respublika.lt

Rūta Janutienė: Iš kur puola rusai? - straipsnio komentarai:

 • Austėja 2020 sausio mėn. 27 d. 23:32:21

  Lietuvos bankui kas vadovauja ogi buvęs buvusios prezidentes rinkimų štabo vedlys-vasiliauskas, godėl ir finansuojama tai kas reikalinga konservoms, kitiems lietuvių nedraugams, ko laukti neaišku-ulvydėlį bankas gerai prafinansavo už filmuką nekitaip

 • rnens 2020 sausio mėn. 27 d. 23:24:10

  ale koks skirtumas kas kuo buvo anais laikais,reikia baigti kapstytis praeityje,o rupintis ateitim!

 • rnens 2020 sausio mėn. 27 d. 23:21:06

  nu kartais lankomes rusiskuose forumuose,ten lietuvius laiko rusijos priesais,per kurius sovietu sajunga zlugo,ten jiems es ir usa priesai, jie imperiniu paziuru

 • rnens 2020 sausio mėn. 27 d. 23:16:45

  ale ta respublika pasidarius prorusiska jedinstvininku susiburimo vieta

 • RŪTA, AČIŪ 2020 sausio mėn. 27 d. 21:33:28

  FAKTŲ - jau sočiai. O kas DARYS TVARKĄ? TAMSTA, PUTEIKIS ir KRIVICKAS gal?

 • Ww 2020 sausio mėn. 27 d. 21:25:31

  1941-2020m

 • To propagandisto morda 2020 sausio mėn. 27 d. 20:38:57

  Perklausiau tas minutes. O magnolija, kaip nuo Ulvydo su tiapinėliu smirda komsomolu! Jie abu iš Brežnevo epochos lupti komjaunimo komitetčikai, kokius mes niekinome kadaise už parsidavėliškumą. Kodėl tu, komsomolce pasibjaurėtinas, iškirpai šitą prisipažinimą iš filmos? Kodėl klastoji Burokevičiaus Dalios biografiją, apie kokias tu ten raudonąsias jos "vertybes" skrežečini?

 • wow 2020 sausio mėn. 27 d. 20:26:05

  Ir kas pasikeis??? Jankiams apsimoka pirkti gazpromo dujas ir perparduoti lietuvai, nei gabenti is jav. Lygiai tas pat bus su elektra. Cia dideli pinigai ir nieko nepasikeis. Nebent pati lietuva pirktu is gazpromo dujas be tarpininku.

 • TIESA 2020 sausio mėn. 27 d. 20:16:13

  Kol tauta neateis i prota tol ir bus betvarkė

 • PRADEKITE MASTYTI 2020 sausio mėn. 27 d. 20:09:57

  rusai puola rusai puls kol zemele apsivers

 • saulė po Lietuva 2020 sausio mėn. 27 d. 19:52:31

  Paskaitai komentarus,cielus 116 ir supranti,kad dar ilgai ilgai virš Lietuvėlės šviesos nebus,nes išskyrus kelis komentatorius visi kiti yra tik mekenančių avinų banda.Bjauru .

 • eilinis 2020 sausio mėn. 27 d. 19:38:36

  Tiek Rūta tiek Kremlius,Paksas,Paletckis- atrado savo Antilituviška propoganda su savo pasikėjais. Matyt už pinigus.

 • Gintas 2020 sausio mėn. 27 d. 19:25:23

  O aš Rūta visai nepasitikiu. Po vieno iš labai sakyčiau žymaus Lietuvos finansinio ir nepriklausomybės momento, kai Rūta atsisakė savo žurnalistinio tyrimo, teiginiu, kad ji ir taip gerai gyvena. Dėl manęs jinai kaip žurnalistė ir ... nustojo egzistavusi

 • taigi nupiepes signatare,taigi taigi.. 2020 sausio mėn. 27 d. 19:03:40

  1939 LIETUVA buvo UZMUSTA ir istrinta, nuo 1991-iki 1geguzes 2004uju LIETUVA gaivinom ir ji buvo buvo komoj,o DABAR LIETUVA ATSIBUDO ir GYVA. TOKIA irBUVO IVYKIU SEKA..ir MES ISTVEREME!!.kokia reiksme turi ru.tockos kaimietiski "demaskavimai",kai LIETUVA turi eura-stipriausia valiuta pasaulyje,po sveicarisko franko,kai LIETUVA SAUGO NATO ir USA,ir kai suLT PASU GALI JUDETI PO visa pasauli ir visur mokytis,kaip LAISVAS ORUS ZMOGUS!!bet karabasas norejo referendumu PANAIKINTI LT pasa..ir UZ TAI ji reikia isvyti is SEIMO,kaip ir tave rutocka, su visu pornografiniu mulkiu puteikiu,per 12minuciu pasiruosusiu priduoti LIETUVA ruskamyrui!esat tamsus,neissilavine kaimieciai,nesugebantys NET APRASYTI FAKTU..o apie interpretacija ,ISVIS PATYLESIM..nereikiajusu niekam!!!!

 • @nekdot@s @pie demokr@tiją 2020 sausio mėn. 27 d. 18:53:12

  - Su Džordžo Bušo atėjimu, Amerikoje demokratijos žymiai sumažėjo. / - Ko norėti, jis gi ją eksportuoja.

 • Teigiama 2020 sausio mėn. 27 d. 18:44:23

  Kad Lietuvoje yra visa demokratijos atributika, tik ar tikrą, ar butaforine? Taip, yra laisvi rinkimai, bet jų sistema visai ne demokratinė, nes kandidatai parenkami tik iš tos pačios žmonių grupės ir partijos atstovauja tik savus Teismai ir kitos valstybės institucijos yra, bet nėra įstatymo viršenybės ir vienodo teisingumo visiems. Įstatymo viršenybės keičiama vidinių teisėjo įsitikinimų. Be to, teisėjai nėra nepriekaištingos reputacijos, kol nedeklaravo savo santykio su KGB, be KGB parašo sovietmečiu niekas teisėjų netapo. Kaip ir prokurorų, advokatų ar kitų teisingumo prievaizdu. Apie spaudos laisvę spaudai viską pasako visuomenės informavimo įstatymas. Valstybė toleruoja sau naudinga melą ir anoniminė informacija leidžia laikyti faktų be patikrinimo. Todėl pas mus nėra žinių, tik reikiami plėtrai iš vienų rankų, nes tą patį info per visus kanalus rodo nulinė konkurencija. Kaip tai nutiko, turėtų rūpėti tam tikroms tarnyboms, bet nerūpi.

 • ru.tocka man gaila mokesciu moketoju 2020 sausio mėn. 27 d. 18:38:57

  pinigu,kurie bus tau mokami uz kremliaus propagandos sklaida SEIME.pasauli valdo dvi K:KORUPCIJA ir KARAI..kai korupcija vadiname pinigu transferu,pasijuntame iskart geriau..IR TAI ir yra tikro politiko uzduotisKORUMPUOTI kitu valstybiu aplinka savo valstybes NAUDAI ir INTERESAMS,KAD NEKILTU KARAS.TADA TURIME GERA POLITIKA,kaip Helmut KOHL(14mlrd markiu dave Gorbiuj juodu pinigu ir NUSIPIRKO atgalDDR).o kai SUKELIAMI KARAI kas NEEKOLOGISKA ir LABAI LENGVA,turime nebe POLITIKA,o pimpagalvi-senilu glushiu,kuri reikia TIESIOG isvyt ir PAKEISTI POLITIKU.o kad politikai per daug neisijaustu YRA ZURNALISTAI,4oji valdzia.ZURNALISTAS,tai ne tu ru.tocka ir apsaugok sepetie,nesi ir NEBUSI JOKIA POLITIKE.ilindus i ta seima(mulkiu be ekonominio ir juridinio issilavinimo PRIEGLAUDA) tu PREKIAUSI LIETUVOS interesais,kaip kad daroir kabarbafosas,kas Y-GIT,TFU ir SUSPEKT!!!

 • > Sliauzia 2020 sausio mėn. 27 d. 18:29:27

  deja sito ne visi dar supranta, nes jiems vis atrodo, kad nusipirks kelias haubicas ir dar kokio lauzo jie ims ir rusa isgasdins, nors pagal jau dabar nusimatanti visa vaizda, mazeja ir toliau mazes ES ismokos, o tai reiskia tik viena ES pasiims paskutine darbo jega, o tuscias bevertes teritorijas atiduos administruoti kaimynui. o tuo metu dar 10-15 metu valdziuke ir parketiniai generolai dar pazais "kara", gi ko nepadarysi jei biznis einasi.

 • KGB monstras 2020 sausio mėn. 27 d. 18:26:45

  Viso pasaulio valstybių politinis elitas turi sukurtas saugumo struktūras, kurių paskirtis yra saugoti politinę nomenklatūrą nuo žmonių nepasitenkinimo. Saugo struktūra yra ir Lietuvoje. Mums peršama ideologija, kad KGB yra kažkoks išskirtinis monstras. Kas tik netingi, tas ta vėliava ir mosikuoja. Kvailas bijo, protingas supranta. Visškai nesutinku, kad eilė Lietuvos politikų dirba Rusijai. Tai rodo labai aktyviai propaguojama rusofobiška politika. Norint, bet kokius ryšius galima surasti su bet kokia valstybe. Taip, kad šį kartą Janutienė rašo labai tendencingai.

 • yep 2020 sausio mėn. 27 d. 18:18:52

  rusai puola rusai puls kol zemele apsivers....sudmaliai su tuo KGB... gal geriau aprasykit CZV veikia visose buvusiose posttarybinese respublikose..... kazkaip nieks nieko neraso ??? ar seimininkas naujas neleidzia rasyti ???

 • kodel tyli landsbergis 2020 sausio mėn. 27 d. 18:08:08

  paseno, trepsi, rupi anuku ateitis

 • Mano nuomone 2020 sausio mėn. 27 d. 18:07:37

  As ta "rusai puola" ziuriu kur kas paprasciau. Mano isitikinimu tai sugalvojo tikrai ne Landsbergis ir ne Grybauskaite. Jie gali but nebent politikos vykdytojais. O mano nuomone tos retorikos tikslas gali but zmoniu ideologinis ruosimas galimam karstam konfliktui. Logiskai pagalvojus potencialaus prieso reikia neapkest. O cia nieko naujo - viskas taip pat vyko ir per praejusi saltojo karo etapa. Ir tada buvo ta neapykantos retorika is abieju pusiu buvo ir sankcijos. Konflikto prirzastys be abejo ekonpmines o pretekstai konfiktui getu but ivairus. Kodel dar nevyksta ? Atominis ginklas stabdo

 • Audrius Butkevicius 2020 sausio mėn. 27 d. 17:49:05

  Peržiūrėjau Talino pokalbį su Ulvydu. Tiesiog apgailėtiną: Apie politinę Grybauskaitę kalbama ir statomi filmai taip tarsi jos uždavinys būtų patikti ar nepatikti. Ulvydas visiškai nesuoranta, jeigu negalvoti blogiau, koks jo uždavinys. Politiką reikia vertinti pagal atliktus darbus o ne pagal myliu- mėnuliu...Apie KGB mokyklą,- tai tragedija.Musu visų. Ir čia Rūta puikiai sudėjo visus taškus.

 • As 2020 sausio mėn. 27 d. 17:48:06

  Pagarba,padeka,ir tt jums uz tokia drasa,pasiaukojima,meile lietuvai ir kantrybe svieciant tuos mazai mastancius bet labai gerai apie save galvojancius.Pati uz jus balsuosiu ir visus agituosiu ta daryti kad atsirastu viltis lietuvai but laisvai ir zmonem noret cia gyventi.Sveikatos ir stiprybes Jums.

 • as 2020 sausio mėn. 27 d. 17:46:04

  stiprybes .Rutele daugiau tokiu strapsniu ,aciu respublikai ,kad nebijo ......

 • Janutienes aisku nepuola 2020 sausio mėn. 27 d. 17:37:06

  Ja isvaduoja is fasistines burzuaziniu nacionalistu priespaudos ir nesa "Putino saule" :D

 • Sliauzia 2020 sausio mėn. 27 d. 17:29:12

  Karai anksciau vyjo del itakos, viskas budavo del financu Dabar taip pat del financu(dideliu) Taigi - bankyrai suprato kad sumelus kara, pasekmes gali buti ivairios ir nenuspejamos. Chaosas valdomas - perauga i nevaldoma. Taigi dabar bankyrai pasistato savo prezidentus (prancuzu Makaronas, lietuvius bankyras Nauseda, anglai, vokieciai, taip pat turi korporaciju statytinius) EU tam kad nebutu sienu, kapitalas suprato kam kariauti jeigu galima viska paimti per ejobomika. Durniam isdavikam numeti kaula o per kita puse pasiimi viska

 • labai 2020 sausio mėn. 27 d. 17:21:35

  geras straipsnis,-aiškiau nebūna...Šaunuolė...visi taškai ant ,,i".

 • Stt nera impotentai 2020 sausio mėn. 27 d. 17:19:07

  STT kaip zibia dirba rimtai, bet juos kontroliuoja is virsaus. Deja taip neturetu but. Po tokio straipsnio STT turetu tuoj pat suimti vasiliauska, grybauskaite, kubiliu, simonyte, Po to jau issirutuliotu kitos pavardes. Janutiene pasisaugok - bubute uzmusa del 5litu. O cia milijardai. Kaip baigesi gerb Sliuzui. Ar saugumieciui kur per langa tipo iskrito. Po galais pasaulis isprotejo. Kaip Lietuva gali gyventi po tokios info paskleidimo????

 • Nieko naujo 2020 sausio mėn. 27 d. 17:11:04

  Būtų keista, jei Lietuvos prezidentai nebūtų vienaip ar kitaip susiję su KGB. Pvz Leningrado KGB mokykla Nr.401 tikrai pažįstama vienam iš Lietuvos prezidentų

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 0 +2 C

 

+2 +4 C

 +10 +11 C

+13 +15 C

 

+16 +17 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos