respublika.lt

Teismais nepasitikima ne veltui - straipsnio komentarai:

 • BET 2019 birželio mėn. 24 d. 12:25:51

  kas gali PASITIKETI ,kokia "prezidente"KGB ****** tokie ir teismai,prokuratura jug juos skiria prezidentas,o "prezidente"skire savus kgbistus,o is kgbistu nera ko tiketis tiesos.

 • Tremtinys 2019 birželio mėn. 24 d. 10:16:54

  O KAS JAIS GALI PASITIKĖTI O YPAČ PO DEIMANTĖS KEDYTĖS IŠPRIEVARTAVIMO.

 • Teisynga 2019 birželio mėn. 23 d. 13:18:14

  Seima butina išrinkti be sarasiniu vienmandatiniese nauja laisvieje gimuse karta be išversta skuriu kurie prie okupanto teisie triemie sodino savus Lietuvius nes daug yra isigimeliu kurios aiskiai parodie DEIMANTIES Kiedziu byla teismai ne patikimi prokuratūra taip pat 240 policaju primena Skverneli.

 • Kaip galima pasitikieti teismais 2019 birželio mėn. 23 d. 13:04:22

  Jaigu juose teisėjais dyrba tuokieGladuciai Cisienai ir kiti kurie gina pidarastus o ne seimas teismose prakuraturoja būtinas teisyngas garbyngas valinimas švarinimas kad grystu tiesa šviesa dorybių i teismus didesnie pusie prokuroru teisieju turi palikti vietas jaunai kartai patis eiti dyrbti sau dona prakaituodami tai sugrystu teisybie.Prosenelis.

 • grybo paskirti 49 vagys 2019 birželio mėn. 23 d. 08:45:11

  Tiriant galima korupcija Generaline prokuratura ir STT buvo sulaikiusi 49 asmenis – tyrimas atliekamas del stambaus masto kyšininkavimo, prekybos poveikiu, papirkimo ir piktnaudžiavimo teismu sistemoje. Prezidentes dekretais buvo sustabdyti igaliojimai ir leista patraukti baudžiamojon atsakomyben 8 teisejus: Lietuvos Aukšciausiojo Teismo Civiliniu bylu skyriaus teiseja E. Laužika, Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamuju bylu skyriaus teisejus V. Kaži ir V. Bavejana, Lietuvos apeliacinio teismo Civiliniu bylu skyriaus teiseja Konstantina Gurina, Vilniaus apygardos teismo Civiliniu bylu skyriaus teiseja H. Jaglinski, Vilniaus miesto apylinkes teismo teiseja Roberta Raini, Vilniaus apygardos administracinio teismo teiseja Aruna Kaminska, Regionu apygardos administracinio teismo Kauno rumu teiseja Gintara Cekanauska

 • kis 2019 birželio mėn. 22 d. 15:03:10

  Vieno karto pakako,kad susidaryciau nuomone apie teismus ir teisejus,kazkas tarp banditeliu ir pornuchos.

 • Kareivis 2019 birželio mėn. 22 d. 00:50:04

  Seimas =padidinti atlyginmus teisejams jie pinigu ir kysio neims o man ir algale pakelkik as neisiu vogti

 • Vakaris Du. 2019 birželio mėn. 21 d. 11:28:15

  Manau,kad psichologas teisus. Ne kiekvienas baigęs teisės mokslus gali tapti teisėju. Juk tikrai ten reikalingas velniškas atsparumas, didžiulė tvirtybė priimti sprendimus dėl žmonių gyvenimo. Čia ir yra visų blogybių pradžia. Dar teisėjų atranka. Ką gali apie tai pasakyti politikai į Seimą atėję nuo plūgo? Pabalsuoti - ir viskas.

 • WC 2019 birželio mėn. 21 d. 09:47:53

  Koks dar pasitikejimas?Zuliku klanas,kas nesusidure tas nezino.O kas susidure tai-BAISIAU KARO...!

 • Tik dėl kardinaliai skirtingų sprendimų ir Konstitucijos netoleravimo,nes 2019 birželio mėn. 21 d. 08:54:25

  teismuose dominuoja korupcija,o Konstitucija liko,tik korupcijos podukra su Dievo pagalba.

 • Absurdo etalonas 2019 birželio mėn. 20 d. 20:14:28

  Venckiene labai pasitikėjo teismais, todėl tikėjosi elementarios tiesos. Jei būtų tikėjusis iš kolegų tokios niekšybes,būtų palikusi viską kaip yra, ir ramiai sau gyvenusi. Kuo pasitikėjimas baigėsi, niekam ne paslaptis. Iki pilnos laimės tetrūko, kad Dėdė Semas pasiūlytų mainus: puolat Rusiją-atiduodam Neringą. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.

 • Teismai teisiejai 2019 birželio mėn. 20 d. 19:28:42

  Turi būti garbyngi sąžiningi ne nuperkami teismose turi būti ne mažiau kaip 12 tarieju kurie tars savo žodį o teisiejas išklausys prokuroras kaltintojas turi iki mazausiu smulkmenų zinuoti byla ir šimtą kartu pamatą ES perduoti teismui jajgu butina kada pradies dyrbti sąžiningai tada zmonies pradies teismais teisėjais pasitikieti mane kada nuteisie 12 metu ir kada išėjau i laisve atiejo dokumentas kad aš rebilitotas ir nuo manęs teistumas nuimtas man nuo to geriau nebuvo nes aš net pencijas stažo nesurinkau bet pris parazitus galvos nelenkau.

 • T. 2019 birželio mėn. 20 d. 19:02:25

  Bėda tame, kad teisėjai niekaip neatsako už priimtus neteisėtus sprendimus. Jeigu teisėjo sprendimų bent 10% keičiama kardinaliai į kitą pusę, tai toks teisėjas turi būti išvejamas iš teisėjų ir darbo atlygis ir pencija už darbo broką jam neturi priklausyti.

 • Ona 2019 birželio mėn. 20 d. 08:40:44

  10 metu visu teisesaugai priklausanciu instituciju vadovus , kaip ir BEVALIS 5 metus prasitryne , skyre Grybauskaite, o seime 141 juos patvirtindavo. Jokiu teisesaugos ataskaitu nei politikmas , nei visuomenei. Visa TEISESAUGA IZOLIUOTAI UZDARA. CIA DEMOKRATIJOS PAMATAS?

 • Safyras 2019 birželio mėn. 20 d. 07:25:30

  Kai mokslas tapo mokamas, tai ir stumia turtuoliai savo negabius vaikus į mokslus. Gera šeimininkė apskaičiuoja kiek jai reikia maisto produktų, o iš likučių pagamina kokį nors kitą patiekalą. O Lietuvoje prikurta tiek mokslo programų, kad net juokas ima iš tokių..Gal didesnė nauda būtų studentams, jei jie nekaltų teorijas, bet daugiau padirbėtų praktiškai.Tada ir klaidos tikimybė būtų mažesnė , nes jaunas žmogus būna dar nesugadintas rutinos ir būna kūrybingesnis, jei tik vadovas tai vertina...

 • Klausimėlis 2019 birželio mėn. 19 d. 20:19:34

  Gal teismai eina išvien su tais, kurie daro viską (pagal galimybes), kad liaudis vis daugiau ir daugiau nusiviltų nepriklausomybe?

 • och tu sviete 2019 birželio mėn. 19 d. 20:05:15

  sarmata skaityti tokius psichologo išmąstymus. Ir ką gi jis gali suprasti? Belieka tik sukti seną girgždančią klano plokštelę, kad pralošęs bylą žmogus lieka nepatenkintas teismu. Psichologe, prieš sukdamas tą plokštelę, pirma, paskaityk to nepatenkintojo bylą, šalia pasidėjęs atitinkamus kodeksus ir Konstutuciją. Va, tada savo psichologinius išmąstymus galėsi padėstyti.

 • paprasčiausiai 2019 birželio mėn. 19 d. 15:00:15

  Mažėjant gyventojų skaičiui jų mažint trečdaliu.. Ypač provincijose. nes neapkrauti darbais ir pučia burbulus dėl apkrovimų. Tegu mažiau bylas falšifikuoja ir rimčiau bus. Dabar išlaiko perteklinį aparatą ir imituoja...

 • Vytautas 2019 birželio mėn. 19 d. 14:24:13

  Nėra tie teisėjai tiek apkrauti. Teismas turėtų dirbti visą dieną kaip ir visi, bet po pietų teismai tušti,, kabinetai tušti, kai kurie siurbčioja kavą.

 • BET 2019 birželio mėn. 19 d. 12:41:46

  teismai,prokuratura ten vien brudai

 • pensinis 2019 birželio mėn. 19 d. 12:05:33

  Žmogaus gyvybė teismai įvertina pagal aukos giminių skaičių. ar tai ne absurdas?

 • Juozas 2019 birželio mėn. 19 d. 10:57:15

  Prokurorai, teisėjai patys sau susikuria darbo. Jeigu STT ar FNTT surinko duomenis, kad tas pilietis pažeidė teisę, tai prokuroruii peržiūrėjus dokumetus ir operatyviai perduoda bylą į teismą, teisėjas operatyviai nutteisia arba išteisina. Jeigu teisėjas išteisina,tai asmuo inicija vęs šią bylą turi būti nubaustas bent viešu įspėjimu, atsiprašymu teisiamojo,bus pamoka Dabar palaida bala: žmogus tampomas po apklausas, praranda darbą, šeimą, gauna insultą, infarktą, o po kelių metų išteisinamas. Kam tinka tas b uvęs įtariamasis, o kaltų nėra, niekas net neatsiprašė, nesumokėjo kompensacijos iš savo kišenės. Naujas prezidentas būtinai turi atkreipti dėmesį į atsiprašymus, nuobaudas neteisingai apkaltinamusiam žmogųi. Žmonės pajaus žmogiškumą ir nebėgs taip iš Lietuvos.

 • Ta labai aiskei parodo bylos 2019 birželio mėn. 19 d. 10:41:01

  Sauliu policijos narkotiku mafija ir Garlevos Kiedziu DEIMANNTES neuzbaiktos bylos Kiedziu bila nebaigta žudiku nerasta už tai turi atsakyti prokurorai teisiejai dalį Abė procese.

 • jei rimtai ,tai 2019 birželio mėn. 19 d. 10:32:47

  būt gerai ,kad mūs būsimi teisėjai privaloma tvarka būtų psichologišai pakaustyti privalomai padirbėję "pažangesnėse šalyse" kokius tris metelius gerbiamose budelio pareigose.Būtinam jų moraliniam "marmuriškumui" , adekvačiam stabilumui "sukietinti". Nes ,pvz. Jurbarko bylose tos "apykojų " bausmės aukų budeliams tiesiog rodo teisėjų moralinio stabilumo skystumą .Labai teisingos krypties gerb. Čepo pastabos . Tame tarpe ir apie tai ,kad tikrai ne politikams spręst ,kas bus skirtas teisėju. Teoriškai ,suprantama.Nes kur tada rast tuos pagrindinius sistemos atraminius rąstus? :)())))))

 • nukentėjęs 2019 birželio mėn. 19 d. 10:16:07

  po kelių metų tyrimo teisėja per 15 min( bylos gavimo laikas ir sprendimo priėmimo laikas) nusprendė kad as kaltas, matyt to prašė prokuroras, nes paskaityti bylos laiko nebuvo. gerai , kad apskundus sprendimą, kita teisėja priėmė priešingą sprendimą ir dar davė pylos prokurorui, kad kelia įrodymais neparemtas bylas

 • pagarba 2019 birželio mėn. 19 d. 09:56:36

  Pagarba, kad drįso prabilt šia tema. Nueinančios prezidentės išliaupsinta sistema. Kur teismo salėse turtingų labui gali žemint eilinius ir jų šeimas, blogo linkėt, vadint visokiom žmogystom... Teismams vos nepritariant. Nors Konstitucijos 22 str., sako, kad teismai ir įstatymai gina šeimos garbę... beje tokius atvejus žino ir nueinanti Prezidentė, bet? Reiškia palaiko silpnesnių žmonių skriaudimą per jos kuruojamą teisėsaugą. Nes būtent prezidentė su seimo palaikymi skiria aukščiausius teismų vadovus ir kaitalioja teisėjų darbo vietas ir panašiai..Trumpiau viskas nuo viršaus...

 • Boobo 2019 birželio mėn. 19 d. 09:51:57

  Manau, kad p.Čepas teisindamas teisėjų broką stiprokai nusipoškėjo. Kuris gi tėvas savo atžalą kiš į nepakeliamą darbą? Tik prie gero ir patikimo pajamų šaltinio jie statomi. O tos pajamos plaukia kaip sugebi teismo sprendime įstatymų raidę užmuilinti savo "dvasinėmis" galiomis. Ranka ranką plauna ,varnas varnui akies nekerta, todėl tas pats principas ir aukštesnės instancijos tesimuose. Čia mafijiniai dėsniai galioja ir, kad jie atstovauja teisinę valstybę didžiausias pasityčiojimas iš tautos ir jos ateities. Daug kas tai supranta ir vadina iškovota "Laisve". Šlykščiau būti negali, nes jie atvirai gina savo klano interesus niekindami ir ignoruodami tautos išrinktų atstovų valią.

 • nevemkim 2019 birželio mėn. 19 d. 09:50:12

  Čepas visu 100% teisus kalbėdamas apie teisėjų tinkamumą ir jų parinkimo kriterijus. Teisus ir kalbėdamas apie lietuvių godumą ir pasiutusi norą visus ginčus spręsti teismuose.Tarybinis periodas stipriai neigiamai paveikė Lietuvos piliečio mentaliteta.

 • benas 2019 birželio mėn. 19 d. 09:39:47

  Teisejai daugiausia korumpuoti pareigunai.

 • Bet 2019 birželio mėn. 19 d. 09:32:49

  Pradžia kitur...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Nuorodos