respublika.lt

R.Paksas: Lietuvoje vykdoma operacija „Skatink emigraciją!“ - straipsnio komentarai:

 • Geriau patyletum paksiau. 2018 gruodžio mėn. 22 d. 10:56:20

  Ne vienas taip siaubingai nepergyvena,kad yra nustumtas nuo lovio - kaip paksius.Net is veido jau isejes.Su tokiu pykciu ir pastoviu pergyvenimu kad netekes patogaus lovio - dievaz gali istikti infarktas,bet tiesa ta,kad niekas niekada uz tave rolanduk nebebalsuos.Tu politinis lavonas,negi nesuvoki?Uzsiimki statybu verslu arba laidojimo paslaugomis ir gyvenki paprasta mirtinguju gyvenima.Politika ne tau!

 • myra 2017 gruodžio mėn. 04 d. 17:58:17

  TRUSTED LENDER (FINANCIALCHOICE@YAHOO.COM) Mano vardas yra Michael Lee, Illinois, JAV pilietis. Mane sukėlė 7 skirtingas tarptautines tarptautines paskolos davėjus, jie visi žada paskolinti man po to, kai aš sumokėjau kelis mokesčius, kurie nieko neduoda ir neturi teigiamo rezultato. aš praradau sunkiai uždirbti pinigus ir tai buvo iš viso 23930USD. Vieną dieną, kai aš peržiūrėjau internetą ašaromis ant akies, aš atėjau į žmogaus, kuris taip pat buvo sukčiaujęs, liudijimą ir galų gale susietas su teisėta paskolų bendrove "MARTINEZ LEXIE LOAN COMPANY", kur jis pagaliau gavo paskolą, todėl nusprendžiau kreipkitės į tą pačią paskolų bendrovę ir tada jiems pasakojote savo istoriją apie tai, kaip mane nugalėjo 7 skirtingi skolintojai, kurie nieko nedarė, bet, žinoma, man daugiau skausmo. Aš paaiškinu kompanijai paštu, ir visi, kurie man pasakė, verčiau verkti, nes aš gausiu paskolą savo įmonėje, taip pat aš padariau teisingą sprendimą susisiekti su jais. Aš užpildau paraiškos formą už pasko

 • Jonas 2017 vasario mėn. 14 d. 14:22:29

  Ponas Pakse, buvai valdžioje, kažkaip nieko apie tai nesigirdėjo, nuėmė nuo lovio pragydo, ir šiaip nei vienos geros minties ką daryti kitaip.. Vien tik lozungai.. Todėl baigdamas galiu pridurti kad sikau ir tapsnojau..

 • taip 2017 vasario mėn. 14 d. 12:39:09

  tikrai vykdoma, o iskrypelis dargis vis nesiliauja prasyti cia pas mus atvykeliu iskaitant pabegeliu, kas ji apramins? kodel dabar valdantieji tvirtina to nesveiko dargio uzmojus? maniau jie normalus, tikrai nesitikejau is ju tokio veiksmo. ta dargi reiktu issiusti i koki uzbekistana tegul ten ir gyvena. ur*das.

 • Varau 2017 vasario mėn. 14 d. 06:46:36

  Taigi grybowskos planai, lietuvius pakeisti rytu ordos marodieriais. Ji gi ne tikra lietuve, mishrune.

 • nakas 2017 vasario mėn. 14 d. 05:49:13

  paksai greiciau pareik i valdzia padaryk tvarka lietuvoje

 • paksiau paksiau, 2017 vasario mėn. 13 d. 10:25:22

  Lietuvoje jau tiek pripainiota,priraizgyta,suvelta ir sumakaliuota,kad niekas nieko nesuras.visi galai į vandenį.

 • kai pažiūriu televiziją 2017 vasario mėn. 13 d. 10:21:09

  einu krauti lagamino,o kai dar paklausau Valatkos- perku bilietą.

 • Kęstas 2017 vasario mėn. 13 d. 04:48:27

  ESBPO siūlo mums leisti dvigubiems piliečiams kandidatuoti į Seimą. Ką jie čia mums siūlo? Kai reikia, mes ir emigranto šlepetes prezidentėmis išrenkame. O po to gaudome garsius krepšininkus ir atiminėjame jiems pilietybes. Kodėl? Turime pernelyg daug diplomatų, jie neturi ko daryti. Juk nuo mažos Lietuvos niekas nepriklauso. Jei visus diplomatus atleistume iš darbo, galėtume pakelti kiekvienam Lietuvoje pensijas dvigubai, o visa kita visai nepasikeistų. Tik išrinkime ryžtingus politikus. Klauskime apie diplomatų problemos sprendimą kiekvieno kandidato.Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.

 • Kęstas 2017 vasario mėn. 13 d. 03:44:42

  Emigraciją skatina ir seimūnų baisumas. Kodėl broileris toks baisus? Jis už siaubingą embrionų naikinimą. Jis siekia išniekinti Lietuvos žmones su užplūdusiomis kosmopolitų iš viso pasaulio ordomis. Vien tik pažiūrėjus į jį, nupurto. Visa Lietuva drebėjo prieš Seimo rinkimus, kad tik jis neprasiveržtų į vyriausybę. Girdėjote, jį slapstė Sovietų Sąjungos paskutinėmis dienomis svetimu vardu keistose vietose? Gal jis ten žuvo, o čia tik jo dvasia, keršinanti, kad jo senelį niekada neišrinkome prezidentu? Per televizorių gali atrodyti bjauru, bet paprasčiausiai bjauru, o ranką ištiesi - tuščia vieta. Siaubas, kas darosi šiais neramiais laikais. Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.

 • tam Na, ko jūs čia 2017 vasario mėn. 12 d. 18:08:00

  asile, ne ruskiai išsibėgioja, o ruskiai atbėgioja. Po to bus referendūmas ir vienbalsiai prisijungs prie Rasiejos su amžina prezidentka Grybauskaite-landsbergovna.

 • Na, ko jūs čia 2017 vasario mėn. 12 d. 14:50:25

  taip susirūpinę , kad ruskiai išbėgioja iš Lietuvos ir tegul bėga nes jiems buvę pasų stalo viršininkai , kaip taisyklė visi ruskiai,visiems parūpino lietuviškus pasus , bet pas kremlinius kažkodėl nei vienas nebėga.Na , išbėgs visi , kurie per 53 metus čia buvo privežti , tai tik kvėpuoti Lietuvoje taps lengviau, jūs ko čia nuo galvos plaukus raunatės, ar dėl okupantų ir jų palikuoniu .Manau , reikia tik džiaugtis , o Lietuva buvo ir bus , kaip Tautos patarlė sako, yra prūdas bus ir varlių.

 • vytautas šustauskas 2017 vasario mėn. 12 d. 14:11:50

  nieko nebūs jeigu nepasipriešinsime prieš įvežamus atseit specelistus ,ir kareivius KILKIME Į KOVĄ. PIZDĖC LIETUVAI ,GALĖSIT BUČIUOTI labdbbbegu į subinę ,joškė padarė ka ir trurėjo padaryti,

 • Ir dar... 2017 vasario mėn. 12 d. 13:04:12

  mūsų valdžiagyvių politinis bolševikinis giminaitis yra pasakęs, kad Lietuva bus, bet be lietuvių... Štai tie bolševikiniai anūkėliai ir vykdo gautą priesaką - išvalyti Lietuvą nuo lietuvių. O megstabaretiniai klapčiukai jiems ploja ir odes gieda.

 • Suvalkiotas 2017 vasario mėn. 12 d. 12:55:55

  Tiems, kurie niekinate ir smerkiate prez. Paksą - man gaila jūsų, nes. kaip sakė vienas jūsų gerbiamas politikas, jūs galvojate tik viena smegenų puse ir toliau savo nosies nematote ir negirdite. Ar galėjo pasipriešinti keturių metų vaikutis Kėdainių budeliui?.. Tokioj pat padėtyje buvo atsidūręs išrinktas prezidentu Paksas, kai visi esantys valdžioje užpuolė jį kaip pasiutę šunys. Jis praktiškai neturėjo galimybės apsiginti ir kažką nuveikti.Net ir šiandien visa ta vagių ir banditų "chebra" iššiepę dantis urzgia, kad tik Paksas nepakrutėtų. Taigi, ponai, jei esate akli ir kurti, tai susipraskite nors patylėti ir neskleisti politinio puvėsio dvoko.

 • nuomone 2017 vasario mėn. 12 d. 10:13:55

  Tai daroma panaudojant net istatymus,kad tik isvaziuotu daugiau zmoniu.Vienas is paskutiniu taip vadinamas PSD esi apdraustas,o atejus pas gydytoja kisa popiergali,kad turi susimoketi ir pasirasyti,kad sutinki,jeigu nesutiksi tai gali baigtis tuo,kad tau giedos giesmes,bet tu ju jau negirdesi.Arba griauti,bausti istatymai,..kuriuose mano nuomone truksta kartais sveiko proto ir teisingumo.Zmones nusivilia valstybe ir bega is valstybes negristamai.Tik kas derigentas valstybes naikinimo,ir kas isdrys ta dirigenta demaskuoti?

 • Nu jo pataikei 2017 vasario mėn. 12 d. 09:33:09

  bet ką padarei , kad to savanorisko trėmimo nebutų, nemanau, kad kalnus nuvertei, sikai ir tapsnojai, o dabar kieno poziciją užėmei, ale žmonių, bet tikslas tik vienas, pakliuti ten kur galėtum sikti ir tapsnoti...

 • valdas 2017 vasario mėn. 12 d. 08:53:50

  Ka dave prezidentas Pakslas Lietuvai,suprast,kad jie zmones yra seimininkai sios zemes,o pats susidejes su karklu tapo pazeidziamu,o ka dave musmere ir ozys gero ?,tai paprasciausia isvoge, praskolino,isgine tauta,valstybe tapo neteisine ir toliau nesustabdomai tai daro...

 • nusivyles 2017 vasario mėn. 11 d. 23:50:30

  beviltiška ką ir diskutuot ,viskas daroma tyčia ,kad visi išvažiuotų iš Lietuvos ,skurdinamas žmogus ,kad tik jam būtų kuo sunkiau pragyvent savoj žemėj ,kuo toliau ,tuo sunkiau išgyvent.

 • visiems 2017 vasario mėn. 11 d. 23:11:56

  Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo: plus.google.com/104930148289526971655/posts

 • As 2017 vasario mėn. 11 d. 22:25:57

  Tie zasinai visi verkia apie emigracija zada ja mazinti, kelti atlyginimus ir t.t. Laimi rinkimus ir viska pamirsta

 • deja 2017 vasario mėn. 11 d. 16:42:31

  paksiui legva tausketi jis milijonierius su riebia alga nemanau kad anam rupi ubagai lietuviai

 • Blogai 2017 vasario mėn. 11 d. 15:30:50

  Zemaiciu ir visos LITVOS ekskaralius pan Rolandas verkia ir skund.ziasi.Matfacanai ismuse is balno,balta kumele pabego,draugai ateme karda,o priesai sosta is parusio isspyre.Paverk Rolandas,paverk,tikrai palengves,bet giesme jau sugiedojai ir kvit..neber tokios valstybes....

 • VGA 2017 vasario mėn. 11 d. 15:30:17

  Kur pasiūlymai ką daryti?

 • Borman 2017 vasario mėn. 11 d. 14:28:19

  Snoro ir ukio banku kreditoriai - apipisti tikrai pabego is cia nahui:)

 • senis 2017 vasario mėn. 11 d. 13:38:33

  tas nuopisa vel verkslena. Imk Paksai, ir parodyk pavyzdi, pasilik sau lietuviska minimuma, kita savo kosmines algos dali grazink i biudzeta. Gal tu, proto bokste, negirdejai, bet kiekvienas pensininkas, gaunantis 200 euru pensijos, 42 eurus atiduoda, kad tavo, ir kitu nukvakusiu valdziavagiu algos butu kosmines. Kalbi apie baisia socialine atskirti, tai kodel tyli matydamas kad Kukuraitis, prie pensiju pridedamas 20 euru, didino jas proporcionaliai, tuo atskirti tik padidindamas. Paskaityk savo straipsneli, kur jame kokie nors sprendimai, nera nieko, tuscias tapsnojimas.

 • Ginta 2017 vasario mėn. 11 d. 12:04:16

  Visa tai tiesa.O kiek jau buvo tų teisingų straipsnių.Ir kas iš to?Tai juk demokratija.Tas pats ir kitose ES valstybėse.Tiksliau toks iškreiptas demokratijos modelis.Čia ir yra problema.Įvairių machinacijų ir melo pagalba išrenkama valdžia,kuri po to daro ką nori,arba daro tai,kas nurodoma iš tolimų šefų.Realiai už nieką neatsako.Nesvarbu nei emigracija,nei skurdas ar kita neteisybė.Principas aiškus - jūs pilka masė rašykit ar kitaip "lokit",o mums tai kaip vanduo nuo žasies.Be to, gal tik vienintelė "Respublika", objektyiau ir parašo apie rimtas problemas.Kituose leidiniuose viskas pučiama "į tą pačią dūdą".Manau Lietuvai (kaip ir kitoms ES naujokėms)reikia patriotų,kurie suburtų tokį sąjūdį, kuris viską daryti pradėtų apgalvotai ir nuo pradžių.Suburti aktyvius žmones ir kaip reikiant supurtytų tą pseudo demokratiją. Šalį valdyti turi atsidavę ir protingi žmonės,o ne naivuoliai ir parsidavėliai.Visi žmonės turi turėti galimybę gyventi savo tėvynėje,o ne blaškytis po platų pasaulį.

 • Xp 2017 vasario mėn. 11 d. 11:52:17

  Globalistai Lietuvoje per laisvosios rinkos institutą (kas finansuoja ?) 26 metus daro įtaką visuomenei ypatingai jaunimui, kad tik liberalizmas-leftizmas gerai. Visos vyriausybės tą politiką vykdo.Kodėl? Europoje šiandien liberalios įdėjos derinamos su socialine atsakomybe. Tik ne Lietuvoje ir dar afrikos ir azijos kai kuriose šalyse.Tai LAUKINIS liberalizmas,stipriausiam viskas galima.

 • janis 2017 vasario mėn. 11 d. 11:03:07

  čia ne operacija,o tikras pavojus,bėkit kas ir kur galit,kitaip bus greitai galas visiems

 • Bet lietuvaitiems. KAIFAS 2017 vasario mėn. 11 d. 10:22:22

  KITATAUCIU. VYRU. NETRUKS. VOKECIU. AmERIKONISKA. Ir VISO nato. Kariu. VAIKUCIAI. Bus. Visokiu spalviu

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, birželio 2-ąją, eismo įvykiuose Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, sužeisti 8 žmonės.
 • GAISRAS: per gaisrą antro pagal dydį Rusijos miesto – Sankt Peterburgo – ligoninėje žuvo žmogus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pasitikite STT veikla?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+6 +8 C

 

+5 +7 C

 +14+16 C

+16 +18 C

 

+18 +20 C

3 m/s

2-3 m/s

 

1-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1174 PLN - 4.3993
RUB - 76.8001 CHF - 1.0741
GBP - 0.8908 NOK - 10.6798

Nuorodos