respublika.lt

Seimo nariai bus suvaržyti? - straipsnio komentarai:

 • Seimūne 2019 spalio mėn. 21 d. 14:03:36

  kovotojau, o kada mes būsime laisvi nuo savų "laisvų naujalietuvių" valdininkų korupcijos, savivalės, godumo ir durnumo. Geriau veskite į priekį idėją apsivalyti nuo seimą užtvindžiusios bjaurasties, senų "patyrusių politikų" marazmo paprastu būdu - rotacija seimo nariams. Juk dauguma nerinkti, o papuolę sąrašiniai. O laisvių jūs turite netgi daugiau, nei suteikia LR Konstitucija, kuri skelbia, kad esame lygūs, bet jūs patys įsiteisinote, kad esate lygesni negu lygūs. Neliečiamųjų kasta, na nieko, žlugo socializmas, žlugo fašizmas, žlugs ir neliečiamųjų kasta. Lauksime pabaigos.

 • na 2019 spalio mėn. 19 d. 14:02:47

  išmoko ožio pamokas - niekinti kitaip manančius. O ką? Dombase ne žmonės gyvena? Ar Kryme, kurie išsakė savo nuomonę nesiderančia su jankių. Negi neatsibos būti jankių šiknalaižiais, kurie už tai atsidėkoja įvesdami muitus ir sankcijas

 • Susilygino save 2019 spalio mėn. 19 d. 13:12:12

  Su dideliu valstybių karaliais,prezidentais,karvedziais ,ar šventaisiais jie rodė pirštu į dangu.Gal reikia suprasti kad jie siusti visagalio į žeme,jos valdyti. Žmogelis yra eilinis intrigantas profesonalas.Seime per dvi kadencijas ne atlikęs ne menkiausio veiksmo . Šiurpulį miestelėnams kėlė kaip miesto savyvaldoje metus laiko kėlė skandalą kartu su polimiocica,norėjo ilisti į merus.Ten nedavė žmonėms ramiai dirbti.Musu ištikima miesto tarna visu gerbiamą Merą Ryti Račkauską tuse po teismus,jų dėka jis buvo atstatydintas ir iki mero rinkimų ne dirbo.Sustojo miesto gerbūvio darbai.Per rinkimus Miestas išrinko buvusi Merą Ryti Račkauską ,kurio kas diena išėję į gatves miestelėnai dziaugiasi atliktų milžinišku darbu jo vadovaujamom miesto tarnybom. Policija mieste labai primena U.S.A .policija ,neprievartaujami kyšiai,pakysos,tarnyba pasitempusi,mandagi,reikli. Atsikrateme dideles nelaimes Lietuvoje neturinčiu autoriteto žmonių.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 spalio mėn. 18 d. 21:25:59

  Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad: - seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų, stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime); - prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu; - premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei neteisėto seimo patvirtintas; - ir tt.

 • audrai 2019 spalio mėn. 18 d. 19:14:07

  Visiškai jums pritariu. Koks nemalonus šis žmogus. Kaip ir visi perbėgėliai ar intrigantai. Tokių negaliu pakęsti.

 • laisvamanis 2019 spalio mėn. 18 d. 17:48:21

  Drg.urbsy .Klausimelis ,ar yra siame pasaulyje apsoliuciai laisvi zmones kurie niekam nepavaldus neatsakingi .urbsys,/atsakau.tai lietuvos seimunai.taigi darykimelaisvai ka tik norim vokim zudykim nesilaikykim ket taisykliu ,o kam juk mes laisvi taigi ir protingumas tu musu seimunu ,O as kvilys visa gyvenima laikiausiu istatymu ,ko noret runkelis

 • Kis 2019 spalio mėn. 18 d. 16:49:31

  Pats esi pats laisviausias is seimo nariu,tad nera pagrindo aimanuoti,o ten ziurek ir nerinks aplamai.Bijau ,kad rinkejui nelabai toks laisvamanis reikaligas?

 • Noriu patikslinti 2019 spalio mėn. 18 d. 16:27:27

  Pranskieti paliko vadovauti seimui ne 7 seimo nariai o 6.Pranskietis pats už save balsavo.

 • < to audra 2019 spalio mėn. 18 d. 15:41:50

  Pritariu jūsų nuomonei! Urbšys kandidatavo į Panevėžio merus. Neišrinko, nors ir viešai rėmė tokia įžymybė - Juknevičienė . Rinkėjai perbėgėlių nemėgsta .Jis vadovaujasi dvigubais standartais ? Kai visa opozicija "lojo ir lojo" ant G.Kildišienės dėl iš motinos nuomojamo automobilio nedeklaravimo per 3 mėn. Urbšys lakstė po TV ir pritarė. O dėl Kubiliaus automobilio nedeklaravimo net 6 metus, Urbšys tylėjo.

 • audra 2019 spalio mėn. 18 d. 15:19:19

  juokingas tas urbšys, laksto nuo vienų prie kitų, tikiuosi kitam seime jo nebus

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 18 d. 07:40:21

  Kai buvome be apinastiu tai per trisdesimt metu is Lietuvos padariete baisei dvokenti dideli bardaka manau kad kai ateis rinkimu diena disintegrated nuo lovio labai toli ir Be sugrizima ponai tautosLietuvos naikyntojai Lietuva jau visa miesle nuo jusu islaptintu.

 • Romas 2019 spalio mėn. 17 d. 19:16:33

  Ponai seimo nariai Jūs esate išrinkti Lietuvos piliečių ir neturite jokio kitos laisvės tik atstovauti ir ginti savo rinkėjų interesus, jeigu norite laisvės tada patraukite iš seimo.

 • to HM 2019 spalio mėn. 17 d. 00:21:03

  Nemeluok. Povilas Urbšys buvo išrinktas į Seimą kaip save išsikėlęs. Rinkiminėje kompanijoje naudojo tik savo asmeninias lėšas. Rinkiminėje agitacijoje nenaudojo nei gandro, nei kitų atvaizdų. Nors sąraše buvo reitinguotas iš septintos vietos į penktą.(virš 30 tūkst. pirmūmo balsais), bet kaip išrinktas vienmandatinėje atlaisvino vietą kitiems esantiems sąraše. Būtent jis suvedė Skvernelį su Karbauskiu. Jis buvo vienas iš valstiečių pergalės straregų. Bet suprantu, kad baudžiauninkui visvien sunku suvokti - kas yra tas laisvas seimo nario mandatas.

 • Hm 2019 spalio mėn. 16 d. 18:34:17

  PONAS Urbšy ar jus seime arsavo kolektyviniam sode,kur galite vadovauti ir laisvą žodį ir nuomonę turėti savo artimiesiems ir žmonai,bet kaip seimo narys tai turėtumėt atsiklausti savo rinkėjų nuomonės,o tada mosuoti savo sunkiai/Karbauskio dėka gautu/ mandatu.Atminkit ,kad rinkėjai jums turi leisti laisvai dispononuoti savo mandatu.O mums jūsų neaiškiai sudarytų grupių NEREIKIA.Gastroliuoti bet kur ir ieškioti sau meilužių.Seniai šikną graužia pavydas dėl Gretos.Mylėjai ją dėl to ir siunti dabar.

 • Tada Urbšys 2019 spalio mėn. 16 d. 17:32:08

  turėtų pasiūlyti protingą išeitį kad ir tokiam atvejui: GRUZIJOS pravoslavų cerkvė (į kurių susibėgimą lėkė mūsų parlamentarė Rozova) NEPRIPAŽĮSTA UA cerkvės teisės į autokelfaliją(!!!). Ar LT cerkvei trūkstamos patirties lėkta iš ten atsivežti? Kaip tokių valstybei kenkiančių santykių išvengti?

 • senis 2019 spalio mėn. 16 d. 16:56:54

  tegul, tas laisvas seimo narys Urbsys, pabando pasiulyti istatyma del kgbistu isviesinimo, ir galimybes balsuoti uz ta istatyma. Iskart matysis koks jis laisvas. Seimo narys, kaip burzuazijos atstovas gali engti baudziauninkus, bet, neduok Dieve, priesintis Sistemai. Plepeti Urbsys gali laisvai, bet rimtai kalbai, turi gauti leidima.

 • < < to nuomonei 2019 spalio mėn. 16 d. 16:13:55

  Ar iš turgaus sugrįžai ? Kokios kainos ? Vakar per LRT TV matėme Seime tokių laisvų ( turgų ) ,t.y. balsavimą ! Matėme ,kaip iš 141 balsuoti už Pranckietį atėjo tik 11 . Dar gražiau - vos septyni (7) nutarė profesorių palikti poste! Va čia tai laisvi mandatai . O tas senelis visose TV aiškino ir aiškino: Aš esu viso Seimo pirmininkas! O pasirodo - tik SEPTYNETO ?

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 16 d. 15:58:15

  Ponas Urbšy, "NESIARDYK" su savo laisvu mandatu! Sakai, kad seimūnai turi padėti ginti kitas šalis, nes kiti irgi Lietuvai nepadės? Bus kaip su Ukraina . Gal užmiršai, kad Lietuva yra NATO narė? Juk galioja NATO 5 strp.? Ar jau pagal Urbšį mūsų NATO nebegins ? P.S.Vakar Seime neteisėtame posėdyje įrodėte savo mandatą .Iš 141 balsavote tik 11 ! Visi kiti laisvi mandatai ? 7 buvote už Pranckietį ! IŠ 141 septyni laisvieji palikote Seimo pirmininką poste. Cha cha Cha! Septyni nusprendėte už 141?

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 16 d. 15:47:57

  Prieš rašydami pasiskaitykite straipsnį ir įsigilinkite į esmę, o paskui komentuokite. Čia ne apie turgaus kainas rašo.

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 16 d. 15:33:05

  Pakentiek metus o kita is manau kad nenusiminkite suvarzytas tikiekime kad I seima ne pateksi .

 • Kis 2019 spalio mėn. 16 d. 14:49:44

  tokie avinai,kaip Pranckietis ir Urbsys,bei kitas ozynas dirba pries Lietuva isakinejant Landzbergio klano atstovams,tai vienareiksmiai,paziurekite kas kure tas tarpplanetines ir kokia "{nauda"is to Lietuvai ir nereikes nieko klausti,kas tie musu "patriotai"ir pagal kieno dudele dainiojama???

 • Jo 2019 spalio mėn. 16 d. 11:53:19

  Vargšas Urbšys, sako, kad reikės dar 6 neadvekačių, o kokie neadvekatūs Panevėžyje kiša į etikos komisiją jau 4 kartą Polzunovaitę. Ponas Povilai, ar tai edvakatūs žmonės ir ar jie laikosi Tarybos nutarimų?

 • Ie 2019 spalio mėn. 16 d. 11:03:12

  "Jei vien dėl to, kad Azerbaidžano ambasadorius kojomis atidarinėja Seimo duris..." - kokių tik manierų žmonės neišmoksta..

 • jonas 2019 spalio mėn. 16 d. 10:42:50

  Tik isiskaitikit "Pasak P.Urbšio, jei pataisai bus pritarta, Seimo nario mandatas nebus laisvas." Konstitucijos konstitucinis " 4 straipsnis Aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo tiesiogiai ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus." Ponas seimune tai kokia valia turi vykditi seimo naris- Laisva savo, a rinkeju? O 59 straipsnio paskutine pastraipa "Pareigas eidami Seimo nariai vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, valstybės interesais, savo sąžine ir negali būti varžomi jokių mandatų." Klausimas tai kas suteikia jam, seimo nariu, teise sedeti seime, a ne tautos mandatas? Ar partijos pirmininko nykscio pakelimas yra auksciau mandato tautos. Isvada-ne gali buti i seima renkami pagal sarasus, tai viena, antra mandatai turi buti imperativiniai, reikia kesti LK 59 straipsni, nes jis priestarauja 4 str.

 • SI 2019 spalio mėn. 16 d. 10:35:03

  Asmenybe megsta priestarauti,taciau juk yra daugybe budu derinti, aptarti,kad nebutu saviveiklos.Gaila,kad zmones atsakingi tokie individualistai,reikia telkti,o ne skirti,tai talentas ir vertybe

 • Jonė 2019 spalio mėn. 16 d. 10:16:24

  Kaip baisu.Nebegalės Seimo nariai įkurti savo sugalvotų grupių ir šlaistytis po pasaulį. Taip,turi būti vieninga Lietuvos užsienio politika.o ne pagal kiekvieno seimūno norus.

 • Mix 2019 spalio mėn. 16 d. 09:14:58

  Pritariu gerb. P.Urbšio išsakytoms įžvalgoms. Jei jos kai kam kelia abejonių, siūlau pasiskaityti S.Stroilovo knygą "Slapti Gorbačiovo archyvai". J.Bernatonis buvęs komunistas, jo pažiūros nesikeičia.

 • yes.... 2019 spalio mėn. 16 d. 09:08:39

  taip piktintis gali nebent stipriai įsivažiavęs užsienio valstybei dirbantis agentas .

 • Safyras 2019 spalio mėn. 16 d. 08:46:57

  Seimo nariai reikalingi keisti įstatymus, nutarimus, o ne gastroliuoti po šalis už visų mokesčių mokėtojų pinigus. Pradinis startas Lietuvos ekonomikoje buvo geras prieš 30 metų, o dabar atsirado kiekviename kaime, mieste po ponų dvarai , kurie rūpinasi tik savimi, bet ne tais, kurie jiems moka atlyginimą... Valstybės politika užsienio šalių atžvilgiu turi būti gerai apgalvota, o ne atskirų "žinomų žmonių " saviveikla.. Žmogus turi turėti ne tik laisves, bet ir pareigas, todėl laisvės sąvoka nėra tai, kad darau ką noriu ir kaip noriu... Vairuotojai turi išlaikyti ne tik teorinį kursą, kaip važiuoti mašina ar traktoriumi, bet ir praktiškai mokėti, kitaip neturės teisių vairuoti. O ekonomikos, medicinos, mokslo ir darbo vairą sukioja tie, kuriems turtai, pažintys užlipino ausis ir akis .

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 16 d. 07:54:45

  Seimo narei ne dievai ir turi buti tvarka gi bet ne tuokie kad Soviet kvailyste ir GERAI to negali buti jau trisdesimt metu daro ka nori bet gana to baisaus bardako kureme skesta Lietuva gana ir sarasiniu diligent prie tvarkos tauta. Isirinks tos kurios skaityti reikalyngais o ne visa Lanzbergio islaptina bruda.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPROGIMAS: Sirijos šiaurės vakarų Idlibo regione antradienį bendro patruliavimo metu sprogus pakelės bombai buvo sužeista keletas Rusijos ir Turkijos karių.
 • VYKS: prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį vyks į 610-ųjų Žalgirio mūšio metinių minėjimą Lenkijoje, Griunvalde.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia gilinti šalies upes, kad per jas plaukiotų krovininiai laivai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+11 +13 C

 

+12 +13 C

 +21 +23 C

+22 +23 C

 

+22 +23 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1329 PLN - 4.4758
RUB - 80.1470 CHF - 1.0685
GBP - 0.8994 NOK - 10.6650

Nuorodos