respublika.lt
 

Rolandas Paksas: Po susitikimo su V.Putinu - straipsnio komentarai:

 • Jonas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 20:55:40

  Kritikuojančiam žemaitį. Pone mokytojau, paskaičiuokite savo rašymo klaidas.

 • alfredas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 20:41:10

  man paksas tautos isdavikas ir tokiam atimti piletybe ir issiusti i buvusi rusu gulaga kur daug lituviu buvo nukankinta

 • Jonas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 20:23:44

  Nenustebčiau, jeigu Vakaro žinios imtų garbinti burtininkę Lenočką. Nabagai.

 • O jis dar viauksi? 2018 gruodžio mėn. 15 d. 18:23:17

  O aš maniau, kad giminės ir žemaičiai jau nuplovė Lietuvos gėdą.

 • >ŽEMAITIS 2018 gruodžio mėn. 15 d. 16:11:50

  Gal užčiauptum savo kakarinę, nes esi ne žemaitis, o konservatorių klapčiukas dirbantis už centus. Išmok rašyti, o tada lisk į internetą. Bet jei neišmokai žemaiti, lietuvių kalbos iki šiol, tad beviltiška, kad ją kada nors mokėsi. Užsispyręs *********.

 • Joana 2018 gruodžio mėn. 15 d. 15:30:28

  Ir vis tik teisus prezidentas R. Paksas, geras straipsnis , bet jo žodžiai sunkiai pasiekiami daugeliui piliečių. Privačios televizijos ,, šoka" pagal savo šeimininkų užsakymus, o valstybinė pagal muziką užsakomą iš viršaus. Betgi mano nuomone, Prezidentas Paksas yra vienas iš labiausiai besirūpinančiu savo tautos ir šalies gerove ir saugumu prezidentas.

 • Budas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 15:05:25

  Tikėjau tavimi ir palaikiau iki šiol.................. Gal važiuotumei pas savo Masolijos Chaną Putiat aga.

 • JUDAI,PASAMDYTI SKALIKAI, 2018 gruodžio mėn. 15 d. 14:49:19

  kiek sumokejo uz lojima ant musu gerbiamo Prezidento Pakso,nes tie kuriuos PASTATE,butent-ne isrinko,o pastate tai ttik alino,praskolino Lietuva net milijardu milijardais,uzkore visiems milijonines palukanu junga,kuri ves dar ir anukai ir dabar skleidzia neregeta demagogija,mela,neapykanta,zmoniu supriesinima,karo kurstyma,siaubas,ir net yra Maskvos paslaptis...tai juk viska pasako.

 • Kodel 2018 gruodžio mėn. 15 d. 14:36:14

  valstieciai leidzia konserv.taip "sakotis",zinokit jeigu ju netramdote,tai jusu reitingai tikrai kybos ant plauko,nes visuomene jau pavargo nuo tokio masto smegenu plovimo,paneles izulaus elgesio...nu ,nepateisinama,nebent patys prisidirbe,kad taip pataikauja...

 • už ką 2018 gruodžio mėn. 15 d. 14:21:02

  už ką jo taip nekenčia ir bijo konservatoriai? Gal todėl, kad jis nesutiko "parduoti" Mažeikių naftą už 1 litą?

 • Danutė 2018 gruodžio mėn. 15 d. 13:23:00

  Ačiū už straipsnį . Linkiu ,kaip kalbama EP užkulsiuose , sėkmingo paskyrimo į Junkerio postą ! Linksmų ir Laimingų artėjančių švenčių !

 • Žemaitis 2018 gruodžio mėn. 15 d. 12:51:51

  Iš sąmokslo teorijos ... pagrindinis tikslas važiavimo ...RINKIMAI . Kodėl purviasklaidos žurnalistai neuždavė klausimo ar buvo kalbėta su Putinu apie rinkimus pas mus ? Panaikinus Prezidento rinkimus pas mus, pagal Pakso reikalavimus, kadangi Jis neprileidžiamas prie rinkimų ir kas svarų žodį turėtu tarti Eurosąjuze ... Vokietija o kokie Jų santykiai su Rusija. Kas toliau Prezidentas .... ir paskui ant balto arklio kaip Taikos kovotojas išjoja R.P.(kaip su Viljams) tai kas mus ....VALDO.Darykite išvadas patys.

 • to pilietis Lietuvos 2018 gruodžio mėn. 15 d. 12:39:16

  o as netikiu,kad tu esi lietuvos pilietis,tu sutrauka esi niekas,siknos laizytojas ir nelaime ant lietuvos

 • senis 2018 gruodžio mėn. 15 d. 12:22:57

  Lietuva toli grazu ne sendien bandoma paversti politikos paribiais. Reikia pagaliau suprasti, kad TSRS pralaimejus saltaji kara, visa jos teritorija yra paversta 4 Reicho kolonija. Lietuva, vakaru pasauliui yra Rusija, kaip Ukraina ir visos kitos buvusios TSRS respublikos. Nustokim kliedeti apie Fermerio ir Magnolijos isrinkima prezidentais. Juos mums Makeinas paskyre rezidentais. Paskyre, kad ijungtu i savo Anakondos kilpa aplink Rusija. Visas Lietuvos elitas, uz pinigus, dirba JAV gosdepui. Lietuva 230 metu buvo Rusijos Imperijos dalis, tikrai ne pati blogiausia. Vakarai niekada nepripazins Lietuvos kaip lygiateises savo sajungu nares. Niekada! Musu elitas jiems reikalingas tik kaip irankis kovoje pries Rusija. Be Rusijos neimanomas joks Europos saugumas! Greitai ateis laikas, kai vel, be Rusijos zinios, Europoje neissaus nei viena patranka. Ka tada darys Lietuva? Paksas viska daro teisingai, bet musu elitines kiaules bandys ji suesti. Palaikykime Paksa!

 • deinis 2018 gruodžio mėn. 15 d. 11:46:42

  Šitaip straisnyje išdėlioti mintis ne kiekvienam nabožnan ,kad taip dėstytų mintis mūsų valdantieji ar tie keliantis debėšą ,tai tikrai būtų šviesiau ant tos žemės o dabar tik purvo pylimas ir seimo darbo trūkdymas kur eini lietuvėlė

 • Kaimietis 2018 gruodžio mėn. 15 d. 11:28:00

  Nenusimink ,Rolandai, Tau garbė vienam, kad kaip Dovydas lanbrziniam Galiotui pirmas pagriebei vagiančias saviesiems Mažeikių Naftos nepasotinamas letenas, šaukdamas "vagys"! Ne veltui jie ir įkišo iš savo šaikos tą ,Rusijos valstybinės paslapties objektę į Daukanto aikštę ! Šita stengiasi iš paskutiniųjų pateisinti jų lūkesčius ,išnaikinus pramonę, išnaikinti ir gyventojus ,pagal Brėžnevo direktyvą : "Lietuva be Lietuvių", nepagailėdama net vaikų, kaip kažkada žydų karalius Erodas! Bet viskas praeina ,praeis tas 21 amžiaus maras: lansbergizmas ! Pūsk Rolandai, kaip anas istorinis Prancūzų herojus, pergalės trimitą ir kviesk vargų ir baimės nualintus Lietuvos žmones prieš sisteminį-kriminalinį Lietuvos valdymą bei antikonstitucinį karo kurstymą, dar labiau skurdinantį Lietuvą!

 • q 2018 gruodžio mėn. 15 d. 11:16:12

  Pašnekėjo su Putinu ir nusprendė, kas su ta valstybe galima kalbėtis. Apie ką kalbėjo? Apie "tos valstybės" agresiją? Susitarė, kad žali žmogeliukai Baltijos šalyse nekels ermydėlio? O dar nekelia? Kad nereikia tampyti liūto už ūsų, tas tiesa. Bet draugauti? Kad Grybauskaitė nevykusi prezidentė, irgi tiesa. Bet šito dabar nepakeisi, tuoj pati nusirioglins nuo šito sosto. Bet Pakso irgi nerinksim - per daug neaiškus. Rašinėti tai viena, o jo ryšiai su neaiškiomis rusų struktūromis buvo faktas.

 • Domas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 11:05:48

  Gerb. R.Paksai pilnai palaikau straipsnyje iškeltas mintis.

 • katalikas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 11:05:40

  Lietuvoje besilankantis popiežius Pranciškus, kalbėdamas Daukanto aikštėje, pabrėžė, kad megzdami dialogą, būdami atviri ir supratingi, lietuviai gali tapti tiltu tarp Rytų ir Vakarų. Anot jo, tai brandžios istorijos vaisius, kurį mūsų tauta gali pasiūlyti pasaulio bendruomenei, o ypač ES.Šalia stovėje komunistai ,to neišgirdo nes kovoja savo mažuosius karus...Pagarba Paksui.Tikras katalikas.

 • ? 2018 gruodžio mėn. 15 d. 10:51:50

  Kokioj frakcijoj EP Paksas buvo, kaip balsavo kokiais klausimais, kokius įstatymus siūlė ar kaip balsavo kokiais klausimais? Ar pasisakė už ES demokratizavimą, gal palaikė britų premjero Camerono siūlymą demokratizuoti ES? Ką jis dirbo, būdamas EParlemantaru?

 • Paziurejus is salies 2018 gruodžio mėn. 15 d. 10:46:49

  Patriotas yra tas kuriam "America first". Visi kiti kelia itaruma...

 • pilietis Lietuvos 2018 gruodžio mėn. 15 d. 10:43:24

  Netikiu nei vienu Pakso žodžiu.

 • palaikytojas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 10:10:44

  Paksas teisus.Konfliktai reikalingi ,tiems kurie gamina ir parduoda ginklus.Viskas labai paprasta,bet ne visi supranta,o kai supras jau bus po laiko.

 • Ekspertas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 10:00:31

  Tiems kam rusai yra okupantai palyginkite tautos vystymąsi tada ir dabar. Palyginkite kokos vertybės šlovinamos buvo tada ir dabar. Rusai būdami 'okupantais' negyveno geriau. O ar prisimenate dabar kokį švedą bankininką ar jų kokį pakalikinį nausėdą, kuris sakytų - jei norite gyventi gerai kaip švedai - steikite savo bankus. Ar nors vienas amerikonas patarė - jei norite gyventi gerai - emituokite savo valiutą...Ar koks vokietys patarė - saugokite ir plėskite pramonę, neuždarykite elektrinės. NE - niekas taip nesakė ir nesako, nes jiems Lietuva - kolonijos pavadinimas.

 • Palaikau Paksą 2018 gruodžio mėn. 15 d. 09:48:28

  Geras straipsnis.Taip mąsto labai daug žmonių.Praregi..O dėl vizito tai juk turi kažkas pradėti ieškoti kelio iš šito melo ir beprotybės liūno.Dirbtinai kuriamo.

 • žinai, 2018 gruodžio mėn. 15 d. 09:41:34

  Paksai, "Dažnai pakanka ir vieno žodžio, kad pasirodytum išmintingas arba kvailas. – Konfucijus". Iš tamstelės lūpų neišgirdome nei vieno išmintingo žodžio, nematėme nei vieno išmintingo poelgio. Sekant Konfucijumi, belieka sentencijos paskutinis žodis......

 • to tikis, Linas ir kiti panašūs 2018 gruodžio mėn. 15 d. 09:10:12

  Ar jūs bandėte kada galvoti savo galva ? Ar tai per daug sudėtinga.

 • Klaipėda 2018 gruodžio mėn. 15 d. 09:07:19

  Paksas - geriausias šių dienų politikas Lietuvoje. Tikras savo šalies patriotas.

 • vincas 2018 gruodžio mėn. 15 d. 08:57:24

  Taip eksprezidento taip pigiai nepaimsi!Ir dar tokiais sunkiais laikais! Konservatoriai net nesapnavo,kokie Rolando uzmojai.Jeigu tik Putinas ji palaikys-jis paprasciausiai paims valdzia i savo rankas...sutinku,Rolandas anksciau nemazai pasidarbavo Lietuvos labui.Bet su tuo vizitu Jus prasovet.Jums laikas pailseti, nes is Jusu darbo nieko nebeiseina.

 • Statyba 2018 gruodžio mėn. 15 d. 08:52:02

  Bus statomas naujas kalėjimas Bružaitei.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikalingos telemedicinos paslaugos tarp didžiųjų miestų ir regionų specialistų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate šios žiemos orus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 0  +2 C

+1 +2 C

 

 +2 +4 C

+1 +3 C

+2 +4 C

 

+5 +7 C

0-4 m/s

2-7 m/s

 

3-8 m/s