respublika.lt

Savanaudžiai priekinėse pozicijose - straipsnio komentarai:

 • Jonas 2019 gruodžio mėn. 05 d. 09:33:25

  Bet juk ne opozicija ir ne eilinis seimo narys tempia tinklus,kuriam jūra iki kelių,o apie kelio dangą į savo kiemą opozicija gali,tik pasvajoti,arba sapne susapnuoti.Šitą gali žmogus,kuris supainiojo valstybę su kažkuo ir kuriam Dangus,tik iki pažasčių.Visais laikais biudžetą priimdavo valdantieji,o kurie nesugebėjo,atsisakydavo valdžios.

 • Senelis 2019 gruodžio mėn. 04 d. 12:44:41

  Durnai atrodo,kai iki pietų premjeras kalba apie mokesčių įsigaliojimą nuo 2020 m liepos 01 dienos, per vakaro žinias Seimo kultūros komiteto pirmininkas trolį a, kad mokesčiai įsigalios nuo sausio pirmos,kitų metų!

 • Kaimynas 2019 gruodžio mėn. 03 d. 10:50:43

  Ko jūs tam Čepui kišate tą paštą,kalbėjau su juo tai jis juokėsiiš žmonių kvailumo. Kam jam tai. Gyvena su žmona dviese mansardoje virš pašto ir apie jokį privatizavimą negalvoja. Kiek žinau daugiau nieko iš viso nėra privatizavęs. Rašydami tokius dalykus galėtumėte geriau pasidomėti, juk ne visi žmons yra godus kaipčiarašo.

 • Na taip 2019 gruodžio mėn. 02 d. 22:33:03

  Kai nepažysti šito pono tai jis tokis geeeraaas kad tik dėkot ir dėkot iki žemės lankstantis.Bet šiaip tai kol sėdėjo Klaipėdos taryboj tai nelabai dirbo rinkėjui.Buvo keli sprendimai kai tikrai negal buvo praleisti bet ponui nei šilta nei šalta dėl anų.Vsiškai negal išeiti už savo komforto ribų ir net padėti kažkam kad ir dėl gerumo. Apsimetėlis cinikas.Dar ir juodu darbu šleifas velkasi paskui dėl senamiesčio vietu privatizavimo ar dar nesenos istorijos kai už pusdyke nusitaikė į senamiestyje esonti Balandžiu pašto pastata..Ne be reikalo čia pragydo demokratijos ir pasipiktinimo gaidomis - matyt kažka sau sugalvojo:D)

 • Ačiū 2019 gruodžio mėn. 02 d. 14:45:18

  Dar kartą ačiū Gerb.Čepui už gerus ,teisingus straipsnius. Kad Jūsų teisingi žodžiai eitų tiesiai į valdžios AUSĮ,bet yra užsilikusių "laisvės skleidėjų",kurie neleidžia dirbti sąžiningiems žmonėms. Klaipėdiečiai turi atsikratyti muzikanto savo mero. Jam Klaipėdos gerovė rūpi taip, kaip Lansbergiui Lietuva.

 • Vytautas 2019 gruodžio mėn. 02 d. 10:44:19

  Kai nėra sistemos, o visur tik skylių kaišiojimas, galite balsuoti, kad ir už patį Jėzų Kristą, nieko gero nebus.

 • angelė 2019 gruodžio mėn. 02 d. 10:40:12

  kol mokyklose bus naudojami pratybų sąsiuviniai-tol vaikai bus beraščiai.Viskas pateikta ant lėkštės, tai kam galvoti?

 • rinksim 2019 gruodžio mėn. 01 d. 18:22:32

  tik Ramuna

 • Midija 2019 gruodžio mėn. 01 d. 18:03:45

  Vyrai, vyrai, kokie jūs skysti, vienas išstenėjo daug maž normalų interviu, o kiti į kelnes varo ir nesąmones rašo. Padarykite ką nors, o ne iš krūmų rėkaukite kaip kokie p..... Gerbiu tuos abu kurie čia savo nuomonę išreiškė,jie dar neprarado drąsos ir savigarbos.

 • sedas 2019 gruodžio mėn. 01 d. 17:55:24

  krupaviciau...su aritmetika blogai...uosviene KTU DIRBA 1560 gauna .koks vidutinis atlyginimas????suprantu konservu samdytas proto neturi.kiek gauni is konservu???

 • Nu Lialka 2019 gruodžio mėn. 01 d. 14:52:22

  tu čia ir dėjai. Prisimink ISKRĄ. Iš kibirkšties įsižiebs liepsna. O kur dar VARPAS, ATGIMIMAS. Galvok ką rašai jei dar turi su kuo galvoti.

 • Lialka 2019 gruodžio mėn. 01 d. 14:47:52

  Niekas nepasikeis. Rašykit kiek norit, kol žmonės neišeis į gatves nieko nebus. Jie bijo tik akmenų ir revoliucijos. Laimė kuriama savomis rankomis, o ne rašliava.

 • Aciu uz nuomone 2019 gruodžio mėn. 01 d. 14:16:51

  P.V.Cepas visada buvo aktyvus ir mastantis, turi savo nuomone,nebijo jos issakyti, taciau jam reikia suprasti,kad eiliniai partiju nariai irgi gali,jei nori issakyti savo nuomone,kovoti uz iskeltos programos igyvenfinima,tikroveje matom,kad nemazai tokiu,kurie atejo su valdanciaisiais,nuomone,dazniausiai savo kritine reiske per TV ,medijas,kai kas demonstratyviai isejo,tai nesunku,palygint su pastangom dirbt komandoj ir atsakyt uz tai.Tad negalima vien aukstint eiliniu ir sudirbinet ats pareigas uzimancius,kai kurie zodeliai nera is oraus stiliaus,zinoma T Janeliuno manifesto nesiekia,tas tai pasisake,kaip spuoguotas paauglys,o dar destytojas,profesorius,turetu buti geda,ne uz turini,o uz forma,visiskai zemas lygis,patycios,zemiau tik asfaltas,kazin uz ka politologams duoda profesura,juk jie uz nieka neatsako

 • STANISLOVAS 2019 gruodžio mėn. 01 d. 12:47:03

  Teisingai ,Čepas ne bailys ir ne kvailas, dažniausiai kala į dešimtuką. Man didelę nuostaba daro dabartinė miesto valdžia , miesto taryba ir miesto meras Grubliauskas . visi puikiai prisimename ,kaip Čepas būdamas miesto tarybos pirmininkas, nepriklausomybės įvykius sugebėjo išlaviruoti be kraujo ,o Klaipėda buvo ant plauko, išlaviravo. MAN KEISTA BUVO ,KAI SUŽINOJAU ,KAD VYTAUTUI PRAITAIS METAIS BUVO JUBILĖJUS ,70 METŲ, NEGIRDĖJAU AR BUVO PAGERBTAS .MIESTO VALDŽIA MIEGOJO-GĖDA .O svarbiausia kad Vytautas suvienijo klaipėdiečius kantrybei ir išlaikyti tolerancija tarp tautų. Daugelis miestiečių nežino kam reikėtų dėkoti, kad Klaipėdoje neįvyko perversmo ,kad sovietų kariuomenė dėka Čepo nepradėjo riaušes. Teisingai sako, kad dabartiniai rėksniai nežino, ar nenori žinoti Vytauto atlikto darbų, ar dabartiniai "patriotai" rizikavo, kur buvo jie tada.

 • Zeniukas 2019 gruodžio mėn. 01 d. 12:29:11

  Kaip visada Čepo paistalai. Nei į tvorą nei į tarybinę armiją.

 • Gediminas Prunskus 2019 gruodžio mėn. 01 d. 12:26:02

  Teisingai parašyta, kad ir tie ir anie pri- si ši- kę. Ir stambiai. Todėl ir jų darbus,jei tokių iš viso buvo, reikia vertinti ne pagal gerklės dydį. Dabar tai kas vyksta yra Sadoma ir Gamora. Pyla pamazgas vieni ant kitų lyg visi būtų krykštolinio tyrumo.

 • Praeivis 2019 gruodžio mėn. 01 d. 11:56:17

  Man kažkaip tai užkliūna mokslas aukštosios mokyklos.Valstybės finansuojama turėtų būti tiek kiek reikia pačiai valstybei t.y.kiek turi darbo vietų ir jų riekės perspektyvoje, o likusieji-mokslo guzai lai apsimoka patys, nes jų tikslas baigti mokslą ir išvažiuoti į svečias šalis.Kodėl valstybė turi jiems išlaidauti, o jie dar su pagieža išreikšti savo nepasitenkinimą.Na ir aukštosios ruošia dar gana daug specialybių, kurių mums nereikia tai yra komercija ir jei tokius ruošiat tegu jie ir apsimoka už jiems suteiktas žinias.Aš kaip pavyzdį sakau, kad neperku tokios prekės man nereikia, bet kuri yra reikalinga galiu pakloti ir daugiau nei ji verta,o dabar specialistų prikepam, bet darbo jie neturi, nes tokių net nereikia. Ruoškim t.y. gaminkim tai kas reikalinga, o už perteklių gaukim pajamas.

 • Prosenelis 2019 gruodžio mėn. 01 d. 10:44:28

  Tauta labai protynga i pasielgtu jaigu viel isrinktu Valstieciu partija Drasos kelia irdarbo partija sodemu liberalu konservatoriu ne rinktu NIE vieno tai musu TAUTOS LIETUVOS naikyntojai jos visus I savartyna.

 • Bobelis k. 2019 gruodžio mėn. 01 d. 10:07:50

  Teisingai, moralė yra didžiausia politikų bėda. Nė vienas nesiaukoja dėl Lietuvos tik pliurpia ir žada. Jei kitais metais per rinkimų agitaciją vėl laušis į butą apipilsiu tuos agitatorius virintu vandeniu. Ir teismas mane išteisins.

 • ponas,siusk savo zmona i uk braskiu skinti,jau primokino 2019 gruodžio mėn. 01 d. 08:53:18

  Lietuvoje aukštaji ar aukštesniji išsilavinima pernai buvo igije 57,6 proc. 30–34 metu amžiaus žmoniu. Lietuva pagal ši procenta yra pirma ES, antrojoje vietoje – Kirpas (57,1 proc.), treciojoje – Airija (56,3 proc.). ES vidurkis – 40 proc. Aukštaji ar aukštesniji išsilavinima šalyje turi 68,2 proc. moteru ir 47,5 proc. vyru. Lietuva taip pat patenka i trejetuka valstybiu, kuriose mažiausias mokyklos nebaigusiu jaunuoliu procentas: ju šalyje pernai buvo 4,6 proc. Šis rodiklis mažiausias Kroatijoje – 3,3 proc., antrojoje vietoje esancioje Slovenijoje – 4,2 proc. ES vidurkis – 10,6 proc.Ir kokia nauda Lietuvai. Humanos siaubas petraitis ir seime kelniu trynejas, adomenas baige kembridza ir ka jie duoda Lietuvai,tik ima,ima ir dar karta ima.Ir kokia nauda is is mokslinciu, kad sedim ES sik noje.

 • tai cia tik pati pradzia, visas vaizdas pasimatys pries seimo rinkimus 2019 gruodžio mėn. 01 d. 05:02:20

  kai ozynas su broileriu ir diedeliu priesaki galutinai pasius is nevilties, kad nepavyko isardyti valstieciu koalicijos ir supras, kad ir per sekancia kadencija teks sedeti ant luzeriu nusiraminimo kedutes.

 • nu jo... 2019 lapkričio mėn. 30 d. 22:06:12

  kiek reikes pinigu amerikoniskoms skarbonkems , tiek is jusu ir atims...basta...

 • Aleksas. 2019 lapkričio mėn. 30 d. 21:35:23

  Čepas ne bailys ir ne kvailas, dažniausiai kala į dešimtuką ir gerai daro, nors pats dėl to kenčia.Žmogų švonderiai už savarankiškumą ir tiesos sakymą iš Sąjūdžio ir trijų partijų išmetė,dar ir dabar dergia už teisingą žodį ir tvirtą stuburą. Daugelis miestiečių nežino kam reikėtų dėkoti, kad klaipėda per visus nepriklausomybės įvykius be kraujo lašo išėjo. Juk ne dabartiniai rėksniai ištraukė ar rizikavo.

 • Sigitas 2019 lapkričio mėn. 30 d. 19:42:33

  Visų pirma , Čepo pasisakymai yra labai teisingi.Tai vienas iš pirmų žmonių ,kurie stojo į pirmas pozicija ginant Lietuvos nepriklausomybę Klaipėdos mieste, aš jį labai gerbiu, netk dėl to kad teko dirbti su docente Čepiene, bet ir dėl tokad jis buvo labai atidus žmonių vargų atžvilgiu ,.Jis padėlo visiems ,nes buvo aukštos erodicijos ir suprato labai ,kur veda tas kelias ,kurį nurodė.......... patys žinotr//.....kas tas per "veikėjas"

 • Patyręs rinkėjas 2019 lapkričio mėn. 30 d. 18:57:13

  Norint laimėti rinkimus, reikia susirasti Karbauskio priešrinkimines šnekas ir iš naujo skelbti nežymiai pagražintas. Ten viskas labai teisinga ir kuo toliau tuo labiau aktualu.

 • Norėtume ,kad 2019 lapkričio mėn. 30 d. 17:26:39

  V.Čepas eitų į seimą.Asmenybė.

 • senis 2019 lapkričio mėn. 30 d. 17:22:56

  musu visa, susikta, elita nusipirko Sorosas. Lenkija Sorosui nepasidave. Lenkija valstybe. Lietuva Soroso uabas. Kaip Sorosas Lansbergiui lieps, taip Lietuvoje ir bus. Broilerio uzdavinys iteisinti p*******u vestuves. Kaip gyvena baudziauninkai, niekam nerupi.

 • < to Nuomonė 2019 lapkričio mėn. 30 d. 17:07:26

  Pritariu jums.Niekada dvigubų standartų partija Seime nesurinks daugumos! Bet ir rinkėjai turi pasistengti ir ateiti į rinkimus.Pamenate,kai rinko pakartotinai Seimo narius - atėjo balsuoti tik 18 %. Konservinių rinkėjų buvo apie 14%, o kt. tik 3-4 %. Todėl du mandatus ir laimėjo.

 • Nuomonė 2019 lapkričio mėn. 30 d. 16:54:58

  Pritariu , ne visiems, p.Čepo pastebėjimams! Konservliberalai tylėjo, kai anūko motina iš bendruomenės atėmė ir suarė kelią, prijungiant prie savo žemės? Kai vaikščojo į "Stiklius" (ar susimokėjo už vaišes?) kurlianskiniams pristatinėjo rinkimų programą, kai mortų biznį remia valstybinės įmonės ir Vilniaus savivaldybė po 100€ kiekvieną mėnesį vaikui .Išeina,kad mln. KRAUNASI privatus verslas ? Nepritariu VISISKAI p.Krupavičiui, kuris kalba neobjektyviai.ŠMSM ministras per TV sakė ,kad per tris metus dėstytojams atlyginimai buvo padidinti 40% Mažai, aišku mažai, bet reikėjo anksčiau tuo rūpintis.Jei konservliberai ir socdemai tokiais tempais ,po 40% būtų kėlę atlyginimus - paskaičiuokite ,p.Krupavičiau, kokio DYDŽIO dabar būtų dėstytojų atlyginimai ??Tai kodėl tada NESTREIKAVOTE ir studentų nevėdėte į diplomų "dalybas"?

 • Indomus 2019 lapkričio mėn. 30 d. 16:26:21

  dvaras susikonstravo.Pirm issivoge ir issivaike,patuom griaucius pradejo is spinteliu traukti ir perlaidoti.Galiausiai - gyvi lavonai prakalbtejo.Matyt artinas projekto Uch ir stipras dvaras isejo projekto pabaiga....tsakant greit ku-ku....

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NORVEGIJOJE: Norvegijos vyriausybė pasiūlė pratęsti kovo mėnesį dėl koronaviruso pandemijos įvestus įvažiavimo į šalį apribojimus iki spalio 31 d.
 • ESO: Elektros ir gamtinių dujų skirstymo bendrovės ESO pajamos per 4 šių metų mėnesius sudarė 166,2 mln. eurų ir buvo 11,2 proc. didesnės nei tokiu pat metu pernai,
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9+12 C

 

+12 +14 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+19 +20 C

5-6 m/s

5-8 m/s

 

8 m/s

Nuorodos