respublika.lt

Signataras Leonas Milčius: išliekant Europos Sąjungoje, būtina išlikti ir Lietuvoje - straipsnio komentarai:

 • gaila 2020 vasario mėn. 11 d. 19:02:39

  kad komentuojama ,net nemąstant,o liejant savo pyktį nežinia dėl ko. O juk labai svarbu yra tai,kad neprarastume savo suvereniteto visiškai, būdami ES. Turime išrinkti parlamentarus tokius,kuriems rūpėtų mūsų šalis ,jos žemė,miškai,vandenys,kad nebūtų lengvai viskas parduodama užsieniui,kad nebūtų tyčiojamasi iš to,,kad žmonės kovojo už žemės palikimą savo piliečiams. "Referendūūūmas" šaukė vienas garsus politikas,taip,ši gera idėja žlugo,nes nemąstantys žmonės atsisakė palaikyti šią svarbią įdėją.Labai gaila,kad žmonės negalvoja. Ir dabar dalis tautos neina į rinkimus,atiduoda į nežinia kieno rankas tautos ir Valstybės ateitį.Negalime patikėti valstybės ateities liberalams,ar liberalkonservatoriams, tai turi suprasti kiekvienas ,kam dar rūpi mūsų išlikimas šiame globaliame pasaulyje.

 • ... 2020 vasario mėn. 11 d. 09:34:10

  kad man bent puse Jusu optimizmo...

 • S 2020 vasario mėn. 11 d. 04:51:46

  Daug metu atgal , atsitiko baisi istorija....Mergina istekejo uz svetimsalio juodos odos , jis cia i Lietuva atvaziavo...susilauke jie triju dukryciu....zinot kaimelis, su darbais sunkoka, tai jis vistiek rasdavo pas ka nors ka nors padirbdavo, taip ir sukosi, o ta mergina is vaiku namu.....Viena diena atejo ta jos vyra teiseta!!! ir issivede, nes viza baigesi....ji liko viena....sokas......Tai budavo nuveda vaikus i darzeli ir matydavo ja aukletojos viena liudnai slankiojant aplink ta darzeli.....ateme ir vaikus, nes padirupinti ji negalejo..............o viena diena , ISVERTE BUTO DURIS , ATEJO DEL NESUMOKETU MOKESCIU...........IR RADO JA MIRUSIA IS BADO !!!! Atsimenu kaip laidoj daktaras kalbejo, kad tai baisi mirtis, jai turejo skaudeti visas zarnas, ji tiesiog gulejo lovoj sukietejusi, sukudusi..................Tada dar neturejau komjuterio, tai negaliu pasakyti nei miesto, bet prisimenu, kad BUVAU SOKE NUO TOKIU ZINIU !!! O mergaites atiduotos i vaiku namus....dabar gal uzauge?

 • S 2020 vasario mėn. 11 d. 04:38:39

  Aciu Dievui, nors vienas paminklas, kaip tikro kovotojo.....O ta balvona is Katedros aikstes KADA ISVILKS? Lauk! Juk jis radijacija skleidzia, o kitas dalykas , KAZKOKS LUNATIKAS , PASVIRES I PRIEKI, APSIRUKES, KARDA LAIKO UZ ASMENU...net peilio taip gyvenime niekas nelaiko.....NULEIDES GALVA, RANKOS I PRIEKI, MATYT LAUKIA, KOL KAS IS RUKO ISNIRS IR ANTRANKIUS UZDES? ISpaskos eina arklys palieges, o sone sakalas laukia, gal ka apsmeisti gales- zinot kieno ivaizdis, pirstais nerodysim...KOKS PATRIOTIZMAS SKLINDA IS SIO PAMINKLO ??????????? AS tik klausiu, atsakau GEDA!!!

 • S 2020 vasario mėn. 11 d. 04:27:55

  O reikejo priimti tik tiek.....Seimo nario alga, tegali virsyti eilinio piliecio. minimuma nedaugiau , kaip du kartus !!! Iskarto butu mazesne atskirtis ir dirbtu zmones is pasaukimo...o ne del savo kisenes !!!!!! Ir senai butu net 6 milijonai !!!:)))

 • Bet ir 2020 vasario mėn. 10 d. 21:12:13

  Košė daugelio komentatorių katiliukuose. Nuo patologinės neapykantos L. iki sovietines nostalgijos ir .... greičiausia mažai kas iš jų yra bent subinę pajudinęs dėl savo gerovės, nekalbant apie savą kraštą.

 • trumpai 2020 vasario mėn. 10 d. 19:53:32

  Per rugienas ir atolus Eina jankis generolas Generolas ir šuva Šunio vietoj Lietuva.

 • ZUK 2020 vasario mėn. 10 d. 17:35:30

  Europos Sąjunga su savo migracijos ir žmogaus teisių politiką tiesiog naikina tautas.Britų tauta,ji yra didelė,ji laiku tai suprato ir skubiai traukiasi iš šio tautas naikinančio absurdo.Bet mes tai neturime kur trauktis.Nebent sukurtume bendrą rinką su Rytų ir Vidurio Europos šalimis ir visos tos šalys paliktų ES kartu.Ir jokių atvirų sienų,jokių musulmonų isileidimo be dokumentų ir vizų (kas įvyko 2015 m.-tai katastrofa)

 • Suvalkiotas P.S. 2020 vasario mėn. 10 d. 11:30:47

  Apie išlikimą Lietuvoje... Tavo balsas į dangų neina, Kodėl? Paklausk savo patrono marksizmo dėstytojo Landsbergio - jis tai žino, kad lietuviams likti Lietuvoje nenumatyta, nes Stalino draugas Suslovas pasakė, kad "Lietuva bus, tiktai be lietuvių". O tų dviejų draugų draugai Lietuvoje įslaptinti 75 metams ir iš pogrindžio valdo "nepriklausomą" Lietuvą. Tai va, patrijote,...

 • Suvalkiotas 2020 vasario mėn. 10 d. 11:20:41

  Ponas Milčiau, labai jau nemandagu pykti ant savo bendražygių ir bendradarbių. Juk tu pats, kartu su žydiško kraujo Landsbergiu, užvirėte tą Lietuvą naikinančią košę, o dabar kaltini kitus. Matyt, pyksti, kad nedavė, o gal nesugebėjai, prisigrobti Lietuvos žmonių sukurto turto... Nepūsk žmonėms dūmų į akis - buvai savanaudis ir melagis, toks ir likai. Toks ir numirsi...

 • beje 2020 vasario mėn. 10 d. 05:50:14

  paties sūnus Mindaugas gyvena Kanadoje?

 • Taip 2020 vasario mėn. 10 d. 01:28:47

  Susirinkę atsitiktiniai žmonės pasirašė dokumentą...ir tapo Lietuvos elitu:) Postringauja apie valstybę, tačiau pamiršta apie virš 1 mln. emigtantų, virš 35 tūkst. nusižudžiusių ir t.t. Kodėl neatsako į pagrindinį klausimą - koks Lietuvos okupantas padarė Lietuvai didesnių nuostolių nei vietinės politinės gaujos?

 • Wow 2020 vasario mėn. 09 d. 20:15:03

  Joo... seip tai mes okupuoti: bruselis diktuoja. Karine texnika su kryziais. Istoriskai lt kentejo nuo kryziuociu ir vel kryziuocius isileido. Ir kas tas raitelis su pakeltu kardu, toks agresyvus? Pries ka agresija rodo?

 • jo 2020 vasario mėn. 09 d. 15:44:05

  Estija išlaikius strategines įmones ir tik 2 milijardus valstybės paskolų turi su metiniu 10 milijardų biudžetu. Lietuva su tokiu pat metiniu biudžetu turi 17 milijardų paskolų ir praradus svarbiausius strateginius objektud. Kaip paskolas gražins bet nekalba. Ir abtras milijonas emigruojančių.

 • nezinantis - m 2020 vasario mėn. 09 d. 15:38:06

  Čia jūs, rusai, Lietuvoje lietuvių okupuoti?Jūsų rusiškus TV kanalus uždarė, kur nesavais balsais šaukė, kad Lietuva tai iskono rusiškos žemės, ir kad 90 procentų lietuvių nori atgal į Rusiją?O jūsų žvalgus vadina šnipais ir sodiną į kalėjimus?Užjaučiu, bet nesuprantu ką jūs čia veikiate, gal partizanaujate, kad į rodiną negrįžtate?

 • m 2020 vasario mėn. 09 d. 14:07:58

  Autorius klysta sakydamas, kad mes esame nepriklausomi, esame okupuoti, Lietuvos politikai tarnauja okupantui ir niekam nereikalingam karui perveda milijardus eurų, skurdas, keistai žuvusius žmones jau galima skaičiuoti dešimtimis, visur melas, politiniai kaliniai, tvoros, cenzūra, televizijos kanalų uždarymai ir piliečių persekiojimai. Tik apie tai Lietuvoje kalbėti nepageidautina.

 • Trumpai 2020 vasario mėn. 09 d. 13:18:10

  Gedimino nuomonė=vėmelai ant Lietuvos.

 • Nepastebejau 2020 vasario mėn. 09 d. 12:42:13

  Kad išlikimo strategijoje būtų numatyta tauta. Joje yra valdininkų gerovę, reformų reformos, teritorija rinkti baudomis ir mokesčiams. Tautos ten nėra, tik mokesčių mokėtojai.

 • kokia 2020 vasario mėn. 09 d. 12:11:17

  Kokia tauta- tokia valdžia. Estai geriau gyvena prie tų pačių aplinkybių. Nes neleido sau forsuot referendumų į es už.., ką Lietuvoj sau leido. Ir tik kitus kaltina.

 • Prosenelis 2020 vasario mėn. 09 d. 11:17:26

  Signataras miegsta juokauti truputis virtes milijardais jau ne truputis naftos gamikla atominie Lanzbergio sukista tai ne vienas ir ne du milijardai.

 • senis 2020 vasario mėn. 09 d. 10:50:36

  labai teisingai raso signataras Milcius, kad ne tie prakeikti signatarai, Kremliaus paskirti ir gausiai apdovanoti, galetume gyventi visiskai kitaip. Galejome tureti savo valstybe, savo pinigus, veikiancia LR Konstitucija, saugiausia ir galingiausia pasaulyje AE, ekonomikos pagrinda, savo laivynus, laivu statyklas, Mazeikiu NPG, i procyje, i procyje, i procyje. Deja, visi signatarai buvo Kremliaus agentai kgbistai. Jie tyliai uzsislaptino 25 metams, jiems praejus, uzsislaptino dar 75 metams. Nepriklausomybe, apginta visos Lietuvos, pardave taip vadinamai ES, realiai, 4 Reichui, isvare didesne puse darbingu lietuviu darbams i Muterlanda, dabar, vietoj valstybes turime Lansbergio uaba. Signatarai visa tai stebi, dziaugiasi kosminemis rentomis ir net nepagalvoja apie savo atsakomybe. Bydlo yra bydlo.

 • Sigitas 2020 vasario mėn. 09 d. 10:28:48

  Tikriausiai ,didžiausiu laimėjimu galėtų priskirti ir tai, kad turime galimybę keliauti po visą pasaulį, platinti ir dauginti įvairius virusus, iš kurių didžiausias pasiekimas tai koronovirusas

 • xyz 2020 vasario mėn. 09 d. 10:24:39

  Lietuva labiau turetu rupintis ne emigracija,o gausia IMIGRACIJA,nes tai zymiai pavojingesnis veiksnys musu kalbai,tradicijoms,paprociams,gyventoju strukturai ir kt. STEBEKIME,ANALIZUOKIME imigracijos poveiki Lietuvai ir darykime isvadas,-kad tik nepaveluotume!

 • Rimas 2020 vasario mėn. 09 d. 10:21:48

  Baltos kumelės sapnas

 • "jei ne klaimo durys, buciau kiski nuduris" ir cia signataru vapaliones 2020 vasario mėn. 09 d. 10:11:20

  zmogelis gyvenima nugyveno ir dar nesuprato, kad tokie limitrofiniai dariniai savarnkiskai negyveno ir negyvens, o is cia iseina, kad isejus is vieno seimininko kitas seimininkas paeme tik su vienu tikslu, kad panaudoti tolimesniai savo ekspansijai, o kadangi pas musu valstybes "didziavyrius" kurie buvo per 30 metu smegenu per daug ir nerasta, todel tokiem limitrofam paruostas tik vienas kelias, letas isnikimas kitam tautu kratini. su artimiausiu kaimynu kuris yra pasaulio tvarkos formotuojas toks buvo ir toks bus kol planeta suksis gali stumdytis "arba aristokratai arba degeneratai". atsakyma turim ir faktus ant delno.

 • VISO GERO ! 2020 vasario mėn. 09 d. 09:17:15

  Neturiu garbės daugiau lankytis ultranacionalistų susitelkimo kloakose !

 • ko norėt, kai kremliuje šeimininkauja pentagonas. 2020 vasario mėn. 09 d. 09:11:47

  Gedimino nuomonė 2020 vasario mėn. 09 d. 07:55:28 Negerbiu putės butolinovičiaus, bet kai perskaitau jo gnydų pilamus vėmelus ant Lietuvos, norisi, kad save gerbianti valstybė, pagal to išsigymėlio pasakymą, močila juos v sortire.

 • Visa kritika 2020 vasario mėn. 09 d. 08:41:16

  konservatoriams.

 • tikrai 2020 vasario mėn. 09 d. 08:27:17

  prie tarybu sajungos Lietuva buvo kur kas savarankiškesnė nei dabar

 • Gedimino nuomonė 2020 vasario mėn. 09 d. 07:55:28

  Negerbiu putės butolinovičiaus, bet kai perskaitau jo gnydų pilamus vėmelus ant Lietuvos, norisi, kad save gerbianti valstybė, pagal to išsigymėlio pasakymą, močila juos v sortire.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos