respublika.lt

R.Paksas: Konservatorių hierarchai siekia savivaldą vėl suvaryti į partinį „dvarą“ - straipsnio komentarai:

 • kis 2019 kovo mėn. 15 d. 22:04:25

  savo tikslus Landzbergis ivykde visu 100%,zmones atpratinti,atbukinti nuo visko,pradedant rinkimais ir baigiant,Landzbergis dave laisve,o kad jis is tos laisves padare pornografija jau ne zmoniu reiklas.Pats nedoriausias zmogelis tai senis landzbergis,niekas man dar neivardijo nei vieno nuveikto darbo,kad zmogus juo didziotus ir prisimintu.Apie tuos is kuriu padare zombius,nupirkes valstybes lesomis,juk visiems moka,buvo jis lageryje ar kartu su manimi uzpeckyje zaide lelemis.o pasidomekite kam buvo sis fokusas su misku ir zemiu kilnojimu,tas pats velnias i atliko.Buciau as Skvernelio vietoje surasciau visus ikalcius(juk ekonominiai nusikaltimai neturi senaties)ir kol gyvas patupdyciau nors keliems menesiams,nes senukas apnaglejo galutinai,Tai betvarke!

 • zm 2019 kovo mėn. 12 d. 22:41:50

  Netikėlis tu paksai, šitaip išduoti konservas, spaudžiu dešinę.

 • Vilma 2019 kovo mėn. 12 d. 20:14:02

  jis nei verkia,nei siekia lovio.Pakso kalte,tai aguonos grudas,pagal tai,kas dabar vyksta valstybeje ir jis tik siekia teisingumo.Tik zmones gali balsavimo keliu pasakyti,kokia jo kalte ir rinkti arba nerinkti.Vergu gimes,kaip vergas ir gyvensi,Deja jis drasus bzmogus ir siekia tik teisingumo.

 • Kotryna 2019 kovo mėn. 12 d. 20:08:13

  didziausia Pakso ,,kalte,,,kad prieme Borisova visuomeniniu patareju/oficiali versija/,Taciau visus buvo sukausciusi baime,kad jis norejo pakeisti saugumo vada ,nesutiko kazka del kalejimo ,Mazeikiu naftos ir kt.O kodel pamirso,kai jis susidomejo Alitos pardavimu ir tik veliau isaiskejo,kad buvo neteisetas konkursas,kuomet Boska prisiteise kompensacija is valstybes.Norejo ,kad saugumo vadu taptu Bagdonas,tuomet butu uzkirstas kelias Lietuvos apvogimui.Jis jiems pavojingas iki siol,jeigu ji taip izoliuoja ir niekina.O kurios partijos konservatoriai neniekina,manau tai baisu klanas,visomis priemonemis sluojantis is kelio visus,kurie ne su jais.

 • Ponui Paxui 2019 kovo mėn. 12 d. 17:13:13

  Na kada gi tamsta baigsi sitas nesamones? Dievazi jau uzkniso

 • Mykolas 2019 kovo mėn. 12 d. 15:28:25

  Paksai,panašu į turgų. Netekai posto, tai eini iš proto. Man atrodo esi ligonis. Nugi tiesiog bloga daros pamačius vien tik tavo straipsnių pavadinimus.(O gal čia tavo vardu "Respublika" tapšnoja) Negalima taip purvu šlaistytis. NEGRAŽU, SUSIPROTĖK, BŪK ŽMOGUS. NEKATALIKIŠKA>

 • Vis garsiau paxas kvarksi-baigiasi 2019 kovo mėn. 10 d. 19:10:33

  pinigų tupėjimo krėslo laikas.

 • Silva 2019 kovo mėn. 10 d. 17:00:58

  Paksas ar reksas- skirtumo nėra...

 • natalija 2019 kovo mėn. 10 d. 13:45:59

  TEISINGAI RASO ALDONA 10 METU VERKE IR DEJAVO DEL LOVIO O LIETUVAS REIKALAI NERUPEJO JUS MANOT KAD JEIGU JO NEBUTU ISSPYRE TAI BUTU BORISOVO IR SAKASVILI DRAUGAS KA NORS GERO PADARES LIETUVAI IR PARTIJOJE SALIA JO TOKIE KOMSKEI KLESTEJO ATSIPEIKEKIT ZMONES IR NUO TAVES PAKSAI NEGERAS KVAPAS KAIP IR IS DAUKANTO RUMU PASAMDEI IVANAUSKA IR PILAT STRAIPSNI PO STRAIPSNIO

 • deja deja 2019 kovo mėn. 10 d. 09:52:37

  pažiūrėkit į tuos pseudo rinkimus: niekas net negirdėjo kandidatų pažiūrų ar įleis jie svetimšalius čiurkas, ką darys su didėjančia praraja tarp vietinių milijardierių ir 90 proc. ubagų, ar ir toliau vemsime ant kaimynų, kad tie neapsikentę už.istų atominę ant galvos....? Kiek dar leis siautėti banditų gaujoms, juos paleidžiant iš daboklės jau kitą dieną, kaip Panevėžyje žmogžudžius......

 • MikasA 2019 kovo mėn. 09 d. 20:29:14

  Kiekvienas sakinys - išmintis... Vien skaityti - palaima... O kiek ,,išminčių,, mano suprantą... Kiek daug dailininkų paveikslų įvertinti tik jam išėjus...

 • < < tam ceslovui 2019 kovo mėn. 09 d. 13:28:32

  Gerb.Komentatoriai , įsidėmėkite ,kaip šitas koncervas ar jų rėmėjas , česlovas nemėgsta prezidento R.Pakso ? Jis po šiuo straipsniu jau parašė kelis komentarus, kurie įžeidinėja ! Tačiau jis visuose savo komentaruose naudoja TĄ PATĮ žodį ir dar su klaidomis ! Jis nori sudaryti įspūdį ,kad čia rašo kiti žmonės ? Jam protelio trūksta ,kad pakeistų leksiką ! __ _ _ _______ _ _ _ ______ _ _ _ Konservatoriai ir jų rinkėjai R.Paksui niekada neatleis uz Mažeikių naftos g -klą ! Juk buvo ATSKLEISTA tuo metu jų AFERA ! Nuo to laiko konservatoriai nesurenka į Seimą daugumos .

 • Nel kuilio ta kaukė, o ožio 2019 kovo mėn. 09 d. 11:50:35

  Jau neatpažįsta savęs draugas marksizmo dėstytojas

 • senis 2019 kovo mėn. 09 d. 11:17:14

  kazkas juokiasi is Pakso. Tuos kvailus, niekam nereikalingus straipsnelius pagardina imantriais zodeliais, ir svarbiausia, Pakso nuotrauka deda kaip lavono, uzspaustom akim ir prasiziojusi. Kita karta, reiketu paristi Paksui ziauna. Jeigu Lietuvoje butu tie 2 400 000 rinkeju, turetu buti apie 3 700 000 gyventoju. Trecdalis gyventoju yra iki 18 metu, jie neitraukiami i sarasus. Kai uzrasoma daugiau rinkeju negu realiai yra, ivedamas algoritmas, kuris skaiciuoja balsus pav. 10 rinkeju prabalsavo uz kolukiecius, trys balsai skiriami konservams, trys lyberastams. Kolukieciams lieka tik 4 balsai. Kitaip, konservai i savivaldybes nebutu pateke nei vienas.

 • ceslovas 2019 kovo mėn. 09 d. 11:08:54

  I koki dvara nori suvaryti konservatorines pakirksnutes mato tie kurie bent kiek masto ir be Paksiaus nuomones, bet Paksiau galetum bent viena straipsni parasyti (jeigu moki) apie savo veikla eurokolukyje, kiek ten pritapsnojai. Mes tikrai suprantam, kad prie EU lovio yra tavo paskutine vakariene, o taip norisi dar siltai ir ramiai snausti.Uzjauciu Paksiu kai nemoka nei skraidyti nei dirbti.

 • Ie 2019 kovo mėn. 09 d. 11:01:05

  Vilnius iš tiesų nelabai įsivaizduoja, kad yra dar kažkas už jo ribų. Ir vilniečiai. Na, gal žino, kad gyvena žmonės, bet kad jie irgi lietuviai, nors mąsto šiek tiek kitaip, nelabai supranta. Vilniuje išgyventi reikia vienų įgūdžių, mažesniuose miestuose visai kitų. Vilniuje reikia įsilieti į didelę masę, mažame gali būti beveik atskirai nuo kitų. Gal tai normalu, kad prof. Landsbergis mano, kad viskas turi būti kaip Vilniuje. Nes Vilniui gal tai ir nėra labai blogas kelias. Su tradicine partija, ilgamečiais lyderiais. Tačiau rajonuose ir regionuose situacijos visur skirtingos, savitos. Vienur tradicinė partija - valstiečiai, kitur dar kitos. Ir merai vertinami kaip žmonės. Irgi tradicija rungiasi su naujumu. Rungiasi, bet dar tveria ir kaip gera tradicija. Taigi, Vilniuje ir rajonuose šiek tiek kitaip viskas klostosi. O kad čia vyksta irgi begalė dalykų, kurie niekaip nesusiję su Vilniumi, tai tiesa. Būtent tas santykis ir yra tikroji problema. Pvz., mums Vilnius už 100 km...

 • aaa 2019 kovo mėn. 09 d. 10:57:24

  KAS gali išvardinti visas partijas kur dalyvavo "TAPŠNOTOJAS'.Vien už šitą jo pasakymą joks save gerbianti dienraštis ar portalas neturėtu publikuoti jo paistalų. GĖDA RESPUBLIKAI .

 • REIKIA PADĖKOTI LIETUVOS OLIGARCHAMS 2019 kovo mėn. 09 d. 10:26:43

  UŽ KOMITETUS - suprato, kad užtenka vienkartinių KOMITETŲ ir nėra reikalo nuolat ir be galo šerti JAV politinių prostitučių - partijų, kurios ir taip apmokamos iš JAV ambasados, Šoroso fondų ir LT biudžeto - be to pasimatė reali tų partijų vertė - pvz. "Konservatoriai" - 47 procentai balsavusių rinkėjų t.y. 0,47 x 16,06% = 7,55% t.y. tik 1 iš 13 LT rinkėjų pasitiki šia partija - o žviegia visos LIETUVIŲ TAUTOS VARDU.

 • n 2019 kovo mėn. 09 d. 09:45:14

  Paksius savo nesusitipėjusią barbę prastūminėja į europarlamentą

 • Tomas 2019 kovo mėn. 09 d. 09:29:54

  Pakso vaziavimas i Rusija buvo dugnas, net ir be sito gyvenime uz ji niekad nebalsuociau ir t.t.., taciau straipsnis buuvo tikra tiesa tai kas vyksta musu politikos pazemese.

 • tai 2019 kovo mėn. 09 d. 09:16:23

  buržujai naudojasi, kad 90 proc yra net rašyti nemokantys vergai.

 • KAUSIMAS 2019 kovo mėn. 09 d. 07:43:32

  Kurios pavadinimais jus skaitote partijomis as zinau tik viena gauja klana masonus islaptinti s kagebistus tai gauja su trimis pavadinimais kuri nuo vargsu lupo paskutini skura ir 30 metu naikina Lietuva atiejo geradiejai su galvotais vadais sugalvojo greita Lietuvos sunaikinima paskelbie dvigubos pilietybies referendima ir tikrai ras karijeristu vagiu prisigrobusiu milijuonus pasidies I tos bankus kuriu pilietybie prims kad brudu ne galietu teisti ir atimti privogtus milijuonus skubiekite uztos nieksus Balsuoti.

 • Juk aiskei pasakyta 2019 kovo mėn. 09 d. 07:22:32

  Kad Vilnius pidarastu miestas priekija du Sakamokas ir miesto mieras Simasius paradas garantotas .

 • Straipsnis geras 2019 kovo mėn. 09 d. 05:41:57

  bet uz imbicila paksiu ji parase kitas zmogus. Respublika turi nustoti stumti sita kvaileli. Jau pakanka. Nemanau, kad jis net skaite Orwell’a.

 • EJ 2019 kovo mėn. 09 d. 05:38:45

  R.Paksui reiketu pasistengti kalbeti kuo paprastesne zmoniu kalba ir nesistengti itikti tik "issilavinusiai ir apsisvietusiai" inteligentijai. Paprasti zmones, skaitydami Pakso imantrius issireiskiimus, jaucia nepilnavertiskumo kompleksa ir mano, kad Paksas yra is tos pacios "Aukstesnes Kastos" kaip ir V.Landsbergis. .... O juk saziningam politikui nereikia imantriu zodziu. Svarbi yra po zodziais slypinti prasme. Tiesa yra paprasta.

 • ALdona 2019 kovo mėn. 08 d. 23:50:12

  Puikus straipsnis. teisingos mintys

 • Į Šiaulius neužvežė 2019 kovo mėn. 08 d. 22:59:13

  paxistinio šikpopierio-tai nebuvo kandidato į merus,nei į miesto savivaldybę.

 • siaubingas nusivylimas 2019 kovo mėn. 08 d. 21:26:23

  kad Respublika publikuotu tualetinio popieriaus prezidenta? rusu rupora? zmogu be sazines ? niekad netikejau kad taip nusiris laikrashtis

 • ??? 2019 kovo mėn. 08 d. 21:26:13

  Pasakykite, kaip senesnio amžiaus žmogus gali ateiti balsuoti, jei iki balsavimo vietos 3-4km. Anksčiau būdavo nuveža autobusai, o dabar ir kaimynas bijo vežti, juk baltosios pirštinės tuoj apskūs. Jei kas nors žmones būtų pavėžėjęs, tai konservatoriai būtų gavę tik pusę balsų. Šitą pavėžėjimo klausimą turėtų spręsti vyriausybė ir įpareigoti savivaldybes nuvežti žmones balsuoti.

 • pesimistas 2019 kovo mėn. 08 d. 20:30:57

  neįsivaizduoju, kaip galima įtikėti kažkokiomis partijomis, kurių programų nežino netgi patys jų nariai ir nei vienas žmogus Lietuvoje. Nagi bent vienas pasakykite, kad kas nors iš jūsų žino bent vienos partijos tikslus? O viskas labai paprasta: paprasčiausia bachūrai susibėga į atskiras grupes ir pasivadina įvairiais kliedesiais: armatūrininkų, vielos rišėjų, kišeninio bilijardo ir t.t. "partijomis".

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Nuorodos