respublika.lt

Ukmergės gydytojos, kuri kaltinama COVID-19 užkrėtusi kitus asmenis, laiškas - straipsnio komentarai:

 • Romas 2020 balandžio mėn. 07 d. 18:27:13

  Ponia gydytoja nerašinėkite nepramoninių Jums nėra jokio pateisinimo. Jūs pažeidėte savo priesaiką gydyti žmones. Jūs neverta gydytojo vardo.

 • ...... 2020 kovo mėn. 29 d. 09:05:54

  Kaltiname kitus...Pradėkime nuo savęs. Kokio velnio valkiojatės, pletkus nešiojat. Dabar visi gudrūs!!! Viskas nuo pačio žmogaus priklauso. Jei karantinas,tai ir laikymimės drausmės!!! Visas pasaulis apimtas pandemijos. O neatsakingumas jums grįžta bumerangu. Sėdėkit namuose. Kantrybės visiems,pagarbos vienas kitam,atjautos, Dievo palaimos ! Pulkim ant kelių visi krikščionys...

 • Petras 2020 kovo mėn. 27 d. 16:09:33

  APGAILESTAUTI REIKIA JAU VIEN DEL LIGONIU, KURIAIS RUUPINOSI APLAIDUMU SUZIBEJUSI GYDYTOJA . KLAUSIMAS VISIEMS GYDYTOJAMS: KAIP GYDOTE LIGONIUS T.Y. SVETIMUS ZMONES, JEIGU PATYS NEDUSIGAUDOTE SAVYJE IR SAVO JUTIMUPSE? TOKIEMS, KAD IR SKAUDU, REIKETU KEISTI SPECIALYBE, NESURISTA SU KITUU ZMONIU SVEKATA IR GYVENIMAIS

 • to "Lapė" 2020 kovo mėn. 27 d. 11:05:33

  Jūsų komentarui pritariu.

 • ukmergietis 2020 kovo mėn. 27 d. 03:15:17

  pilnas idiotizmas! Ukmergės ligoninėje,kuri kiečiausia pagal medikus ir aparatūrą šiame regione apsikrėtė visi!!! medikai,tačiau nei viena slaugė ar sanitaras kažkodėl nesusirgo,toliau: yra Narbuto baldų fabrikas,dirba trimis pamainomis apie 1000 darbininkų ir administracijos,grįžta į namus,ten dar 1000 žmonų ar vyrų jų laukia,tegul turi po vieną vaiką- dar 1000 ,tai jau minimum gaunasi 3000 žmonių ir NEI VIENO APSIKRĖTUSIO!! Tie trys mirties atvejai ne nuo viruso buvo,tai aiškiai pasakė vyr.gydytojas,tai kam meluoti,kam pūsti burbulą? gal tam ,kad Ukmergė yra puikioje vietoje ir visi dideli miestai nuo jos aplinkui iki 50-70 km atstumu,kaip patogu ar ne? Įvedei kariuomenę,uždarei kelius aplink Ukmergę ir valandos trukmėje bet kuriame aplinkiniame mieste kad ir Vilniuje ar Kaune,Panevėžyje armijos smogikai pribus.Baikite cirką su tuo coronavirusu,baikite žlugdyti smulkų ir vidutinį verslą!

 • Vai vai., 2020 kovo mėn. 27 d. 02:34:47

  Na ir košė ten pas jus,ukmergiškius,verda.Tamsėja,tamsėja,kad tik nevirstų velnių maišoma smala. Kapstykitės greičiau ten nesipešę.Panašu, kad daug laiko gaištat tuščioms peštynėms. Taikos,ramybės ir sveikatos jums visiems.

 • ..... 2020 kovo mėn. 26 d. 15:53:04

  Šita lapė už virusą klastingesnė. Sėkmės jai! Tikėkimės, kad negrįš. Tegul eina pas vilką.

 • ..... 2020 kovo mėn. 26 d. 15:49:45

  Teisingai viltauta. Protinga mintis. Jei yra smegenų,tai kiekvienas pamąstęs supras. Matome kas darosi pasaulyje.O čia darbuotoja žinoma, norinti apkaltinti. Nerimsta ir Skambinėja žurnalistams. Dar tokia pletkininkė nori išgarsėti.

 • ...... 2020 kovo mėn. 26 d. 15:42:03

  O kokia,,patriotė,, lapė.Tai kodėl neėjai į administraciją? Tai ir tu prisidėjai prie užkrato. Gal ir pati esi nešiotoja? Reikėjo daryti,o ne kai šaukštai po pietų varyti ant valdžios.

 • Viltauta 2020 kovo mėn. 26 d. 15:39:13

  Nekaltinkim medikų. virusas klastingas,požymių gali inkubaciniame periode nebūti.Juk gal yra jau ir persirgusių ,kurie gali irgi platinti, nors gal tik pakosėjo ar paslogavo? Kuo čia kalta gydytoja. Nežinom,kur galima apsikrėsti.

 • lapė 2020 kovo mėn. 26 d. 15:17:05

  kovo 13 dieną, penktadienį, Ukmergės ligoninėje jau buvo paskelbtas karantinas dėl gripo, prie įėjimo į ligoninės skyrius buvo pastatyta rūbininkė, kuri turėjo nepraleisti lankytojų. Tačiau visi ėjo , kas netingėjo, net nenusirengę, su kuprinėm (ją pasitiko slaugytoja ir nuvedė į administraciją), nešini dideliais krepšiais. Padarius pastabą, rūbininkės buvau nesuprasta. Dabar gailiuosi, kad nesikreipiau į administraciją. Gal būtų mažiau užsikrėtusių.

 • SLAUGYTOJAI 2020 kovo mėn. 26 d. 14:03:08

  Ar gydomų ligonių užkrėtimas mirtinu virusu,vadinasi GYDYMU? Tuomet,aš nieko nebesuprantu...

 • Slaugytoja 2020 kovo mėn. 25 d. 20:49:53

  Pažiūrėsim,kai nebus kam gydyti ką ta,, nuomonė,, darys? Juokiasi puodas, kad katilas juodas. Liksi ant ledo ir tada kur kaltų ieškosi gudragalve. Laikas pagalvoti,nes nė vienas neapsaugoti. Kerštas niekur nenenuves. Kas šiandien vyksta, tai visus galima susodinti į kalėjimą.Sėdit karantine ir lojat. Savas kolektyvas o varto ant daktarų.

 • ..... 2020 kovo mėn. 25 d. 20:21:20

  Nuomonei. Dabar niekam neįdomu tavo nuomonė. Labai tau aktualu kaltinti. Jau per vėlu,žiūrėk kas darosi be tavo nuomonių. Tuoj išmirsim visi .Dienas atrinks kam kas ir už ką . Neteisk kitų ir pati nebūsi teisiama. Žiūrėk ką gali padaryti gero dėl šalia esančio, šeimos.

 • Nuomonė (toliau 2) 2020 kovo mėn. 25 d. 20:03:10

  „Dubajus nebuvo įtrauktas į tas, pavojingas, šalis, o iš ten grįžo vienas gydytojas ir dirbo tol, kol Dubajų įtraukė į sąrašą, tik tada išėjo“. Tiesiog trūksta žodžiu, nėra ko komentuoti – absoliutus nemąstymas, atsainus elgesys, tiesiog ciniškas, pasibaisėtinas elgesys. Ir dar kas liečia kaukes, pirštines, tai ar taip jau buvo sudėtinga nusipirkti patiems kaukes, jei nėra, paprašyti kaimynės, kad pasiūtų (valanda darbo ir kaukė gatava), o vienkartinių pirštinių pilna pardavime. Kodėl kiti tą gali padaryti ir daro o jus ne? Jug ekstremali situacija ir sprendimai taikomi nestandartiniai. Ar tai sudėtinga suprasti? Ar sudėtinga suprasti, kad tokiai situacijai precedento nebuvo per visą žmonijos istoriją ir pirmoje eilėje ką turim daryti, tai max. savimonė, atsakingumas, pareigos jausmas. Jūs nesugebėjot izoliuoti save, izoliuoti grįžusių iš kelionių gydytojų, sustabdyti lankytojų srauto, įsigyti elementarę kaukę (tegu ir negamiklinę), pirštinių... ir dar drįstat kaltinti SAM.

 • Nuomonė (toliau 1) 2020 kovo mėn. 25 d. 20:01:51

  „Gydytojas buvo išvykęs ir grįžo vasario 15 d., tada dar nebuvo paskelbta jokia izoliacija,...“ Gydytoja, koks gi skirtumas – buvo ar ne paskelbta izoliacija. Tuo metu COVID virusas siatė pilnu pajėgumu. Kitas gydytojas žinotų, kad su tokiu „sugrįžusiu“ kontaktuoti negalima. „...nes simptomai atsiranda per 5-6 d.“ Kitas gydytojas žinotų, kad simptomai gali atsirasti per 3 d. ir net po mėnesio arba ir visai gali nebūti jokių smptomų, bet užkratą nešios. „...o kadangi mano leukocitai tokie,... yra pervargimas...“ O kas gi liepia dirbti tiek darbų, kiek negalit apžioti? Godumas? Ar pinigų stygius atostogaut kas „pusę metų“ Dubajuje ar kitur?

 • Nuomonė (pradžia) 2020 kovo mėn. 25 d. 19:59:39

  Visų pirmą ar „Pirmadienį“, ar „kovo 13 d“? Pagal tekstą COVID testas buvo atliktas labai operatyviai – Kovo 13 d „įsiskaudėjo galvą“, o testą atliko „kovo 14 d“. Šeimos nariams testai buvo atlikti taip pat lab. operatyviai –„kitą dieną“ suprask – kovo 15 d. Ir čia ministras kaltas „...ribojom lankymą, į ligoninę ėjo visi, kas tik norėjo“?. „Čia jau SAM tegu atsako, aš nežinau, kodėl nustačius židinį jis paliktas toliau savieigai. Savivaldybė juk testų neturi, jie niekuo negali padėti personalui“. Daktarė, prie ko čia SAM, ar savivaldybė. Įstatymais apibrėžiami bendrieji atvejai, o konkrečius atvejus sprendžia įstaigų vadovai ir įstaigų specialistai. „...ministras komentuoja...kad turėjau su ja kontaktą“. Bet jug,kokią informaciją atsakingas įmonės darbuotojas perduda Ministrui, tokia jis ir vadovaujasi. Kitas gydytojas tą suprastų.

 • "Respublika", sekam DELFIpavyzdžiu? 2020 kovo mėn. 25 d. 19:56:38

  t.y. nepraleidžiam komentarų?....

 • juozapas malinauskass 2020 kovo mėn. 25 d. 10:32:08

  Lietuvoje baigsis COVID -19 platinimas ir karantinas po mėnesio, kai baigs vežti iš viso pasaulio šį užkratą platinančius, jokių draudimų nepaisančius neklaužadas lietuvius. Trumpesniam laikui skelbti karantiną neatsakinga ir kvaila.

 • Pagarba šiai gydytojai. 2020 kovo mėn. 24 d. 18:47:30

  Už nebijojimą pasakyti tiesą. O koloradiniai troliai - nevarkit: jūsų smegenėlės per silpnos paslėpti tiesą ir Verygos nekompetenciją...

 • Būna ir taip, 2020 kovo mėn. 24 d. 14:10:43

  kad eini,atrodo,pas daktarą,o nežinodamas,patenki pas šundaktarį,nes gydė ne tą ir ne tais vaistais.Teko tai patirt.

 • Emigrantas 2020 kovo mėn. 24 d. 10:28:51

  Afera,cia su tuo virusu.Italijoje per diena 2019 mirciu daugiau nei Pasiguglinkit.Lietuvoje nuo tuberkuliozes kiek per sia savaite numire o nuo gripo?Viso to pasekme bus judejimo laisves suvarzimas ir pinigu nuvertejimas,su kuo visus ir sveikinu."Boxseriu"siuo atveju ryskiai prireiks. .

 • Manau, 2020 kovo mėn. 24 d. 10:05:15

  visko užtektinai kol kas Lietuvoje ,paskutiniai komunistai labai nenori pasiduoti,o kai tik komunistai prityla , tai Prunskienės tuojau pavaduotojas visas trąšomis apsibarstęs pirmas iš komunistų išnyra.Ir tuoj klykia , bus jums visiems virusas bus , jei tik dar Naisių kolchozas nesugrius.Na, o jei jau aisių kolchozas grius , tai labai stengsimės gal ir vėl Kremlius padės.Bet labiausiai tai Kremlius bijo lietuviškų tankų, o jie visi nauji , tai ne tie T-34 Krmliaus , kurie jau visiškai surūdiję,

 • Nu, nežinau 2020 kovo mėn. 24 d. 09:16:16

  Jau gal užtenka kirvius galąsti? Tik giminaitę dar gyvą palikit. Melskitės nesusirgti, nes papuolus pas šundaktarius tikrom ašaros geros ir o Dievas gal ir nepatikės. Kaimynai

 • Vincas 2020 kovo mėn. 24 d. 09:10:45

  Kai vietoj investicijų į mediciną komunistė kgbistė pirko tankus ir titaniką tai dabar ir džiaukitės ir toliau garbinkit tą velnio siųsta bobše

 • H 2020 kovo mėn. 24 d. 08:55:16

  Na taip,ne tik teisininkė gali reikšti savo nuomonę? Reikėjo dėdę testuoti .Ko laukiat? Ir vėl visi medikai kalti? Žemas lygis burnoti ir tyčiotis. Reiškia sąžinės neturit, tamsta niekada niekur nesuklydo,kad teisi kitus? Tegul Dievas teisia.Gydytoja serga šokit ,plokit

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 kovo mėn. 24 d. 06:58:03

  (atnaujinta, kai buvo ištrinta 5 kartus) Tai - neišjungtų komunistų afera žudikė su kodiniu pavadinimu “Pasaulio lietuviai “. Jei kitaip, tai milijonas (pusė visų Lietuvos!) darbininkų išvaryta svetur per 30 (taikos!) metų, dabar, jau ir su viruso parvežimu. Katastrofa. Visos seimo komunistuojančios partijos - Tautos žudikės turi būti išjungtos už l sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai. ___________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių. 2020 kovo 22

 • Nu,nežinau.., 2020 kovo mėn. 23 d. 23:20:41

  bet man tos"ašaros" atrodo netikros. Ypač,kai perskaičiau "širdis verkia"... Nelabai,manau,suklysiu,jei pasakysiu,kad toj ligoninėj nuo seno įsigalėjus betvarkė.Jei Veryga nurodė,kad ligonių lankymas draudžiamas,o ten, kaip sakė,ėjo kas norėjo,tai ką ir bepridursi.Tos ligoninės vadovams ir personalui Veryga ne autoritetas ir jie užsiiminėjo saviveikla.To pasėkmės aiškios. Mąstančio žmogaus ta "verkianti širdis" nesugraudins.

 • Nausėdentas 2020 kovo mėn. 23 d. 20:56:36

  profesionalų vyriausybės darbo rezultatas... Gaila kad jis kainuos labai brangiai !

 • Mes 2020 kovo mėn. 23 d. 18:18:16

  Justinianas. Dabar tu gali palakstyti. Pats laikas korona vejasi.Gsl vargo bitė kur nors nuskrisi, kur saugu?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio popietę Rokiškio rajone susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas; pirminiais duomenimis, įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas.
 • SPROGIMAS: netoli karo ligoninės Afganistano šiaurinėje Balcho provincijoje nugriaudėjus dviem sprogimams žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia uždrausti rinkti miško gėrybes privačioje žemėje arčiau nei 100 m iki savininko sodybos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1200 PLN - 4.4583
RUB - 79.6793 CHF - 1.0620
GBP - 0.9043 NOK - 10.7736

Nuorodos