respublika.lt

Signataras V.Povilionis: Sistema bando užmirštuolėmis dangstyti jaunimo akis - straipsnio komentarai:

 • I
  Idomu 2020 sausio 28 11:10:55

  Naujodara net atsirado,landsergizmas.

  0 0
  Atsakyti
 • j
  jonas 2020 sausio 26 21:11:03

  onai ir kitoms onoms ir onams, kurie prisipažįsta nepažiną ir nieko nežino apie Vidmantą Povilionį, bet jau "žino", kad gyvena aptekęs viskuo, kad naudojasi visokiomis privilegijimis ir tt. Taigi, pasilaikykite liežuvį už dantų, jei nežinote, nerašykite. Vidmantas ir jo graži šeima vien jau dėl to verta pagarbos, kad visi trys vaikai gyvena Lietuvoje. Jie baigė studijas, jiems tėvas netvarkė darbo, viską pasiekė patys. Ir auga trečia puiki Povilionių karta- visi vaikai lietuviškais gražiais vardais. Sekmės, Vidmantai, sekmės Veronika

  0 0
  Atsakyti
 • u
  uz TOKIA RASLIAVA 2020 sausio 26 18:30:57

  "respublika" moka,vadindama "TAI" straipsniu??ANIA??eina na....toks "straipsnis",kaip mazolis nuo kulno..tiesiog turi dingti..ir dingimas..padarytu "respublika"siek tiek panasesne i laikrasti..senilaus diedo bliuznyjimai..

  0 0
  Atsakyti
 • K
  K. G. 2020 sausio 26 09:37:35

  Savo gėdai turiu pripažinti, kad iki 1993 m., apdurnintas savų megstaberetininkų, "Svobodos" bei kitų "balsų" propagandos, buvau aršus kapitalizmo fanas. Tik nuvažiavęs į Angliją ir pamatęs tikrąją kapitalizmo fizionomiją, pasibaisėjau. Sugrįžęs tiems, su kuriais šaldavom prie TV bokšto ir A. Tarybos, papasakojau, kas mūsų laukia. Niekas netikėjo - meluoji, sakydavo. Dabar, kuriuos dar sutinku, linguoja galvomis ir sako, kad buvau visiškai teisus. Pavyzdėlis iš mano pamatytos tikrovės: vyras su žmona valdo 10 nemažų parduotuvių tinklą, turi pajūrio ruožą su 50 poilsio namukų. Viską tvarko samdyti vadybininkai. Šeimininkų "darbas" kartą per mėnesį patikrinti, ar į jų sąskaitą pervestos reikiamos pinigų sumos. Jeigu ne, - išsikviesti atsakingą vadybininką, išsiaiškinti, kodėl ir duoti velnių.Svarbiausi užsiėmimai:golfo žaidimas su tokiais pat, važinėjimas į žirgų lenktynes nors ir už 500 km, plaukiojimas jachta, dalyvavimas "Rotary" klubo arbatėlėse, dalyvavimas retenybių aukcionuose...

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kis 2020 sausio 25 22:17:27

  nesitikejau,kad "Respublikoje"cenzuruojami komentarai?Dabar jau zinau,kad esate vieno medzio vaisiai su Dalfiu.Sekmes.

  0 0
  Atsakyti
 • v
  varna 2020 sausio 25 18:38:57

  manau, kad Lietuva kaip valstybė žinoma bus, kiek nepriklausoma?? , piliečių bus...bet lietuviai kaip tauta?? manau liūdesys, mes jau pasmerkti, kiek beliko? kaimas pasmerktas, tradicijų, papročių nebėr, gimstamumas 0... kaim tie turtai? kam kariuomenė jei mes žūstame kaip tauta?

  0 0
  Atsakyti
 • S
  SAUSIO 13 IR KOVO 11 D PRIE KO SITA LEZBE? 2020 sausio 25 08:35:33

  Grybauskaite iš burokeviciaus partijos, išstojo 1991.07.27. Likus dienai kai B Jelcinas Rusijos prezidentas pripažino Lietuvos Nepriklausomybe. Nei po Kovo 11 1990, ne po Sausio 13 1991, panele neatsisake burokeviciaus kompartijos bilieto, gaudavo atlyginima ir nesuko sau galvos, o 1991 07 27 supratusi, kad LTSR nebeatsikurs ir jinai nebetaps LTSR CK pirmininke, išstojo iš TSKP platformininku partijos. Beja, kai buvo ikalintas burokevicius, panele net besigedydama praše Prezidento Brazausko amnestijos burokeviciui, alia senas žmogus ir t.t. Dedule lanzbergis turi daug dokumentu iš KGB rumu prisipleses, del to ir valdo tokias paneles kaip tik nori.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vilius 2020 sausio 25 08:34:29

  Mes gyvename kapitalistinių kliedesių pasaulyje: "vaistai", kurie nieko negydo ir yra pagaminti iš presuotos kreidos ar krakmolo, daiktai, kurie greitai lūžta ir juos reikia mesti lauk. Karai,kuriems visi pritaria,bet pradeda protestuoti, kai žūsta tūkstančiai savų kareivių. Trečiasis pasaulis badauja ne todėl, kad Žemėje trūksta maisto, o todėl, kad jo gyventojai neturi pinigų jam nusipirkti. Kapitalistas produktus geriau supūdys ir išmes, bet nesumažins kainos. Neseniai JT paskelbė, kad išmetamų maisto produktų užtektų visiems pasaulio badaujantiems (virš 1 milijardo) pamaitinti. Pasaulio resursai senka, bet "Šiukšlių gamybos" pramonė tik auga: kiek pačių įvairiausių (materialinių ir protinių) resursų yra sunaudojama tuščiai - tam,kad būtų pagaminta ypač graži ir patraukli pakuotė, - išreklamuota pakuotė. Dabar kuriama tų šiukšlių kalnų utilizavimo pramonė. Pirkėjai avansu turi sumokėti už atliekų utilizavimą. Dar naujovė – šiukšlių surinkimas ir rūšiavimas. Vėl papildomos išlaidos.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2020 sausio 24 22:29:44

  Perskaiciau pono V.Pavilionio rasini ir susimasciau.Del Lietuvos Nepriklausomybes kovojo ir jos sieke dauguma Lietuvos zmoniu.Dabar buve ,,tremtiniai,,,didziuojas,kad juos buvo isveze.Bet kas dirbo kolukiuose ,pradzioje gaudami ,,kapeikas uz darbadienius,,Kas pastate gamyklas,fabrikus,mokyklas ,ligonines ir atliko kitus darbus.Zinau nemazai ,,tremtiniu,,kurie parsiveze nemazas sumas pinigu,dauguma ju isigijjo aukstaji isilavinima.Ne mes paprasti zmones kalti del ,,tremtiniu isvezimo,taciau jie gauna lengvatas.Visi buve ,,Signatarai gavo zemes sklypus,privilegija,,Renta,,Kaip patenkinta Ozelyte ,kad padejusi parasa gauna Renta,dirbti nereikejo.Tai,kad ponas V.Povilioni buvai gaves gera darba,gauni ,,Renta,,zmona padainuoja,gyvenk ir zvenk.O skurdas nesumazejo,net Prezidentas G.Nauseda gedinosi lietuviu kalbos ir pranesima Jungtinese Tautose skaite angliskai.Kaip Alytuje buvo didelis gaisras ponas Prezidentas Pietu Korejoje svente dukters gimtadieni,o dar kalba apie ,,morale,,Pudrina m

  0 0
  Atsakyti
 • <
  <tam nežinantis 2020 sausio 24 22:20:24

  Ar daug Lietuvoje yra tokių ,kaip "nežinantis," kuris savo komentare rašo, kad pensija 260€ yra pakankama? Kodėl tada valdžia turi didinti pensijas? Jei atsiranda tokių - kuriems GERAI ir mažos? Dėl tokių samprotavimų - ilgai dar būsime ES dugne.

  0 0
  Atsakyti
 • O
  Ona 2020 sausio 24 14:59:01

  Įdomu,ar šis signataras,apie kurio nuveiktus darbus nieko nesu girdėjusi,gyvena atsisakęs visų,signatarams numatytų privilegijų?Tikriausiai ne,nes,gyvendamas geriau nei pasiturinčiai,mano,kad žmonėms, 30 eurų ar vaiko pinigai yra menkniekis.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Novičiok korošo 2020 sausio 23 23:58:50

  Esu turtingas gaudamas 200€ per mėnesį , niekam priekaištų neturiu. Tokių kaip teksto autorius ir aš Lietuvoje yra labai nedaug . Valstybės buvę ir esami vadovai gėdijasi sakyti - mieli Lietuviai , Tautiečiai. Dažnai pasakoma mieli Lietuvos žmonės , lyg tai būtų kokie naminiai gyvūnai. Geriau tikrai nebus , nes per kelis amžius buvo galabijami patys protingiausi Lietuviai , likome MĘS.

  0 0
  Atsakyti
 • X
  XXX 2020 sausio 23 23:44:24

  nemanau, kad signatarai norėjo sąmoningai pakenkti Lietuvai, jie buvo nepatyrę politikoje, ne intrigantai. Čia juos dėdulė užhipnotizavo savo "visko žinojimu kaip reikia padaryti", jie tiesiog nusileisdavo. Bet juk žinom, kad per nagus reikia kirsti laiku t.y. iš karto. O čia, žiūrėkt, leido padovanoti Mažeikių įmonę, tai jau net nereikia ekonomistu būti, kad suprastum tokio sprendimo absurdą. Kodėl buvo pratylėta, kodėl buvo pritarta? Tai davė pradžią ir toliau savivaliauti ir jau drąsiau grūsti šlamančius į savo kišenę.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  To Šiaulietė 2020 sausio 23 21:36:03

  O kam jiems šaukti? Jie gauna puikias rentas ir kitokias privilegijas, šauksi - tai dar rentą atims... O pakalbėti? - Lengva, bet mes ir patys tą viską matom.

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nezinantis - Mokytojos 2020 sausio 23 21:25:38

  Žmogui niekada gerai nebuna.Už 600 nesišvaistant galima labai neblogai pragyventi.Ir savaitgaliai laisvi, ir atostogos dažnos, ir ilgos,apmokamos, socialiniai draudimai, ir t.t. Pensininkui 260 irgi neskurdas, vaistai kompensuojami, į darbą nereikia, tik gyvenk.Aišku, karalienės nepavaidinsi.

  0 0
  Atsakyti
 • Š
  Šiaulietė 2020 sausio 23 21:08:35

  Interviu sakoma, kad Signatarų klubas ne politinė organizacija? Tai kokia? Visuomeninė? Tai kodėl jūs niekada nešaukėte SOS! Kodėl tylėjote :1) patys 1992 m. pažeidėte LK 55 strp. - įvesdami į rinkimų sistemą SĄRAŠINIUS, o V.Landsbergis ant tų dokumentų pasirašė 2) Kodėl tylėjote,kai Maźeikių naftą padovanojo 3) žemes sklypus padarė nešiojamus po visą Lietuvą 4) KGBistus užslaptino 100 (25-75) metams?5) lietuvišką banką atidavė kt. šaliai ??? O kur dar skriaudos pensininkams, nevykę energetiniai projektai, paskolos už dižiulius procentus ir t.t.KAS ,jei ne SIGNATARAI , turėjote pastebėti ir šaukti per visas žiniasklaidos priemones?

  0 0
  Atsakyti
 • S
  StasysG 2020 sausio 23 20:42:13

  Įdomus straipsnis. Ypač dėl KGB'istų įslaptinimo.

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Mokytojos nuomonė 2020 sausio 23 20:34:10

  Pono signataro citata: "Lietuvoje materialiai ne taip blogai gyvename". Aja jai ,signatare, argi ?? Jeigu aš, turėdama du aukštuosius išsilavinimus ( socialinio pedagogo ir istorijos magistro), važinėju į darbą: dvi dienas į vieno rajono mokyklą, tris dienas į kito rajono mokyklą - atlyginimas 610 € , minus dar kelionių išlaidas ir tai vadinate NEBLOGAI? Mano mamytės pensija 260€. .Tokių pensiinikų ,kurie negauna nė 300€, Lietuvoje, pagal statistiką, yra apie 400 000 ir tai NEBLOGAI GYVENAME ???

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kaunietis 2020 sausio 23 19:22:00

  Šaunuolis Vidmantas. Ir už gražią šeimą, ir už tai, kad yra garsios dainininkės Veronikos vyras, ir už lietuvišką patriotizmą ir tiesų žodį. Tik gal nereiktų labai aimanuoti, o tiktų ryžtingai tęsti darbus ir eiti Lietuvos keliu. Niekas už mus, jokia valdžia to nepadarys.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Seneli tu seneli komentatoriau! 2020 sausio 23 18:01:31

  Įsisek tą užmirštuolę sau į klyną,kai eisi myžt,tikrai prisiminsi ko ieškoti.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  As 2020 sausio 23 16:59:46

  Neužmirštuole, tai ne tik masonu simbolis, bet ir sergančių alzheimerio liga, labai simboliška

  0 0
  Atsakyti
 • L
  LAIMA 2020 sausio 23 16:42:12

  "Sistema bando neuzmirstuolemis dangstyti jaunimui akis" - tikslus zodziai. Kadangi dirbu mokytoja, matau, kaip pasikeite jaunimas. Deja, ne i gera puse. Neliko kritisko mastymo, analizavimo, idealizmo. Sistemai to ir reikia, kad galetu valdyti mase, kaip jai reikia. Plauna smegenis per visus kanalus...Buvo idomu ziureti nuotraukas, kaip lansbergis, per atsimintinus ivykius, kazkur tupejo pasislepes, o,jo vietoje prie seimo buvo antrininkas. Jau tada jisai rizikavo kito zmogaus gyvybe.

  0 0
  Atsakyti
 • G
  Gads 2020 sausio 23 16:17:14

  Aciuu uz tiesa!

  0 0
  Atsakyti
 • b
  baisiausia 2020 sausio 23 15:50:15

  yra tai, kad senio muzikanto gauja, pasikvietusi siauliskas tapkes, ispardave Lietuvos turta, pasigriebe sarasus, ipirso lietuviu svetima zenkla neuzmirstuole, isstumdami lietuviskus simbolius. Gaila, kad yra tiek jaunu fanatiku, kurie segasi ta gele, darosi remelius su ja, taip sutrypdami lietuviskus simbolius. Nesuprantu, kaip tokie "patriotai" laiko pavyzdziu nepraustaburni paslemeka valatka, laiziusi uzpakali komunistams, dabar laizanti konservams ir liberalams. Keista, kad kai kurie save laikantys tikinciais, pritaria gabrio karalienes skleidziamai ideologijai kad princas turi mylet princa, kad normalios eimos yra nenormalu

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Nežinau 2020 sausio 23 15:31:04

  Visi rašo abstrakčiai.Jeigu buvai signataras,o tuo labiau pasipriešinimo sovietų valdžiai dalyvis,tai ko dabar bijote parašyti šitų kegebistų pavardžių, kurie valdo dabar Lietuvą..Žmonės nori žinoti.Abstrakčiai parašyti gali bet kas ir mes tą žinome,bet nors kartą parodykite drąsą ir išvardinkit juos.Kodėl dabar bijote. Laukiame drąsių rašynių,o ne buvo nebuvo ,tai anie tai šitie. O kas JIE konkrečiai įvardinkit.Signatarai bailiai.O mes tikėjome Jumis.

  0 0
  Atsakyti
 • a
  atrodo 2020 sausio 23 14:47:00

  Gedas parase visa teisybe ,

  0 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 sausio 23 14:02:13

  - Sunku? - Nacionalinis susivienijimas – sąjūdis 2 (sukilimas) susivienijimas.lt _____________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių. 2020 sausio 23

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 sausio 23 14:01:53

  Gerbiami "Respublikos" skaitytojai Jūsų žiniai ! Neužmirštuolė - Vokietijos Didžiosios Masonų Ložės simbolis nuo 1934 metų. Jeigu Jūs masonas, Jums tinka atlape nešioti neužmirštuolę.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jau laisvės gynėjų atminimas tapo politine preke 2020 sausio 23 13:58:47

  Visada atsiras ožys, kuris sugalvos kokią nors bjaurastį, o avis kuri paskleis tą bjaurasti per žiniasklaidos priemones, kai kiaulė,kuri dar ką nors pridės nuo savęs, tai bus dešimtys avinų, kurie butinai tuo visu patikės. A ne, konservai?

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kokia 2020 sausio 23 13:51:48

  Valstybė, jūs juokaujate? Eilinė kolonija su savo vergais, apgarjanti banditų ir vagių klaną. Rinkimai fiktyvūs, pinigų, banko, žemes savo neturim, viskas atiduota ir parduota, puse jaunų talentingų žmonių iśvaryta. O tam " dinkit pas Putiną" tai użzombinto silpnapročio paistalai.

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADARINIAI: pietinėje Belgijos dalyje – prancūzakalbėje Valonijoje – prasidėjo šiukšlių krizė - po smarkių potvynių, kilusių liepos 14-16 dienomis, regione perpildyti visi sąvartynai, ir statybinių šiukšlių kalnai ėmė dygti nenaudojamoje automobilių magistralėje A601.

 • KOVA: antradienį Graikijos ugniagesiai kovoja su dideliu miško gaisru šiauriniame Atėnų priemiestyje, jo dūmai juntami šalies sostinėje - ugnis šėlsta Dioniso municipaliteto miško masyve, netoli Galinio kaimelio, rajone tarp Stamatos ir Rodopolio gyvenviečių.
 • STIPRUS: pirmadienį Indonezijoje, prie Sulavesio salos pakrantės, įvyko 6,2 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV geologijos tarnyba, tačiau perspėjimų dėl cunamio grėsmės nebuvo.
 • KOSMOSE: šeštadienio vakarą virš pietinės Norvegijos naktinį dangų nušvietė didelis meteoritas, sukėlęs bangą pranešimų net iš Švedijos apie pastebėtą dangaus kūną, pranešė vietos žiniasklaida.
 • SIAUTĖJA: miškų gaisras, kilęs už maždaug 100 km į vakarus nuo Barselonos, sunaikino 1 100 hektarų miško ir dirbamos žemės, sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Katalonijos miškų komisija.
 • GĄSDINO: Filipinus šeštadienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS), tačiau jis įvyko giliai po žeme, todėl vietos pareigūnai teigė nesitikintys daug žalos.

 • SKĘSTA: potvyniams apėmus dalį Vidurio Kinijos teritorijos, penktadienį, pasitelkiant savadarbius tiltus, buvo evakuojami kaimų gyventojai - tai daroma dėl šalies rytinės pakrantės link artėjančio taifūno, kuris gali sukelti dar didesnius potvynius.
 • TRANSPORTAS: Europoje antrą šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padvigubėjo naujų elektra varomų transporto priemonių pardavimai, penktadienį nurodė Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).
 • ATIDARYMAS: Grikapalyje penktadienį buvo atidaryta didžiausia pagal pagamintos vienoje vietoje elektros kiekį nutolusi saulės elektrinė Lietuvoje, kurios galingumas yra 3,35 MW - platforma nuo jau egzistuojančių skiriasi tuo, kad „SoliTek“ modernių technologijų dėka vartotojams užtikrinama 35-40 proc. efektyvesnė elektros generacija ir dvigubai mažesnė kaina už elektros energiją.
 • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikia kaliniams, priklausomiems nuo narkotikų, vietoj pagalbos dalinti švirkštus ir adatas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +22 C

+16 +22 C

 

+15 +21 C

+21 +29 C

+19 +28 C

 

+18 +20 C

0-9 m/s

0-10 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos