atstovus iš savos žemės , Lietuvos Tėvynės.

    67 5
    Atsakyti
  • k
    kažkaip 2021 rugpjūčio 30 07:51:40

    kvailokai, Tomkau - nieko nepasakei, bandei lyginti bi...ką su pirštu, gavosi piššššššššššš

    14 78
    Atsakyti
    • X
      XXXL > kažkaip 2021 rugpjūčio 30 08:56:15

      Paskutiniame žodelyje pasigendu daugiau raidės "š" - būtum pasirodęs labai solidžiai ir visi būtume maloniai nustebinti tuo, kiek daug Lietuvoje yra proto bokštų...

      16 4
      Atsakyti
  • V
    Valdas 2021 rugpjūčio 30 07:48:46

    Išeitų Afganistane kariavę lietuviai - okupantai. Bet seniai buvo aišku.

    64 6
    Atsakyti
    • P
      Plaučiūnas 2021 rugpjūčio 30 08:48:22

      Nuostabiausia, kad tie okupantai, dar visiškai neseniai buvę okupuotieji, nuvažiavo į Afganistaną afganų stribų parsivežti, manydami, kad Lietuvoje jų neužtenka.

      31 2
      Atsakyti
  • A
    Ad 2021 rugpjūčio 30 07:47:43

    Reikia pripažinti, mes pataikūnu tauta, visiems, kurie stipresni, nuolankiai tarnaujame. Ar tai buvo lenkai (pan s tarbečkai, bet pan, a litevski cham), ar rusai (lekem į Maskvą, vezem dešras, skilandzius ir gerai su rusais pagerdavom), ar dabar amerikonai (nesakau europistai, iš ten gaunam babkes, o tvarka tai užjūrio). Visada atsiranda tokių, kurie puikiai prisitaiko prie bet kokios valdžios ir savus spaudžia labiau nei okupantai, o kai kas spėja patarnauti ir prie tų, ir prie tų. Tai tauta, kurios dauguma prisitaikėliai, bet visada atsiranda tokių, kuriems vergauti nepatinka ar lenkui, ar rusui, ar vakaru vertybėm ir tokie pavojingi ne tiek okupantams, bet jų chalujams.

    78 4
    Atsakyti
    • T
      Tai va 2021 rugpjūčio 30 08:10:30

      To Ad, tai yra absoliuti tiesa. Nors soroso yra pasakęs: niekas nežino absoliučios tiesos. Hitleris yra pasakęs: tiesa yra nesvarbu, svarbu yra pergalė.

      34 1
      Atsakyti
    • A
      A.Algirdas-Ad 2021 rugpjūčio 30 08:47:45

      gal per daug kategoriškas teiginys, nes tarp pataikūnų išviešėjo dar viena savybė ... susirei šminimas ir prisitaikymas, kuris tokiame duete ko gero dar neigiamesnis net už pataikūnavimą

      15 0
      Atsakyti
  • J
    Jau 2021 rugpjūčio 30 07:31:26

    Bardakas Luetuvoj su Es įstatymais!bėgom nuo vilko užbėgom ant meškos- kuri lietuvą drasko dar labiau-listuvybe greit tik kvepės!

    55 5
    Atsakyti
  • k
    kaimietis 2021 rugpjūčio 30 07:21:53

    Atleiskit bet aš kaimietis niekaip negaliu suprasti, 20metų Amerika buvo Auganistane ir nesugebėjo išgaudyti teroristų, o dabar kai talibanas išvijo pasirodo per kelias dienas viduryje Kabulo per atstumą iš bepiločio atpažino teroristą. Tik labai gaila nekaltos šeimos su vaikais

    77 1
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • APDOVANOJIMAI: Pirmadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) apdovanoti Tokijo olimpinėse žaidynėse prizines vietas užėmę sportininkai, jų treneriai ir medikai.
  • TVORA: 400 kilometrų ilgio tvorą pasienyje su Baltarusija norėtų statyti 12 įmonių.
  • POLIGONAS: Naujasis karinis poligonas turėtų atsirasti Rūdninkuose, pirmadienio posėdyje nusprendė prezidento Gitano Nausėdos vadovaujama aukščiausius šalies pareigūnus vienijanti Valstybės gynimo taryba (VGT).
  • AUTOMOBILIAI: Sausį-rugsėjį Lietuvoje pirmą kartą įregistruoti 109609 naudoti lengvieji automobiliai, t.y. 2,6% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu 2020 m. (112588 vnt.),o vidutinis jų amžius siekė 11,2 metų.
  • UNESCO: Kitais metais paaiškės, ar istorinė Kauno teritorija – Žaliakalnis drauge su Naujamiesčio teritorija pateks į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
  • BVP: Trečiąjį metų ketvirtį Kinijos bendrasis vidaus produktas augo lėčiau, nei buvo prognozuojama, fiksuotas - 4,9% augimas.
  • METAVISATA: Socialinės žiniasklaidos milžinė „Facebook“ sekmadienį paskelbė, kad per ateinančius penkerius metus Europos Sąjungoje (ES) sukurs 10 tūkst. naujų aukštos kvalifikacijos darbo vietų, kad padėtų kurti vadinamąją metavisatą, kuri ištrintų ribas tarp fizinio ir skaitmeninio pasaulio.
  • BALSAVIMAS: Buvusio premjero Juri Ratas vadovaujama Centro partija Taline gavo 45,2% balsų ir gaus 38 mandatus 79 vietas turinčioje miesto tarnyboje, o antra liko dabartinės premjerės Kajos Kallas centristinė Reformų partija, gavusi 18% balsų ir 15 vietų.
  • SKRYDŽIAI: Skandinavijoje vidaus reisais skrendančiuose lėktuvuose nuo pirmadienio nelieka kaukių prievolės.
  • PATAISOS: Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė skubos tvarka teikiamoms Elektros energetikos, Gamtinių dujų ir Energijos išteklių rinkos įstatymų pataisoms, tai leis VERT paskirstyti išaugusią elektros kainą vartotojams iki 2027 m. pabaigos, ją pakeliant tik iki 20 proc.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar baudos už svetimo Gpaso naudojimą Jums atrodo adekvačios?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Planuojama įvesti iš darbuotojų lėšų apmokamą testavimą. Kaip planuojate elgtis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +3 C

+5 +13 C

 

+11 +15 C

+5 +9 C

+11 +15 C

 

+11 +15 C

0-5 m/s

0-9 m/s

 

0-11 m/s