respublika.lt

R.Janutienė: Veidrodėli, veidrodėli... Kodėl žiniasklaida tiesiog negali sakyti tiesos - straipsnio komentarai:

 • Sėlis 2020 vasario mėn. 17 d. 21:04:52

  Rūta tikra žurnalistė - kerta korumputiems sukčiams, net implantai aniems barška.

 • Vau. Cia tai bent 2020 sausio mėn. 27 d. 17:44:16

  Super Janutiene Reik tiketis nepasprinksi skrandzio turiniu Ar seip neiskrisi pro langa girta(nors gyvebime niekados nesi gerus) Valstybes nera. Lietuviu tauta jau pasmerkta Cia tik konvulsijos Matot kas darosi, sneka, visi zino kas pasmauge tauta, bet jokios reakcijos Toliau nykstam. Mus parduoda

 • Danutė 2020 sausio mėn. 27 d. 17:03:44

  Jus teisi, dėl lovio pamynama savygarba, žmogiškumas, bet kokia kaina, bet kokiu būdu, kad tik patekti, ir jiems nusispjauti kaip gyvens liaudis.

 • simas 2020 sausio mėn. 21 d. 22:05:37

  super

 • O tu veidrodėli tik gerai pažiūrėk ir pamatysi tą 2020 sausio mėn. 14 d. 13:12:39

  ,abrozdėlį, kurį pirmą kartą galimai ,komunistai tik pabaugino ,tai nuo to sykio tas abrozdėlis vis pila pamazgas ant Lietuvėlės.

 • WAK 2020 sausio mėn. 07 d. 18:25:34

  Aciu drasuolei Rutai,viskas kaip pirstu i aki...

 • Chi chi 2019 gruodžio mėn. 29 d. 17:51:18

  O koks jums skirtumas, kas valdžioje? Kuo daugiau valdžių pasikeitimų, tuo daugiau nusikaltimų iteisinama, nes atsakomybė (nors ir neegzistuojanti) baigiasi kartu su posto praradimu, ar atsisakymu.

 • tęsia 2019 gruodžio mėn. 28 d. 17:18:27

  Valstiečiai kadenciją pradėjo atlyginimų pakėlimas valdžiai ir teisėsaugai. Tautai draudimai, taupymai...Embrionai, miškų kirtimai Kelis eurus prideda, per papildomus mokesčius paskutinius nugrežia. Valstybės praskolinėjimai, nemastant kaip atiduos. Keli ministrai nuo. Tęsia nuo konservatorių blogesnę kokybę. Labai pyksta, kad jiems likučių neužtenka.

 • švietėjas 2019 gruodžio mėn. 28 d. 15:24:47

  Kas čia gieda, kad koncervai nebuvo valdzioje? Va mažiausiai keturi koncervų premjerai: 1996 - Vagnorius, 1999 - Paksas (taip, taip Paksas, dabar kaip žinom jis tipo rusam dirba, kai nesutiko Mažeikių naftos atiduoti :), 1999 - Kubilius, 2008 - Kubilius. Jei neskaičiuoti Vagnoriaus ir Abišalos, kurie priskiariami sąjūdžiui ir Šimėno - krikdemo.

 • sd 2019 gruodžio mėn. 28 d. 15:08:12

  todel, kad brangiausiai moka uz melo skleidima, o ji parsidavusi, korimpuota

 • teip 2019 gruodžio mėn. 28 d. 13:51:13

  Neduok dieve tokiu busimu seimunu,kaip si rasytoja apie viska i vienus vartus.Turim ten pakankamai reksniu,kurie nieko nedirba,tik rekia.Net geda skaityti,kaip vienus varo i ozio raga,o kitus isgiria nezina uz ka.Tokie,kaip janutiene kiekviena karta gali keisti pagonus,prie tam tikros situacijos,kur jai butu palanki terpe.

 • Rūta 2019 gruodžio mėn. 28 d. 12:55:44

  Dabartinė žiniasklaida mums yra pavojingesnė, nei visos rusų spec.tarnybos sudėjus - sakė Arvydas Šliogeris prieš savaitę palaidotas, o Prezidento įvardintas ,kaip didžiausias Lietuvos mąstytojas filosofas.Jūsų žodžio, gerb. Janutiene labai laukiam.

 • Prašalaitis 2019 gruodžio mėn. 28 d. 11:08:11

  "Marazmai Lietuvoje" - ištraukos "Naftos šefai turtus krovė - nieks nematė jų darbų, traukė, suko stiprios srovės - iki milijardinių skolų. Socreformos tuoj įstrigo - trūksta litų joms mokėt, milijardai į Mažeikius - viljamsiečiams reik padėt. ? Juokias Viljamso berniukai, milijonus gaudami, tai bepročiai lietuviukai, savo tautą skriausdami. Nesvarbu, jog rusai pyksta ir nafta dar netekės, juk derybos vis dar vyksta - Lietuva dosniai mokės." <> Telekomas visus smaugia - suomiai lipa ant galvų, vargšų pilvai choru staugia - Parmė šaipos iš kvailių. Susikrovęs kapitalą, Parmė elnius duona šers, mes matysim pliką stalą, o gal elniai ką pabers. Parmės chebra litus ryja, ryja Viljamso nafta, mulkių pravardę įgijom, mulkiams pečius o ta- ta. Durpės, miškas užu ačiū, dingsta turtas Lietuvos, kai reikės pakurti pečių, plauksim skolint balanos"... 2001 m. Štai kada jau buvo parceliuojamas miškas ir durpės, bet ne Karbauskis tą pradėjo...

 • Žmogus 2019 gruodžio mėn. 28 d. 08:16:54

  Ačiū, Rūta, tiesa akis bado konservatoriams, o kiek faktų dar nepasakyta.

 • kiti 2019 gruodžio mėn. 28 d. 08:05:35

  Valdžioje bus dar ciniškesni. Nes reikės pradėt gražint dideles valstybės paskolas, kurių ir šie pakrovė..

 • >Petriukas 2019 gruodžio mėn. 27 d. 20:10:09

  Nuostabu, koks intelektualus esi - net Konfucijų skaitai. O gal tai tik girdėtas anekdotas, kuris toks "įdomus" kad gali bet kur paskelbti ir rodyti savo intelekto lygį... Lavinkis ir toliau, tad gal atrasi mintį vertą perlinių kruopų.

 • >kažkada 2019 gruodžio mėn. 27 d. 16:06:56

  Baik čia reklamuotis apie kraują. Tapk donoru ir paaukok kam jo reikia, o ne veltui. Pakanka mūsų mažai tautai ir 1990 metų aukų kraujo, kuris pagal mane buvo paaukotas, sakyčiau, net veltui. Jei atsikeltų tas žuvęs jaunimas ir pamatytų kas dabar vyksta, tikriausiai pasakytų ne dėl to mes praradome gyvybę. Bet argi buki ir savanaudžiai apie tai nors sekundei susimąsto: iki ko mes nusiritome ir dar toliau riedame į pakalnę, nors, pagal ekonomistus, ekonomika kyla. Deja jos nors menkus rezultatus nupučia vėjas, sukeltas išsipūtusių pilvotų tūzų ir raudonuojančių žandų. Vienas toks išsidangino į Briuselį. Gerai, kad nešmėžuos mūsų padangėje, bet jo gerbėjai žurnalistai vis dar parodo jo abrozdėlį...

 • Lietuvoje baisiausia situacija yra žiniasklaidoje 2019 gruodžio mėn. 27 d. 14:03:20

  Globalistų ir politikų korumpuotos kontoros greit suprato kad runkeliams apsimoka ir labai pelninga patiekti koncentruotą propagandą-iš esmės mes šiandien turime Gebelso Hitlerinės Vokietijos stiliumi apiformintą baisiausią melo mašiną kuri pavertė žmones zombiais-vykdoma nematyto masto cenzūra didesnė už tarybinius laikus 10 kartų-Delfis ištrina 30 proc komentarų-o tikrieji savininkai amerikiečiai.LRT užvaldyta ir pavogta iš mokesčių mokėtojų-viskas baisiau negu baisu.Dėl Janutienės-nėra ji nei principinga nei garbinga tiesiog darėsi pinigus-ir savo pozicijas ne kartą keitė.Žurnalistas šiais laikais tapo Stoties plaštakių sinonimu-purviniausia profesija pasidarė-o apie Jakilaičius,Miliūtes ir Valatkas tai arba blogai arba nieko.

 • Na , ponia Rūta ar tu tik pirmą kartą išgirdai 2019 gruodžio mėn. 27 d. 14:01:46

  ,kad Lietuvą pagal tave vien tik konservatoriai valdo "ištisai",o komunistai išvis čia Lietuvoje nieko dėti.Na, o jei esi dar ir "žurnalistė", tai jei dar protas nesusivėlęs , tai puikiai žinai kada ir kokiu laiku buvo leista pavaldyti konservatoriams , ir manau ,dabar puikiai žinai , kad valdžioje Lietuvos tie patys komunistai tik Prunskienės ,dar šlykštesnės kaip Brazausko jau pakraipos.

 • Senolė 2019 gruodžio mėn. 27 d. 12:49:35

  Puiku, kad žmonės skaito ir domisi, bet blogai, kada, neskaitę straipsnio, paleidžia savąją tirada, kuri net nenukeliauja į dangų pas aukščiausiąjį: tikslas padarytas - parašyta, bet kas, nesvarbu ir panašiai... Komentarus tik pravariau, skaityti nedrįsau, nes nenorėjau sau nuotaikos gadinti.. Kažkodėl užkliuvau už komentatorės "Kručinskienės". Nemanau, kad ji pati parašė, bet jei ir taip tai jos tiesa, nes ji viena nieko nesustabdys kaip ir Rūta. Tame širšių lizde reikia turėti stiprų pritariančiųjų būrį ir stiprius nervus, ramybę, toleranciją tokius kaip Ramūnas. Deja, dalis komentarų nepraslydo pro mano regėjimo lauką, todėl net švenčių dienomis nenutilo šmeižtai tiek vienai, tiek kitai pusei. Daug kliuvo Rūtai. Ja domėjausi nuo pasirodymo spaudoje ir TV kanaluose. Drąsi tiesos ieškotoja, tad daugeliui nepatiko, todėl teko klajoti po spaudos puslapius, nes spaudos magnatai taip pat ne visi geranoriški: jiems svarbus pelnas. Nežinau kaip V.Tomkus atlaikys širšių puolimą?..

 • Kručinskienė 2019 gruodžio mėn. 27 d. 08:30:15

  Ar visas šis raštas surašytas, kad lyg tarp kitko įteigt, jog Kručinskienė yra sąžiningumo simbolis ir tik ji-tik ji viena-gali sustabdyti vaiko teisių sistemos privatizavimą?

 • pamiršo 2019 gruodžio mėn. 27 d. 08:24:52

  Kaip valstiečiai pradėjo kadenciją. Sau valdžia su teisėsauga keltis atlyginimus, tautai draust, atimt, per mokesčius pridėt. Embrionai, miškų kirtimai.. Baigia kadenciją toliau praskolinėdami ir socialinę atskirtį didinant...Priešprieša su kitom partijom dėl likučių nepasidalijimo. Dalis ministrų nuo anos kadencijos prezidentės... Trumpiau tie patys sisteminių likučiai.

 • Nepasitikiu 2019 gruodžio mėn. 26 d. 23:34:15

  Gerai pagalvojus, tai tikrai sunku suprasti, ka raso ir komentatoriai "Dvieju tiesu nebuna", "Jonas" ar "Gerai pamascius", kur yra tikroji Janutiene?Su straipsnio mintimis sutinku 100 %.Bet kas pasakys, ka po rinkimu - papuls ar nepapuls Janutiene i Seima - ji "giedos"?Kieno puse palaikys - Lietuvos ar valdzios?Tikrai nepastovus zmogus.O gal cia irgi pinigai role vaidina?Labai jau neliaupsinkim jos is anksto, kad paskui ir vel nenusiviltumem.

 • D 2019 gruodžio mėn. 26 d. 23:28:18

  O KUR DINGO GAIVENIS

 • Darius 2019 gruodžio mėn. 26 d. 23:24:41

  PUIKUS STRAIPSNIS

 • > baikit juokus 2019 gruodžio mėn. 26 d. 23:10:56

  Pridet nera ka.Jus teisus 100%.

 • Adomas 2019 gruodžio mėn. 26 d. 20:51:22

  Kiek skaitai Lietuvos istoriją tiek matosi lietuvio charakteris kuris rodo liaunų stuburą, polinki pigiai parsiduoti, polinkį į prostituciją. Jau po Kovo 11osios labai gerai pasimatė kas brovėsi prie valstybės valdymo. Visi pareiškę norą valdyti valstybę buvę komunistai, komunistų sąnbūrio sekretoriai, kgb skundikai, pramonės įmonių koratoriai, marksizmo komunizmo mokytojai. Visos šios asmenybės buvo davę priesaikas ištikimai tarnauti primestam Maskvos režimui. Tik paskelbus nepriklausomybės aktą visi šie šūdmaliai padėję ranką prie širdies sugiedojo Tautinę Giesmę prisiekė tarnauti Lietuvai. Na ir kaip skaitytojai įvardinsite šį procesą .............? O jau toliau išsiauklėjo sau jauną pamainą kurie ištikimi mokytojams, sukūrė finansines grupuotes kurios išlaiko spec, žiniasklaidą. Tokio mąsto korupcijos TSRS laikais siaubo filmų kūrėjai nebuvo pajėgūs pavaizduoti.

 • ponia Ruta, 2019 gruodžio mėn. 26 d. 17:30:43

  viskas yra žymiai blogiau negu Jus galvojate. Šalyje apskritai visa žiniasklaida yra konservinių fanatikų kišenėje. Tam jie sukaupė didžiulį kapitalą iš Mažeikių naftos, 14 milijardų kainuojančią įmonę parduodami už 1 litą, iš Snoro, Ūkio NT išgrobstymo, iš Paskolos, Iš Independenso aferos. 15000 fanatikų įsakyta komentaruose liaupsinti bandiūgas, visos kitos nuomonės be ceremonijų išmetamos arba blokuojamos. Šalyje siautėja siaubingas fašizmas.

 • dviejų tiesų nebūna 2019 gruodžio mėn. 26 d. 17:07:29

  Už straipsnio stovi nenuoseklus pačios autorės elgesys. Čia ji stebina teisingumu ir drąsa dirbdama TV3 televizijoje (jos pozicija Garliavos pedofilijos istorijoje), čia pereina į kitą barikadų pusę ir kviečiasi ekspertais Lryto TV akivaizdžiai angažuotus asmenis, kuriuos visai neseniai kritikavo. Praradusi darbą Lryto TV tampa aršia tiesos gynėja "Respublikoje". Kuri tikroji Janutienė? Gal po pusmečio vėl pakeis savo nuomonę perėjusi į kitą 'organą'?

 • >gi 2019 gruodžio mėn. 26 d. 16:28:40

  Taip, taip žąsinėli sugirgsėjai, tai kas seniai, ne tik šioje kadensijoje, buvo daroma. Visos valdžios savus sodina arčiau savęs, nes būdavo tik jiems naudinga. O dabar žąsinėli, gal ir tave užkabino kaip turtuolį, kad pradėjai girgsėti, nes ankstesnieji nejudino, nors kalbos buvo dešimtmečius, bet bijojo netekti postų, tad ir žąsinų pulkas sutūpęs, tylomis savo kalba šnipždėdavosi. Bet tas padūkėlis Karbauskis prabilo garsiai ir sukėlė audrą vandens stiklinėje. Viskas, turtuoliai nuskurs ir nebeišgalės su panelėmis su panelėmis po

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUMAŽĖJO: „Luminor“ grynasis pelnas pernai siekė 54 mln. eurų – 69,5 mln. eurų mažiau, palyginti su 2018 metais.
 • KORONAVIRUSAS: Jungtinė Karalystė (JK) trečiadienį pranešė apie dar 563 mirtis nuo naujojo koronaviruso infekcijos (COVID-19); iš viso šalyje mirė 2 352 susirgę asmenys.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kiek ekstremalios situacijos metu reikėtų kelti atlyginimus medicinos darbuotojams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+1 +2 C

 +5 +6 C

+5 +7 C

 

+7 +8 C

1-7 m/s

2-7 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0936 PLN - 4.5815
RUB - 86.4750 CHF - 1.0564
GBP - 0.8846 NOK - 11.2685

Nuorodos