respublika.lt

Valstybės kontrolės balso niekas nenorėjo girdėti - straipsnio komentarai:

 • tikrai 2020 birželio mėn. 27 d. 10:11:59

  kodel nesedi uz nuveiktus 'valstybei ' darbus..?

  0 0
 • Puikus komentaras 2020 birželio mėn. 22 d. 09:19:36

  to Euras +,tiesiog baisu girdeti apie baisias aferas.Senis V. Lansbergis ,A . Kubilius,I . Simonyte ,D. Grybauskaite.A. Sekmokas, Kreivys ir daugelis kitu turetu buti teisiami,isvogtas ir issvaistytas turtas turi buti pilnai grazintas i valstybes izda.Kad mes sito sulauksime ir prie kokios vyriausybes ?

  0 0
 • JUOZAS 2020 gegužės mėn. 22 d. 08:54:49

  Lietuvos valstybeje nera tikros finansines kontroles, ji tik TARIAMA. Kokia kontrole SAVIVALDYBESE, kai savivaldybes istaigas kontroliuoja paciu kontrolieriai ir aktai beletristikos formos. O kokiu valstybiniu instituciju kontrole yra? Net TEISINGUMO darbu ataskaitu nevalia isklausyti ir REFORMUOTI i NE KORUMPUOTA teisesauga. Zodziu , tik gerai sugebek vogti ir busi turtingas, nes niekas uz tai NEATSAKO. Ar E. Masiulis uz kisi atsakys?

  0 0
 • Kgb 2020 gegužės mėn. 21 d. 08:39:31

  kokia teise turi ,toks toki 'kontroliuoti ....?????

  0 0
 • LT kumetynas pagal Konstitucija teisine valstybe, tik teisingumo nerasta sitoj ES skylej 2020 gegužės mėn. 20 d. 18:17:44

  net "draugeliai" jankiai stebisi, kad per 30 metu, ES vienoj is daugiausia korumpuociausiu butaforiniu valstybeliu, pagal ES kontoru konstatavima, nepasodintas nei vienas veikejas su turto konfiskavimu, pridare milijardiniu nuostoliu valstybei ir tautai. visiems zinoma byla kai papunis Vytulis Liansbergis del menkniekiu uzdare signatara Butkeviciu, cia buvo tik ju dvieju saskaitu suvedinejimas ir daugiau nieko. o siaip zinant kiek per 30 metu "nepiklausomybes" pridaryta su valdzios palaiminimu aferu, tokiai skylej dienos suskaiciuotos, net jei ir ES nesubyres. busim senajai europai kaip kolonija pigios darbo jegos su vis tustejanciais LT baznytkaimio pakrasciais.

  0 0
 • valstiete 2020 gegužės mėn. 20 d. 16:17:09

  Iskart supratau, kad Dulkys nieko vertas, kai libkonservai pasipriesino jo nusalinimui.

  0 0
 • Raimondas 2020 gegužės mėn. 20 d. 10:40:59

  Pamenu A.Dulkys dar prie R.Šarkino darbavosi LB Kasos departamente, buvo vaikis atsakingas už jubiliejinių monetų išleidimą. Darbo nedaug, atsakomybės jokios, bet ir kompetencijos jokios neturėjo. Po to, Kasos departamento ilgamečiam direktoriui išėjus į pensiją, A.Dulkys patapo to departamento vadovu. Šiaip, reikia pasakyti, visi Lietuvos banke nuolat juokdavosi iš naujojo vadovo, jog šis net savo tvirtos nuomonės neturi. Vėliau, atėjus dirbti prezidentės ir švedų bankų vasalui V.Vasiliauskui, o po to ir konservatorių tarnaitei I.Šimonytei patapus LB valdybos pirmininko pavaduotoja, A.Dulkys, pastarųjų rekomenduotas, buvo paskirtas vadovauti Valstybės kontrolei (kitaip sakant, tapo tikru konservatorių tvartelio tarnu). Taigi, tik nereikia vaidinti čia baltų ir pūkuotų!...

  0 0
 • Vidmantė 2020 gegužės mėn. 20 d. 10:39:39

  Pritariu tik pirmai koment. stasio minčiai - “Dulkys eidamas pareigas tokio straipsnio "Apie zuikius ir valstybę" nebūtų parašęs”. Taigi, kur tas zuikis drąsuolis anksčiau buvo? Konservatorių kubilistų ar liberastų aferas dangstė??

  0 0
 • stasys 2020 gegužės mėn. 20 d. 10:37:04

  Arūnas Dulkys jau ne valstybės kontrolierius , G.Nausėda nepasiūlė jo antrai kadencijai . Manau kad gerai padarė , žmogus tiek visko daug savyje prikaupė jog tokio str. tikrai nebūtu parašęs eidamas senas pareigas . Matyt tas naujas įvaizdis bus kur kas labiau sėkmingas ir girdimas visuomenėje. Pradžioje atrodė jog R.Karbauskis kaip rimto verslo savininkas sugebės valstybės ūkyje įvesti tvarka ar bent pabandyti ir parodyti ka iš tikro gali valstybinis aparatas ..kai jos pajamos augimu pasiekė aukštumas .Deja teisingai rašo autorius A.D. užsižaidė valstiečiu partija politikavimu ir jei reiktu šiandiena vertinti jos darbą ir pažadus liktu tik tas kosminis ekonomikos augimo pagreitis .. prie kurio S.Skvernelis tik tiek prisidėjo jog su tais savo zuikiais tyliai krūmuose sėdėjo ir pinigus skaičiavo .

  0 0
 • Kostas 2020 gegužės mėn. 20 d. 10:35:39

  Dulkys iš tikrųjų yra Grybauskaitės statytinio, Lietuvos banko valdybos pirmininko Vasiliausko su liemene (bet be sąžinės ir moralės) kiemsargis. Dulkys tai konservatorių mazgotė.

  0 0
 • Eurai 2020 gegužės mėn. 20 d. 09:22:49

  rusu troli, tau reikia truputi apsimesti, nes dabar blogai dirbi. Tikrai blogai.

  0 0
 • Kuo stebitės ? 2020 gegužės mėn. 20 d. 09:15:59

  Tai politinio valstybės valdymo padarinys. Kur kolektyvinė atsakomybė, ten nėra jokios atsakomybės. Priedo prie to dar ir Tautos politinė beraštystė. Be to, kaip ir viskas tobulėja, taip ir korupcijos, melo, vagysčių, aferizmo ir kitų blogybių technologijos nuolat tobulėja. Baisu, bet be brutualios jėgos į dorą gyvenimą jau niekas sugrįžti nebegali.

  0 0
 • Žmogus 2020 gegužės mėn. 20 d. 00:19:47

  Gaila laiko rašinėti. Gaujos, vagys, klanai, anūkai, prezidentai, partijos, melas, melas, melas-avys..........

  0 0
 • Euras+ 2020 gegužės mėn. 19 d. 23:38:21

  Pasižiūrėkite TV transiliacijas iš Seimo: jie ten pasiklydę biurokratizmo pinklėse: tas šneka, anas šneka; tas oponuoja; to nėra: bėda, klausimas atidedamas; anas susirgo, duomenų trūksta, kvorumo nėra; reikia sukurti komisiją; anas ,,įjungė durnių"-įstatymo projektas siunčiamas patobulinti; konservatoriai demonstratyviai palieka salę prieš balsavimą; anas ,,dirba" rusams, galimai galima įtaka arba kas gali paneigti tikimybę, jog..., žodžiu, pilsto iš tuščio į kiaurą, alga eina, o rezultatas - nulis.Visi imituoja darbą, nors visose srityse korupcija yra būtinas kelias užsitikrinti žmogišką gyvenimą piliečiui ar verslininkui.Galima teigti, kad Lietuvos valstybė yra valstybės imitacija, nes nė vienoje srityje valdžios elitas nesilaiko įstatymų, jie galioja tik žemiausiam žmonių sluoksniui... Niekas nieko nenuteis, viskas liks, kaip buvę, nes visiems savi marškiniai arčiau kūno...Pakalbėjo ir užmirš, Lietuvoj Leninas dar negimė...

  0 0
 • Neįtikėtina ! 2020 gegužės mėn. 19 d. 22:06:38

  Perskaičius A.Skardžiaus pastebėjimus, susidarai nuomonę ,kad Grybauskaitės ausys visur kyšo. Portalas Ekspertai EU šiandien paskelbė dokumentus ,kad Grybauskaitė savo ,t.y.finansų ministerijos fondą padarė PASAULINIU.Pasirodo JAV lietuviai aukoja Grybauskaitės fondui .Jau pervedė 10 tūkst . dolerių.Tai tik pradžia .Matomai, Lietuvoje jau nebeaukoja,nes Vyriausybė pati visko medikams pripirko.Todėl Grybauskaitės fondas rinkti aukų persimetė į kitas šalis.

  0 0
 • Nuomonė 2020 gegužės mėn. 19 d. 21:51:51

  Teisingai ir puikiai kalbėjo gerb.Skardžius ir Laučius.Šaunuoliai! Kaip neįtikėtina - dirba "rangos" būdu Švedas su Švediene.Vyras ir žmona vienas kitą "audituoja". Negi Grybauskaitė to nesuprato? Netikiu nė vienu žodziu Budbergytės ir Paulausko.Ar ne Budbergytės socialdemokratai LEO LT " sukūrė"?

  0 0
 • ona 2020 gegužės mėn. 19 d. 20:39:16

  visi bijo senelio .,todel anukelis visur turi visas galias .taip ir va.rks ta Lietuva ,pakol lansberggynas vadovaus ????

  0 0
 • man atrodo nėra nieko paprasčiau 2020 gegužės mėn. 19 d. 19:29:38

  - radai iššvaistytus pinigus - neši popierius į prokuratūrą,lai ten ieško galų

  0 0
 • Rinkėjas. 2020 gegužės mėn. 19 d. 18:18:48

  Kol valdantieji nebus atsakingi už išvaistytas valstybės lėšas tol Lietuvoje tvarkos nebus.

  0 0
 • manau 2020 gegužės mėn. 19 d. 18:14:53

  Manau, kad visi audito rezultatai dulka stalčiuose dėl to, kad visuomenė nesupažindinta su audito rezultatais. Todėl sunku net visuomenę įtikinti, kad auditavimas aplamai vyko. Šitiek metų prabėgo, neinome nei kas buvo tikrinta, nei kokie rezultatai tikrinimo nei kokios priemonės taikytos kaltininkams. VK nariai tik gauna didelę algą už tai, kad jų darbų rezultatai nebūtų viešinami.

  0 0
 • cha ha ha ... interviu su korupcijos ir biudzeto milijardu isvogimo pradininkais lietuvoje 2020 gegužės mėn. 19 d. 18:09:36

  po sajudzio veliava [dabar jau po,,zalgirio nacionalinio pasipriesinimo ,,,veliava] tie patys zulikeliai iesko teisybes kas kur kada daugiau pavoge , ir visi kartu tyliai sedejo ir dar tyliau tylejo , kada auksinius saaukstus pirko, nurasytus, ,,boxerius,,, milijardus plauna Ignalinos AE uzdarinejime , SGD -terminalo statyboje, ,,interpindenciju ,,pirkime afrikos saliu ir xoxolu banderu selpime ,taske ir tasko milijardus ,ir velkasi gilioj ES uodegoj pagal visus rodiklius ....taigi Jus 30 metu visa tai daret su savo chebra ....dabar jauo vel ,,,kulverstukai,, persiverte per galva ir tapo skaidriais -silkiniais ,,zalgirio nacionalinio pasipriesinimo ,,,, iniciatoriais .....

  0 0
 • paskaitai Skardziaus vardijamus padarytus musu valdziukes darbelius 2020 gegužės mėn. 19 d. 18:08:00

  ir matai, kad musu kumetynas 1:1, kaip ir Ukraina tik mastelis marytes zemes nepalyginamai mazesnis, bet braizas tai lygiai tas pats. oligarxai per visa ukru istorija nuo 1991 vare panasiom schemom, kas ir pas mumis buvo, su prichvatizacija saviems, tada dujos per ofsorus kaip musu Uspaskichas, taip pas juos Julka Tymosenko ir kt. veikejai, ukrai naftos platformas juroje pirkinejo uz 3-4 kainas, ar Petro "sokoladinis" su didziausiu oligarxu Renatu Achmetovu dujas ir angli is rusu per Roterdam + ir Diuseldorf + schemas, sau nuo to pasilikdami milijardus zmoniu sumoketu pinigu. tai musu kumetynas irgi nieko nesiskiria nuo ukru, tik kad mes cia po europos stogu sedim, ES pasalpas gaunam ir blatnus vaizduojam, o kad ES paskutine skyle esam tai nieko nekaso, laisve ir "nepriklausomybe" valio, valio...

  0 0
 • > to Eurui 16:56:06 2020 gegužės mėn. 19 d. 17:49:24

  cia ta SGD gelda musu skystaklyniai be dedes is uz balos palaiminimo neprasuktu tokios aferos, vistiek bijotu. o kai SGD Kipro afsore yra greiciausiai visas internacionalas su jankiu stogu priesaky, tai ir sedi musu klerkai su burokeviciu Dalyte ramus kaip belgai, kad joks cia kumetyno prokuroras ar koks SEB-o "oru berniukas" nedrys pakelti SGD aferos popieriu, nes tuoj gaus signala is Akmenu gatves ir pasibaigs visi zygiai. todel ir musu saugumieciai visi kaip kelnes prisike sedi ir varnas skaiciuoja o pusprotis kareivelis antra kadencija paliktas VSD vadovauti. viskas ramu grazu tik rusas kazko nepuola, tai pinigu "gynybai" gali tekti po Covido pamazinti "kariunams", vel negerai.

  0 0
 • Sita valstybe 2020 gegužės mėn. 19 d. 17:08:14

  sukurta ne eiliniams,o kriminalines kilmes elitui. Jam ir dirba VK,o ne zmonems ar idejai.

  0 0
 • to Eurui 2020 gegužės mėn. 19 d. 16:56:06

  betvarke salyje padaryti lengva,bet ja suvaldyti yra labai sunku.Juk visiems buvo aisku,kas pas mus darysis kai vieni rinkimai praejo su dalinamais milteliais-jau pakvipo nesaziningumu,tai toliau ir tie baisus darbeliai valdanciuju prasidejo.Valde konservatoriai su socdemais i kompanija priimdami aktoriuku kompanija,isgarsejusio uspaskio bureli ir kitus tokio pat tipo zmogelius-o kam visa tai-,kad galetu nebaudziami ir neisaiskinti kombinuoti.Ir taip nuo pradzios tauta juk rimtai nebuvo sukilusi pries isnaudotojus.Valstybes saugumas nedirba- argi nezinojo kas tokia panele melynoji, juk tai jau istatymu pazeidimas,ji naudojosi proga ir tvarkesi kaip tik sirdis geide o gal ir kiti ponai liepe.Pati pradzia jau buvo baisi-juk matete kaip saugumo archyvai koridoriuje metesi-kazkam to labai reikejo.Kol tauta neapsivalys nuo daug zodziais tevyne mylinciu,o ypac dar labiau savo kisene- tol cia nebus jokios tvarkos.Juk dabartiniai tai pirmieji kad dave,o ne ateme i

  0 0
 • komentaras 2020 gegužės mėn. 19 d. 16:36:38

  Saunuoliai Skardzius ir Laucius. Tai ka pasake Skardzius, VK turetu pradeti tirti rimtus dalykus, o ne uzsiimineti"kotletais" Ir nereikia Vk jokiu reformu, jokiu atestaciju - reikia tureti viena - sazine. Kad visa nusikalteliu konservatoriu gauja, reikia pakratyt taip, kad isbyretu ju milijonai ir pazintys. Kad prie Mazeikiu naftos prikise rankas konsevai ir durnam aisku, bet ne Vk. Uztai jukneviciene ir kubilius pyko, kad gali kas suabejoti ju saziningumu. O apie ponia prezidente, tai isvis patylet. Ja reiktu, kaip,P.Korejos{atrodo}uzdaryt i cype. Kad jinai tvarkesi su bankais, kaip norejo aisku. Kur "Snoras?. Man tai labai isimine laida, kada verslininku ir bankininku susirinkime ji reke - "Nepasiduokit! Juk tai bolsevizmas...", kai valstieciai norejo apmokesdint bankus. Jei isrinktu mane i VK, pirmiausia isvalyciau visa mesla su visais masiuliais ir kt., nes norint kazka pradet statyti turi but svari vieta.

  0 0
 • na taip tuoj ir vardą... 2020 gegužės mėn. 19 d. 16:18:50

  Va bli.....a......t girtas let guliu, o jie čia ir blaiviai galvot pradės. Na... f.... k išsimoksilinusiem mokslas, jei jūs visi VOGTI norite? Dabar truputi grielkos inšgersiu, tik JŪS nesimuškite.

  0 0
 • nieko keista 2020 gegužės mėn. 19 d. 16:15:48

  Įtartinus n milijardų sandorius pridengė ir ekskomisarai valdžioje. Per tai kalbėdami patekę į valdžią. Ir forume veikėjai buvę valdžioje ir panašiai elgėsi. Tą pačią kortą naudoja.

  0 0
 • Euras+ 2020 gegužės mėn. 19 d. 14:53:33

  Nuo kalbų prie darbų: kada SDG gelda atsišvartuos iš Lietuvos ir kada bus areštuotas D.Grybauskaitės turtas už tą finansinę aferą? Jei Seimas bijo to imtis, lai prezidentas paleidžia Seimą ir renka be partijos sąrašų, be šimonyčių ir zingerių-parazitų. Jei Prezidentas to nesiima, jis yra kaliausė, o Lietuva yra bananų respublika...

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Libano sostinę Beirutą sudrebino galingas sprogimas; uosto teritorijoje įvykęs driokstelėjimas buvo juntamas keliose miesto dalyse.
 • PASVEIKINO: Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II ir kiti karališkosios šeimos nariai pasveikino hercogienę Meghan su 39-uoju gimtadieniu, socialiniuose tinkluose paskelbdami nuotrauką.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikėtų bausti keleivius, važiuojančius su neblaiviais asmenimis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +19 C

+15 +17 C

 

+11 +13 C

 +24 +26 C

+22+24 C

 

+22 +25 C

3-4 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

       

Nuorodos