respublika.lt

Rolandas Paksas: Po susitikimo su V.Putinu - straipsnio komentarai:

 • net neabejoju 2018 gruodžio mėn. 15 d. 08:36:52

  kad prasidėjus Armagedonui, 100 proc BBD ant tų reikalų ir neš kudašių.

 • alio apie kokia savarankiska uzsienio politika gali kalbeti sitas dievo uzmirtas uzkampis 2018 gruodžio mėn. 15 d. 08:16:24

  kai buves musu "strateginio" partnerio URM-o vadas Radoslavas Sikorskis yra prasitares apie lenkus, kad ju santykiai su vyresniuoju uzjurio "broliu", kaip kek...ses ir kliento... tai is to seka ir gaunasi, zinant visus mastelius tarp PL ir LT mes galim tik i stoties plastakiu kontingenta pretenduoti, geriausiu atveju. o siaip reiktu visada vietiniam ciabuviam, kurie dar nesiruosia palikti ir begti is sitos asaru pakalnes nepamirsti ir prisiminti kaip "teve musu", kad "indenu problemos, serifo nedomina", o tuo labiau kai visi zinom, ta sparnuota posaki, kad "geras indenas , mires indenas"

 • Pilietis 2018 gruodžio mėn. 15 d. 07:55:22

  Kuo daugiau NATO bazių bus Europoje,tuo didės karo pavojus-įspausta į kampą žiurkė puola net ant žmogaus.

 • Gedas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 06:59:39

  Viska paaiskina JAV IR NATO kariniai biudzetai tai 800 ir 900 milijardu doleriu.Rusai labai pavojingi 60milijardu ? Viskas panasu ,kad rusiamas karas .JAV viespatavmui trukdo rusai ,kinieciai.Informacija is interneto oficiali

 • Nuomonė 2018 gruodžio mėn. 15 d. 06:28:28

  Ką sako mūsų svarbiausioji blondinė, nė kiek nedomina. Paleista baisi rusofobinė isterija. Gerbiame Jus už tai, kad stengiatės Lietuvos ir lietuvių labui. Visada sakote tiesą. Už tai Jūsų ir bijo liberalkonservatoriai

 • Siaip nuomone 2018 gruodžio mėn. 15 d. 06:08:29

  Matau jog kai kurie komentatoriai savo nuomones neturi ir aklai atkartoja is ziniasklaidos gauta informacija kuri siais laikais tiesos daznai neatitinka. O as manau jog mes turetume but dekingi paskutiniam tautos Prezidentui pilnaja to zodzio prasme. Jis ten vaziavo ne parduot Lietuvos ir musu rusams bet musu gelbet nes tokia uzsienio politika kaip dabar Lietuvai tikrai nieko gero nezada. Taip vyksta pasaulinis konfliktas ir mes su rusais esam skirtingose barikadu pusese. Taciau jei norim islikt kaip valstybe uzsienio politika turetu but orientuota i Lietuva o ne ten kur orie ntuota dabar. As nebalsuosiu uz dabartine politika

 • Inga 2018 gruodžio mėn. 15 d. 03:46:26

  Man gaila p.Pakso kaip zmogaus. Jis niekaip neperlipa ta maza " egoizmo " tarpeli. Juk jau praeitis buti prezidentu.Dirbi europoj,gaunu didelius pinugelius,tai ir sustabdyk save. Rusai musu priesai,jie okupantai,p.Pakse. Kodel pardavineji Lietuva,kur gyvena palikuonys tamstos.Nebesikysk i POLITIKA ! Net visas pamelinaves...is pykcio,ar nuo Putino isakymu !

 • tikis 2018 gruodžio mėn. 15 d. 03:30:04

  Respublika reklamuoja ta debila paksa.Slykstus tipas,kuri reikia pasodinti ilgam,bet liberalioje-anarchineje Lietuvoje ,tokie siuksles dar vaiksto laisvi.Nebus tevyneje nieko gero,kol kolaborantai negules po zeme.

 • Gyvenantis praeityje 2018 gruodžio mėn. 15 d. 02:03:55

  Paksas jau gyvena saldžioje TSRS praeityje: nuvažiuoji į Maskvą, maloniai pasikalbi, prisigeri, prisibučiuoji, esi pagerbtas, finansiškai paremtas. Tada Paksui skraidyt, skraidyt norisi.

 • Lionia 2018 gruodžio mėn. 15 d. 01:17:21

  Dėkoju už straipsni

 • LVJ 2018 gruodžio mėn. 15 d. 00:35:59

  Dauguma zmoniu, kurie masto kaip Jus yra sukure seimas, turi vaikus, darba ir t.t. Didele dalis Lietuvos vadovu, kurie jau apie 30 metu vadovauja Lietuvai pilnaverciu seimu neturi. Dabar esme: tie, kurie gyvena sau (be vaiku), yra trumparegiai ir savanaudziai, nes jie kitaip ir nemoka gyventi ir mastyti, nes neturi KAM palikti gera vieta gyventi . Esu isitikinus, kad negali statyti nusileidimu invalidams, jei tu pats nepabandai nuo ju nusileisti ar i ji uzlipti sededamas vezimelyje. ir dar, negali suprasti svietimo trukumu, jei bent vienas is tavo atzalu nelanko valstybines mokyklos ir dar, turi uzauginti savo vaika be fizines bausmes ir tik tada (nes turi patirties), gali leisti istatyma, kad net "pastatymas i kampa" laikomas psichologiniu smurtu. O zmones su vaikais, kurie turi patirties ir ideju yra ibauginti, todel kad turi ka prarasti, nes vaiku nemusimo istatymu sukure mygtuka kiekvienai seimai: Issakei nepalankia nuomone, protestuoji- spaudzia mygtuka ir atvaziavo tavo vaiko/u.

 • visi 2018 gruodžio mėn. 14 d. 23:43:06

  kurie loja ant PREZIDENTO PAKSO yra arba deb*lai arba gauna uz lojima judo grasius.

 • Gerb.Rolandai, 2018 gruodžio mėn. 14 d. 22:58:28

  šitie neatsikvošės, smegeninės užsuktos ne į tą pusę.Vilčių kol kas nėra, nebent išrinkus naują mąstantį prezidentą, jeigu pavyks išrinkti ir kompiuteriai dar kartą "neužlūž".

 • gytis 2018 gruodžio mėn. 14 d. 22:35:34

  tas interviu su katkevičium tik patvirtina autoriaus teiginius - totalus ir jau kriminalinis smegenų plovimas...prieš dešimtmetį buvo tik žiedeliai...

 • taip 2018 gruodžio mėn. 14 d. 22:11:28

  Lietuvių TAUTA netrokšta kariauti, ponai!

 • taip 2018 gruodžio mėn. 14 d. 22:08:30

  Virš lietuvių tautos pakabinta „taburetė virš galvos“ gali nukristi bet kuriuo momentu. Ponai, atsikvošėkite!

 • paxius visai nusipaxavo 2018 gruodžio mėn. 14 d. 22:03:33

  ar bent pabučiavo putleriui ranką,ar tik matė paveikslėlį?

 • Vladas 2018 gruodžio mėn. 14 d. 21:46:30

  Nekomentuosiu nei straipsnio,nei komentatoriu.... Noreti pyktis su rusija gali tik durniai! Ne as tai pasakiau,tai pasake vienos ,,labai mazos valstybes,,prezidentas D.Trampas.Pasake tai baiksciai ziuredamas i musu didzios ir nenugalimos valstybes jos ekselencijos prezidentes akis. Koks izulumas ar ne?ir dar girdint kitu saliu prezidentams ir ziniasklaidai?! Aciu dievui ir komunistiniam auklejimui,kad turime ismintinga neklystancia ne arogantiska prezidente,kuri tai praleido pro ausis.O galejo ir kara paskelbt kad nusluot ta valstybele nuo zemes pavirsiaus. O cia tai savitvarda,o cia tai gili politine ismintis ir ne arogancija!!

 • Dočys 2018 gruodžio mėn. 14 d. 21:13:06

  Matai, tavo minimas poetas klastingesnis už tave. Atsaką jam leido duoti tik numiręs, taip matyt ramiau. Na, o pats teigi, kad konfrontacija su Rusija Lietuvoje tik Lietuvos priešams rūpi, kodėl nedadėjai, kad ,,buržuaziniams nacionalistams" , būtų buvę, kaip buvai įpratęs. Ištikrųjų draugystė su 1/6 planetos užgrobėju, šimtų tautų pagrobėju, milijonų žmonių žudiku, tūkstantmečiu lietuvių priešu gali rūpėti tik žmonijos priešui, na gal dar ir tau!

 • jouziuks 2018 gruodžio mėn. 14 d. 21:04:56

  nu ce pavare paxiuxs. panasu kad nupoule nou prouto

 • Juozas 2018 gruodžio mėn. 14 d. 21:03:45

  Šarlis de Golis - 1943 m. Baku , 1946 m. Kremliuje susitiko su J.Stalinu, - vardan Prancūzijos didybės. Vakarų pasaulis šito nesuprato.

 • kažin 2018 gruodžio mėn. 14 d. 20:32:31

  kodėl jo taip desperatiškai bijo ir nekenčia konserviniai? Ir jau senai, dar nuo tų laikų, kai atsisakė Mažeikių naftos išvogimo iš Lietuvos už 1 litą.

 • Alkoholikas 2018 gruodžio mėn. 14 d. 20:06:01

  Ir viskas

 • Amdrius 2018 gruodžio mėn. 14 d. 19:39:38

  Nelabai supratau - kodel paksius save vadina prezidentu? Jis tegali buti palatos budinciuoju.

 • Treskas 2018 gruodžio mėn. 14 d. 19:39:33

  R.Paksai,kad tau seniai yra nukritusi taburetė ant galvos matosi iš Tamstos žvilgsnio,akių ,bei kuriamų fantazijų.Nejaugi Tamstos nejaudina ukrainiečių tautos kančios dėl Putino iš Rusijos agresijos.Ar dėl įsipareigojimų Rusijai praradai žmogiškuosius jausmus ir protą?

 • Negalima 2018 gruodžio mėn. 14 d. 19:33:25

  Šiame straipsnyje man labai patiko J. Marcinkevičiaus ištrauka. Prisiminus tuos laikus ir jį , koks jis buvo sugniuždytas. Tai vyko ir vyksta vadinamojoje demokratinėje valstybėje su priklausomų žurnalistų pakalba. Būtume tokie galingi kaip didžiosios valstybės, tad vienu ar kitu aspektu tebūtų tik musės įkandimas. Bet dabar, neturint jau net 3 milijonų, tai pačių susinaikinimas ir jei dar keli metai Lietuvą užtvindys kitos rasės. Mūsų vyriausybės, kiek jų buvo, ne viena nesirūpino tautos išlikimu. Kartais pasigirsdavo tik aidai miške ir vėl nutildavo. Ir jei dabar A.Juozaitis bus nulinčiuotas kaip kadaise Paksas - Lietuva tiksliai atsidurs ant tragiškos išlikimo ribos. Ne, karo vizija netikiu, nebent kokiam puspročiui susisukti galva ir panorėtų save susinaikinti. Tas tai įmanoma, bet ne tiesioginiu bandymu... R. Paksą palaikydavau, bet jis dabar per drąsų ir nepasvertą žengė žingsnį.

 • Linas 2018 gruodžio mėn. 14 d. 19:09:25

  Negalvojau kad paksius kremliaus vatnikas

 • patarimas kitam kartui 2018 gruodžio mėn. 14 d. 18:44:14

  kadangi esi drąsus lakūnas (tikiuosi ne nuo žodžio "lakti") , pirmiausia ne nuo Putino,o nuo žiriko reikėjo padaryti "apšilimą".Tada jau ir ....

 • toto 2018 gruodžio mėn. 14 d. 18:30:50

  Kaip galejo toki straipsni praleisti KGBiste.Juk cia viskas TIESA.Karas bus.Nes mes busim mesmales epicentre.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos