respublika.lt
 

Rolandas Paksas. Ginklai vaikų skurdo sąskaita! Atsikvošėkite - straipsnio komentarai:

 • :) :( 2018 lapkričio mėn. 25 d. 10:33:37

  Įgyvendindami planą B, JIE jau finišo tiesiojoje, o jūs vis dar blusinėjatės "šeima, švietimas, vaikai". Liko pasirašyti paskutinę sutartį, kuri ir bus paskutinė vinis į nacionalinių valstybių karstą, kad būtų visos sugrūstos į betautes JEV. Ir šitą sutartį Lietuvos kolaborantai pasirašys.

 • to manau 2018 lapkričio mėn. 25 d. 10:25:18

  o pats iš kurio skyriaus būsi, kad taip erzina tave tas Paksas? Gal todėl, kad už 1 litą nesutiko "parduot" Mažeikių?

 • manau, kad 2018 lapkričio mėn. 25 d. 10:20:09

  Paksiui, kaip buvusiam vyriausiajam gynybos vadui, gėda kalbėti nesąmones. Tačiau nesistebiu, nes ir tuomet nusikalbėdavo. Krašto apsauga negali būti pigi, "naujalietuvi". Tamstos turtas nesumažės (įdomu kaip praturtėjo?), todėl savo susikaupusios tulžies nereikėtų pilti ten, kur tu nei velnio nesupranti. Vytai Tomkau, neleisk jo į savo laikraštį, tegul pirmiausia panaršo po savo "tumbačkes" ir protą susiranda....

 • to Rūta 2018 lapkričio mėn. 25 d. 09:57:44

  nejaugi taip nieko neturi ką pasakyt, kad tik garsą skleidi? Beje, šiandien jau sekmadienis... prabusk pagaliau.

 • Rūta 2018 lapkričio mėn. 25 d. 09:50:10

  Penktadienis yra viršininko gimtadienis... Oi oijojoi šeštadienį bjauri dūšia. Laimutės nemuši Adventas prasideda. Lieka tik nesąmones pliaukšti. Gal koks sabutylnikas atsiras.

 • ponui Eduardui (Eckai) 2018 lapkričio mėn. 25 d. 09:27:22

  ponas Ecka, naivuoli tu mano, apie kokius šarvuočius sapalioji, jog ruskis važiuos iš Kaliningrado? Gal dar prisapaliosi apie arklių troikas su maksim kulkosvaidžiu???? Ar nemanai, kad viena Satana raketa iš Pabaltijo padarytų dykumą net jei pas mus būtų Patriot ar Thad sistemos, kurios ją numuštų ir ji paskleistų virš mūsų galvų savo radiaciją?

 • ane? 2018 lapkričio mėn. 25 d. 09:20:48

  Iš tikrųjų, - tai beprasmiška. Aš turiu ginklą, -kaimynas turi ginklą, aš dar nusipirkau, - kaimynas taip pat įsigijo, - ką, mes tapome saugesni nei tuomet kai nei jis nei aš neturėjome ginklų? Idiotizmas ir marazmas skleidžiamas tų kuriems ginklavimasis yra naudingas.

 • Nuomone 2018 lapkričio mėn. 25 d. 08:40:53

  Pusprociai neatsipeikes,ta backa melynu chalatu gali susikist sarvuocius ten kur nesueina,kokie rusai,koks kaliningradas,ar su sarvuociais butu siuolaikjnis karas idiotai,pas rusus raketiniai kompleksai stovi ,,zmones emigruoja, algos pasalpines, o parsai vakaru karo pramone maitina,generolu antpecius dalinasi ,klaunada ne valstybe

 • Lorkė 2018 lapkričio mėn. 25 d. 08:36:57

  Taigi, ginkluojamės, kad apsiginti nuo Rusijos, Kinijos, Amerikos. O tuo metu Europą agresyviai okupuoja afrikiečiai ir arabai.

 • Eduardas 2018 lapkričio mėn. 25 d. 08:14:57

  Kurios pasaulio šalys, neturėdamos savo armijos, klesti? Kiek valandų prireiktų iš Kaliningrado su šarvuočiais ir tankais pervažiuoti per visą Lietuvą? Ar šiandiena Suomija būtų nepriklausoma valstybė, jei 1939 m. nebūtų pasipriešinus Rusijos agresijai? Paksui jau visai sutriko mastymas - vėl reikia kviestis tą būrėją, kuri tualetiniu popieriumi jį apvyniojo... Bet vis vien nepadėjo...

 • Prosenelis 2018 lapkričio mėn. 25 d. 08:13:57

  Ar ylgausei supras kad jaigu bus Kara’s laimietoju nebus kam Lietuvai ginklai reikalyngi nereikies dvidesimt keturiu valandu ir bus nusluota su tankais patrankomis ir kita is ginklais dabar geriauses ginklas tai gilus pozemiai kaip Sateikiose ir tai tik GERAI islaptinti miskus kur atomas vadaruodas nepasieks ginkluotis tai milijuonu sumetimas I ugni galvuokite apie geresni gyvenimas o ne Kara.

 • Pastaba 2018 lapkričio mėn. 25 d. 07:20:03

  Va, ką reiškia, kai prezidentais renkame bevaikius žmones. Jiems "po jų nors ir tvanas"

 • kokia valstybe, tokie ir kariunai 2018 lapkričio mėn. 25 d. 07:10:15

  luzeriu kontora, bebaigianti isvaryti i emigracija paskutinius vietinius ciabuvius, o i karuomene pritraukianti bukus lodorius. su kuo kariauti klounai ruosiates, gi su braliukais latviais del pedos juros braziaus pragertos Maisiagaloje ir ant kuloku issiaiskinsim be ginklu, o daugiau niekam ta karuomene neidomi, nes su sakem pries traukini sokineja tik visiski idiotai ir "patriotai" nes gaunasi neblogas biznis is tokiu "patriotiniu" projekteliu.

 • < tai zemaitei 2018 lapkričio mėn. 24 d. 21:55:28

  o kam dirba anūkas , ne šeimai ? Vietoj to ,kad Sodra didintų tavo pensiją , ji pinigus pervedinėjo privatiems pensijų fondams , o dabar, sako , tie fondai dešimtis milijonų , galimai , skyrė mortų verslo statyboms ?

 • pirmin 2018 lapkričio mėn. 24 d. 21:51:41

  grazinti faksa i prezidentus! nors ir i zemaciu karalius. pirmin Pakse!

 • < < Aldonai žemaitei 2018 lapkričio mėn. 24 d. 21:40:20

  Paprastai tai tikri žemaičiai yra protingesni ! Gal tu tik gyveni Žemaitijoje ? Nekalbėk už kitus ! Tau atsibodo ,o mums - ne ? Tai kam reguliuoji ? "Respublikos" redakcija tai turėtų spręsti , o ne bobelės aldonos ?

 • gal kam padės atsibusti? 2018 lapkričio mėn. 24 d. 20:53:05

  Šiek tiek priešnuodžių masiniam vergų kvailinimui: www.lzskelbimai.com/s/puikus-vaistai-smegenu-plovimo-212021

 • Palinkėjimas 2018 lapkričio mėn. 24 d. 20:47:03

  Kad jį perkūnas nutrenktų.

 • Ai manau viskas paprasta 2018 lapkričio mėn. 24 d. 20:13:02

  naujasis Napaleonas -makaronas nusitaikė į Rusijos turtus , naktį nemiega , dvi nemiega ir įsivaizduoja , kaip ant baltų arklių joja raudonosios aikštės viduriu , o Putinas lenkiasi naujam karaliui , taigi ir organizuoja ewropą naują kariuomenę , o žydelis eilinį kartą taip suregs , kad teks pulti Rusiją , tuos rusus pavergti sunkiau negu sunaikinti , lithuanus lengviau , atims vaikus ir nebėra lithuinios ...

 • analize 2018 lapkričio mėn. 24 d. 19:37:45

  Paksas inoringas, valdzios trokstantis zmogus.Panasus zmones paprastai buna labai isdidus.Savimeiliai, isitikine, kad vadovo vainikas is tiesu priklauso jam,jie gali nesiskaityti su priemonemis ir daug kam ryztis.Kaip sako musu proteviai, apie sosta svajojantis nemegsta soste sedincio.O politikoje vadovu netapsi nenugalejes savo priesininko rinkimuose.Diena nakti jis svajoja apie tai, kaip issiverzti pirmyn-tai profesionalaus lakuno bruozas.Bravo!

 • Taip tai taip, suprantu, bet 2018 lapkričio mėn. 24 d. 19:35:36

  Deja, bet šį kartą R.Pakso nepalaikau, nes netikiu rusų vanagais. Eiliniai žmonės čia nekalti, bet rusų militaristais negalima pasitikėti kol Putinas su savo oligarkais sėdi kremliuje. Prisimenu karą, pokarį ir kokie jie buvo su pagalba vietinių pakalikų, tokių kaip ir dabar yra vatninkų , Nenoriu, kad būtų taip kaip Ukrainoje, nes Kaliningradas pašonėje, nenoriu, kad būtų Krymas. Nuo Petro I - jo laikų Baltijos jūra jiems buvo ir yra langas į Europą. Kaliningrade jie jau netelpa, Petrogradas taip pat per mažas. Ir apskritai, visos šalys ginkluojasi, kad galėtų apsiginti. Daugiausia nepatenkinti likę rusakalbiai ir buvę aršūs komunistai. Tokių dar ir Rusijoje pakankamai daug. Jie kaip tarakonai neišnaikinami arba kaip Sasnovskio barščiai sovietų palikimas ir dar bujoja. Tokia mano nuostata, nors konservatorių nepalaikau. Nors biedni ir laisvi, bet ne po rusų padu. Štai taip.

 • vincas 2018 lapkričio mėn. 24 d. 19:25:47

  Europos armijos ideja nebloga,nes visi ginkluojasi tiek kinai, tiek rusai, tiek amerikieciai ir velniai zino kas Europos laukia rytoj.Tatai vercia susimastyti.As zinau, kad Paksas nera kariuomenes salininkas, kad jis ne tik prijaucia nusiginklavimui,ir savo pasisakymais agituoja uz taika.tai utopija.Tatai vercia susimastyti-kas butu jei Rolandas taptu vyriausybes galva, paimtu valdzia i savo rankas...atsakymas pats savaime persasi-toks vadovas jau rytojaus diena nukreips savo zvilgsni i rytus, ims ieskoti bendradarbiavimo su Maskva ,rems keistas idejas,,,zodziu taps ne slaptu, o atviru vieningos Europos priesu...Patriotiniai Lietuvos sluoksniai smerkia Paksa uz prisitaikeliska politika, uz tai, kad jis galimai lengvai priimtu Maskvos globa...

 • ne mūsų karas 2018 lapkričio mėn. 24 d. 18:59:05

  Ligoninėse ir poliklinikose didžiausios eilės, dėl mažų atlyginimų jaunimas emigruoja, trūksta medikų, medicininės įrangos, sveikatos sistemoje klesti korupcija, o supuvusi Lietuvos valdžia toliau švaisto milijonus propagandai ir kvailam militarizmui, kuris reikalingas tik Vakarams.

 • PARBA PONUI PAKSUI 2018 lapkričio mėn. 24 d. 18:45:03

  KOKS JIS NEBŪTŲ, PONAS PAKSAS, BET JIS UŽ LIETUVĄ JIS UŽ MANO AMŽINĄ ATILSĮ TĖVUKO TĖVYNĘ JIS UŽ MANO TĖVYNĘ IR PRIEŠ LIETUVOS PEDOFILUS IŠDAVIKUS TOKIUS KAIP MAGNOLIJA TULPĖ, DĖDULĘ, PRIEŠ KOMJAUNIMO KOMITETO SEKRETORIŲ NUTUKUSIĄ KIAULĄ.

 • 200 visureigiu 2018 lapkričio mėn. 24 d. 16:19:14

  pries zalius zmogelius cia, o pries branduolini Kubilius su Razma gal ka nors sugalvos

 • Deja,tiesa 2018 lapkričio mėn. 24 d. 15:57:22

  Liūdna tiesa.

 • uuo 2018 lapkričio mėn. 24 d. 15:56:04

  jau atskrido su samaliotu...tai tie tevai kurie prisidirbo vaiku lai dirba ir juos islaiko! ko biudzetas turi serti tinginius tevus lebautojus...

 • senis 2018 lapkričio mėn. 24 d. 15:52:38

  senai laikas Merkelienei vaziuot pas Putina ir sudaryti ES ir RF bendra gynybos sistema. Be Rusijos, nei viena Europos valstybe nuo amerikonu neapsigins. Vyt pindosus namo, atiduot juos islamistams.

 • atiduok 2018 lapkričio mėn. 24 d. 15:32:32

  Dykai gaunama kruva euru alkstantiem vaikam,o nepliurpk,,,

 • lygtai 2018 lapkričio mėn. 24 d. 15:28:27

  atrodo, kad į komentarus prasiskverbė konservinės žiurkės?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: per savaitę – sausio 10-16 dienomis – šalies keliuose, Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, įvyko 69 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės; žuvo 2 eismo dalyviai: lengvųjų automobilių vairuotojai (vyras ir moteris).
 • EKONOMIKA: Kinijos ekonomika pernai augo lėčiausiai per tris dešimtmečius; tai buvo silpniausias augimas nuo praėjusio amžiaus dešimto dešimtmečio; 2018-aisiais Kinijos ekonomika augo 6,6 proc.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikalingos telemedicinos paslaugos tarp didžiųjų miestų ir regionų specialistų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate šios žiemos orus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2  +3 C

-1 +1 C

 

  0  +1 C

+2 +4 C

+1 +2 C

 

+3 +5 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1169 PLN - 4.2324
RUB - 68.8102 CHF - 1.0739
GBP - 0.8547 NOK - 9.9058