respublika.lt

Rolandas Paksas. Baimės prezidentas - straipsnio komentarai:

 • Klausimas 2019 balandžio mėn. 05 d. 18:31:13

  Kas didžiausias artistas Respublikoje? Paksas.

 • Klausimas 2019 balandžio mėn. 05 d. 18:28:30

  Kas didžiausias artistas Respublikoje? Paksas.

 • LABAI 2019 balandžio mėn. 05 d. 11:38:03

  labai verta paskaityti Laučiaus straipsnį ,,valstiečiu ir konservatoriu erod galas'. o jsme ir socdemų kelią

 • komentatoriui neitiketina! 2019 balandžio mėn. 01 d. 14:07:36

  Apie tai, kad konservatoriai kviete Vaitku eit su konservatoriais pasake pats Vaitkus Dienos temoje su Makaraityte. Jis kelis kartus klause Makaraitytes kodel jus meluojate Lietuvos zmonems, deja atsakymo neisgirdo. Kai Vaitkus atsisake eit su konservais tada prasidejo LRT tyrimai del uosto. Zinom kuo viskas baigesi.Masiulis turbut buvo priverstas atleist Vaitku. Stai kokia galia turi tulpe su broileriu. Kas ne su jais, ta lauk nors tai geriausias uosto vadovas. Prokurorai ir teisejai tulpes statytiniai, nuteis taip kaip isakys senis lensbirbis. Juk jis to "garbingo" saraso seimininkas, ta jega valdo viska

 • kis 2019 balandžio mėn. 01 d. 09:15:09

  jeigu zodziu i vata nevyniojus,Lietuvos nelaime(kaip ne keista) yra save pasivadines patriarchu nuozmus,tulzingas ,vidutiniu gabumu zmogelis V.Landzbergis.Visos aferos sukuriamos jo ir visa laika zmoniu nenaudai.Dar karta sakysiu;reikia atskleisti dirbancius po sia diena rusijos KGB,reikia zmones paleisti nuo lenciugo,uztenka juos laikyti marionetemis,juk virsunese viesa paslaptis sedi daugiau kaip puse ju buvusiu ir vykdanciu iki siol kazkieno (nesunku speti) nurodymus.Gal uztenka to strucio zaidimo,ivardinkime tai kas yra ir vyksta.

 • Klemas 2019 kovo mėn. 31 d. 23:20:30

  Labai gaila,kad taip susidorojo su Vaitkumi. Aš tikiu, kad Vaitkus parodis, ko jis vertas. O ta šlilštynių šutvė apsinuogino ir tik bus aiškiau, ką reikia bausti.

 • < l . anūkui 2019 kovo mėn. 31 d. 16:18:56

  Straipsnio motyvas - Lietuvos prezidentas ! Prie ko čia kažkoks putka , kurio žmonės nežino ? Užauk ,anūke ,gal ir protelis "užaugs ?

 • lenino anukas 2019 kovo mėn. 31 d. 14:03:44

  didesnio baimes prezidento kaip Putka nezinau...

 • < to Žemaitis 2019 kovo mėn. 31 d. 12:28:40

  Joks tu ne žemaitis ! Tikri žemaičiai yra vieningi ir kovoja už Lietuvą ! Jie apsaugojo Lietuvos požeminius vandenis nuo Sewrono ir konservliberų užmačių ! Ačiū tikriems žemaičiams ,tokiems kaip prezidentas R.Paksas, kuriems RŪPI Lietuvos žmonės ir jų gerovė ! Todėl tie ,tokie ,kaip tu, netikras žemaiti, keturiolika metų NERIMSTATE ir neatstatote žmogaus teisių .Kodėl ? Kodėl bijote? Juk R.Paksas ,pagal jus, "netikęs" - jo žmonės turėtų nerinkti ? Ar ne ,žemaiti ? Jūs bijote ,kad jį IŠRINKS ir išaiškės jūsų maklės ,pinigai ofšorkėse? Išaiškėtų ,kodėl Lietuva "nukrito" į ES dugną ir nepasikelia ?Jūs norite ,kad valstiečiai per du su puse metų viską ištaisytų ???

 • ZEMAITIS 2019 kovo mėn. 31 d. 11:08:23

  Skvernelis i prezidentus,,, juokas ima,, ka sneka sis zmogelis ar jau prisnekejo reiktu padaryti `suvestine` ir rodyti vaikam ko sneketi neturi politikas,Paksas galetu aprimti ir eiti i pensija,, visko pilna ir net Putinu rusijos fiureriu kuri matyt teisti turi tauta susitiko, ir ant pietu pavadino,, anekdotas,,

 • Ie 2019 kovo mėn. 31 d. 10:34:38

  1. Suvokti, kad egzistuoja toks darinys kaip valstybė ir vartoti politinius terminus gali tik aukštesnio sąmoningumo asmuo-intelektualas, analizuojantis politikos sritį ir visą valstybės gyvenimą, bei jo sveikumo, blaivumo lygmenį. T. y., paprastiems žmonėms valstybė yra jų artimieji, jų finansiniai reikalai ir jų miestelio bendrieji bendruomeniniai reikalai. Taigi, aptinkame skirtingo mentaliteto būtybes viename darinyje, valstybėje. Vartojamas skirtingos sąvokos ir egzistuoja skirtinga simbolika: valstybininkams - vėliava, Europos sąjungos žemėlapis, kostiumas.. žemininkams - euras, tėvas, sodas... 2. Tam tikrą dvipoliškumą, dvinariškumą, kartu ir lytinį, galima aptikti visose žmogiškose struktūrose ir veiklos srityse. Štai kad ir Dalia Grybauskaitė (prezidentė) ir Vytautas Landsbergis (faktiškasis vadovas). Arba tai, kad pusė Lietuvos yra orientuota į baltiškai-slavišką kultūrą ir gyvenimo sanklodą, pusė - į vakarų-amerikietišką. Nes pirmieji mokykloje išmoko rusų be akcento.

 • Aldona 2019 kovo mėn. 31 d. 10:27:11

  Gaila, kad Lietuvoje dar yra daug tokių Budriškių- ne tik nesuvokiančių kas vyksta. bet ir jaučiasi teisūs juodindami kitus. Ačiū prezidente, smagu paskaityti išmintingo žmogaus mintis-bet mažai vilties, kad lietuviai gali susitelkti ir išsirinkti tikrą prezidentą

 • o tu budriški, 2019 kovo mėn. 31 d. 09:37:21

  gal žinai kur nutapšnojo milijardus taviškės konservinės iš Mažeikių, Snoro ir kitų aferų?

 • budriškis 2019 kovo mėn. 30 d. 20:59:03

  Tapšnoriau - tupi ir tupėk .Nekiršink Tautos su savo demagogija ir kliedesiais . Nebesiorentuoji realybėje , prašyk Uspaschiko pagelbos .Jis turi ryšį su KOSMOSU .

 • as 2019 kovo mėn. 30 d. 20:35:02

  v.vasiliauskas lb banko vadovas paskirtas v.lansbergio d. grybauskaites pinigams plauti

 • Kas rašo paxiui prakalbas? 2019 kovo mėn. 30 d. 18:45:38

  Ar yra pasisakęs bent kartą europarlamente? Tos jo istorijos nenaujos-viską randu internete,dar galiu pasirinkti įvairius šaltinius,o ne vien paxinę "tiesą"

 • Ačiū Prezidentui R.Paksui ! 2019 kovo mėn. 30 d. 17:33:09

  Laukiame Jūsų straipsnių ! Visos aktualijos - koncentruotai apžvelgtos ! Linkime kantrybės ir juoko ,skaitant koncervų ir jų rėmėjų komentarus ! Nekreipkite dėmesio į pasenusios plokštelės melodiją - tas pats per tą patį . Pagarbiai - Agnės šeima

 • Ačiū Prezidentui R.Paksui ! 2019 kovo mėn. 30 d. 17:31:41

  Laukiame Jūsų straipsnių ! Visos aktualijos - koncentruotai apžvelgtos ! Linkime kantrybės ir juoko ,skaitant koncervų ir jų rėmėjų komentarus ! Nekreipkite į pasenusios plokštelės melodiją - tas pats per tą patį . Pagarbiai - Agnės šeima

 • Neįtikėtina ! 2019 kovo mėn. 30 d. 17:19:38

  Kituose portaluose žmonės rašo ,kad anūkas su konservatoriais kvietė Vaitkų rinkimuose į Klaipėdos Tarybą dalyvauti jų sąraše .Galvojo ,kad gerai dirbantis uosto vadovas - konservatorių sąrašą "patems" į viršų ? Bet pastarasis atsisakė pasiūlymo ir rinkimuose dalyvavo valstiećių sąraše . Prisiminkim , kaip po rinkimų, nežinia už ką, Vaitkų puolė G.Landsbergis ? Gal Masiulis ,neturėjo kito pasirinkimo ?

 • Kada,kada? 2019 kovo mėn. 30 d. 17:08:42

  Išrūgos veidas, kada rūpinsiesi pagal Jungtinių tautų chartiją LT pensijomis, vidutinėmis, minimaliomis algomis?

 • Nuomonė 2019 kovo mėn. 30 d. 16:57:08

  Teisingi Prezidento R.Pakso pastebėjimai ! Ypač ministro Masiulio "skaistybės ir skaidrumo" apsireiškomo atžvilgiu .Jau vien ta detalė ,kad Uosto valdybos vadas ,buv.Grybauskaitės patarėjas ," padėjo" Masiuliui apsispręsti? Nesuprantu vieno - kaip galima buvo skirti p.Vaitkui premiją už gerą darbą ,o po kelių dienų atleisti iš darbo už BŪSIMUS kylančius privačius konfliktus ? O gal jų nebus ? Žmonės rėmė ne asmenį ir paramą pervedė į valstiečių partijos sąskaitą ? .Tikėkimės ,kad teismai atstatys teisingumą ? O gal irgi bijos ?

 • jei 2019 kovo mėn. 30 d. 14:50:24

  jei tik pamatei, kade žmogysta mėtosi tokiais žodžiais, kaip KGB, kremlinis, vata - žinok prieš tave patentuotas vagis - bando prsisdengti , "rusai puola".

 • Nie vienas KGB Magnolijos halujis 2019 kovo mėn. 30 d. 14:48:10

  Neturi dirbti valstybinėse įstaigose ta visa bruda butina iškopti i savartyną kartu su Gribauskaite jų vieta šaulių kaliejime už padarytus tautai milijardinius nostolius tauta to brudo neturi iš viso rinkti.Prosenelis.

 • MASTANTYS 2019 kovo mėn. 30 d. 11:55:14

  zmones turejo suprasti,kodel R.Masiulis dabartineje vyriusybeje ir kam jis tarnauja.Ji 'suderino'prezidente,kuri atstovauja konservatoriams.Paksas visada teisingai raso.

 • senis 2019 kovo mėn. 30 d. 11:37:09

  viesa paslaptis, kad savo paliktiems kgbistasms Lietuvoje vadovauti Kremlius paskyre Lansbergi. Jam senstant, i pagalba atsiunte Rusijos Valstybes Paslapti, Grybauskaite. 2 000 Lansbergiui prisipazinusiu kgbistu uzima visas salies valdymo vietas. Vaitkus dirbo Lietuvai, dirbo labai sekmingai. Kaipgi jo neatleisi? Kas kaltas, kad Lietuvoje kgbistai uzslaptinti 100 metu? Didele dalimi kaltas Paksas. Budamas prezidentu viska prasiko, pratapsnojo. Kai buvo uzslaptinami kgbistai tylejo. Dabar sedi ant okupantu pinigu maiso ir pranesineja mums kokie mes kvaili.

 • Paviešinus KGB snukius 2019 kovo mėn. 30 d. 10:26:38

  paaiškėtų ,kad kailiniai išversti ,o TURINYS liko tas pats.

 • >česlovui ir panašiems 2019 kovo mėn. 30 d. 09:33:51

  Pritariu pasakymui, kad Lietuvos atmatos ir gėda, bet lenda kaip erkės ir siurbia kraują. Koktu net skaityti. Nežinantys, nesuprantantys, o dirba už bambalinius, tad kodėl nejuodinti žmogaus ir atitarnauti ponui. Tikri chamai...

 • tai 2019 kovo mėn. 30 d. 08:38:26

  tai ne kartą patvirtino net p. Terleckas, kad dar niekada žmonėse nebuvo tiek baimės, kaip dabar, kai siautėja įvairios nusikaltėlių gaujos, kurioms net kalėjime mokamos išmokos, kurių žmonės nesukaupia per visą gyvenimą, kai "teismai" gali sumalti kiekvieno gyvenimą į dulkes, gavę įsakymą iš carienės, kai milijardieriai sumoka vos kelis centus mokesčių, kai kiekviena tavo komentaro raidė yra sekama ir archyvuojama amžiams, kad bet kada būtų panaudota tavo utilizavimui pateisinti.

 • Levakin 2019 kovo mėn. 30 d. 07:37:16

  Paksiau, geriau jau varyk Maskvon pas Putina, jis taves isklausys, nuramins, duos vaistu nuo durnumo. Ir pats pailsesi nuo savo idiotizmo. O Lietuvoje tu jau seniai nereikalingas.

 • Kada,kada? 2019 kovo mėn. 30 d. 07:07:28

  Savo mosьką gali kaišioti į spaudą tik po to kai LT piliečių min.algos, pensijos ir vidutinė alga atitiks Europos, Jungtinių tautų LT pasirašytas chartijas bent jau atitiks Vokietijos vid.algas, pensijas..kas dar neaišku išrūgos veidui?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kiek laiko, paskelbus karantiną, išbuvote namuose, niekur neišėję?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2  -3 C

-3 -5 C

 

-2 -3 C

 +1 +2 C

+2 +4 C

 

+1 +2 C

2-7 m/s

1-2 m/s

 

4-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0977 PLN - 4.5306
RUB - 86.3819 CHF - 1.0581
GBP - 0.8974 NOK - 11.6558

Nuorodos