respublika.lt

Sąmoningumo paieškos - straipsnio komentarai:

 • Piksius 2020 balandžio mėn. 03 d. 05:54:41

  Man tikriausiai pasirodė, kad Jūs, Rasa Čepatiene, kviečiate, pasinauduojant situacija, kol išriktieji yra pažeidžiami.....Neteisėtai perimtii ir valdyti pagal jumis. Jūms reikia eilinės revoliucijos? Na tikiuosi ne.

  0 0
 • 100 proc. 2020 balandžio mėn. 02 d. 12:41:15

  ir dar daugiau pritariu komentarui„nesigariacykite...“taip, tai tiesa, tie kurie prieš 30metų pasirinko ponų santvarką(dabartiniai pensininkai) ko gera tuoj patirs šios santvarkos malonę, kai gelbstimi bus stipresnieji... Ką gi, ko norėjo, tą ir gavo

  0 0
 • Liuks 2020 balandžio mėn. 02 d. 00:24:16

  "TS - LKD atsiskleide kaip tipine neoliberalioji, su konservatyviomis vertybemis nieko bendra, neturinti "progresyvi" genderistine partija."

  0 0
 • Aciu 2020 balandžio mėn. 02 d. 00:11:54

  Autorei, labai profesionalus straipsnis.

  0 0
 • neatsakingi 2020 balandžio mėn. 01 d. 19:06:18

  Labai neatsakingi valdžioje ypač ekspolicininkai į valdžias papuolę. Reiškia prieš pusmetį vyko Alytaus padangų gaisras. Tada per visą Lietuvą skambėjo. Kad blogai, gesina be reikiamų apsaugos priemonių, gaisrininkams n patikrinimų darė dėl. Kad prisikvėpavo nesant apsaugos priemonių. Kad savivaldybė ir valstybė nesuformavus apsaugos priemonių rezervo. Po tokio įvykio iš kart protinga valdžia per visus lygius formuotų apsauginių priemonių rezervus. Ir dabar esant po pusmečio virusui, jau naudotų ir kiek apsaugota būtų. O dabar pasirodo dalis net medikų be apsaugos priemonių dirba. Rizikuoja gyvybėm. O į valdžią suėję nekompetentingi tik į akis šokinėja kitus kaltindami. Juolab leidimai veikt Alytaus padangų perdirbimo įmonei išduoti prie ekspolicininkų vadovaujant ir Alytuj per savivaldą. Ir patys save tirdami dėl gaisro neištiria ir per pusmetį. Kaip neįtinkantiems bylas sega už menkniekius falšifikuodami. Vrm vicministrais nuo Alytaus sudarbinti..

  0 0
 • >Jei tai netrukdytų Kūrėjo Planui... 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:48:54

  Esu arčiau mūsų protevių pagonių tikėjimui, bet pritariu šiam komentarui ir skolinuosi citatą: "O pasipūtęs žmogus sugalvojo „pamokyti Dievą”, parodyti Jam, kaip gyventi pažangu, ir koks Jis yra atsilikęs? " Ačiū.

  0 0
 • Tautietis 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:48:13

  Opozicija yra Lietuvos valstybes priesai ir egoistai jiems nusispjauti i medikus dirbancius tiesiogiai su virusu uzsikretusiais zmonemis !Jie bando vaidinti geruolius bet tai tik gerumo kaukes uz tu kaukiu plesrunai ,egoistai cinikai!O aplamai paziurekim kaip zmones dirba statybos objektuose be kaukiu nera kitur ne dezinfekcinio skiscio persirengia po 10 zmoniu viename vagonelije liecia tuos pacius daiktus irankius medziagas o ponai seime bijo per atstuma keliu metru vienas nuo kito dirbti!Geda didzioji Nacijos dalis dirba o seimas ilsisi ir dar ticiojasi is mediku kaip vakar!!!

  0 0
 • Kažkoks 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:28:10

  apsiuostęs Alytaus padangų smogo daugiau nieko nesugeba suvokti, tik kaltina dabartinę valdžią, kad nepadarė to, nesuveikė ano. Eik pas konservinius, buvusią eks, jos paklausk, kam mums buvo reikalingos haubicos, vietoje to, kad būtų aprūpinusi visas ligonines, gaisrines apsaugos priemonėmis. Beje, jų ir buvo, bet įtartinai staiga dingo, ypač ligoninėse. Taigi, juk mes lietuviai, geriau parduosiu, verksiu dejuosiu, bet dykai neduosiu. O kas ir nuo kada tiek padangų prikrovė Alytuj, pasiklausk pas merą, jis tas asmuo, kuris turėjo viską savo kieme matyti, bet buvo aplaidus arba puikiai viską žinojo, bet galvojo, kad praslinks. Nepraslinko, tai dabar gvoltu rėkia "neduoda, nėra, blogi". Ką pasisėjo, tą pjauna.

  0 0
 • Jei tai netrukdytų Kūrėjo Planui 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:21:30

  jis nebūtų žmonijos suskirstęs į skirtingomis kalbomis kalbančiai tautas, į skirtingas rases, nebūtų išsiuntinėjęs jų išsiuntinėjęs į skirtingus žemynus, o kiekviename žemyne kiekvieną tautą į kitą pusę. Taigi, kad jie tarpusavyje nesusimaišytų, tarp jų buvo gamtinės pertvaros (neįžengiami miškai, kalnai, pelkės, vandenys), skirtingos kalbos ir skirtinga išvaizda, odos spalva - viskas buvo tam, kad žmogus žinotų, jog pasiklydo, kad reikia savų ieškoti, grįžti. O pasipūtęs žmogus sugalvojo „pamokyti Dievą”, parodyti Jam, kaip gyventai pažangu, ir koks Jis yra atsilikęs?

  0 0
 • baba 2020 balandžio mėn. 01 d. 13:55:12

  Kas paliecia jus,paliecia mano akies vyzdi! -Zacharijo 2.8.Atgailauk tauta,saukis gyvojo Dievo!Didziausia nuodeme - isdidumas!

  0 0
 • taip 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:52:13

  Puiki situacijos analizė. Pagarba autorei.

  0 0
 • aiškumas 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:47:45

  Alytaus padangų gaisras įvyko prie valstiečių premjero kadencijoj. Kaip ir leidimai vykdyt padangų verslą duori prie šio premjeri, regis net Alytaus miesto valdžioje tuomet buvusių ekspolicininkų. Kaip ir vrm vicministrais prie šio premjero sudarbinti veikėjai nuo Alytaus gerai žinantys. Tad socdemai su konservatoriais ne prie ko.

  0 0
 • bite 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:30:52

  Kas cia pastoviai pliurpia apie Alytaus padangas?Koncervatoriu ir socdemu nustekenta Lietuva per 30 metu,o dabartine valdzia per 3 metus(be abejo ja edant) turejo viska atstatyti?Ir dar ,pensininkai visi uz koncervatorius,todel apsirikote.Juk pastovus koncervatoriu kontingentas tai pensininkai.Dabar virusas juos isnaikins,kas balsuos uz koncervatorius?

  0 0
 • Veidmainystė, o gal durniaus nenuoseklumas? 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:59:35

  Opozicijos "lyderis" rėkauja, kad karantinas įvestas neteisėtai, rėkauja apie pažeidžiamas žmogaus teises, nes griežtinamos bausmės karantino pažeidėjams ir kaip tada atrodo "demokratijos gynėjo" noras nei šio nei to įvesti karinę padėtį?

  0 0
 • mastymai 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:35:46

  Prieš pusmetį vykusio Alytaus padangų gaisras parodė. Kad ir laiku nebuvo apsaugos priemonių ir rizikavo be jų gesindami. Tad rimta valdžia jau susidūrę su problema, kad nėra sukomplektuoti reikiami apsaugos priemonių kiekiai, iš kart turėjo reaguot. Ir nelaukdami komplektuot. Būt jau sukomplektavę ir viruso atveju iš kart naudoję. Kiek apsaugoję būtų. Bet nereagavo, dabar erzinasi..Tokie pat nerimti kaip ir juos rinkę. Mastymo lygis - dar bambalį per referendumą į es supranta. Rimčiau jau nesugeba. Kaip ir valdžia. Vietoj rimto darbo per es projektus - praskolinėt valstybę ir kitus kaltint.

  0 0
 • samoningumas 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:28:31

  Pagrindiniai šios neatsakingos valdžios rinkėjai yra pensininkai. Tad jiens valdžia ir atsidėkoja siūlydami - senyvo amžiaus net netirt dėl viruso. Tad tokia tokių rinkėjų kaina rinkoje.

  0 0
 • Tikrai 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:27:25

  Gal ir reikėjo mūsų tautiečiams kažkokio stipraus sukrėtimo, kad pabustų kažkur sielos glūdumoje tūnojęs sąmoningumas. Profesorės straipsnis apie žmonių sąmoningumą, o komentuojantys apie padangas, nes jiems svarbiau verslas ar dar kitokie materialū dalykai, bet ne žmonių mirtys ar sveikata, nes ne rizikos kartos žmonės mąsto kitaip ir jie nežino, kad virusas įsisukęs į jų organizmą gali pavekti bet kokį organą. Žmonės nustokit galvoti apie materialius dalykus, bet apie žmogaus sąmoningumą...Nebus jo nebus ir materialaus prado....

  0 0
 • atsakomybė 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:24:34

  Atsakomybė, kad operatyviai neįvertinta Alytaus padangų gaisro spragos ir iš kart netaisyti trūkumai kaip nekomplektuota per savivaldybes reikiami apsaugos priemonių rezervai ir kur suformavus viruso atveju iš kart buvo galima naudot tenka. Aukščiausią valdžią vykdantiems seimui, prezidentui su vyriausybe, teismui. Kur seimas su prezidentu rinkti ir tautai atsakaitingi - kad neatsakingi. Kaip ir skirti bei tvirtinti vyriausybė su teismu. Kurie ir neatsakingi.

  0 0
 • Senolė 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:15:42

  Dėkoju Prof. R.Čepaitienei už išsamų ir labai reikalinga jau ne šiandien, bet nors prieš savaitę straipsnį, kada virusas nebuvo perkopęs pusės tūkstančio, o dabar jau pavėluotai... Be to pradžioje per daug pasitikėta grįžtančiais žmonėmis ir leistas savarankiškas izoliavimasis nedavė naudos, o tik pasėjo dar daugiau viruso, jau net niekas nebesiorientuoja kaip jis taip įsisuko??? Bet tai aišku grįžimas iš kurortų, melavimas net pačių medikų, skraidinimas ir plukdymas keltais, sakyčiau nepilnaverčių asmenų, virusas pasklido po ligonines. Na praretins mano amžininkus, tad lai jie ilsisi ramybėje, bet baisu, kad ta jaunesnioji karta, nors ir pasveikusi, bet jie virusą gali nešioti, o jis atgimti jam patogiu metu. Skaičiau mokslininkų pasisakymus... Ir tai dar nežinia???

  0 0
 • pažiūrėkit 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:06:47

  Kaip ekskpolicininkai siuvatiems bylas už menkniekius tiria Alytaus padangų gaisrą virš pusmečio. Nors šalies žurnalistai iš kart po gaisro pagal gaisrų gesinimo įstatymus išvardijo kaip turėjo elgtis meras ir kiti. Davę leidimus vystyt pavojingą padangų perdirbimo verslą savivaldybė iš kart turėjo užtikrint specpriemonių planus, kad dažniau tikrintų institucijos. Iš kart perimt tyrimą LR Gen. prokuratūra ir nušalųnt Alytaus. Kur per rotarį brolius susiję, vrm 2 vicministrai veikėjai nuo Alytaus kur premjeras turi gerau žinot. Už kokius nuopelnus Alytuj paaukštinti. Trumpiau parodijas daro ir vaizduoja rūpintojėlius. Keista, kaip prezidentas nesupranta, ar bijo?

  0 0
 • Nesgariacykite, 2020 balandžio mėn. 01 d. 09:46:37

  gerbiami tautieciai! "Grietinelei" - uztenka visko! O jums... Tais "baisiais laikais" vadovavau dideles imones civilinei saugai. Buvo ne tik apsaugos priemones KIEKVIENAM darbuotojui,bet ir sleptuves,maisto,medikamentu,vandens atsargos. Periodiskai atnaujinamos ir papildomos. KIEKVIENAM! O dabar - naudokites laisve nuo visko,jei pries rinkdamiesi ponu santvarka,neuztekote proto pasidometi pas tevus ir senelius,kaip buvo tarpukariu.

  0 0
 • kodėl? 2020 balandžio mėn. 01 d. 09:11:37

  Kodėl ir po pusmečio neištirta operatyviai Alytaus padangų gaisras? Nors tiria kas netingi, o rezultato nėra. Kad būt nustatytos spragos ir taisoma, kad ateitį nebūtų. Viena bėda pasirodė, kad gaisro metu valstybė ir savivaldybės net įstatymo numatyta tvarka laiku nesukaupę reikiamų apsaugos priemonių rezervo nenumatytiems avariniams atvejams. Reiškia būt ištyrę, po gaisro iškart komplektavę. Ir viruso metu iš kart be problemų naudoja apsaugines priemones. Atsakomybė, kad nereaguota - aukščiausią valdžią vykdantiems seimui, prezidentui su vyriausybe, teismui. Per ką labai neatsakinga valstybė, rinkėjai tokius į valdią rinkę. Ir patiems atgal gryžta.

  0 0
 • rimtas 2020 balandžio mėn. 01 d. 08:28:39

  pamastymas, , o garbanotam narcyzui, vis dar nerandanciam vietos valstybeje pasiulyciau padirbeti Uzuozeriu seniunijos seniunu, o jo zmonai toje seniunijoje socialine darbuotoja

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar iškritęs sniegas sudarė nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 -7 -3 C

 

 -5 -7 C

+ 1 C

 -1  0 C

 

   -4  -2 C  

0-5 m/s

  0-3 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2143 PLN - 4.5465
RUB - 91.2538 CHF - 1.0789
GBP - 0.8870 NOK - 10.3873

Nuorodos