respublika.lt

Rūpinamės svetimais, o savi palauks - straipsnio komentarai:

 • Atrodo 2020 kovo mėn. 26 d. 23:49:03

  Atrodo, kad ne Rusai puola, o Skvernelio kariauna lietuvius naikina.

 • Draugas 2020 kovo mėn. 25 d. 19:39:11

  Juk.tai.rusu.politika!!!rusai.badauja.bet.biednas.ruskis.pades.kubai.afrikai.ir.tt.nes.rusu.vergai.sukilt.negali

 • taigi 2020 kovo mėn. 24 d. 17:33:38

  graikijos pasoneje atbegeliai lauke pramos. uz 80 tukstanciu lietuva jiems veze ,,gerybiu''. o gaisrininkai palauks---nuo gaisro ir taip buna karsta,nesusals

 • Čia 2020 kovo mėn. 24 d. 09:17:03

  vienas toks vis rėkia, kad nėra dez. skysčio, kaukių, matai, ką valdžia siūlo tautai. O aš manau, kad esi viskuo aprūpintas iki dantų, pasodintas prie kompo, kad atidirbtum už opozicijos numestą kaulą - išmaldą. Pavyzdžiui man niekas nemoka, aš turiu savo galvą ant pečių ir , jeigu nesimaišytum po akimis, net nepasigesčiau tavo pusdurniaus svaisčiojimų. Kaip tau sub...laižio etatas, ar gerai bent moka, vaikus išlaikysi?

 • neatsakingumo kaina 2020 kovo mėn. 24 d. 06:41:19

  Jei per pusmetį būt išaiškinta atsakingi už Alytaus padangų gaisrą, kodėl savivaldybė ir kitos institucijos nesukaupę reikiamų apsaugos priemonių rezervų, kad kiti po nedrystų, šiandien. Dėl viruso jau būt pakankamai apsaugos priemonių ir naudoję nepsichuodami. Bet neatsakinga valdžia iš vis jokio reiklumo sau. Tokia pat ir tauta ir turi. Po to dar stebėtis drysta.

 • Debilai. Ne kitaip 2020 kovo mėn. 24 d. 04:53:17

  Jokio ukiskumo. Jokios logikos. Geriau butu nusiunte guminiu kulku, asakiniu duju ir pan.

 • Anglas 2020 kovo mėn. 24 d. 02:19:49

  O ko noret, juk ubagynas visiskas. Po karantino bus dar blogiau.

 • Svetimiems ekonominiams perėjūnams 2020 kovo mėn. 23 d. 21:41:54

  Gatavi išbučiuoti užpakalį, o saviems nuo mirties liepia ant burnos užsitraukti šalikus, skareles. Gal ir dezinfektantus žmonėms darytis iš Karbauskio trašų? Milijardus švaisto ir piarinasi, imituodami, kad dirba. O praskolintus milijardus turės sumokėti Lietuvos ubagai.

 • nu 2020 kovo mėn. 23 d. 16:01:01

  atbėgėlius remti verčia Briuselis. O padėti saviems Briuselis neliepė. Mes gi ES, mums Šeimininko žodis - įstatymas. Dar TSRS taip išmuštravo. Spėkit, kas pasakė: "Stodami į ES, iš anksto su viskuo sutikome". Su viskuo, va taip.

 • Grubiai 2020 kovo mėn. 23 d. 15:35:57

  Jei būtų mano valia,nesuteikčiau nė vienam karo ar pokario pabėgėliui lietuviui ar litvakui,teisę balsuot ir rinkt Lietuvai valdžią.Jie paliko likusius čia vienus pačius kapstytis su visom negandom.Kiek jų masiškai grįžo konkrečiai gyvent ir dirbt tėvynės labui po 1990metų? Gal vėl nori prastumt kokį užjūryje sėdintį ir čia tapkes palikusį "patriotą"?Ko jie visi, sėdintys už"balos"taip veržiasi valdyt Lietuvą? Kiek dabar tie "patriotai"mums padeda?Kas galėtų pasakyt?

 • Prancūzų patarlė: 2020 kovo mėn. 23 d. 15:19:49

  IŠDUODA TIK SAVI. CVID atskleidė, jog nuo pat pradžios neturėjome nė vienos VALDANČIOSIOS partijos, kuri NEBUVO IŠDAVUSI. IŠTIKIMOS valstybei partijos pareiga VISADA net su šiokiu tokiu pertekliumi turėti parengtą materialųjį, visų reikalingų preimonių, finansinį ir visų profesinių ir spec. pajėgų rezervą bet kurią sekundę pasirengusius be jokių trikčių suveikti, perimti padėties valdymą, tarnauti tam.

 • vergai 2020 kovo mėn. 23 d. 13:53:41

  Kokia tauta - tokia valdžia. Vergai renka pagal save. Kaip per referendumą į es už. taip ir tęsia. Kitus kaltindami, kad patys neatsakingi. Didžiausia socialinė atskirtis per es viską ir pasako. Nerimti.

 • Jonas 2020 kovo mėn. 23 d. 11:47:34

  Vergų sindromo neatsikračiusiems valdantiems politikams yra svarbiausia ne savų piliečių reikalai, o tik kokia nuomonė apie juos iš feodalo , karaliaus pilies ateina. Reikia parodyti savo ypatingą nuolankumą, vergišką paklusnumą ir priklausomumą nuo briuselinių kopūstgalvių ir, kad šie paglostytų, pagirtų ir esant reiklaui užtartų , kai sava liaudis užpykusi imsis šakių.

 • Na zinote 2020 kovo mėn. 23 d. 11:07:01

  jei tai teisybe del tu siuntu Graikijos pabegeliams,tai tokius veikiejus kurie sugalvojo ta akcija reikia sodinti iki gyvos galvos musu gyditojai rizikoja gyvibe neturi apsaugos priemoniu,o aprupiname jomis kazkokius valkatas kitame pasaulio kraste

 • paprasta 2020 kovo mėn. 23 d. 11:05:28

  Vyriausybėj kartu dirba ir keli ministrai nuo konservatorių. Pradžioj ministru buvo ir Masiulis su terminalo ir kitais šleifais tiko. Vienodai nekompetentingi ir susireikšminę. Kad Lietuvoj be valstiečių su ekspolicininkais pasistiprinusių ir konservatorių - daugiau nieko nėra. Tik jiems teisė praskolinėt valstybę išlaikant didžiausią socialinę atskirtį per es. Kitiems bankrotint Lietuvos nelemta.

 • >imitacija 2020 kovo mėn. 23 d. 11:00:49

  kad ir sunkiai įskaitoma ,vis tik pagrindinę mintį supratau,ir pritariu: kad šalį dar kaip nors išgelbėt nuo betvarkės g. landsbergį reikia skubiai paskirti gaisrininku,ane? Prijom

 • imitacija 2020 kovo mėn. 23 d. 10:50:42

  Kaip prie ekspolicininkų valdžioje tiriama pusmetis dėl Alytaus oadangų gaisro. Kad ateitį nedrystų. Po gaisro žurnalistas E.Jakilautis tel. laidoj su Alytaus meru vardija gaisrų gesinimo įstatymo punktus, kur meras po nežinau parodo. Nesigaudo jis ir. .Vienok prokuroram tik straipsnius sudėt ir išaiškinta už juos. O čia tiria dar Alytaus policija, kurios vadovu dirbęs vrm vicministras. Kitas vicministras buvęs Alytaus vicmeras. Reiškia nusišalint turi nemažai. Bet ekspolicininkams nefalioja, kur kitiems už menkniekius prikištų.

 • to žinote 2020 kovo mėn. 23 d. 10:19:15

  Štai ši pasakyta tiesa taikliausia. Pamatysyte po rinkimų, jei ateis konservatoriai su liberalais, viskas vėl atsistos ant galvos ne ant kojų. Neįvykdyti pažadai pasipils kaip iš gausybės rago, o vaikų ir padiddintos pensijos vėl susitrauks kai išdžiuvusi kempinė. Neduok Dieve, kad Šimonytė taptų pirmininkė. Tad jau laikykitės skurdžiai, nes ji yra verslo atstovė, jei bus tokios prognozės.

 • neatsakinga 2020 kovo mėn. 23 d. 10:14:55

  Neatsakingai į valdžią rinkdamiesi ekspolicininkus ir panašius tauta atgal gauna per didžiausią socialinę atskirtį per es valdžios nesiskaitymą su savais žmonėmis. Vyriausybėje kartu su dalim ir nuo konservatorių ministrais tesia valstybės praskolinėjimus 5 milijardais. Nemasto, kas po jų gražins.

 • pensininke, 2020 kovo mėn. 23 d. 10:05:03

  dabar skolinsis 5 milijardus eur. pakvipo pinigais paziurekit kiek atsirado vargsu, o atlyginimai vis 3 tukstanciu eur, bet dabar jie skursta ir labai sunki padetis, o antra Lietuva tyli ir nieko nepraso

 • Vokų plėšimas??? 2020 kovo mėn. 23 d. 09:42:19

  Koks "vokų plėšimas", apdovanojimui raspiratoriais: kas gau, kas negaus. Negi mūsų tokioje "labdaringoje" valstybėje respiratoriai tapo "auksinėm gervėm" už suvaidintą spektaklį "GAISRAI". Prasidės bukagalvių žolės deginimas, o taip šiam žaidimaui reikia netik raspiratorių, bet ir vakcinos

 • Evaldas 2020 kovo mėn. 23 d. 09:41:15

  Tikras lietuvis su jevromilteliais išplautom smegenim visada turi matyti ir girdėti tik tai, ką landsbergistai jam nurodo matyti ir girdėti. Pvz.,jevrolietuvis puikiai „žino“,kad Baltarusijoje gali būti tik blogai arba labai blogai ir niekaip kitaip.Jeigu kas nors bando pasakyti ar parodyti,kad yra ne taip,yra melagis,vatnykas,senatvinis marazmatikas arba Kremliaus agentas. Tikras jevrolietuvis turi būti „tolerantiškas“,mylėti iki padų laižymo atėjūnus ir visokias „mažumas“ labiau už patį save,labiau už tėvą ir motiną.Tai jam įkalta tvirtai ir nepajudinamai:juk ne be reikalo jevroskalbimo miltelius jevroreferendume dalyvavusiems nemokamai dalino. Todėl Briuselio šiknalaižiai patys nudvės, bet neatsisakys „padėti" brangiais smartfonais besipuikuojantiems „pabėgėliams", kuriems Lietuvoje mokama po1000 €/mėn., kad galėtų nerūpestingai gyventi. (Absoliuti dauguma LT pensininkų apie tokius pinigus gali tik pasvajoti...)

 • Žinote, 2020 kovo mėn. 23 d. 09:31:00

  aš manau, kad tai, kas pažadėta, tikriausiai guli kokio vadovo įsakymu kažkur užslėpta ir laukia savo progos pasipelnyti, darbuotojams aiškinant, kad dar nepaskyrė, prasta valdžia ir t.t. O kodėl tiek metų nebuvo reikalauta? Kiek pinigų iššvaistyta pirkimui bele ką, kad tik kuo daugiau es lėšų "įsisavinti". Kiek mistinių vandenvaisos, kelių į niekur ir konferensijų projektų. Milijardai ištaškyti, ar drįso kurie nors anksčiau pakelti galvas ir pareikalauti? Niekas. Tylėjo, nesakė, kad jūs karaliai nuogi ir nepasotinamai godūs. Dabar turime, ką turime. Vieni vilas ir butus visame sviete (kurie jų šiuo metu neapsaugo), o mes nepriteklių per tokius vagis. Epidemija gal parodys, kas kaltas ir kodėl taip ilgai laikėsi nepajudinamas, o žmonės atskirs gerą nuo savanaudžio.

 • Žiūriu , 2020 kovo mėn. 23 d. 09:28:52

  Lietuvoje jau vėl viską Kremlius per kolchoznikus diktuoja , o visą ta Kremlius sugalvotą Lietuvai durnyną labai gražiai lietuviams , kolchozo lyderiai perduoda.Na, tiesiog "apsidžiaugti" negali kaip Kremlius gražiai visus lietuvius už nosies vedžioja.

 • Kodel 2020 kovo mėn. 23 d. 09:25:58

  turime padeti jauniems , energingiems, su brangiais ismaniaisiais telefonais rankuose perejunmas.Jis yra lengvos duonos ieskotojas.Tikru pabegeliu is karo zonos ten gal 5-10%.Cia Europa kuria toki precedenta dirbtinai.O musiskai, graziai nuleide galveles, mielai vykdo.

 • 141 2020 kovo mėn. 23 d. 09:19:32

  senai klupi pries briuselio mazumuklerkius ir negali net raides istart Pries ,jiems dzin Lietuva Tauta ,svarbu keli euriukaii ju privat uabus ,jie viskam pasiryze briuseliui,nes per juos jie tapo milijonieriais.

 • Macas 2020 kovo mėn. 23 d. 07:34:54

  Juk turi klapciukai įtikti Briuseliui bet nesupranta kad sojuzas labai keisis nebeliks Briuselio diktatūros Europos šalys gyvens kitaip pagal savus įstatymus konstitucija ir valdymo sistema keisis tautybės nacionalinės partijos ateis į valdžią su liberastais bus baigta pupuliuku valdymui galas

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 16-oje eismo įvykių sužeista 17 žmonių, tarp jų – du nepilnamečiai.
 • RUSIJOJE: Rusijoje užfiksuotų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius pastarąją parą padidėjo 6 635 ir pasiekė 713 936.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Nuorodos