respublika.lt

Signataras Zigmas Vaišvila: Neteiskite mūsų - straipsnio komentarai:

 • senis TOmui J. 2020 vasario mėn. 03 d. 15:16:41

  man neidomios ivairiu uzsislaptinusiu kgbistu konferencijos. Vaisvila verkslena tik del to, kad uz verkslenima jis buvo ismestas is elito i baudziauninkus. Tai vadinasi uzburtas ratas. Jeigu Vaisvilai netiko Rusijos Valstybes Paslaptis Magnolija-Grybauskaite, gal jam nereikejo rastu skustis tai paciai Magnolijai, kad jos paskirti teisesaugos pareigunas blogai dirba? Kodel prokuratura turetu dirbti Lietuvai, jeigu ta prokuratura skyre Rusijos Valstybes Paslaptis? Visus signatarus skyre TSRS KGB. Kitaip, kodel jie visi kaip vienas, tylejo kai 25-ais Lietuvos nepriklausomybes metais, Putino isakymu LR Seimas, tuos kgbistus uzslaptino dar 75 metams? Tylejo patriotas n.1, tylejo Magnolija, tylejo Laurinkus, tylejo Fermeris-Adamkus, visas musu elitas, lenku, pagarbiai, vadinamas bydlo, tylejo. Putinas liepe Vaisvilai paverkslenti, o tu begi pasiklausyti?

 • niekas nieko nerinko. paskyrė rezidentą, jį pavadino p rezidentu, o jūs pasakom apie rinkimus tikit. 2020 sausio mėn. 28 d. 16:30:59

  Dedule rusija puola 2020 sausio mėn. 27 d. 19:48:02 Pries desimt metu vaisvila perspejo lietuvos avinus ziurekite ka renkat i prezidentus rusijos valstybes paslapti gribauskaite bet lietuvos baudziauninikai netikejo dabar turim rezultata lietuva gryzo i sovietmeti

 • Jonas. 2020 sausio mėn. 28 d. 12:12:32

  Išdraskėt išvogėt be jokios sąžinės ir toliau vejat žmones iš Lietuvos žmonės dirba už minimumą.

 • T0mas J. -> senis 16:10:01 2020 sausio mėn. 27 d. 23:13:05

  "Labai gali atsitikti, kad kazkoks Mazylis nuvaziuos i Maskva ir atves is tos Maskvos, prasymo priimti Lietuvai TSRS sudeti originala. O jeigu atves ne tik prasyma priimti, bet ir stojimo i TSRS sutarti?" - labai keistai pakalbėjai. Neabejoju, kad Maskvoje ir prašymas yra, ir sutartis ir pan. Tik visa tai yra niekiniai dalykai, nes neteisėtų struktūrų priimti tie sprendimai. Po okupacijos DE FACTO nebuvo valstybės "Lietuva", todėl ir į TSRS sudėtį nebuvo kam pasiprašyti. Dėl to aš abejonių neturiu, tai Vaišvila turi. Bet akivaizdu kad tu rašai nepažiūrėjęs Vaišvilos spaudos konferencijos XII.18 (juk youtube‘je yra, vadinasi „Ne S. Nėris, P. Cvirka, A. Venclova nusprendė • 2019 12 18“), tad diskusija kol kas negalima.

 • Dedule rusija puola 2020 sausio mėn. 27 d. 19:48:02

  Pries desimt metu vaisvila perspejo lietuvos avinus ziurekite ka renkat i prezidentus rusijos valstybes paslapti gribauskaite bet lietuvos baudziauninikai netikejo dabar turim rezultata lietuva gryzo i sovietmeti

 • kvaisvila 2020 sausio mėn. 27 d. 19:31:23

  vegetuoja visai kitame sovietiniame ismatavime,kuris neturi nieko bendro su realybe EUROPOJ irLIETUVOJ..tai yra ne jo atskira nuomone,ar interpretacija...tai yra pastovus,jo skleidziamas SMARSAS...propagandinis,TOKSISKAS-kremlinis ir tendencingas,su tikslu SEPARUOTI LIETUVA nuo EU.tinkamiausia butu kvaisviloms irkarbafosams apsigyventi uz savo privacias lesas ruskamyre,kurio ideologija jie metu metais LT pletoja!

 • senis TOmui J 2020 sausio mėn. 27 d. 16:10:01

  gal nustok abejoti Vaisvilos abejonemis del okupacijos. Labai gali atsitikti, kad kazkoks Mazylis nuvaziuos i Maskva ir atves is tos Maskvos, prasymo priimti Lietuvai TSRS sudeti originala. O jeigu atves ne tik prasyma priimti, bet ir stojimo i TSRS sutarti? Pavargsi beabejodamas.

 • TAIP 2020 sausio mėn. 27 d. 13:37:37

  paleido tave koncervai su nuotekomis.

 • Nema 2020 sausio mėn. 27 d. 06:11:22

  Taip, Zigmas V. teisus - į ES įstojimas, įstojimas į NATO ir Lito pakeitimas yra neteisėti, nes reikėjo Referendumų. Referendumas dėl ES yra neteisėtas dėl akyvaizdžių pažeidimų. Išvada: Lietuva nėra nei ES, nei NOTO ir euras yra ne mūsų pinigas!

 • Šiaulietė 2020 sausio mėn. 26 d. 22:53:36

  Sėkmės ir kantrybės, gerb.Zigmai V.! Laikykitės! Ačiū uź spaudos konferencijas Seime .Ačiū už teisingą žodį! Ačiū už drąsą - SAUGOKITE SAVE! .... Mieli komentatoriai, gal nereikėtų užgaulioti kelių Sąjūdžio šviesuolių, tame tarpe ir Z.Vaišvilos? Jie nuo valdžios (nežinomos rankos?) buvo "PASTUMTI" į šoną?

 • T0mas J. 2020 sausio mėn. 26 d. 22:39:58

  Visada tikėjau Vaišvila ir gerbiau. Pastaraisiais mėnesiais imu nebesuprasti jo abejonių dėl kremliškosios okupacijos 1940 m. birželio 15 d. (Zigmas XII.18 d. spaudos konferencijoje kalba, kad tos okupacijos gal ir nebuvo), ir man ima vis labiau užkliūti jo aiškiai reiškiama meilė kai kuriems komunistams - išdavikui Petrui Cvirkai, komunistui su > kaip 30 metų stažu Justinui Marcinkevičiui. Laikas parodys, kas čia su juo vyksta. Neskubėkim su išvadomis.

 • Hm 2020 sausio mėn. 26 d. 19:07:02

  Ar parašas buvo dėl išstojimo, ar dėl signatarų gaujos steigimo?

 • petras 2020 sausio mėn. 26 d. 17:04:26

  "Žmonės atsigavo, atsitiesė ir tapo Tauta, o viso to pasekmė - valdžia buvo Tautos priverstinai verčiama skelbti Lietuvos Nepriklausomybę. Pasirašyti Kovo 11-osios aktą".-Taip sako "pasirasytojas". Tai klausimas Vaisvilai;" uz ka visi pasirasytojai gauna rentas? ar uz tai kad tauta jos priverte pasirasyti?" ir pats is tos rentos gyveni?

 • senis 2020 sausio mėn. 26 d. 16:45:55

  kur tai yra paminklas myzanciam berniukui. Gal Lietuvoje reiketu pastatyti paminkla verkianciam signatarui? Pamate ka sukure ir verkia? Gal vietoje kazkokiu bunkeriu, Muravjovo Koriko aiksteje, statyti verkianciam Vaisvilai paminkla? Nors verkia jis ne todel kad Lietuvai bloga, verkia todel kad ne ji Makeinas paskyre JAV rezidentu Lietuvai, o Magnolija. O ta ji skubiai pervede is elito i baudziauninkus.

 • Kokia 2020 sausio mėn. 26 d. 16:04:53

  To esančio NATO pavardė? Iš KGB į NATO perėjo?

 • D****iukui Jurgiui 2020 sausio mėn. 26 d. 15:48:59

  Abejoti niekas nedraudžia, teisinga ar neteisinga kad esame NATO ir ES. tačiau faktas, kad tas tikslas buvo pasiektas neteisėtai. Ar tau aišku d****iuk, kame reikalas? Ar megzta beretė tau visai nuspaudė ne tik smegenėlių vietą, bet ir k******* kreivą?

 • Jurgis 2020 sausio mėn. 26 d. 15:32:51

  Negi dar abejojate Lietuvos įstojimo į ES, NATO teisingumu? Ir kaip tauta kažkokią valdžią skelbti NEPRIKLAUSOMYBĘ? Kas čia per kliedesiai? Gal Dubnos susuktos sąmonės padariniai? Nepriklausomybę paskelbė tautos iš rinktieji ,kartu ir tamsta. Kada baigsis šitie rytietiški kliedesiai, negi kažkas kažkam atidirbinėja? Daug klaustukų be atsakymų.

 • Rusijoje 2020 sausio mėn. 26 d. 15:15:26

  visi kapitalistai iš KGB aparato . O Lietuvoje ? Lietuviai juk neprastesni )

 • Chi chi 2020 sausio mėn. 26 d. 14:55:13

  Ir ką visumoje iš Sąjūdžio biznio gavo KGB aparatas? Galia perimti Europos , Azijos, Afrikos ir dar bala žino kokius resursus resursus, valdant didžiulį kapitalą, kokiu iki tol nedisponavo jokie vakarų kapitalistai, su galimybe nuolat skolintis valstybių vardu ir lėšas naudoti savo tikslams.

 • Ziurim 2020 sausio mėn. 26 d. 14:49:18

  Ką turim. Kas gavo nepriklausomybę? O gi tos pačios partijos viršūnės ir 75 metams įslaptinta KGB aparatas. Jie gavo ne tik nebaudziamuma, bet ir galimybe perimti visus resursus terotorijoje ir pasidalinti juos pagal savo taisykles, ar visai be taisyklių, nes teisėsauga irgi sava, tad taisyklės tik formalumas, kuris gali buti interpretuojamas pagal asmenį, ypač, kai formavimo kanalai irgi savi. Ką gavo nuolat mūsų kgbistus puolantys rusu KGB kolegos? Galimybė plauti pinigus per Pabaltijo bankus, galimybę Lietuvoje slėpti vagių lyderius, galimybę vogti iš Rusijos žmonių mūsų pagalba.

 • Stukaciai!!!! 2020 sausio mėn. 26 d. 14:23:58

  Ruošiasi į namus ateiti , kad pasitaikius progai APVOGTI ! Dasigyvenot , šlykščiai !

 • Kgb: 2020 sausio mėn. 26 d. 12:47:11

  Big, Big Amazing :)

 • senis 2020 sausio mėn. 26 d. 12:41:19

  mano nuomone, Z. Vaisvila yra paskirtas signataru Kremliaus KGB. Manau, visi jie buvo paskirti KGB. Vaisvila pats pirmasis iskele klausima del AE uzdarymo, tai yra Lietuvos ekonomikos suzlugdymo. Dejo visas savo pastangas, kad nebutu uzbaigta Kruonio statyba. V. Petkeviciaus Durniu Laive yra nurodomas Vaisvilos slapyvardis Studentas, KGB strukturoje. Laipsnis nenurodomas. Kur buvo sitas, atsiprasant, signataras, su visa gauja kitu signataru, kai per du kartus, LR Seimas, uzslaptino 100 000 Kremliaus agentu kgbistu 100 metu. Visi signatarai tylejo. Gal todel tylejo, kad juos visus paskyre Kremlius ir puikiai apdovanojo? Signataras, tai kaip sodininkas pasodines obeli, privalo zinoti ka sodina, priziureti, kaip ta obelis auga, galu gale dziaugtis pasodintos obelies vaisiais. Ka cia tu, atsiprasant, signatare Vaisvila pasodinai, ka isauginai? Kodel, signatare kgbistini, visi kiti kalti, o tu gerutis? Ar Kremlius liepe patriuksmauti, atidirbti biski uz gautus ordinus, sklypus, renta?

 • Zigmas Vaišvila 2020 sausio mėn. 26 d. 11:12:00

  verkiančiam anonimui - pasiimk mano signatarišką sklypą, aš jo neėmiau.

 • žiūriu, 2020 sausio mėn. 26 d. 11:10:54

  komuniagos taip, nemažai komentarų pratrina. ypač, kurie neparankūs režimui.

 • Kai rikiavau savanorius krauti armatūrą,o kitus pastoti tankams kelia,Vaišvila slėpėsi. 2020 sausio mėn. 26 d. 10:10:36

  Bet tris kartus pasirodė lakūnas-signataras;Klemas Inta,kuris drąsino.Matomai signatarų baimė ir drąsa nulėmė mūsų tautos likimą,kad emigruoja,kaip iš skęstančio laivo,o kaimas dabar gyvena,kaip po trečio pasaulinio karo,nes mano gimtajame, dabar liko 100 kartu mažiau žmonių.Kaime liko valdžios nesunaikintas,tik upelis,o mokykla smenga į žemę.Dabar kaime,kaip seime,nes dominuoja bebrai tvenkdami upelį,pagal seime priimtus įstatymus irgi bebrų,kurie davė priesaiką dirbti Lenino partijai iki gyvos galvos,o kad dirba,paneigti nėra kam,tik bėda,kad nemato Leninas.

 • *-* 2020 sausio mėn. 26 d. 09:27:00

  šlykščiausia yra signatarų rentos ir sklypai - verkiantis berniukas aferistas galėtų atsisakyti

 • Safyras 2020 sausio mėn. 26 d. 08:35:58

  Labai buvę ir esami politikai didžiuojasi savimi ir bando visas nuodėmes suversti tarybiniams laikams, nors tada žmonės gimdė vaikus, negaudami jokių pašalpų ir nesudarinėdami vedybinių sutarčių...Žmogus užsisakydavo laikraščius , žurnalus ir juos gaudavo anksti ryte, prieš einant į darbą, o ne tada , kai žmogus visas naujiena jau žino... Lietuvos rašytojai , poetai buvo ne šiaip "žinomi žmonės", bet savo darbu jau pelnę skaitytojų meilę. O dabar bandoma iš žmonių iškirpti jų biografijų metus, užmirštant kad iki II pasaulinio karo tik labai turtingi žmonės galėjo mokytis mokyklose, universitetuose ar institutuose, o visi kiti buvo jų tarnai ar samdiniai.. . Ne prekiniai ženklai karaliavo, bet prekių kokybė.Aišku,tada irgi saujelė žmonių galvojo, kad viską galima žinoti ir reguliuoti, bet iš to nieko neišėjo, nes žmogaus protas yra lankstesnis už bet kokias "protingas" mašinas... Tada buvo tikėjimas, kad galima eiti tiesiu keliu, o politikai nuvedė šunkeliais į pelkę..

 • Jonas 2020 sausio mėn. 26 d. 07:55:33

  Tauta prisimena,ka jus isdarinejote su lanzbergynu.

 • nu ko jus cia ziopciojat labu..su runkeliokai, ar kas konkreciai ka zadejo. 2020 sausio mėn. 26 d. 05:26:22

  gi buvo tik apstrakcios pasakos apie "neprigulmybe", kad gyvensim taip kaip Svedijoj, bet gi ozys nepasake, kad tai bus tik isrinktuju ratui, todel viska reikia vertinti realiai. gi buvom eilini karta isdurti tik jau si karta savu "patriotu", o apie kazkokias valstybes "nepriklausomybes" kas graibosi makro lygiu, tai tam buvo aisku ir paprasta is karto, kaip du pirstus apmysti, kad tokie "kaimo kromeliai" jie nepritaikyti funkcionuoti prie dabartinu salygu, kai salia kyla "maximos 3x".nu ko noreti gi pasokom padainavom trispalvem veliavelem pamaskatavom bet kaip ir sporte iki finalo daeina tik geriausi o luzeriu vieta geriausius aptarnauti, ka mes ir turime siuo metu viska sunaikine savo ka rusas buvo palikes ka vertingesnio dakalem uz pusdyki ir turim laisve aptarnauti europos metropolijas. ex muzikeliai vyzoti knygas reikia skaityti o ne tvartelio sektantu maldaknyges,kolonijos jos niekur nesidejo tik jau vergai siais laikais prie "demokratijos" patys savo noru i galeras prisiduoda

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+1 C

 

-2  -3 C

 +5 +7 C

+5 +7 C

 

+7  +9 C

7 m/s

4-5 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0906 PLN - 4.5697
RUB - 85.8405 CHF - 1.0551
GBP - 0.8774 NOK - 11.2345

Nuorodos