respublika.lt

R.Janutienė: „Kodėl tyli „organai“? - straipsnio komentarai:

 • Kis 2020 vasario mėn. 04 d. 13:25:26

  Sia sistema gali patvarkyti;1.valdzios skaidrumas,2Viesinimas negeroviu ir zinojimas ,kad busi nubaustas.Kitaip mes tu parazitu ir 100 metu nesutvarkysi,juk kiekviena istaigele prasvinkusi,nuo A iki Z.Darbu pakaks bent porai kadencijai.Sakau apie darbus ,kurie laukia valstieciu,kitam mailiui turi buti gana ,arba dek irodymus ant stalo,nors prezidentas kazkodel nepatenkintas,o kaip sukurti gerove,gal turi asmeninini ar patareju plana?

 • Organai kline 2019 gruodžio mėn. 09 d. 09:59:38

  Snekieti ne moka.

 • Organai nulinko ant puses sesiu , nepakele uzdetu kysiu sunkumo 2019 lapkričio mėn. 29 d. 18:01:05

  dabar organams viskas pofik jie AIDS uzsikrete nuo lyberastines euro zopos

 • PARTIJAI IR VYRIAUSYBEI ***** VARGUOLIU PROBLEMOS 2019 lapkričio mėn. 29 d. 09:37:06

  ...

 • DD 2019 lapkričio mėn. 29 d. 08:05:37

  Apie kokį tylos sąmokslą Janutienė kalba? Dar savaitę prieš jai apsireiškiant "Vlantanos" nuotykiai ir delfiuose ir 15 min ir verslo žiniose aprašyti.

 • tipo 2019 lapkričio mėn. 27 d. 20:25:34

  Vainauskas žiniasklaidininkas... cha cha cha cha.... O aš maniau, kad paskutinis konservų chalujus.

 • sss 2019 lapkričio mėn. 27 d. 19:25:14

  todel,kad jie tik kabantys organai,isores,na jei dar matosi... :-),todel ir tyli...

 • Mieloji Rūta 2019 lapkričio mėn. 27 d. 16:43:14

  malė tokį šū...Lietuvos ryto televizijos kanale, kad ją išmetė net Vainauskas.

 • Mieloji Rutele, 2019 lapkričio mėn. 27 d. 14:31:18

  tu paskutinė viltis šioje prasmidusioje pelkėje, šioje melo imperijoje. Konservinės ž....s švogė 14 milijardų iš Mažeikių naftos, 4 milijardus iš Snoro, Ūkio, Paskolos, Independenso............ Kodėl jie neteisiami už 23 milijardų išgrobstymą, juk kitose valstybėse būtų sušaudyti arba iki gyvos galvos įkalinti. Jūs paaiškink prezidentui,, kad valdžią išlaikyti galima tiktai turint savo propagandos aparatą. Kitaip jie bus sumalti į miltus. Štai konserviniai pasodinę internete ir kituose žiniasklaidos portuose 15000 neblogai apmokamų zombių, pasiruošusių bet kada pateisinti jų nesibaigiančias aferas, o nepritariančius - paskandinti šaukšte vandens.

 • natalija TO joske TO LUK 2019 lapkričio mėn. 27 d. 12:36:30

  ŠITUOS DU TAI TIKRAI JANUTIENE UŽ KIAUŠU PAKRATE LOJA ABU VIDURIUODAMI

 • Vasiliauskas 2019 lapkričio mėn. 27 d. 12:10:50

  Slėpkit tą kalę intrigantę Janutienę. Didesnės intrigantės Lietuvos istorijoje dar nebuvo.

 • p. Janutiene, jusu ivaizdis, 2019 lapkričio mėn. 27 d. 12:07:19

  o galu gale, ir reputacija lietuviu akyse yra remta jusu, kaip (gera) tiriamaja zurnalistika uzsiimancia zurnaliste. Manau, jus tai zinote, todel sekmes ir toliau atkasinejant slepiamus darbelius, o tokiu tai bus visada.

 • Dočys 2019 lapkričio mėn. 27 d. 08:54:44

  Na ką aš žinau, bet tuos organus, pas mus Dzūkijoje, tai ******* vadino!

 • Rusu palikuonys 2019 lapkričio mėn. 27 d. 07:04:40

  Tebedirba tv.ypac LRT .Juokiames is rusijos kad viskas filtruojama,o mes ka darom,dirbam tais paciais kgbistiniaos metodais. Lrt tv. turetu visu pirma iskelti tokius trukumus,o ne susisede analizuoti ar aktorius naisiu vasaroje panasus i karbauski. Ko noret kokie ten zurnalistai sedi uzteko kruvinaja marcia paskaityt ir ju muzas paziuret man jie valkatu kompanija.

 • jULIJA 2019 lapkričio mėn. 26 d. 23:45:43

  Džiaugiuosi skaitydama Jūsų mintis p.Rūta.Rašykite.budinkite Tautą.,juk valstybė jau baigiama įstumti į bedugnę.Laukiame tvirto ir išsamaus Jūsų žodžio.Linkime sveikatos ir didelės kantrybės ,kovoje su vagimis ir aferistais.,

 • ? 2019 lapkričio mėn. 26 d. 22:43:30

  Prieš 30 metų ir daugiau Vakarai buvo tiesiog šlovinami, kaip „laisvės, tiesos ir demokratijos" skleidėjai. Ar pagaliau žmonės kada nors supras, kad nėra jokios laisvės, tiesos ir demokratijos, yra tik saujelė valdžiažmogių, kuriems rūpi tik karjera, melas, valdžia ir pinigai.

 • litovcai 2019 lapkričio mėn. 26 d. 15:00:56

  turi kumecio genus ir ju nepakeisi

 • Šiaulietė 2019 lapkričio mėn. 26 d. 14:25:56

  Ką aš žinau....bet kiek teko susidurti tos vairuotojų algos ne iš mažųjų žiūrint pas ką dirbi aišku.....o gal prekybcentrių kasininkėmis pasirūpinkite..

 • Antanas iš Toronto 2019 lapkričio mėn. 26 d. 13:50:26

  Rūta, mes Jus gerbiam ir mylim už Tiesos žodį. AČIŪ.

 • siaip 2019 lapkričio mėn. 26 d. 12:01:52

  Pritariu. Man baisu del jaunimo, nes jiems visiskai isplautos smegenys.Dirbu mokytoja ir matau,kaip jie degraduoja. Pas mus neliko jokiu vertybiu. Svietimo sistema, kaip ir televizija kaip ir valstybe visiskai degradavo. Per tv tik sou, pigus politizuoti juokeliai, ilgakojes grazuoles pasakojancios apie savo skyrybas ir turtus, kazkokie konkursai kur dainuojama tik angliskai, pokalbiai apie demokratija, kuri atstovauja tik gejams ir verslo interesams, amzinas gasdinimas Rusijos gresmemis, visiskas analfabetizmas politologu, zurnalistu ir taip toliau... Ir apskritai jau niekuo nebetikiu, tik pasaulio pabaiga.

 • NF 2019 lapkričio mėn. 26 d. 11:15:26

  Mano manymu sitas skandalas atsako i visus klausimu kaip VERSLAS DALYVAUJA TEVYNES LIETUVOS VALDYME IR KARTU PARODO,NES TAI PATVIRTINO KITA TAUTA,KAD LIETUVOJE ISIVYRAVO VISISKA DIKTATURA IR ATKURTA VERGIJA IR BAUDZIAVA.SENDENOS TEVYNES LIETUVOS VALDZIA ATSAKYKITE I PAPRASTA KLAUSIMA,KUR TIKROJI TIESA,KODEL NACIONALINE TELEVIZIJA IR RADIJAS TAPO VISISKA PRIVATI IR UZSIDARE NUO LIETUVOS ZMONIJOS,KODEL NERA IMAMOS PRIEMONIU,KAD NACIONALINE TELEVIZIJA IR RADIJAS DIRBTU LIETUVOS ZMONIJAI? Antra kodel yra naudojami visos Lietuvos zmonijos mokesciais surinkti pinigai islaikyti neskaidre Lietuvos radijo ir televizija,kodel norint prisijungti internete ira blokojama jei nevaizdas,tai garsas,to parodo,kad jos valdo kazkoksai KLANAS.TEVYNES LIETUVOS ZMONIJA GERAI SUPRASKITE KOKIAME AMZIUJE GYVENATE,KUR VYRAUJA PERSEKIOJIMAS,PRIESPAUDA IR ISNAUDOJIMAS.ASMENISKAI MANYCIAU,KAD ATSIDUREME I JUODOSIOS RASES VERGIJOS LAIKOTARPI,LIUDNA BET TOKIA SENDENOS REALYBE.

 • Solo 2019 lapkričio mėn. 26 d. 11:07:36

  Net jeigu yra tiesos Rūtos rašinėlyje, niekas iš kitos žiniasklaidos nė blakstienos nepajudino. Negi visi visur korumpuoti ? O dėl LRT, tai net užsimerkus aišku, kieno dūdą ji pučia. Ir visa šuniasklaida pagaliau nusirito iki kažkada krikštatėvio duoto pavadinimo.

 • LAIMA 2019 lapkričio mėn. 26 d. 03:04:40

  Aciu Janutienei. Noreciau paklausti, kas, moka ir kiek tokiems politologams kaip valatka, jakilaitis ,ramanauskas, tapinas, miliute ir kitiems parsidavusiems zurnalistams.

 • A 2019 lapkričio mėn. 25 d. 22:30:26

  Viską žino verslo konfederacijos vadai, nes jie remia,"skaidrų" verslą. Kažkada dar prie Adamkaus vagnorius spaudė tuos vežėjus dėl skaidraus verslo. Tie pasipiktino, nutipeni pas Adamkų. Per TV Adamkus pasakė, kad vagnorius atsistatydintų. Taip ir įvyko. Tada Rusija blokavo Lietuvos vežėjus ir pareikalavo kelių šimtų mln. Lt. Lietuva ar vežėjai tyliai sumokėjo. Tad dabar irgi tyliai. Nes juk čia didelis VERSLAS , nesvarbu, kad dirba vergai ir, kad vergiją lyg ir panaikinta

 • Luk 2019 lapkričio mėn. 25 d. 21:01:47

  Janutiene tu reklamos auka ;) ziuri kaip prie lovio prieiti . Ar tau kada tas buvo idomu kur buvai tas savaites ? Supratai kad gali sau naudos gauti tai cia drumsti vandenis nieko nezinodama . Nors esu is tos srities kuri tau labai parupo as uz tave nebalsuosiu ir kitus paagituosiu to nedaryti

 • Demesio!!! 2019 lapkričio mėn. 25 d. 20:24:37

  Garsioji advokate Sandra,"tarsiusi" Vlantana Norge - TAPO IMONES VALDYBOS NARE!!! Ka dabar i tai ponia Ruta!? Ar neapkaltinsite abi tu dvieju vairuotoju "Lietuvos verslo zlugdymu"!? Likusiems apvogtiems vairuotojams,naujoji valdybos nare - jau patare kreiptis i profsajungas!!! Babkiu vyrai - nebegaus! Apie tai - 15min.lt/verslas.

 • As 2019 lapkričio mėn. 25 d. 20:04:55

  Saunuole Janutiene,labai pasilgom jos laidu,nors straipsniai dar geriau.Tokia vergove lietuvoj visur kur darbas susiijes su privatininkais.Darbo staza turiu 36m faktinio,o pensijinio 26m nes matot darbdavys mokejo tik puse stato,nors dirbaom po 11val ,pinigus sumokedavo juodais,pranesus tikrintojai sakydavo nu zinom,matom nu bet ka mes galim padaryti.Taip ir gyvenom ir gyvenam.Zmones daug idomiu dalyku galetu papasakoti kas dedas lietuvoj,bet reikia uzsienio tarnybu kurios vykdo istatymus .Lietuvoj valdzia uzgrobe nusikalteliai ir sekmingai 30m mus paverte vergais lobsta.Tokie lansbergiai,numaviciai,kadkai,vasiliauskai ir tt tt ne milijonieriai jie paprasciausi nusikalteliai,bet vedgus pratina zavetis tipo elitu,o mes ka,ar susimastom.

 • slove 2019 lapkričio mėn. 25 d. 20:01:58

  norinciai pabuti seime ir susitvarkyti savo gyvenima

 • Turiu visiems pareiksti, 2019 lapkričio mėn. 25 d. 18:57:22

  kad ta pati R.Janutiene iskilmingai pratylejo mano ir jai,ne tik kitiems zurnalistams,dar pries dvejus metus siusta laiska,apie vergove VISOSE LIETUVOS VEZEJU IMONESE. Laiska paviesino tik Lirtuvos Rytas ir Infa.lt. Ten jis tebera ir dabar ir ji galite perskaityti visi! Einate i infa.lt,jos paieskoje rasote "insaideris" ir jame randate "Vagystes is vairuotoju ir valstybes schema". Gero skaitymo ir patogaus starterio i seima,ant vairuotoju kraujo ir prakaito,poniai Rutai! Nors jau po dvieju metu...

 • joske 2019 lapkričio mėn. 25 d. 17:22:49

  dar viena svieto lygintoja ir ta nori eiti i sema prie geresnio lovio

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUMAŽĖJO: „Luminor“ grynasis pelnas pernai siekė 54 mln. eurų – 69,5 mln. eurų mažiau, palyginti su 2018 metais.
 • KORONAVIRUSAS: Jungtinė Karalystė (JK) trečiadienį pranešė apie dar 563 mirtis nuo naujojo koronaviruso infekcijos (COVID-19); iš viso šalyje mirė 2 352 susirgę asmenys.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kiek ekstremalios situacijos metu reikėtų kelti atlyginimus medicinos darbuotojams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+1 +2 C

 +5 +6 C

+5 +7 C

 

+7 +8 C

1-7 m/s

2-7 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0936 PLN - 4.5815
RUB - 86.4750 CHF - 1.0564
GBP - 0.8846 NOK - 11.2685

Nuorodos