respublika.lt

Vitas TOMKUS: Ką daryti, kai yra šimtai patarėjų ir nė vieno veikėjo? (Atsakymas ne tik Ainiui LIETUVIUI, bet ir kitiems lietuviams) - straipsnio komentarai:

 • S
  Saulius 2021 spalio 22 14:55:17

  Už! Už Respublikonų sąrašą: už Šeimos, Kalbos, Tautos, Valstybės išsaugojimą ateinančioms Lietuvos kartoms!

  100 2
  Atsakyti
 • A
  Apie pamatines vertybes 2021 spalio 22 22:42:47

  Respect Tomkui: „Respublika‟ parems visus, kurie sutiks eiti į valdžią su vieningu sąrašu ir prisieks ištikimybę Lietuvai bei jos kertinėms vertybėms, dėl kurių esame pasirengę diskutuoti, bet jų niekada neišduoti. Tai yra: Šeimos, Kalbos, Tautos, Valstybės." Bet, garbės žodis, nesupratau: kas tas vieningas sąrašas? Kas jo vadovas? Tai čia ir yra visa esmė. Aš visa širdimi palaikau ne tik išvardytas vertybes: Šeima, Kalba, Tauta, Valstybė, bet dar labiau palaikau aukštesnes vertybes: Teisingumas, Drąsa, Garbė, Išmintis. Panašiai yra pasakęs Konfucijus apie pamatines vertybes. Jeigu nustumsime šias pamatines vertybes į antrą planą, prie "vieningo sąrašo" prisišlies visokiausių padermių bestuburės medūzos, išverstaskūriai, parsidavėliai, gražiai viauksintys puvėkai, pėdinantys diskutuoti su KGB palikuone prie šiukšlių konteinerių, visi juos pateisinantys mulkiai, naudos ieškotojai ir visas kitas brudas, kuriems moralė yra ne šio pasaulio dimensija. Pagalvokime apie tai.

  96 1
  Atsakyti
 • P
  P.Tomkus vardija 2021 spalio 22 14:45:52

  Pagrindines Gyvenimo Vertybes.Tai nuostabu.Likite mums vedlys.

  70 4
  Atsakyti
 • K
  Kaimo durnius 2021 spalio 22 15:22:48

  O Tomkus ir vel teisus.Tai kas vyksta Lietuvoje galima pasakyti vienu zodziu-CHAOSAS ! Ir netgi su visiskos anarchijos apraiskom kai skraido zemes sklypai ,centras pardavinejamas uz 1 eura,skelbiama plandemija del slogos,ofsorai uzluzo nuo milijardu.Verkiant reikia gelezinio kumscio,nesvarbu kaip pavadinto-premjeras,prezidentas ar vadovas.Siulau Tomku,ir tiek pat referendumu kaip Sveicarijoje.Kad reikalui esant ta vada galetumem atsaukti.

  68 4
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus > ciniškam medikui 2021 spalio 22 16:39:47

  Mano leidinių minimi autoriai į valdžią nesiveržia, todėl savo rašiniais jokios žalos visuomenei padaryti negali. O pats ar nenorėtumėte atidžiau po savo daržą, (t.y. tų, kurie finansuoja Tamstos TV laidas), atidžiau pasidairyti? Didžiausias propagandistas ir moralų skaitovas per visus kanalus (ne tik televizijos) yra liberalas Gentvilas, kurio partijos idealai sutilpo į MG viskio dėžutę, kurios paskirties vargšė teisėtvarka iki šiol nepajėgia išaiškinti. Ūkiui vadovauja per savo mamą milijonus "įsisavinęs" ministras Kreivys, kuris savo sąžinės priežiūrai Iš Prezidento net papildomą etatą išsirūpino. Premjerei patarinėja buvęs bankininkas Vasiliauskas, kuris neapkenčia ne tik moralės, bet ir lietuviškų bankų. Užsienio politikai diriguoja Pavilionis su savo šaika, susijusia su Kubos mafija... Suprantu, kad tarp tokių veikėjų Tamstai belieka tiktai žiovauti, belaukiant kol bus numestas dar vienas kitas apgraužtas valdžios kaulas. Skanaus!

  65 15
  Atsakyti
 • R
  Redaktorius teisus 2021 spalio 22 14:40:14

  Net ežias pradėjau ravėti atsisėdęs ant kibiro, kad koks kaimynas iš užpakalio neprisitaikytu

  58 4
  Atsakyti
 • O
  Oi šelmis tas V. Tomkus :) 2021 spalio 22 15:15:54

  Superstraipsnis, tobulas. O kas suvienys tauta? Nagi, nenoriu buti blogas pranasas, bet.... Kas suvienys? Boooo, ogi badas suvienys tauta. Nei Butkevicius nei Juozaitis..., bet badas.

  58 7
  Atsakyti
 • k
  klausimas gerb. Tomkui 2021 spalio 22 19:43:54

  kaip žiūri į privatizaciją Lietuvoje? Juk virš Tamstos išvardintų "Šeimos, Kalbos, Tautos, Valstybės " kaip Damoklo kardas kabo TEISINGUMO reikalavimas . Tikrai ne mažiau kategoriškai būtinas , nes valstybė be teisingumo tėra plėšikų gauja (nepamenu pažodžiui) . O dabar Lietuvoje tą ir turim. Tauta yra atvirai,praktiškai visomis "kryptimis" prievartaujama ,kai ožka pasiekusi valdžią pradeda : galėsit kitus išsirinkt po 4...., jei nepatinka. Siaubas kažkoks.

  56 0
  Atsakyti
 • R
  Rinkejas > V. Tomkui 2021 spalio 23 07:54:11

  Bravo. Ryškios keturios raudonos linijos, gal net apskritimas, kurio peržengti niekam nevalia. Manau, dėl šių keturių punktų neatsiras prieštaraujančių. Jeigu atsirastų- jiems ne vieta Lietuvoje. Tegul globalizuojasi ar pideralizuojasi kur nors kitur, pvz. Niderlanduose. Jeigu norime išsaugoti ateities Lietuvos piliečių kartoms šeimą, kalbą, tautą ir valstybę, privalome nedelsiant burtis ir vieningai kovoti už šias vertybes, kiekvienas ir visi kartu. Ontraip, "išnyksim kaip dūmas, neblaškomas vėjo"

  53 1
  Atsakyti
 • R
  Respublikonas to Oi šelmis... 2021 spalio 22 15:18:48

  Vadinasi valdžiagyviai eina teisinga linkme, nes tamstos pranašystės nebe už kalnų.

  50 4
  Atsakyti
 • R
  Regina 2021 spalio 22 18:55:33

  Mano ne toks amžius ir sveikata, kad begalėčiau kur dalyvauti. Žiūriu, skaitau ir didžiuojuojuosi tais, kurie bando išsaugoti vertybes, įvardintas gerbiamo V. Tomkaus, bet tiesiogine prasme byra ašaros, kai matau, jog tie, kurie už šias vertybes bandė kovoti, burti žmones, veikti konkrečiau, yra nutildyti. Jiems keliamos bylos, jie tampa pasityčiojimo, žeminimo objektais.

  50 3
  Atsakyti
 • N
  Nu jo, matyt teks pradėt kurti Lietuvą nuo pradžių 2021 spalio 22 22:08:03

  Reikia greičiau burti Tautos Asamblėją

  49 1
  Atsakyti
 • ?
  ? 2021 spalio 23 08:22:40

  Ar nors vienas politinis liurbis prisimena, ką jis prisiekė? Beje, gal kas žinot, koks priesaikos tekstas? Niekas net nekalba, kad šitie masisškai sulaužė priesaiką. Devalvuota visos vertybės, kokios tik įmanoma. Bet visi iš tribūnos rėžia kalbs apie kažkokias mistines europietiškas.

  49 0
  Atsakyti
 • F
  Figa 2021 spalio 22 23:45:26

  Autoriui gal nepatiks, bet žmones reikia biski šviesti. ////// Jamam kapitalizmą. Kapsistemoje yra bent kelios žmonių grupės. Tai valstybės tarnyboje dirbantys žmonės, kurie irgi nėra vienalyčiai, nes yra biurokratai, policininkai, kariai, mokytojai,....Yra smulkus verslininkai. Yra vidutiniai. Yra darbininkai, kurie dažniausiai imasi įvairių darbų ir gali dirbti vairuotojais, bulkučiu kepejais, statybininkais ir panašiai. Kapitalistai - žmogai turintys bankus, žemes, daug pinigų, aukso, bitkoinu ar dar kažko daug. /////// Įdomiausia, kad visos šios grupės yra priešiškos viena kitai, bet gali kažkaip gyventi ir sugyventi be kapitalistų paslaugu ///// Akivaizdu, kad kapitalistams tas visai nepatinka ir jie nori viskam vadovauti. Todel jie rengia forumus, kuriuose sprendžia, ką daryti su tarnautojais, net ministrais ar parlamentarais, smulkesniu verslu ir visais žmonėmis. Jie turi vieną aišku tikslą - nori visus kontroliuoti, viskam vadovauti ir likti svarbiais bet kokia kaina.

  46 0
  Atsakyti
 • A
  Ačiū 2021 spalio 22 15:50:32

  Vitui, Prisidesiu viskuom. Tik pinigais irgi reiktų palikti galimybę prisidėti. Savanoriškai. Žmogus prisidėjęs investavęs savo pinigus jausis ir įsipareigojęs, nei kitu atveju, naudojant Vito ar Respublikos pinigus bendram reikalui. Kad mažos partijos nenori nieko daryti - nenustebino, jų elgesys jau beveik 20 metu toks. Rezultatas - taip pat. O imkim ir darykim be jų, tada jie puls vieni per kitus, kad tik nelikti už borto. Tai mažų nepaleonų sindromas. Jūsų reikia paveikti psichologiškai.

  45 5
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 spalio 22 15:14:05

  Majakovskiozodziu netaikau gerbiamam V. Tomkui . Sie eillerascio zodziai skirti musu valdziazmogiams.V. TOmkaus Respublika yra vienintelis laikrastis , neleidziantis visiems uzmigti letargo miegu ir nematyti , ka tie valdziazmogiai siandien daro su Lietuvos zmonemis.- visiska nepagarba ir nesiskaitymas su zmogumi, jo valia ir norais.Tai stai kaip yra pagerbti juos isrinke zmones.

  44 3
  Atsakyti
 • A
  Ačiū už Ačiū (nuo autoriaus): 2021 spalio 22 16:21:13

  Kol neįsitikinsiu, kad pradėtas reikalas suvienyti patriotines jėgas po "Respublikos" vėliava yra bent 99-iais procentais garantuotas, jokių sąskaitų rėmėjams ir kitokių rinkliavų iš skaitytojų tikrai nebus. Visų pirma, mano piniginės atsargos yra sukauptos daugiausiai Jūsų dėka, o antra - pinigai sąskaitose masina ne tik idėjinius, bet ir finansinius veikėjus bei įv. plauko išverstaskūrius. Norint būrtis po viena vėliava ir eiti į rinkimus su vieningu sąrašu pradžiai pakanka tik noro ir jėgų "atsiplėšti nuo kompiuterio". O tam pinigų nereikia. Kaip minėjau, patalpas ir žiniasklaidą mes patys turime, ir jei valdžia su naujais mokesčiais, elektros kainomis, komunaliniais mokesčiais ir pan. rinkliavom mūsų neuždusins, kaip nors drauge išgyvensime. (Įskaitant ir paskiepytus bei neskiepytus.)

  43 4
  Atsakyti
 • r
  romas 2021 spalio 23 00:49:48

  labai puikiai viska isdeste V,Tomkus,sutikciau eiti i valdzia ,nors anais laikas buvau mazas virsininkelis ir prarasti neturiu ka,tik LIETUVA,reikia keltis TAUTAI,bet su salyga ,kad viskam turi vadovauti V,TOMKUS,tada ir zmones prades prie jo jungtis,VITAS puikiai ismano politika ir dabartine LIETUVOS situacija,toks turi buti lyderis ,kuris nepaluzu iki siol,ir mes visi suprantantys LIETUVOS situacija kilsim i kova ,o gyvybe yra niekas del vaiku ,anuku,tautos ir LIETUVOS ateities.PIRMYN TAUTIECIAI laikas viska imti i savo rankas,kad ir kur mes esame ,bet turim jungtis i viena kumsti,nes koloborantai mus prazudys.

  43 1
  Atsakyti
 • A
  A.Algirdas 2021 spalio 23 10:47:09

  gerbiamas Vitai ar tau neatrodo, kad pradžiai vis tik reikia išsiaiškinti .... kaip atsitiko, kad jau tris dešimtmečius toks ponas Landsbergis su savo šaika yra mūsuose nepajudinamas? Pagarbiai

  43 1
  Atsakyti
 • k
  kaimietė 2021 spalio 22 15:35:48

  Tikrai labai geras planas: trumpas, lakoniškas aiškus ir visiems neabejingiems priimtinas.

  42 3
  Atsakyti
 • Ž
  Žilva 2021 spalio 22 15:19:38

  Rašote gerai.Tiek rimtus straipsnius,tiek nerimtus.Turtingas žodynas.Nujaučiu,kad daug knygų skaitėte.Tiek rimtų, tiek linksmų.Kaip rusai sako-tak deržat į dalše. Palaikau visa širdimi. P.S:-(nepertraukinėkite vidurį kalbos savo draugų,ir leiskite jiems pasisakyti iki galo.)Sėkmės!!!

  41 4
  Atsakyti
 • M
  Marija 2021 spalio 22 14:46:09

  Pritariu ir sveikinu!

  40 2
  Atsakyti
 • A
  As pasiryzes. 2021 spalio 23 00:18:29

  Ir Astrauskaites planui ir Jusu planui, ir pasiryzes betkam, kaip Kalanta, nors ne, Kalanta mire nieko nepadare, cia reikia padaryti tiek, kad nebebaisu butu ir numirti.

  40 1
  Atsakyti
 • S
  StasySG 2021 spalio 22 19:57:44

  Pritariu, ką Autorius parašė išvadoje: palaikymas bus "visiems, kurie sutiks eiti į valdžią su vieningu sąrašu ir prisieks ištikimybę Lietuvai bei jos kertinėms vertybėms, dėl kurių esame pasirengę diskutuoti, bet jų niekada neišduoti. Tai yra: Šeimos, Kalbos, Tautos, Valstybės.". Plius kaip kažkas čia pasiūlė - TEISINGUMAS.

  39 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 spalio 22 17:34:53

  netikiu stebuklais. Yra dvi Lietuvos. 1% valdanciuju, kurie turi valstybe, ir 99% baudziauninku, kurie turi privilegija moketi tam 1% duokle, apie 50% nuo uzdarbio, ir gyventi pagal 1% elito sukurtus istatymus. Tas 1% turi policija, JAV rezidento karo policija, kariuomene, ta elita visada rems NATO ir saunieji JAV B-52. Lietuva, pasirasydama Liublino unija, savo valstybe padejo lenkams prie koju. Taip musu elitas susirado pirma suteneri ir suprato, nato ta valstybe, nato ta nepriklausomybe, svarbu gera alga ir jokios atsakomybes. Turejome laiminga atokvepi, 50 tarybiniu metu, kai Kremlius musu valstybinius vagis state prie sienos, neleido ju vadovauti Lietuvai, po 1990 metu vagys vel valdzioje. Nematau jokiu galimybiu ta valdzia is prostituciu atimti. Niekada, per visa pasaulio istorija, is jokios salies nebuvo issivaryta daugiau kaip 60% darbingu zmoniu. Kas gali apginti likusius vaikus, pensininkus ir valdininkus nuo Velnio isikunijusio Nausedos ir Simonytes duete? Nei Dievas, Caras,

  38 9
  Atsakyti
 • Pasiūlymas 2021 spalio 22 16:25:26

  Ir vėl tas "medikas" kalbą rėžia! Ko tu kankinies, "daktarėli, šūdo malimu? Eik dirbti! Mali ir mali tą šūdų malūną nuo ankstaus ryto iki vakaro!

  36 16
  Atsakyti
 • t
  taigi 2021 spalio 22 22:58:19

  sunku eiti ir valdyti, tai didelė atsakomybė ir priedo rizika. Rizika yra savo gyvybe, šeimos turtu, vaikų gyvybe, nes jei kas mano , kad sistema, kuri ir Ozolą nuvarė į kapus, štai taip ims ir užleis savo pozicijas, tai tas irgi netinka, nes nemato įvairių tarpusavio sąsajų. Butkevičiau planas labai globalus, o kaip suvienyti bendraminčius ten nepasakyta. Tokie dalykai vyksta siauroje aplinkoje, reikia steigti ir jau susisteigę iniciatyvų būreliai visuose Lietuvos miesteliuose ir rajonuose, reikia kviesti pažįstamus realiai ir adekvaciai mąstančius žmones, sugebančius analizuoti ir planuoti. Gal reikia kurti valdžią iš apačios, kuri konkrečiai valdytų savivaldos darbus, perimti pozicijas iš nepasitikėjimą pareikštų...o taip va iš lempos, kad kas ir atbėgs pasisiūlyt, tai nežinau koks procentas bus naudingas.

  36 0
  Atsakyti
 • P
  Priesaika turi buti 2021 spalio 23 00:17:08

  tokia, kurios sulauzymas garantuoja visiska lauzytojo sunaikinima.

  36 0
  Atsakyti
 • K
  Kaip 2021 spalio 22 21:02:33

  Išpranašavo žymioji Vanga, pasaulį ateityje valdys geltonosios rasės žmonės. Aš manau, kad jos pranašystė išsipildys, ypatingai po to, kai Lietuva labai susidraugaus su Taivaniu. O dabar, brangieji, pykitės ir riekitės, varžykitės, kuris riebiau ir bjauriau pasakys. Labai gražiai pasisakė ponas Landsbergis apie karstelį neskiepytiems. Manau, kad su juo varžytis dėl kalbos bjaurumo neverta. Jam prilygti niekas negali. Dėl bjaurių žmonių bjaurių kalbų ir bjauraus elgesio Lietuvos laukia Prūsijos likimas. O pasaulį valdys geltonoji rasė.

  35 5
  Atsakyti
 • D
  Daiva 2021 spalio 23 09:10:19

  Nieko keisto. Suglobalėjom... mityba su kažkokia genetine yda, korekcija. Žmonės be iniciatyvos, be kiaušinių. Vyrai nenorintys rizikos ir atsakomybės, moterys, atsisakančios santuokos ir vaikų... o gal nėra taip blogai... gyventi, gyvalioti, įmanoma. Visi kaip iškastruoti.. gal nuo pampersų...

  35 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GRĖSMĖ: Nors už finansinės atskaitomybės nepateikimą įmonėms Lietuvoje gresia iki 3000 Еur bauda ir net likvidavimas, beveik trečdalis bendrovių nesilaiko šios įstatymų numatytos prievolės.
 • AUGIMAS: „Swedbank“: infliacijos pikas Lietuvoje dar nepasiektas, gali išaugti iki 11%.
 • INFLIACIJA: Jungtinėje Karalystėje (JK) gruodžio mėnesį užfiksuota didžiausia infliacija per pastaruosius 30 metų.
 • MIGRANTAI: 2021 metais gerokai padaugėjo migrantų ir pabėgėlių, mėginančių pasiekti Europą iš Libijos per Viduržemio jūrą, teigia Jungtinės Tautos.
 • ŠVENTĖ: Žaliakalnyje, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) miestelyje, LSMU Farmacijos fakulteto ir Mokomojo laboratorinio korpuso vidiniame kiemelyje trečiadienio pavakarę vyks šventė, žymėsianti simbolinių metų – Lietuvos universiteto įkūrimo 100-mečio – pradžią.
 • PREKYBA: Nuo šių metų liepos Lietuvoje nebus galima prekiauti elektroninėmis cigaretėmis ir naudoti jų pildykles su skysčiu, jeigu jame būtų kvapiųjų medžiagų, išskyrus tabako kvapą ir skonį.
 • GRIEŽTINIMAS: Ispanija griežtina kriptovaliutų reklamą reglamentuojančias taisykles, siekdama užtikrinti, kad investuotojai žinotų apie gresiančias rizikas, antradienį pranešė šalies vertybinių popierių rinkos priežiūros institucija.
 • REKORDAS: Vokietija 2021 metais eksportavo ginklų už daugiau nei 9,35 mlrd. eurų – tai rekordinė suma šaliai.
 • LENGVATOS: Spartesnio atsigavimo siekiančioms įmonėms ir nukentėjusioms nuo Kinijos sankcijų, turėtų būti išdalinta dar 400 mln. Eur lengvatinių paskolų.
 • SIŪLYMAS: Parlamentarų grupė siūlo nustatyti nulinį tarifą į atsinaujinančius energijos išteklius naudojančias technologijas reinvestuojamam pelnui.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate Sausio 13-osios minėjimą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-5 +4 C

0 +3 C

 

-2 +2 C

-1 +4 C

-2 +1 C

 

-3 0 C

0-8 m/s

0-11 m/s

 

0-12 m/s