respublika.lt

Teismuose žmoniškumo nelikę nė krislo - straipsnio komentarai:

 • Bleka 2017 sausio mėn. 27 d. 17:14:15

  Zigmo silkes ant liansbergo siknos!Ejai su zydais ir gavai ko norejai...neverk.Reikejo kurt Tautine Lietuva ,kai Lenkija Vengrija ...o dabar....zydu ola...

 • Piksius 2017 sausio mėn. 27 d. 03:10:20

  Laukiu tamstos pasveikimo, kaip vandens tekančio iš krano kuris duoda sampratos.

 • Skirta,,Mus zudo" 2017 sausio mėn. 20 d. 20:34:45

  Na,deja valstieciai kaip sakoma ..uzlipo ant to paties greblio",bet visi kiti prisidirbe daug labiau smirdanciai.Yra ten kazkokiu visai netinkanciu inkliuzu-tipo Sakalienes ir kitu-kas pasitaiko naujose politinese paartijose,neturint pakankamai zmoniu.Beje -atrodo bandoma juos suskaldyti keliant Skverneli ir skandinant Karbauski.Koks nuostabus Lietuvos ryto interviu su Skvernelio zmona.Tikekimes jie supras ko siekiama.

 • Mano supratimu 2017 sausio mėn. 20 d. 20:28:29

  Mus valdo pilieciai panasus i D.Bradauska-zemiausio lygio zmones...

 • to kai 2017 sausio mėn. 20 d. 10:36:04

  čia dar komentarai protingesni, nes ir pats portalas nuosaikus, straipsniai protingi. paskaitykite straipsnius ir komentarus Delfyje, tuomet tikrai pamanysite, kad visi protingi jau emigravo.

 • kai 2017 sausio mėn. 19 d. 21:58:12

  paskaitau komentarus tai pagalvoju,kad visi protingi emigravo iš Lietuvos.

 • mane žudo 2017 sausio mėn. 19 d. 21:55:28

  spaudos puolimas (o gal ne spaudos)? valstiečių partijos.

 • iš kitos pusės 2017 sausio mėn. 19 d. 18:29:11

  Užuojauta gerb. Vaišvilai dėl tokios klaikios situacijos. Deja, skaudu ir nieko negaliu padėti. Bet iš principo niekaip nesuprantu žmonių, kurie einamuosius pinigus laiko bankuose. Tas pats, kas pinigai ne tavo. Grynuosius (algą, pensijas, išmokas, t.t.) reikia laikyti tik savo rankose, rasti vietą tam namuose ar prie namų, bet ne kažkur svetimai. Ginkdieve, neskaičiuoju svetimų pinigų, bet žinant logiškai, kad Zigmas pinigų (bent jau rentą) gaudavo, o sąskaita suimta ne taip seniai, tai banke pinigų turėjo būti ir pragyventi, ir advokatams. Kol buvo galima, reikėjo viską išsigryninti ir pasidėti į tik sau žinomą "seifą", nebūtų problemos... Čia patarimas visiems. Laikykitės, gerbiamas signatare.

 • Kas gina? 2017 sausio mėn. 19 d. 16:53:16

  net stebiuosi kai kurių komentatorių žiaurumu, o gal bukumu. Ponui Zigmui kaip ir daugybei kitų žmonių nutiko nelaimė, jis tikrai sunkiai susižeidė, kenčia skausmus, o, jūs komentatoriai, džiūgaujat kaip gyvuliai, nors ne, gyvuliai nedžiūgauja dėl kito nelaimės, netgi priešingai: teko matyti kaip atvežtam išbadėjusiam arkliui kitas arklys su snukiu pagriebė šieno kuokštą ir atkišo naujokui. Čia turbūt pasireiškia tikrasis lietuviškumas: skandinti artimą savo, keršyti jam, jei tas suklupo, o jei dar ir kariamas yra, tai priėjus ir kišenes apkraustyti - gėda, komentatoriai, gėda. Kai sveikas būdamas Zigmas nesislapstydamas už niekieno nugarų rėžė tiesą apie politikų juodus darbus ir kėslus, tai buvo gerai sužinoti tiesą, o dabar rašote šlykščius komentarus jo atžvilgiu, tikri begėdžiai. O p.Zigmui linkiu sveikti, sveikti kuo greičiau. Kartais duodami išbandymai gyvenime, taip yra tikrinamas žmogus, jo stiprybė, todėl p.Zigmai,žinokite - mes Jus labai gerbiame, niekada nepasiduokite.

 • senis 2017 sausio mėn. 19 d. 15:47:04

  Aha, Vaisvilai irgi pritruko zmogiskumo? Paksui labai truksta zmoniskumo. Kodel gi nenusiperkat? Pinigu gaila? Jus, visi supisti signatarai, zadejote sukurti cia roju, svarbu istrukti is Rusijos priespaudos. Kur tas rojus? Jus, signatarai, gavote sklypus, ordinus, rentas kosmines, vagiat viska is eiles, pardavet ES milijona darbo vietu, kartu su gyvais darbininkais, ir klykaujat, issigimeliai, aplinka kalta. Signatarams Lietuva patikejo Valstybes kurima, kur valstybe? Paksui Lietuva patikejo prezidento posta, kur prezidentas? Aplinka kalta. Paksas pasiko, patapsnojo ir isvyko baliavot i Briuseli. Jeigu nesupranti, kad signatarai, lansbergiai, kubiliai, grybauskaites, paksai, visi kiti Judo Iskariotiskiu ainiai, susikure cia sau roju, dziaukis tuo ka spejai prisivogti.

 • žemaitė 2017 sausio mėn. 19 d. 15:41:40

  Linkiu Tau, Zigmai, sveikti, sveikti ir pasveikti. Šiuo metu labai gaila tikrų -dorų lietuvių mylimos Lietuvos. jinai skandinama, apžiotų nedorų politikų, žurnalistų kuriamais skandalais, dabar ypač "visureigio", kuriuo jokios žalos nepadaryta visuomenei. Kadangi politikierių užsakytiems žurnalistams atsirado proga "ėsti" Ramūną Karbauskį, todėl jų pliauškaluose aktyvinamas skandalas. Matyt, juo dengiami daugybę metų, esančių valdžioje "elitinių" turtuolių iki šios valdžios uždengti tikri skandalai...Manau, Zigmai, kad supranti,kodėl nuo Tavęs tolsta teisingumas.

 • Prosenelis 2017 sausio mėn. 19 d. 13:49:59

  TARYBU. SAjUNGA. PALIKO. BAISU. UZKRATA. TAI. LIETUVISKUS. SUBINLAIZIUS. KURIE. LAziZIE. KEUSUS. RUSISKIEMS. OKUPANTAMS. OISVERTE. KAILUS. SOKO. LAIZYTI. KAPITALISTAMS. IR. SAVIEMS kURIE. GERAI. MOKA. PARDAVIE. LAISVE. SUNAIKINO. LITA. KAD. TIK. GAUTU. PALAIZYTI. MENKYSTOS. PAMIRSO. KAS. YRA. GARBIE. KAS YRA ZODIS. LIETUVIS. TAPO. SLUZAIS. KAD. TIK. ITIKTU. ZLIUZAI. APIE SAZINE. GARBE. NESUPRANTA. TAI. BEURUS. MENKYSTOS. NIEKINAMI. SAVO. TAUTOS. DAR. JU. DAUG ISVERSTASKURIU

 • Prosenelis 2017 sausio mėn. 19 d. 13:35:48

  BUVO. KALBAMA. APIE tARIEJUS. TEISMOSE. BET. TEziSEJU. SAVYVALIE. GERIAU. KAIP. NEBUVO. TEISYBIES. 26. METUS. TAIP. JOS. IR. DABAR. SU. SIBURIU. NERASI. LIETUVOJE. LIKS. TIK. PENSININKAI. SEIMAS. PROKURORAI. TEISIEJAI. VIREUSYBIE. JIE. ANT. TEziSYBIES. NUSISPJUOVIE. TAUTA. EMIGROS. KUR. YRA. TIESA

 • Gyvename 2017 sausio mėn. 19 d. 11:27:47

  Teisineje de okratineje, aisku kabuteze valstybeje.Akivaizdziai matome kaip aparaciku nematoma ranka doroja netikusi.

 • TV 2017 sausio mėn. 19 d. 11:23:10

  ANT ŽEMES SUNKU NUSILEISTI. NE ŠVENTAS MATYT ZIGMUK. GAILA KAI RENTA TEISESININKAMS REIK SUKIŠTI.... A NE.

 • Domas 2017 sausio mėn. 19 d. 11:11:25

  Laisva rinka, Demokratija ir ponas Kapitalizmas tobuliausia žmonių naikinimo sistema.

 • jankis 2017 sausio mėn. 19 d. 10:27:24

  tai,kad nkvd bestija su tvarteline chunta tik tyčiojasi

 • vienas pastebėjimas 2017 sausio mėn. 19 d. 10:17:12

  O juk gruodžio mėnesį Nepriklausomybės akto signataras Zigmas Vaišvila minėjo savo 60 metų jubilijų. Ir kaip pastebėjau, ko gero nei vienas laikraštis, nei vienas save populiariu vadinantis portalas apie tai net nemiktelėjo. Išskyrus ,,Respubliką" ir ,,Vakaro žinias". Ką tai parodo apie mūsų žiniasklaidos etiką?

 • o ar negalėtų 2017 sausio mėn. 19 d. 10:10:21

  apie tai savo laidose pakalbėti tokie žurnalistai kaip Edmundas Jakilaitis ar Indrė Makaraitytė? ar jie aptarnauja tik konservatorius ir sistemą ? dabar jau suprantu, kodėl jie puola Ramūną Karbauskį - labai jau jiems nepatogus žmogus.

 • Vytis 2017 sausio mėn. 19 d. 09:48:57

  Gyvenam ne teisinėj valstybėj,o teisminėj.Nuolatos bandoma „išdurti”.Pavyzdėlis:išieškojimo laiškas ateina tuomet,kai tamsta manomai būsi išvykęs.Terminas 18 dienų,o toliau su antstoliais nepasiginčysi.Išsidūrė,išvykęs nebuvau,byla keliaus į teismą ne už akių,o atstovaujant advokatui.

 • aš Romui 2017 sausio mėn. 19 d. 09:42:32

  Gerb. Romai, visi turi prioritetus. Jakilaičiui, Makaraitytei ir t.t. svarbiau su kuo važiavo, su kuo gulėjo (jei ne konservatorius) ir t.t. Juk kai senasis konservatorius su anūke susituokė- buvo meilė, kai konservatorius girtas šlaistėsi(aš jo neteisiu) buvo liga. Visų kitų būna pasileidimas.

 • ROMAS 2017 sausio mėn. 19 d. 09:34:35

  Naglis Puteikis savo rinkėjams rašo ; Seimas vakar atsispyrė lobistams ir užtaisė finansinių vertelgų kadaise pramuštas įstatymu skyles gyvybės draudime.Tos skylės keliems šimtams elito narių sudarydavo galimybę išsimokėti kasmet keliasdešimt ar net kelis šimtus milijonų eurų gryno pelno visų LT gyventojų sąskaita.Shemos esmė; l.daug uždirbantis metų pabaigoje perveda gyvybės draudimui papildomą sumą pvz 100 tūkstančių , o po pusmečio ta sumą atsiima.Valstybė jam už tai primoka 15 procentų t.y. 15 tūkstančių.Niekur ES tokių įstatymų įteisintų gyventojų pajamu mokesčiu vagysčių nebuvo,tik pas mus.Pirmą kart įveikėme nesąžiningo elito shemas , todėl kad Seime pirmakart daugiau nei puse sažiningi Seimo nariai ... Apie tai nei Jakilaitis nei Makaraitytė nepuolė .Tai va iš kur tie puolimai ant Karbauskio .Pajudino konservatorių-elito širšyną.O Lietuvos ,,santa barbara ,, žiūrėtojai alpsta - koks tas Karbauskis su savo pavaduotoja parazitai.Žiūrovai-jūs dar ilgai būsite mėšle .Tokia tiesa.

 • pilietis 2017 sausio mėn. 19 d. 09:26:10

  Zigmai,kol buvai sveikas-taves bijojo,dabar-suveda sąskaitas.

 • Na matai Zigmai,ką 2017 sausio mėn. 19 d. 09:25:36

  padarei.Šmeižei Leniną,kvietei mus stoti prieš tankus,o dabar jau matai,kaip žmonės patys bėga iš Lietuvos ir tavęs nekenčia.Kaltina ir mus,kad paklausėme tavęs,bet mes nežinojome,kad tu šitiek neatsakingas.

 • che che che 2017 sausio mėn. 19 d. 09:20:19

  kai koks teisejas ar gydytojas prisisika,tai teismui uztenka pazymos kad jis sloguoja ir sloguoti gali menesiu menesiais kol pats nuspres kada jam eiti i darba.O tu Zigmuti juk ne teisejas ir sirgti tau nevalia.Aisku sirgti gali,bet i teismo posedi privalai kad ir katik nupjautomis kojomis prisistatyti. Cia juk ne sloga...

 • valdas 2017 sausio mėn. 19 d. 09:13:05

  Isvystyta teisini nihilizma,bandoma paversti represine baudziamaja teise,na juk jokiu budu negalime vadintis valstybe,tuo labiau europos sjungos nare

 • tyasukas 2017 sausio mėn. 19 d. 09:04:12

  Zigmai, ar ne pats lakstei su kvailais masinu stabdymais, rekavimais seime ir pataikavimais tetusiui ir isburei sita laisva lietuva? Dabar kentek su visais - jokiais straipsneliais jos jau nepakeisi, nieka tu neidomus ir nereikalingas

 • Romas 2017 sausio mėn. 19 d. 08:47:46

  Stiprybės Zigmai, kaip sako liaudis "Dievas viską mato" ir jo teismas ir sprendimai ateis visiems.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 sausio mėn. 19 d. 08:43:01

  Šiais metais reik varyti į teismą antilietuvišką neliustruotąją cccp komunist kgb'istinę lsdp+ts-lkd+darbo+liberalų gaują už l.a.b.a.i s.u.n.k.i.u.s p.a.d.a.r.i.n.i.u.s Lietuvai. Kas tai padarys, bus Tautos numylėtinis.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 sausio mėn. 19 d. 08:40:29

  Šiais metais reik varyti į teismą antilietuvišką neliustruotąją cccp komunist kgb'istinę lsdp+ts-lkd+darbo+liberalų gaują už l.a.b.a.i s.u.n.k.i.u.s p.a.d.a.r.i.n.i.u.s Lietuvai. Kas tai padarys, bus Tautos numylėtinis.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AFRIKA: Botsvanos prezidentui Mokgweetsiui Masisiui, daugeliui jo vyriausybės narių ir visiems šalies parlamento deputatams dėl naujojo koronaviruso pandemijos paskirtas namų karantinas.
 • BELGIJA: pastarąją parą Belgijoje mirė rekordinis šiai šaliai koronavirusu užsikrėtusių pacientų skaičius – 283.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokią kaukę dėvite?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

 +1 C

 

+1 +2 C

 +11 +12 C

+9 +10 C

 

+11 +12 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0867 PLN - 4.5586
RUB - 80.6900 CHF - 1.0558
GBP - 0.8757 NOK - 11.2143

Nuorodos