respublika.lt

Tarp žmonių nebėra tikro ryšio - straipsnio komentarai:

 • Gedimino pasigalvojimai 2020 vasario mėn. 17 d. 11:10:31

  "Tarp žmonių nebėra tikro ryšio". Žiūrint tarp kokių žmonių ir jų grupių. Prisimenu, kad berods prieš Laisvo laikraščio, ar kaip jis ten, redaktorių kažkada valdžia norėjo "pakelti" ranką, tai visi žurnalistai sukilo ir veiksmų imtis buvo pabūgta. Štai, pagal mane, gydytojai, tyliai "sabotuodami" valdžiai dėl mažų atlyginimų, dirbtinai sukūrė poliklinikose eiles ir valdžia- bejėgė prieš jų vienybę. O štai mokytojų bendruomenėje, turinčioje, berods, net dvi profsąjungas, jokio draugiškumo nėra. Net- nedraugiška kai reikia pakovoti dėl didesnės kapeikos. Matomai ta visa bendruomenė išliko prosovietiniu runkelynu ir yra nepatriotinė? Štai patriotė mokytoja, stovėjusi ir mosikavusi Lietuvos trispalve, dėl to, kad neturėjo su savimi dokumento, buvo suimta ir policijos traumuota (atsidūrė medikų rankose). O kaip elgėsi mokytojos kolegos? Net nesigirdėjo jog būtų nors cyptelėję. Man ir darosi baisu, kai pagalvoju į kokias rankas yra atiduodami mūsų vaikai, anūkai, proanūkiai.

  0 0
 • TIESA 2020 vasario mėn. 16 d. 11:28:00

  Galima visa pasauli uzvaldyti su psichotronine kaldryte

  0 0
 • Prosenelis 2020 vasario mėn. 16 d. 07:58:26

  Suklydai tarp avinu nes prie zmoniu tokio bardako nebutu.

  0 0
 • Jetau 2020 vasario mėn. 16 d. 03:13:47

  Kad prifilosofyta.trak tatai. Apie rysi. Pradėjome nuo to nelemto ir. Ir turi tokią įdomią savybę. Jis jungiamiems žodžiams suteikia lygiavertiskuma. Ryšys valdžia ir pinigai šiuo atveju lygiavertis ryšiui pinigai ir valdžia, nei vienam iš šių žodžių neteikiant prioriteto. Panašiai galime dėti lygybę tarp sienas ir šiaudai, arba šiaudai ir sienas. Dar daugiau, taip pat teisingai skambės ir šiaudai, ir sienas. Ir valdžia, ir pinigai. Ir tiesiog neteikia pasirinkimo. Aišku, toks ir puikiai iliustruoja kapitalizmą, bet su demokratija vargiai turi ką bendro. Kapitalas iš valdžios, ar valdžia iš kapitalo jau teisėsaugos sfera, bet teisėsauga irgi valdžia, taigi- ir pinigai. Ta ir reikėjo įrodyti.

  0 0
 • Pala 2020 vasario mėn. 16 d. 02:59:18

  Čia apie valdžia už pinigus, ar apie pinigus iš valdžios?

  0 0
 • Filosofui 2020 vasario mėn. 16 d. 01:48:37

  Niekada nesiekia valdžios. Kas aš toks, jog nurodineciau kitam, ką jam daryti. Tiesiog nėra nieko kvailesniu už subordinacija visuomenėje. Žinoma, visada atsiranda asabu, manančių, jog jos tinka kitiems valdyti. Dažniausias to pagrindas, deja, ne gabumai, o godumas. Ta akivaizdžiai rodo Lietuvos pavyzdys. Ponai reikauskai su savo begalinis norais ją jau pavertė pirmaujančia pasaulyje pagal susinaikinimo koeficientą. r ponus reikauskus , kuriems vis dar reikia valdžios ir pinigų pristabdė jų valdymo rezultatas? Nieko panašaus. Jie vis dar teigia, kad valdymas nuostabus ir vis tobulėja. Akivaizdžiai neadekvatus. Todėl teko monopolizuoti spauda ir grįžti prie kpss metodų.

  0 0
 • Filosofija Filosofui 2020 vasario mėn. 15 d. 12:13:13

  Atsakei kaip yra :) O ar žmonės žino ko nori? Ar siekia? Kai kas žino. Nori pinigų ir valdžios. To ir siekia. Ir gauna. Kiti verkia, kad tai neteisybė, bet... nieko nedaro. Taip ir lieka.

  0 0
 • Filosofui 2020 vasario mėn. 15 d. 11:49:10

  Labai paprastai. Taip jau keliskart buvo. Nieksybes uzglostomos didesnėmis nieksybemis. Tokie pat bando idealizuotai Smetonienė Lietuva, nors ji, kaip ir dabar, buvo apvagiama ir plėšimą. Plėšikų darbus paslėpė didesnių ivykiu- karinių konfliktų.

  0 0
 • Filosofija 2020 vasario mėn. 15 d. 11:31:15

  Kaip yra gali kiekvienas pasakyti, o tu pasakyk kas bus. Čia jau reikia įžvalgos arba neeilinių gebėjimų. Buvo žyniai, šamanai, paskui žmonės turintys viziją ir jos siekiantys. Vienetai. O visa masė? Tiesiog gyveno. Pagal esančias aplinkybes, kurios nuo jų ne kažką ir priklausė. Jei gyveni miške, negali elgtis kaip dykumoje. O jei nori gyventi kalno viršūnėje, turi rasti kalną ir į jį užlipti. Svajonė neišsipildys, jei neseks veiksmai. Vat, ir atsakymas. Ar mes žinome ko norime? Ir ar mes pasiryžę to siekti?

  0 0
 • Saulius 2020 vasario mėn. 15 d. 10:33:22

  Gerb. Rubaviciau, tai tik fakto konstatavimas, bet tai slypi esminiuose dalykuose, ką mes skyrėme prioritetų, pinigams, ekonomikai o žmogaus piliečių, ten nerasta. Viskas apversta aukštyn kojom. Tai esminė klaidingo požiūrio į gerovės valstybę samprata.

  0 0
 • Jetau 2020 vasario mėn. 14 d. 22:53:54

  Žmogus norėjo kapitalizmo ir jame Gyvena. Tam reikėjo pusė Lietuvos išgrįsti, kad galėtų saugiai plėsti čia likusius ir už visus rekt per konclagerio gromychalnykus: norėjome kapitalizmo ir jame gyvename. O po kranktelejimu save pagirti 20 komentarų. Tai kapitAlizme vadinama ryšiais su visuomene. Sovietinio politruko analogas, tik daugiau kainuoja, nes pasekmės baisesnes.

  0 0
 • turime 2020 vasario mėn. 14 d. 15:28:35

  Norejome kapitalizmo-gyvename kapitalizme. Juk tai visuomenes santvarka, kuri tarnauja tik kapitalui, t.y.pinigams. Viskas ir visi tarnauja pinigams. O kur kova uz pinigus (o juos atnesa auksti postai ir pareigos, nusikaltimai,..) ir negali likti vietos zmogiskumui ir dvasingumui. Stai ir siandien ziniasklaida, kaip didziausia sensacija, raso, kad sunus is degancio namo isnese senute motina! Sensacija-isgelbejo motina! Vadinasi, jei butu neisgelbejes,o palikes sudegti- butu normalu ir kasdieniska.

  0 0
 • graudu...ir baisu 2020 vasario mėn. 14 d. 15:19:33

  Geras pastebejimas. Tik kas nuo to pasikeis? Pazvelkite i perskaiciusiu skaiciu. Jei cia butu rasoma apie nuzudyma arba ******* suplysusius silikonius papu implantus- butu simtai skaitytoju. Ne visi si kraupu reiskini supranta. Nutraukiau rysius su sena pazystama, kuri save vadino mano drauge. Visas jos bendravimas- savaites pabaigoje zinutes atsiuntimas i Skype su gero savaitgalio palinkejimu. Jei bandziau ka nors apie save parasyti, sulaukdavau tylos arba atsakymo:"Man tai nerupi."Jokio kitokio bendravimo nepripazysta (ir tai 60-mete!). Nesimacius 50 metu, atvykau i LT ir norejau susitikti: neatrado laiko. L.nustebo, kai pasakiau, jog to parasyto savaigalio sakinio nelaikau bendravimu. Kitas draugas. Pora kartu metuose klausimas Skype "Kaip gyveni?" Tycia parasiau, kad labai blogai. Ir ka: net to idiotisko klausimo nebeatsiuncia. Ar dar pries 30 m. zmones taip bendravo? Besugeba tik zenkliukus per Skype issiusti. O,kazkada, simtus sveikinimu (eiliuotu!) ranka parasydavome ! Graudu!

  0 0
 • Rysininke 2020 vasario mėn. 14 d. 13:46:37

  Žinoma, juk nesant ryšio galima už An 2 iškėlimą ir nuleidimas milijoną uzsinavarinti

  0 0
 • LAIMA 2020 vasario mėn. 14 d. 12:00:31

  Sutinku su Rubavicium. Matau visiska vertybiu degradacija. Neliko pasitikejimo, idealizmo, tikejimo {jaunimo tarpe}, Nesuprantu, negi nieks is ten aukstai sedinciu, nemato kas vyksta? Gaunasi taip, kad jiems tas pats. Svarbu savo kisene pripildyt pinigeliais, berasant ivairius bevercius projektus, sutikti su viskuo, kas skelbiama masinese "informavimo" priemonese ir ramiai sukti savo lizdeli. Jeigu taip toliau, tai neliks jokios Lietuvos, tik kazkokia modifikuota mase, valdoma technologines matricos. " I Lietuva besiskverbianti leksta vakarietiska kultura nejuciomis daro didesne zala nei dare sovietinis komunizmas". Kun.A. Zygas.

  0 0
 • Joseph Goebbels 2020 vasario mėn. 14 d. 11:26:34

  Galima visa pasauli uzvaldyti be karo, tik pries tai, reikia ji suskaidyti....

  0 0
 • Joo 2020 vasario mėn. 14 d. 10:39:45

  Skaldyk ir valdyk!

  0 0
 • O kam jo reikia!? 2020 vasario mėn. 14 d. 09:12:08

  Dar susibendrausit ir pradesit perversma daryti!?

  0 0
 • Yra 2020 vasario mėn. 14 d. 00:32:31

  Tik su minuso ženklu. Tačiau net labai tikras. Jo tikslas- eleminuoti. Dažniausiai už atlygį. Jus stebi 1000 akių, laukdamos savo prizo: apšmeižti, paskirti, nubausti. Ar matė nors viena taisyklė, kuri numatytų atlygį už pagalbą. Arba prietaisą, kad ir trikojį, kuris fiksuotų gerus darbus, kad ir sustojimą prie perėjos, ar mandagu gestą praleidžiant vaziuojancius šalutinių kelių piko valanda. Nieko panašaus. Valstybė suinteresuota neigiamų ryšių, todėl žmonės tapo įtarus. Tiesiog taip saugiau.

  0 0
 • kj.g.a. 2020 vasario mėn. 13 d. 15:22:05

  nepergyvenkime,musu rysys bus geresnis labai jau greitai. visur bus suinstaliuotas 5G rysys ir netgi sededami salia vienas kito,galesime puikiausiai ir ypac greitai susisiekti kits su kitu. taip yra daug siuolaikiskiau nei nei primityviai lyg kokie pitekantropai, bendrautume. na pvz isejai su savo i gamta pasivaikscioti,atsisedote ant suoliuko ir kalbates mobiliaisias arba messendzerio pagalba dalijates ispudziais apie gamtos grozi. taip taupiau, nes energijos maziau sunaudojate,maziau co2 isskiriate bei visokiu bakteriju burnon patenka maziau. na o po to griztate namo ir mylites. na bet taip pat kiekvienas be atskirai,pasi naudojant trimate PC programa bei spec iranga ant akiu ir ausu. taip yra higieniska,negresia fizinis neatitikimas ir skyrybos su emocinem traumom. issiskiriate, jei randate kita partneri turinti geresni mob. telefona arba geresne ta 3D video pasitenkinimo aparatura... puiku, aniaaa ?!

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PAJAMOS: išankstiniais Finansų ministerijos duomenimis, šių metų sausio-liepos valstybės biudžetas ir savivaldybių biudžetai pajamų gavo 6,4 proc. (400,1 mln. eurų) mažiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.
 • NURIEDĖJO: penktadienį netoli Prahos nuo bėgių nuriedėjo aštuoni prekinio traukinio vagonai; sužeisti du žmonės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar švęsite tradicinę Žolinės šventę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+17 +18C

 

+16 +18 C

 +18 +23 C

+19+27 C

 

+20 +27 C

1-3 m/s

2-4 m/s

 

1-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1833 PLN - 4.3968
RUB - 87.1809 CHF - 1.0784
GBP - 0.9037 NOK - 10.5148

Nuorodos