respublika.lt

Visuomenė stojo į mamos pusę - straipsnio komentarai:

 • A
  Apie 2021 kovo 18 01:08:52

  augina vieniša motina du neįgaliukus,na vaikšto jie,bet kad iš to,jie nesavarankiški,palikti vienų negali,tėvui gerai-nepatiko toks šeimyninis gyvenimas, išėjo ieškot geresnio gyvenimo...o vaikų motina vargsta,aišku,nedirba,o kaip dirbs.. Pagalbos neprašo,butą turi,gauna invalidumas,šiaip ne taip tempia,bet psichologiškai baigia palužt,nes kam padėtnėra,valstybinės institucijos prisistato kai reik baust,tada greit prisistato, o kai tu tyliai vargsti,tu ir toliau vargk,o tokios mamos palūžta,tada tie etatų prikišti kabinetai sujuda,taip kad nekiškit rankų prie tos moters,kuri iš tokio baisaus gyvenimo norėjo numirt,nė jums spręst ir smerkti, kai subinės visko prikimštos ir nežinot kas yra gėla ir bėda..

  1 0
  Atsakyti
 • z
  zero 2020 lapkričio 22 02:38:21

  a jkai reikejo daryti sitoje ubagu valstybeje kur net normaliu pensiju negauna net visa gyvenima atidirbe visa pensininkai gal vaikscioti po instancijas ir prasyti kad duotu kokia pasalpa

  1 0
  Atsakyti
 • H
  H 2020 lapkričio 17 12:06:09

  Teisti pirmoje eilėje reiktu Lietuvos biurokratinį aparatą . Tai jie , ne Seimas yra kalti dėl visų minimų atvejų . Tik po to ir atrinkus teisėjus pagal jų tinkamumą galima būtų nagrinėti, aiškintis mamų atvejus .

  6 0
  Atsakyti
 • O
  Onutė to Jo 2020 lapkričio 17 11:14:00

  Tamsta sumaišei savo pirštą su tam tikru organu...Gal esi kurmis,kad tinka ne asfaltuoti keliai,o juodžemis,kuriame gali knistis iki valiai?

  4 2
  Atsakyti
 • J
  Jo 2020 lapkričio 16 22:06:35

  Kas keliukus asfaltuojasi o kas is nevilties zudosi

  9 6
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 16 16:14:41

  Veryga isake pirkti apsaugos priemones nuo Dovid-19, 24 kartus brangiau, negu tuo metu buvo rinkoje. Kuo ne Grybauskaite, Simonyte ir Kubilius, paeme milijardus, su 10% metiniu palukanu? Ir kuo skiriasi konservai, socdemai ir lyberastai nuo valstieciu? Niekuo! Valstieciams irgi puikisi tiko kgbistu uzslsptinimas, nepagavo ir nepasodino Neklystanciosios, pripazino, kgbistai susisyke, Ćiuchanovskaja prezidente. Prostitutes. Politines.

  9 2
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 16 15:58:20

  uzmirskime tarybinius socialistinius prisiminimus kai valstybe turejome visi ir ta valstybe tarnavo mums. Cia kapitalizmas, valstybe turi tik 1% salies gyventoju, jie ir naudojasi visomis valstybiniu instituciju paslaugomis. Visi kiti 99% yra tik maitinamoji terpe, mokesciu moketojai. Burzuazineje demokratijoje yra darbu pasidalinimas, 1% gyventoju raso istatymus, pagal kuriuos privalo gyventi 99% mokesciu moketoju. 12 seimas prieme net 3,500 istatymu, ka nors uzdraudzianciu baudziauninkams. Kapitalizme zmogus yra ukio vienetas, kuris reikalingas tik tol, kol moka mokescius ir nieko is priziuretoju nepraso. Jeigu ko nors papraso, gauna bananu, linksminanciu duju ir guminiu kulku. Kulkos gumines buna tik is pradziu. Pratinkimes.

  15 3
  Atsakyti
 • A
  As tai neo rudu gyriu nei situ patazitu 2020 lapkričio 16 14:20:18

  Bet orie ruso invalidys vaikysxstiduodavo i invalidu namus juos ten kaip sugebejo taip.ptiziurejo sita parazitu valdzia uzmoja motinkm hz vaiko priexiura ir kiek zinau eina stazas o kad vaikas reke diena nakti tai gyditoja turejo suradt jalte kkdel j.is vrekua ar ham jas skaida st vua nerviskas priepuolis turejo oas psihiatra sijst vaistus israsyt bet gydotoja be kysiu rurbut niekovedare neieskoho jaip padet motinsi tai ja ir reiketu teist o be motina

  3 1
  Atsakyti
 • p
  pensininke, 2020 lapkričio 16 14:13:27

  kodel norejo vaika nuzudyti i upe krito mama kartu su vaiku, tai taip ir sakykite , kad norejo mama nusizudyti su vaiku kartu, o dabar isvercia pamusalus norejo vaika nuzudyti

  23 0
  Atsakyti
 • z
  zm 2020 lapkričio 16 12:53:42

  kartais noris pasikarti, bet tik kartais

  11 0
  Atsakyti
 • O
  Ona 2020 lapkričio 16 10:16:36

  Prezidentas-NULIS!Kam kreiptis į jį,jei prižadėjęs paramą nuo Jurbarko "monstro" nukentejusiai merginai,nieko nepadarė?"Monstras" - laisvėje,mergina sužalota ir fizuiškai ir morališkai visam gyveni mui.

  31 0
  Atsakyti
 • z
  zm 2020 lapkričio 16 08:49:40

  blekhaukams ir poligonams užtat netrūksta rūpesčio, ką čia tie nabagai, nėra ką ginti.

  18 0
  Atsakyti
 • Z
  Zeta 2020 lapkričio 15 21:53:58

  Sitoj valstybej sveikas zmogus niekam nerupi,o ka kalbet apie neigalu? Cia nieko nera kas padetu zmogui(greiciau visa sistema pervaziuos ir suluosins savo viksrais),nors tarsi tokiu tarnybu prikurta begalybe. O reali pagalba-popieriuj. Svarbiausia pinigus issidalint.

  30 0
  Atsakyti
 • S
  Senė 2020 lapkričio 15 16:09:36

  Nelaimėliai prisišauks "vyresniojo brolio" pagalbą. Tautos išrinktieji turėtų susimąstyti apie Lietuvos genocidą ir NEBEVOGTI...iš visos tautos iždo.

  15 0
  Atsakyti
 • P
  Prie anglosaksų baisiau nei prie ruso 2020 lapkričio 15 13:34:35

  Dabar mes grynai esame kolonijos statuse , ponai-kolonijos administratoriai , vergai jiems nugaras lenkiantys tautiečiai ir mafija smaugianti visus(ne savus) , jeigu nemoka administracijai ir banditams . Prie ruso okupacijos , buvome išsivysčiusi agrarinė valstybė , su savo kalba , papročiais , dabar helovinai, gėjai , tolerastija , vergovė , visiška neviltis , kad bus geriau ...geriau nebus , tik per susivienijimą galima nusimesti mafijos ir kolonistų jungą , ko ir linkiu lietuvių tautai.

  24 0
  Atsakyti
 • E
  Euras+ 2020 lapkričio 14 23:58:46

  Viskas prasidėjo taip nekaltai: siūlė alaus bambalį ir skalbiamilčių paką... godumas tuomet nugalėjo, tačiau turčiai dabar atsiėmė šimteriopai. Išsunkta, praskolinta amžinai Lietuva, mirštanti tauta. ,,ES-tai laisvė, demokratija"... Melas!!!

  25 0
  Atsakyti
 • S
  S 2020 lapkričio 14 23:32:53

  Susisukciau vaika i koldra ir iseiciau pescia i uzsieni.......cia blogiau negu prie sovietu buvo....

  37 0
  Atsakyti
 • S
  S 2020 lapkričio 14 23:31:31

  ZIUREJAU DAUG METU ATGAL LAIDA, KAIP VIENISA MAMA PASAKOJO, KAIP JI GYVENA UZSIENYJE, DIRBA PUSE ETATO, UZTENKA IR NUOMAI IR MAISTUI, VALSTYBE LABAI PADEDA...IR PRISIMINE LIETUVA. KAIP VOS ISGYVENO.....///...as tris sveikus vaikus auginau.....ar man valstybe padejo :))) NE !!! TA PASALPA , jos uztektu tualetiniui ir muilui........visa kita kaip nori....neispasakosi viso streso, kuris apima pareiginga mama, norisi tik nusizudyti, bet ir to negali, nes nu pagailes taves tris dienas vaikai, o ka paskui jie darys...seneliai buvo jau seni, vaiku namai ? Isskyrstys po viena visus tris...paverki ir vel egzistuoji. ...SVEIKU VAIKU NIEKAM CIA NEREIKIA, MOKYTU NEREIKIA, nes sedi siltose vietose deb*lai susodinti, partiniu teveliu pazystamu pazistami....issigime ta tipo laisve, is demokratijos liko tik demokratai ir tie liberalai...

  41 0
  Atsakyti
 • V
  Valstybė ėmėsi 2020 lapkričio 14 22:01:47

  ryžtingų veiksmų, kad sumažintų savižudybių sk. Lietuvoje :( Palyginkime 2 nusikaltimus (bent jau spauda tokį įspūdį sudarė) - - keisti vyriausybės ,,viešieji pirkimai" Covido tema (,,navaras? - MILIJONAI?) ir keista (o gal nusikalstama) prokurorų pozicija bei prokuroro pakėlimas į EBT teisėjus, ir jėgų bei vilties netekusios, pervargusios, metų metus pagalbos nesulaukiančios motinos bandymas nuSIžudyti kartu su vaiku. T.y., net tokią akimirką ji nepaliko vaiko. BŪTENT TAIP - ji nepaliko jo, nes žinojo, jog niekas kitas pasaulyje jo elgesio nepakęs. Reikia manyti, jog ją nuteisusiems teisėjams neteko be pagalbos 24/7 val. slaugyti sunkaus ligonio, kuris dar ir 24/7 pavojų kelia ir motinai, ir sau, ir kaimynams, jei dar ir gaisrą sukeltų. Ar teismui teko kas nakt lyg zuikiui miegoti užsibarikadavus, kad girdėtų, jei jis nežinia ko slinks į kambarį, kur ji miega? Be to, miegant reikia girdėti, ką jis ir savo kambaryje daro, kas tą naktį jam į galvą šaus. Išbandyk prieš teisdamas!

  35 1
  Atsakyti
 • T
  To ar yra 2020 lapkričio 14 20:39:24

  Tikrai diagnozuojama, bet reikia nemazai tyrymu , profesonalumo ir sirdies

  4 0
  Atsakyti
 • V
  Vidas 2020 lapkričio 14 20:36:08

  Dar iki keliu men.nestumo, medikai pagal tyrimus turejo matyti nepilnaverti vaisiu.Motina tada butu apsisprendusi gimdyti ar ne.Musu medicina daug gali, bet zmogiskasis faktorius nulemia mamu likimus.Tai mediku neprofesionalumas, abejingumas, ziaurumas istumia mamas i tokius apynasrius Mediku interesai aukstesni: paimtos paskolos ir materialine gerove.

  26 3
  Atsakyti
 • m
  mama 2020 lapkričio 14 13:35:24

  As dekui dievui nesu susidurus su tokiom problemom, bet kai isgirstu su asarom akyse seku ir domiuosi. Kodel musų valstybej tiek kvailyscių? Kazkokieno meilužei gali skirti keliasdešimt tūkstančių, Vaikams, kurių tėvai išprotet baigia nuo milijonų- vaiko pinigus irgi gauna, o ten kur reikia visokeriopos pagalbos- jos nera? Tokia maža valstybele, bet niekaip nezinom kur didžiausios problemos. Kaip saunu kad yra puikių žmonių, kurie nelieka nuosaly.

  45 0
  Atsakyti
 • t
  trumpai 2020 lapkričio 14 12:54:21

  Ka čia pridesi prie to straipsnio,straipsnis puikiai atspindi gerove valstybėje.

  53 0
  Atsakyti
 • A
  Ar yra 2020 lapkričio 14 12:22:34

  atsakas kodėl su tokia negalia gimstama, kur priežastys?Ar gali kas paaiškinti, ypač medicina???

  33 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokiu būdu naudositės Galimybių pasu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Didysis šeimų maršas jau šeštadienį. Ar dalyvausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +15 C

+9 +15 C

 

+6 +12 C

+17 +20 C

+11 +20 C

 

+12 +18 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos