Tomas Vitkus: AR UŽTEKS VISIEMS MUILO?nuotraukos (46)

2021 vasario 21 19:41:34 Perskaitė 3147

Įtariu, kad greitai mums policijos nebereikės. Pridavinėsime savus patys. Rūkančius kaimynus, nesavus bendraminčius arba net savus - šeimos narius. Gyvensime kaip Amerikoje. O gal jau gyvename?


Ir tikrai: kam siundyti ant žmonių policininkus, jeigu užsiundyti galima vienus piliečius prieš kitus. Iš ekonominės pusės laimim. Nereikės policininkams primokėti už viršvalandžius, susitaupys pinigėlio, bus valdžiai ką švaistyti. O jeigu dar kas organizuos linčo teismus gatvėse, nebereikės net teisėjų... O čia tai Lietuvos biudžetas pasipildys! (Jei, aišku, kas liks, kai teisėjams išeitines išmokėsim.)

O kol kas žiūrim - ką turim. Turim grupelę suvalkiečių, surinkusių virš 300 000 parašų prieš LGBT narių siautėjimą seime. Dabar žiūrim kas vyksta: nespėjo Lietuva pasidžiaugti savo piliečių aktyvumu, kai staiga viešai pasirodo du orakulai, kurie apšaukia savo bendraminčius VSD agentais. Įrodymai? Pas juos daugiau spaudos atstovų susirinko, ne pagal nustatytą tvarką seime leidimus išrašė, neaišku kaip tiek parašų surinko, ne tie deputatai spaudos konferenciją kuravo, o VSD vadas spaudos konferencijos eiga domėjosi. (Kažkokiam draugui paskambino.)

O blogiausia, pasak orakulų, po tokios pilietinės VSD akcijos pasaulis jau galės mus kaltinti homofobija ir Stambulo konvenciją Lietuvoje prastumti. (Tarytum tam reikalingas pretekstas.) Pratęsiant šią įsižeidusių vyrų logiką, bet koks protestas, bet kokia nepaklusnumo akcija, o juo labiau - pasipriešinimas ES diktatui, visada suteiks valdžiai progą imtis griežtų priemonių prieš nepaklusniuosius: baudos, areštai, komendanto valandos įvedimas. Išvada: geriau nesipriešinti ir nieko nedaryti. Tik nuo ryto iki vakaro klausyti „kalbančių galvų" per televiziją ir sėdėti namie, su niekuo nebendrauti ir laiku susimokėti baudas bei mokesčius. Amen!

Ar dar yra norinčių rodyti iniciatyvą ir pilietinį aktyvumą? Jei norite apsijuokti ir tapti VSD agentais, pabandykit! Savi prismaugs, nereikės nei Europos Sąjungos įsikišimo. Tik nešiokitės su savimi muilą! Nebūtinai kilpai - kaip aiškina LGBT nariai, gyvenime yra ir malonesnių dalykų, kuriems labai tinka muilas.

 

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net