respublika.lt

Turtas valstybės rankose - esminė Tautos išlikimo sąlyga - straipsnio komentarai:

 • Leonas 2020 rugsėjo mėn. 09 d. 20:41:09

  Man tai vis išlenda estiškas anekdotas apie Estijos nepriklausomybės gynimą iki paskutinio lietuvio. Jei rimtai, tai Lietuvai nuo pat nepriklausomybės paskelbimo rūpėjo būti matoma bet kokia kaina. Politikai priskaldo malkų, visi aplink pirštais rodo, piliečiai moka arba važiuoja geresnio gyvenimo ieškoti. Dabar, užuot lukterėję ar bent pasiderinę reakciją su Europa, prisišnekėjo su Baltarusija, mokės savi piliečiai. O paradoksas tame, kad visi nori geriau gyventi ir nieko dėl to nedaro, į rinkimus nevaikšto.

  0 0
 • Tokiai valstybei 2020 rugsėjo mėn. 03 d. 01:54:47

  Kur viską isvagia, nei sudilusio skatiko nereikia patiketi

  1 0
 • Sigitas 2020 rugsėjo mėn. 02 d. 23:25:06

  pageidaujate, kad Valstiečiai išmėžtų konservatorių 30 metų mėšlą.Dujų terminalas tai korupcijos projektas, kurį palaimino Grybauskaitė, o dabar ir geležinkeliuose prie R Masiulio dirbusius "specialistus" globoja, kai turėtų būri teisiama, kaip ir R Masiulis su savo chebra

  4 0
 • VGA 2020 rugsėjo mėn. 02 d. 20:31:22

  Ponai diskutuotojai labai gerai, kad šnekat skaudžiomis temomis. Tačiau ar negalima būtų kažką DARYTI keičiant situaciją? Tikrai stebina kaip dar juda valstybės vežimas esant tokiems vogimo mastams.

  3 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 rugsėjo mėn. 02 d. 14:37:57

  2003 sausio 23, seime, Gediminas JAKAVONIS, Artūras PAULAUSKAS, Artūras SKARDŽIUS balsavo už - dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją - žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkams Gediminui JAKAVONIUI, Artūrui PAULAUSKUI, Artūrui SKARDŽIUI dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Reik paskelbti registrų centro duomenis - kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje. __________________________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų. 2020 rugsėjo 2

  3 0
 • In vino veritas 2020 rugsėjo mėn. 01 d. 18:48:35

  Labiausiai ispudi paliko Jakavonio klausimai. Skardzius si karta, isijaute i rinkimus ir pradejo kritikuot valstiecius, lyg tai jie, galejo kazka pakeist, pries desimtmecius klestejusia ir klestincia diktatura, kartu su teismine sistema. O ko noret, jeigu, apsikakojes kubilius beveik vadovaujantis kazkokiam kooperaciniam institutui, kurio nepriklausomi asmenys, renka vadovus, valstybinem imonem? Kad nera, ka ir pasakyt.

  11 1
 • Bobas 2020 rugsėjo mėn. 01 d. 16:26:51

  Gal gana nusišnekėt apie valstybės išlaikomą turtą,iš kurio neturi viso pelno,tai UAB ir visokios korporacijos, į kurių patalpas neturi teisės joks kontrolierius,revizorius ar inspektorius patikrinti ir bausti.O pelno 5-10%. Valstybinis lieka mokyklos,darželiai ir ligoninės,kur žvilgsniai jau nukreipti pasipinigaut .

  4 2
 • as 2020 rugsėjo mėn. 01 d. 16:04:32

  kol vagys vadovaus tol viskas bus vagiama o tai ne korupcija

  4 1
 • Jono nuomonė 2020 rugsėjo mėn. 01 d. 07:19:48

  Turim priėjimą prie jūros, neturim nei žvejybos, nei krovinių, nei keleivių pervežimo laivynų. Tad valgom latviškus šprotus, mukranai pumpuoja pinigus ne Lietuvai. Turim oro erdvę, o užsienio firmų lėktuvai, springdami nuo darbo intensyvumo, už keleivių skraidinimus pinigus pumpuoja į užsienius. Tas pats su bankais. Prie ruso ką gaminom buvo sunkiau išvardinti negu ko negaminom. O dabar net kaliošų negaminam. Valstybinio pavaldumo ūkis sugriautas, o privatus neduoda reikiamų valstybei pajamų ir nesirengia duoti, net negali pasakyti kada visiem darbą duos, nes net neplanuoja. O kam jiem, juk ir taip gerai. Visa tai- ekonominis nusikaltimas. Visus kaltininkus reikia nuteisti sušaudyti, o po to dar ir pakarti.

  20 1
 • Liurbiai 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:20:56

  Valstybe ,turi tik pvma ir akciza ,o visa kita sekmingai prihvatinta ,Valstybe pasmerkta,liko tik laiko klausimas,nes valdzioje liurbiai ,priziurintis tik savo uabus ir jiems dzin Tautos ir Tevynes gerove .

  14 0
 • Puta papildymas 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 19:47:26

  Turiu omenyje kai kuriuos "valstybės vadovus" , kurie,jau senokai tapatina savę su valstybe.

  12 1
 • Puta 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 19:11:43

  Va tas labiausiai ir baugina ," turtas valstybės rankose" . Tai reiškia , kad mums vėl numaus kelnes . Mes ir taip jau 30m. "Rakom" stovim " , nu bet gal ne taip tankiai mus , juk skauda .

  13 3
 • senis 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 17:31:58

  Imperijai labai tiko Adamkaus-Fermerio darbas, visu sajunginiu respubliku supriesinimas, jas nuskurdinant. Labai tinka Linkeviciaus darbas, istatant Lietuva viso pasaulio pajuokai. Dar geriau tinka oficialaus LR prezidento dabartiniai veiksmai Baltarusijos atzvilgiu. Nauseda verkdamas stumia Baltarusija i Imperijos glebi. Gal ne uz dyka dirba? Lietuvai iki savarankiskos valstybes labai toli, ji neturi valstybes imuniteto. Rusija turi. Ji kaip buvo Imperija, taip ir bus. Putinas neamzinas, Rusija atgims.

  19 0
 • senis 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 17:22:04

  kaip visada, visas garas i svilpuka. Lansbergis nuo 1410 dirba Rusijos Imperijai. Atsitikus nelaimei, TSRS pralaimejus 1946-1990 m.saltaji kara isnyko tik pavirsine Imperija, jos pagrindas liko, jai prisieke asmenys toliau tarnauja Imperijai. Lansbergis su Gorbaciovu derino kiekviena savo pirstelejima. Kadangi Lietuva is Rusijos per 50 tarybiniu metu, ivairiausiais budais, pakilo nuo medines zagres, paciam teko bulves vagoti, iki didziausios ir saugiausios AE pasaulyje, Imperija norejo gauti kokia tai satisfakcija, nors padeka. Kadangi musu elita su visu Lansbergiu, po 1990 metu nusipirko Sorosas, Lansbergiui tai tiko, jis atsidekojo Imperijai griaudamas Lietuvos uki. Senstant Lansbergiui, Imperija atsiunte jam i pagalba Grybauskaite-Magnolija. Per 10 metu ji viska nusiaube negriztamai, atvede i Smetonos laiku feodalizma. Visa tai ivyko todel, kad Lietuva 1990 m.buvo padakiskai turtinga, elitas neturejo laiko kurti savo valstybes, nuskubejo vogti. Imperijai tai tiko. Imperijai labai ti

  6 1
 • Kas 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 17:11:21

  is to,kad jus tik tusciai plepate-juk niekas nesikeicia-tai visi zino,bet buvote valdzioj ir nieko nepadaret...

  7 0
 • Nijolė 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 12:38:34

  Prieš 30 metų turėjau santaupų – 7000 rublių. Tai buvo nemaži pinigai. (jaunimui kad suprastų: Už juos galėjau nusipirkti apie 50 auksinių žiedų su rubinais. Gero rusiško aukso) Po „laisvės“ perversmo rublius pakeitė į „vagnorkes“. Gavau 7000 vagnorkių. Po to jas pakeitė į litus. Už tas vagnorkes gavau 70 litų. O dabar prieš 5 metus litus pakeitė į eurs ir gavau 20 eurų. Kur dingo mano 50 auksinių žiedų su rubinais? Kas mane apgavo ir apiplėšė? Esu tikra, kad mūsų „klumpiai“ nebūtų sugalvoję tokios aferos be užjūrio sukčių rokfelerių direktyvų.

  41 3
 • taip tai taip ,ale.... 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 12:23:45

  idomūs faktai ,tačiau ,nesant oponuojančios nuomonės ,pažymėtinas straipsnio vienpusiškumas. Sekat soclibkons ...LRT pėdomis?

  6 1
 • juozas is zemaitijos 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 11:11:39

  kodel niekas nekalba kad tyliai privatizuojama lietuvos energetika per ignitis grupe.Is smulkiuju akcininku prievarta atimamos ESO ir ab,,ignitis gamyba ,, akcijos,uz akcijas moka ubagiska kaina. Jeigu neparduodi atims per teismus. Grizta 1990-1995 metu bachuru laikai.Kodel niekas nepasidomi, kaip ,,geroves valstybeje,, reketuojami smulkieji akcininkai ir is vis kam reikaliga privatizuoti energetinesvalstybines imones

  40 1
 • visos sios valstybines bakchanalijos globejas ir saugotojas yra 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 09:35:23

  dar lietuviskos,, nepriklausomybes,, priesausryje sukurta is kadriniu ir rezervo KGBesniku Teisininku mafija [ kurioje ir Arturelis buvo vienas is pradininku] stai su sios gaujos sukurimu, prasidejo visos lietuvos bedos ir nelaimes [ teisiskai pagrystos ir pateisintos] sukrti istatymai , mafijos nariu nepakaltinamumas, senaties termino yteisinimas,rezonansiniu bylu netyrimas , sulyberastintas BK , --ir t.t ir pan... visa tai pagimde aferistu ,vagiu , korumpuotu kysininku , prasiskverbima y auskciausius postus ir ju nepakaltinamuma... Kitu teisines sistemos padaliniu neveikluma , advokaturos sudarytos is korumpuotu kysininku ir vagiu-nepakaltinamuma, teismu ir prokuraturos neygaluma ...Jus pagimdet pulkauninkus ,masiulius lansbergius, grybauskaites juknevicienes,kubilius ---JUS kalti del to kad negrazinta y biudzeta ju isvogti milijardai,o jie ne kalejime seddi su turto konfiskacija ,

  41 1
 • Rinkimai 2020 rugpjūčio mėn. 31 d. 09:26:17

  Rinkiminės pasakėlės avių kaimenei. Dabar pasirodys, eilinį kartą, visa armija sąžiningų Patriotų. Džiaukitės liaudies kvailumu, bet žinokit ateis atpildo valanda. Sviete nieko naujo, vis pasikartoja įvykiai. Būsit nušluoti ir sumesti į istorijos šiukšlyną, dar neaišku ar kailis liks sveikas. Šitiek šėrus parazitus šalies, ar verta juos šerti toliau ? Turi būt teisemi ir sunkiai dirbdami atlyginti nuostolius. Priimti su Jūsų pagalba įstatymai, skola niekur nedingsta ir pereina vaikam. Tautai reik sukilus surinkt tuos parazitus krūvon ir pritaikius jū pačių sukurptus teisingus įstatymus, atidirbinėti pridarytus nuostolius. Gana mist Tautos krauju - parazitai.

  30 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar laukiate naujos Vyriausybės?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar iš tikrųjų reikalinga nedarbo diena lapkričio 2-ąją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +9 C

+11 +12 C

 

+7 +11 C

 +13 C

+11 +13 C

 

 +11 +12 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos