respublika.lt

Romualdas Žekas: Priešas jau viduje - straipsnio komentarai:

 • P
  PNo 2021 kovo 04 14:10:05

  Tomkau, paskelbkit kažkada skelbtą kagebistų sąrašą pagal ABĖCĖLĘ. Tai labai patogu.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  As 2021 vasario 24 14:30:54

  Geras straipsnis,bet daugumai musu zmoniu su tokiu mastymu kai niekaip negali pasirinkti ,ir temato tik tuos pacius padarus(zmonem nenoriu vadinti)per 30m,arba ju palikuonis.Tas trojos arklys jau tuos 30m kaip lietuvoj,senai issilaipines ir uzgrobes viska ka tik norejo ir ko jiem reikejo(na tokie anukai dar grabaliojasi kokios sanatorijos Belarus,nes patiko,koks seselinis pirmininkas kokios grazios teritorijos dvarui ant mariu kranto ir tt.Galvojat naujiena cia kazkokia paraset?Per velai atsibudot,ilgai miegojot,matyt patogi lova buvo.Visi normalus viska mato,supranta bet.....

  3 0
  Atsakyti
 • A
  Audrius Butkevicius R. Zekui 2021 vasario 23 13:09:32

  Daktare,LABAS! Smagu jūs skaityti. Dažniau būkit su Respublika.

  8 0
  Atsakyti
 • o
  oi tata nenupulk 2021 vasario 23 12:45:08

  ne visai tiesa, kad istorijos, žurnalistikos mokslai buvo prieinami tik su kgb susijusiems. Pačiam tau istoriją dėstė tremtinių dukra...

  2 0
  Atsakyti
 • N
  Neleisti sugriauti Valstybės 2021 vasario 23 08:15:38

  Teisus R. Žekas, kad prisirado seime slidžių kaip salamantras žmonių ir, kad priešas dabar viduje. Būvę Kgbistai laikosi kaip alpinistai, saugodami vienas kitą, nes jei kris tai ir kelis tikrai nusitemps. Tad būtina paviešinti tuos nesunaikintus sąrašus. Žmonių , rinkusių parašus prieš Raskevičių, tuo pačiu atspindi ir Lietuvos žmonių valią -prieš Stambulo konvenciją. Ir kaip šio straipsnio autorius pritariu , kad neišnaikino padorių lietuvių. Pabaigai , nors šiekt tiek gėda, kad cituoju vien autorių (100%pritariu jo mintims) - drąsa aristokratiško žmogaus savybė (A.Šliogeris). Neleiskim sužlugdyti Valstybės !

  18 0
  Atsakyti
 • z
  zinote 2021 vasario 22 21:25:54

  kada man tapo aisku kad mus galutinai uzvalde KGBistai ju pakalikai ir ju palikuonys kai jie itaise i prezidentus Grybauskaite juk buvo slykstu klausytis taip vadinamu debatu ir nei viena partija nepasake nei vieno zodzio pries Grybauskaite juk su tokia biografija tapti prazidente Lietuvoje tai neimanoma o tapo ir tada tapo aisku ko jie visi taip suristi vienas su kitu nors del liaudies mulkinimo yra pasiskirste po ivairias partijas juos risa kompromatas vienas ant kito ir jie zino kaip teisingai pastebejo Zekas jei vienas pargrius grius ir kiti todel tai monolitas kuris dabar valdo sali ir ji sugriauti jau velniskai sunku nes nbera tos jegos kuri tai galetu padaryti opozcijos nera ji suskaldyta ir keista kad ji negali susivienyti kyla klausimas ar cia ne tie patys veikejai dirba kiekvienas graziai kalbedamas traukia paklode ant saves ypac tai sustiprejo kai Z.Vaisvila sukritikavo parasus zmoniu pries Stambulo konvencija kas tai naudingas idiotas ar?

  24 1
  Atsakyti
 • D
  D.M. 2021 vasario 22 20:29:57

  Perskaičiau straipsnį ir (pirmą kartą) visus komentarus. Nustebau, kad visi skaitytojai pamatė tik "stukačius", nors jau straipsnio pavadinime nurodyta (atviru tekstu), kad PRIEŠAS JAU VIDUJE - t.y.,mūsų valstybėje. Ir tas priešas- Stambulo konvencija, kuri savo nuostatomis iškraipo ir naikina (menkina) visą kraitę krikščioniškų vertybių, kurios buvo tūkstančius metų puoselėjamos ir ginamos protėvių visais laikais. Mano galva, tokie viską "išplaunantys" tarptautiniai dokumentai, pavojingiausi yra neskaitlingoms tautoms - joms, nesaugant šaknų, senolių papročių, savo tautiškumo ir pamatinių vertybių yra didžiausias pavojus išnykti globalizacijos procese. Pastebiu, kad daugumoje laidų, jau "natūraliai" naudojami anglų kalbos išsireiškimai ir nėra prievolės juos versti į lietuvių kalbą lietuviams Lietuvoje - ar tai nieko jums nesako?...

  30 0
  Atsakyti
 • V
  Vladas 2021 vasario 22 19:20:37

  Taikliai ir tiksliai autorius aprašė situaciją kas buvo tada ir dabar

  26 0
  Atsakyti
 • t
  teresė 2021 vasario 22 18:26:26

  Žemai lenkiu galvą prieš žmogų, išdrįsusiam parašyti tiesą. Niekada nebalsuoju už konservatorius- negaliu dovanot už tuos visus įslaptinimus ir numarintas bylas. Juk galima čia įžvelgt kažkokį kažkieno tikslą ar ne? Gal net labai asmenišką. Šiaip ar taip tai chameleoniškas elgesys.

  37 0
  Atsakyti
 • j
  jo, 2021 vasario 22 18:07:34

  Tai koks tos mįslės įminimas? Kas tas globėjas ir dabar pasiekęs aukštus postus? Ar čia kokia paslaptis? Jei paslaptis, tai kam apskritai apie tai reikia rašyti? Tada yra tuščias straipsnis. Aš galiu daugybę tokių pavyzdžių parašyt, bet jei neįvardiju pavardėm, tai tuščia, pasakos tipo rašliava ir kiekvienas gali pasakyt, kad nekurčiau fantazijų.

  9 4
  Atsakyti
 • a
  algis 2021 vasario 22 15:55:15

  Apie nepriklausomybe net US nesvaicioja, jie priklauso nuo kinu ir rusu. O mums svarbiausia savo teritorija islaikyti, nes, atrodo, kad ir ta galim prarasti greit. Kalba ir tevyne. Svarbiausia.

  37 0
  Atsakyti
 • A
  Agota 2021 vasario 22 15:41:50

  Be galo teisingos mintys,taip ir yra ,žmonės jau įbauginti ,bijo reikšti savo nuomonę,o ir nėra kur.Visos tv laidos,kur buvo galima pareikšti savo nuomonę,kur žmonės galėjo išsakyti savo mintis ir pakritikuoti valdžią, uždarytos.LRT skaitoma valstybine televizija ,išlaikoma iš biudžeto ,pajungta vienos partijos propagandai ,nors kartais dėl vardo pasikviestas koks kitos partijos narys,vedančiųjųmoment nutildomas ,sumenkinams.Daugum tautos supranta kas vyksta,bet bijoma paprieštarauti,žmonės darosi abejingi,susitaikę su nuomone,kad nieko negali pakeisti,bijo sankcijų ,baudų,Mano nuomone.nėra tos pilietinės visuomenės,jau net į rinkimus žmonės beveik neina ,užtai valdžioje sėdi ,vos keis procentus rinkėjų balsų surinkusios ,,Laisvės partija,,ar ,,Liberalų partija,kiek daugiau balsų surinkę koncervatoriai.Ačiū,kad dar rašote .rašykite daugiau .eikite į eterį,švieskite Tautą,kol dar galite.

  65 0
  Atsakyti
 • a
  aa 2021 vasario 22 15:41:04

  Liustraciją vykdė dėdulė[goldbergis] savo kabinete. Dabar režimas gali jais manipuliuti.

  42 1
  Atsakyti
 • S
  Saulius 2021 vasario 22 15:40:17

  visi kgb-istai sulindo po Landsbergių sparneliais, o dabar jau net jų vaikai neršia po Seimą. Homjaunimas sororošiniais pinigais mirties politiką platina.

  46 2
  Atsakyti
 • T
  Todel visos PROTINGOS SALYS -- pirmiausiai praveda liustracija ,ir is valdzios [ visu rusiu ir visu skyliu] 2021 vasario 22 15:06:56

  isteskia buvusius Kadrinius KGBesnikus, ju sebrus ir draugelius , keicia ne tik pavadinima milicijos y policija -bet ir ten dirbusius veikejus ,o ne stato prezidentais , ministrais pirmininkais , VSD, STT, FNTT, AT, KT , TEISEJAIS, PROKURORAIS, ADVOKATAIS .... stai jei lansbirky , adamku, grybaiuskaite butumet--dar tada 1990 ismete is visu skyliu , ir nachren y lukiskes ykise 25 metams --siandien lietuva butu laisva , nereiketu pederastams seime bendrus sikinykus steigt , o ir tauta nebutu issilakscius...

  47 0
  Atsakyti
 • o
  o ko nori ponas R.Zekas.... kada lietuvai atgavus nepriklausomybe 2021 vasario 22 14:59:00

  lietuvos VSD suformavo is buvusiu kadriniu ir rezervo KGB stukaciu ...buves KGB stukacius ...... kas buvo paseta--ta dabar lietuva pjauna......

  35 0
  Atsakyti
 • k
  kestutis 2021 vasario 22 14:50:18

  Taip..desovietizacijos istatymas butinas,dabar netgi nomenklaturos atstovu palikuonims.

  30 0
  Atsakyti
 • D
  Dar 2021 vasario 22 14:46:52

  vienas Priešų ieškuotojas? Kuo tu skiriesi nuotų apie kuriuos rašinėji!?

  5 31
  Atsakyti
 • Ž
  Žmonijos priešas yra žydas 2021 vasario 22 14:32:34

  Ir reikia tai garsiai įvardinti ir nebijoti , kad bus susidorota , jeigu ne dabar tai velnio tautelė pavers visus vergais per žalią popierių ir NATO kraugerių gaują. Ne kuo geresni ir anglosaksai satansitai su tais visais padarais gaunančiais nuo šėtono įsakymus , tai visa ,,karališka grobuonių gauja'' gerianti vaikų kraują ir dalyvauja vaikų medžioklėse . Visa tai yra mano sapalionės , netikėkite nė vienu žodžiu.

  8 6
  Atsakyti
 • v
  va 2021 vasario 22 14:12:22

  ir vėl mus ima pulti rusai. Jop....t , kada baigsis tos nesąmonės?

  21 9
  Atsakyti
 • K
  Klausimėlis 2021 vasario 22 13:58:16

  Štai prof. V. Rakutis ir sąžiningas, ir sveiką protą turintis žmogus, o atsistatydino, suteikdamas šansą obuoliui, manau, kad gulinčiam šalia obels, užimti jo vietą. Į tą kontorą vežiasi ir tokie, kuriems šunų gerbuvis, galimai- svarbiau negu nepriklausomybės gynėjai ar kariai savanoriai- kariuomenės kūrėjai.Kitaip kaip paaiškinti, kad šunų reikalų įstatymo pataisai laiko užteko, o patriotams ne, kad komisijose ir komitetuose, kai nagrinėjami Lietuvos patriotų reikalai, dalyvauja ne visi nariai, o ir tie, kurie dalyvauja- panašūs į ką tik iškritusius iš medžio, ar ką tik pabudusius, nes susidaro toks vaizdelis, kad jie net nesupranta apie ką ten kalba eina.O ir ponas šios sudėties Seimo generolas, buvęs SKAT ištakose, įtariu, kad net nelabai ir žino, arba jam napliuvanto, kad pirmiesiems kariams savanoriams jų tarnyba neįskaityta net į bendrą darbo stažą, o už tą tarnyba, prie pensijų jie- gavę praktiškai špygą. Tad kur jis dabar, kai statutai nevaržo ir žvaigždžių niekas jau neatims.

  33 2
  Atsakyti
 • T
  Taip , priešas jau viduje ir seniai 2021 vasario 22 13:34:28

  Tai ožys su ožiuku , ožiukas dar buvo jaunas ir jam ragiukai nedygo , dabar ožiukui jau ragai kalasi ...štai kur didžiausias žmonijos priešas ir Lietuvos .

  60 1
  Atsakyti
 • S
  SS 2021 vasario 22 13:31:28

  Nenustebčiau, jei vardan šantažo bylos gali būti sufalsifikuotos. Juk žmonių, kuriems 1990-ais buvo tik 20 metų yra visiškai darbingi. O anekdotus apie komunizmo statytojus draugų rate skaldė :D Va ir KGB byla.

  26 1
  Atsakyti
 • N
  Nematomas priešas viduje? 2021 vasario 22 13:25:21

  Istorijoje be vargo rasime krūvą pavyzdžių, kai iš kvailumo ar dėl riebesnio kąsnelio, tautiečia vieni kitus skundė, persekiojo ar net naikino. Manau, šiandieną pavojus mums kaip tautai ir valstybei slypi ne tiek iš užuzsienio norų ir planų, kiek iš savų tautiečių ir piliečių, kurie už gautą geresnio yvenimo pažadą ar blizgutį yra pasiruošę ne tik kaimyną, bendradarbį, tautietį ar pilietį įduoti ar jį sudoroti, bet ir Tėvą, Motiną paaukoti.

  64 1
  Atsakyti
 • S
  Senolė 2021 vasario 22 13:25:03

  Koks nuostabus ir aktualus straipsnis, kuris priminė praeiti ir tuos vadinamuosius "stukačius". Manau jie ir dabar veikia pogrindyje skaldydami visuomenę, o žmonės pasimetę ir nebežino kas yra kas... To jie ir laukia su kupriuku priekyje... Jis dar gajus seniokas tad gali daug žalos pridaryti Lietuvai su pakalba dabartinės valdžios... Pradžioje Lukašenka, Tichanovskaja, Navalnas Lietuvai tik daro žalą... O kas vadovauja šiam paradui taip pat aišku... Klapčiukų visais laikais buvo, yra ir bus...

  65 4
  Atsakyti
 • S
  SNIECKUS 2021 vasario 22 13:24:32

  kada i 9 forta keliaus lanzberg gauja 30 metu Lietuvos genocidas!

  38 2
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>tautieciai, 2021 vasario 22 13:23:47

  ...jeigu atvirai, tai į jevrosojūzą Lietuva buvo įsūdyta neteisėtai..nereikia apie tai pamiršti...

  38 1
  Atsakyti
 • J
  Julija 2021 vasario 22 13:20:21

  Prisiminiau studijų laikus Alma Mater. Kurse buvo vienas "geniukas". Kai po Vasario 16-sios šventimo papuolėme ant kilimo pas dekaną, nesupratome, kad tai padarė jis, nes kartu dalyvavo. Laimė, kad vieno iš mūsų buvo gimtadienis, todėl dekanui vieningai tvirtinome, kad šventėme gimtadienį. Dekanas su šypsena "patikėjo". Vėliau jis pasakė, kodėl "kalė". Buvo iš vargingai gyvenančios šeimos, bijojo netekti bendrabučio, stipendijos. Kiekvienas pagal savo supratimą renkasi gyvenimo kelią ...

  23 4
  Atsakyti
 • t
  tautieciai, 2021 vasario 22 13:18:26

  atmenat - tai buvo populiarus kreipimasis sajudzio laikais - taigi - tautieciai, kiek atmenu, mes, strimgalviais lekdami i jevrosojuza, pasirasem daugybe dokumentu, atsisakem savo NEPRIKLAUSOMYBES vardan ir jevropos teises virsenybes bei remem zmogaus?? teises ginancius istatymus. KARTOJU: sutarti pasirase tautos rinkti atstovai - kitaip MES. Taigi, paraso ir kirviu dabar nebeiskirsi. Viska padarysim kaip jie mums lieps. Viskas. Lietuvos neber...

  32 3
  Atsakyti
 • J
  JITA 2021 vasario 22 13:03:22

  Netikiu Žeku,nors užmuškite!Neišmintingai deda ant kitų,maskuodamas savo nuopelnus ankstesnėms valdžioms.

  5 37
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PATIKRINIMAS: Italijos policijos specialieji tyrėjai per daugybę patikrinimų pagavo apie 280 neskiepytų sveikatos sektoriaus darbuotojų.
 • ELIMINAVIMAS: JAV rinkos reguliavimo institucijos ketvirtadienį paskelbė taisyklę, leisiančią joms iš Volstryto biržų pašalinti užsienio įmones, jei jos nepateiks auditorių reikalaujamos informacijos.
 • PAMIŠIMAS: Dalis rinkų yra stipriai pervertintos, o esama aplinka yra „netgi labiau pamišusi“ nei per „dot.com“ bumą praėjusio tūkstantmečio pabaigoje, įsitikinęs Charlie Mungeris, „Berkshire Hathaway“ vicepirmininkas.
 • BOIKOTAS: Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja patvirtino vadinamąsias olimpines paliaubas dėl Pekino žiemos žaidynių, tačiau penktadienį Australijos žiniasklaida pranešė, kad ši šalis ir dar 19 valstybių atsisako pasirašyti susitarimą, nes svarsto diplomatinį boikotą.
 • PADIDĖJO: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos užsakymu tyrimų bendrovės „Spinter“ šį rudenį atlikta šalies gyventojų apklausa rodo, kad per pandemiją lietuvių fizinis aktyvumas nesumažėjo, o padidėjo.
 • INTERNETAS: JAV astronautikos bendrovės „SpaceX“, priklausančios verslininkui, „Tesla“ įkūrėjui Elonui Muskui, palydovinio interneto paslauga „Starlink“ įjungta Lietuvoje.
 • BIUDŽETAS: JAV Kongresas priėmė pereinamojo laikotarpio biudžetą ir taip užkirto kelią gresiančiam federalinių institucijų darbo paralyžiui.
 • SPRĘS: Vyriausybė penktadienį posėdyje apsispręs, ar teikti Seimui nutarimą dėl nepaprastosios padėties pratęsimo mėnesiui pasienyje su Baltarusija.
 • STATYBOS: Vilniaus Santaros slėnyje, šalia jau veikiančių Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų, penktadienį bus įkasta simbolinė kapsulė ir oficialiai pradedamos VU Medicinos fakulteto Mokslo centro statybos.
 • SIUNTOS: Lietuvos paštas informuoja apie fiksuojamus vis ilgesnius siuntų pristatymo į užsienį terminus.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar šventiniu laikotarpiu ketinate keliauti į užsienio šalis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 0 C

-9 -2 C

 

-15 -4 C

-5 0 C

-10 -3 C

 

-14 -8 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s