respublika.lt

Ramūnas KARBAUSKIS: Arogancija ir išskaičiavimas? - straipsnio komentarai:

 • B
  Bandys tepti slides 2023 gegužės 28 10:00:12

  "isdidziai"pakele galvas? Na tiek pridirbus,reikia"demokratiskai"dingti is lt.kolonijos.Ka gali zinoti ka nuspres nato virsuneles-gal reikes kariauti?Tad geriau is anksto apsidrausti. O visa ta jovala tegul srebia kiti:)

  Atsakyti
 • N
  Nuomonė... 2023 gegužės 27 20:13:16

  Liaudyje sakoma - išpindėjimas. Juk tie partiniai sąrašiniai be rotacijos gali sėdėti iki tipo išneš, ką jie ir daro, o neliečiamybės statusas apsaugo nuo rinkėjų pastangų perrinkti ar pareikšti nepasitikėjimą ir jie gali leist sau kikenti į sauja, kaip tai daro žinote kas...

  Atsakyti
 • P
  PRANE 2023 gegužės 27 16:12:59

  AROGANTISKU DEBILU SNUKIAI.SIKINYTE IR LANZBRUDAS.

  Atsakyti
 • k
  karbauskis turi paminti 2023 gegužės 26 11:42:49

  ambicijas ir susilieti su šeimų sąjūdžiu, kitaip vargu ar jiems pavyks laimėti rinkimus. aš balsuosiu už šeimų sąjūdį.

  Atsakyti
  • a
   aga 2023 gegužės 27 11:29:34

   nieko neturi paminti,kaip paminsi taip ir lakstysies visa gyvenima,nejuokink su tuo savo sajudziu rusofobu sobla ...

 • H
  Harka 2023 gegužės 26 09:08:40

  Neaišku, ko siekia "patriotas" Tapinas, užaugęs tarybinės nomenklatūros šeimoje ant žirnelių ir majonezo iš spec. parduotuvių. Kriminalo šiame "čekučių" skandale nėra jokio, viskas pavogta įstatymiškai, galėjo nusirašyti lėšas - nusirašė, čekių neprašė - tai ir nedavė. Tokia jau sukurta sistema, sovietmečiu už tokį grobstymą iš valstybės ir sušaudyti galėjo. Panašu, kad vanduo drumsčiamas su kažkokiu neaiškiu tikslu, tam užsiundytas konservatoriu bobikas. Partnerystės įstaymo prastumimas per smuklki priežastis tokiam Tapino sukeltam piarui.

  Atsakyti
 • P
  Piktasis 2023 gegužės 26 08:12:53

  Lasas nikotino uzmusa arkly, o sita kumele kibiras arogancijos, sudraskys i gabalus :) :) :)

  Atsakyti
 • L
  LVŽS rinkėjas 2023 gegužės 25 21:39:36

  100 procentinė tiesa. Nuo pat nepriklausomybės paskelbimo landsbergių klanas kenkė Lietuvai. Dabar smogė pačiu nepalankiausiu metu tautai, Sąmokslas.

  Atsakyti
  • M
   Manau... 2023 gegužės 27 20:26:44

   Visos blogybės yra greituoju būdu VL patvirtintoje LR Konstitucijoje, kuomet buvo įvesta daugpartinė sistema su 50% sąrašinių, be rotacijos Seimė sėdinčių ir nepakeičiamųjų partijų bičiulių grupių, kurios valdo šalį kaip jiems naudinga, kaip sugeba ar kas nurodo, o rinkėjai juos įtakoti neturi jokių teisių ir galimybių, tik ta niekinė tipo partinė atsakomybė ir tiek...

 • V
  Vienu žodžiu 2023 gegužės 25 20:16:39

  nebrendylos valdžioje

  Atsakyti
 • J
  Jo 2023 gegužės 25 19:19:05

  Jau ne milijonais,bet milijardais vagia,,, vaistu nera,,,paskambini pas daktarus,lauki 20 min siuo metu visi konsultantai uzimti,atvarai i ligonine,,tuscia,,paveluok sumoket sv draudima ateis skola,,skambyk daktarui priims uz dvieju men

  Atsakyti
 • O
  Op 2023 gegužės 25 19:15:05

  Geriau zmonems paaiskintu kaip pinigai i Taivana iskeliavo,tik virs milijardo

  Atsakyti
 • V
  Viktor. 2023 gegužės 25 17:48:06

  Kaip gali ji vadovauti tautai, jei ji iš burnos ji padarė užpakalį. Ji juk žadėjo pati pasitraukti iš užimamo posto, jei jos vadovaujamoje ministerijoje bent vienas ministras prisidirbs ir pats pasitrauks. Pasitraukė viena, o ji ir apgavo visa tauta ir paleido nežinomus garsus iš savo užpakalio, bet nieko konkretaus nepasakė iš savo srėbėmos ir nepasitraukė laukan. Tai kaip dabar ja suprasti, a?.

  Atsakyti
 • t
  taip 2023 gegužės 25 16:19:31

  valstybe be grynuju ne valstybe o popierinis slamstas --pan kaip stalinas vietoj atliginimu isdalino obligacijas kuriu niekas taip ir neispirko --ta nori ir sie valdzioje sedintis jiems tik apgauti zmogu

  Atsakyti
 • a
  antonijus 2023 gegužės 25 14:26:27

  ESu nejaunas LIetuvos pilietis.Turime tokią politinė situaciją ,,kuri buvo neišvengiama .Seimas ir v i s o s savivaldybės buvo neskaidrios nuo pirmos savo existavimo dienos .Į politikos viršūnes prasibrovę ką tik sukurtų partijų atstovai garsėjo ne s a v o darbais ,o skambia/net įžūlia, retorika .Susiformavo politiniai klanai su savo morale ir tikslais .Taigi...atvažiavome .Trūk už vadžių ir vėl iš pradžių .Piletiškai subrendusioje visuomenėje to /konservų diktuojamos restauracijos/neturėtų įvykti.Bet čia Lietuva .žema pilietinė kultūra ir menkas politinis išprusimas vainikuoja visą tą sumaišties ir įžūlaus politikų melo atmosferą.Dvokia iš savivaldybių.Tai buvo ir lieka patys "sovietiškiausi" Lietuvos politinio gyvenimo centrai.PO to seka Seimas ir vargšę Vyriausybėj -jos pagr. ministrai buvo y p a č s i l pn i ..Užjaučiu p.Šimonytę.Velniškai sunki ir kebli politinę/ir ekonominę/ situacija .O pasaulis verda

  Atsakyti
  • t
   to antonijus 2023 gegužės 27 11:27:43

   ka cia uzjautineji netikusia senmerge,lek daryti mineta manau jai patiks nuo tokio gerbejo su uzuojata,o kad ji arogantiska ir negabi tau kaip gerbejui uzjautejui nesvarbu...

 • R
  Romas 2023 gegužės 25 11:40:07

  Senelis vadovas,valdovas per LRT pasake,kad reikia atsisakyti kolukinio mastymo.Praejo 32 metai,kai Lietuva nepriklausoma, uzaugo nauja karta, o sis zmogus vis dar kovoha su kolukiais. Auksta vertybine politika superine demojratija,kurios dar nemateme per 3 metus, o senelis, kaip apie kolukius taip apie kolukius.

  Atsakyti
  • i
   is 2023 gegužės 25 11:47:00

   realiai kolukiai niekur nedingo,tik persigrupavo zemes palaipsniui del istatymu,kuriuos prisieme tokie karbauskiai sventieji tyliai.O kur isliko,tai ir darbo vietu daugiau suteikia zmonems.O kur tik vienas ar keli ukininkai tvarkosi ten dirba mazai zmoniu.

 • "
  " Skaidriojoje" Šimonytės 2023 gegužės 25 10:35:27

  kompanijoje pasirodė skaidrumo stoka. Tai Šveiko nuotykiai šiame laikotarpyje. Deja, nepakeičiamų nėra, o tvoras nuo visuomenės gali pasiimti .

  Atsakyti
 • s
  simonyte 2023 gegužės 25 10:15:42

  gal gali pasakyti koks ekonomiskai tikslas mokesciu didinimo. O jei paprastai,teorijoj kas sakoma apie tai kada reikia didinti mokescius.Ir koks tikslas.

  Atsakyti
  • s
   simonytei 2023 gegužės 25 10:23:23

   tikslas surinkti daugiau pinigu,kad remti okraina,investuoti i lt apginklavima. Tuo paciu nuskurdinti kuo daugiau gyv.kad jie butu paklusnus. Neuzilgo vel didins palukanu normas ir tai jau paskelbta.Taip tipo"kovos"su infliacija ir ruosia dirva skaitmeniniu pinigu ivedimui.

 • M
  Manau nei viena nei kita 2023 gegužės 25 09:43:58

  Paprasciausia jie ruosiasi sprukti kol dar laikas. Lt.visa laika neige,bet pasirodo,tai tiesa: "Siekiant panaudoti kovinėse operacijose Ukrainos teritorijoje tęsiamas Lietuvos-Lenkijos-Ukrainos korpuso formavimas. Dabar Lietuvos kariai rengiami Lietuvos teritorijoje. Netrukus bendram koviniam rengimui jie karinio transporto lėktuvais bus perkelti į Lenkijos miestą Radomą. Šaltinių Lietuvos Krašto apsaugos ministerijoje teigimu, Šiaulių kariniame aerodrome pradėjo leistis JAV karinių oro pajėgų transporto lėktuvai. Šie orlaiviai skirti Lietuvos-Lenkijos-Ukrainos korpuso Lietuvos komponento perkėlimui". Lietuvos Krašto apsaugos ministerija vykdo anksčiau kariuomenėje tarnavusių ir kovinės patirties turinčių asmenų verbavimą. Sveikatos apsaugos ministerija taip pat aktyviai kviečia savanorius tarnauti karo medikais Lietuvos kariuomenės Karo medicinos tarnyboje.

  Atsakyti
  • L
   Lietuvos piliečiams 2023 gegužės 25 09:45:12

   masiškai siunčiami kvietimai elektroniniu paštu. Įdomu tai, kad kviečiami lenkiškai ir rusiškai ar ukrainietiškai kalbantys asmenys. Laiškuose taip pat nurodyta, kad jie tarnaus užsienyje. Taigi visa tai gali reikšti, kad Lietuva, prisidengdama pratybomis, ruošia savo karius ir gydytojus dalyvavimui karinėse operacijose užsienyje. Galima daryti prielaidą, kad Lietuvos kontingentas ruošiasi dalyvauti operacijoje Ukrainos teritorijoje. Kadangi Ukraina nėra NATO narė, akivaizdu, kad šiam planui įgyvendinti bus naudojami kiti regioninio bendradarbiavimo formatai. Tai leis įvesti užsienio karius į Ukrainą formaliai nepažeidžiant tarptautinės teisės.

  • o
   okraina ar baltarusija? 2023 gegužės 25 09:47:14

   Lenkija ruošiasi ginkluotam perversmui Baltarusijoje ir dalyvauja teikiant jos karinę paramą, televizijos kanalo „Polsat“ eteryje sakė buvęs Respublikos krašto apsaugos viceministras generolas Waldemar Skrzypczak. Jis patikslino, kad kalbame apie karinę operaciją. „Turime būti pasirengę paremti karius, kurie vykdys operaciją prieš Lukašenką“, – sakė generolas. Skshipchako teigimu, „sukilime“ gali dalyvauti baltarusiai, kurie šiuo metu dalyvauja karo veiksmuose Ukrainos pusėje . "Jie vyks į Baltarusiją. Tikiuosi, kad tai sukels sukilimą Baltarusijoje, Lukašenka to bijo", - sakė S. Skshipchakas. Anot jo, Lenkija pasiruošusi padėti ginkluotoms formuotėms, kurios gali pasipriešinti Baltarusijos valdžiai, nes šiuo metu jos padeda Ukrainos kariams. "Turime būti pasirengę paremti tuos karius, kurie vykdys operaciją prieš Lukašenką. Turime priežasčių jiems padėti, kaip ir padedame ukrainiečiams", – sakė generolas.

  • Š
   Šiuo metu Lietuvoje vyksta 2023 gegužės 25 09:49:47

   kasmetinės tarptautinės karinės pratybos „Geležinis vilkas 2023-1“.Dvi savaites trunkančiose pratybose dalyvauja daugiau nei 3500 karių iš 12 NATO šalių ir daugiau nei 600 karinės technikos vienetų. Tačiau šiais metais pratybose pastebimos naujos tendencijos Visų pirma, šiose pratybose daugiausia praktikuojami ne gynybiniai, o puolamieji veiksmai. "Pratybų „Geležinis vilkas 2023-I“ metu Lietuvoje dislokuota NATO priešakinių pajėgų kovinė grupė ir Lietuvos kariuomenės pėstininkų batalionas treniruojasi atlikti puolimo operacijas „pajėgos prieš pajėgas“ metodu", – teigia Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. V. Rupšys. Be to, pratybose vis daugiau dėmesio skiriama pasirengimui padalinių dislokavimui užsienyje ir pasirengimui dalyvauti tarptautinėse karinėse operacijose.

  • I
   Izvalgos 2023 gegužės 25 10:55:46

   izvalgos teisingos,is pradziu pabande padaryti vadinama ukrainietiska maidana,kad nebutu puolama ukraina is baltarusijos puses.Nepavykus sitam zingsniui ruosiamas panasus scenarijus.Tvora irgi ne nuo migrantu,bet nuo gyvos mases,kaip laikina priemone

 • P
  PЭTRVS 2023 gegužės 25 09:25:25

  Neapsigaukite sakydami kad nuo konservų žmonės nusigręžė. Taip yra žmonių kurie turi kritinį mastymą ir niekada už juos nebalsuos, bet jų lieka vis mažiau ir mažiau su kiekvienais metais, o vietoj jų ateina atbukinti tiktok karta, kurie priklausomi nuo medijos. Žinant kas valdo mediją ir žiniasklaidą, nesunku nuspėti kaip užzombinta jaunoji, balso teisę turinti karta balsuos. Ir liūdna pripažinti, kad situacija tik blogės....

  Atsakyti
  • P
   Pritariu 2023 gegužės 25 09:45:56

   Papasakok apie tai tave gydančiam daktarui

 • M
  Ministras 2023 gegužės 25 09:08:30

  Simonytei ir Landsbergiui atejo laikas keisti darba, toki zmones negali sedeti prie valstybes vairo. As jiems siulyciau, Landsbergiui tualetu direktoriaus specialybe, o Simonytei tualetu valytoja. Pati tinkamiausia jiems vieta, kitokio darbo jie nesugebes dirbti

  Atsakyti
 • V
  Va cia tai isskaiciavimas!:) 2023 gegužės 25 08:45:21

  Kijevas ir „Naftogaz Ukrainy“ reikalauja išlaikyti Rusijos naftos ir dujų tranzitą per šalį, taip pat siekdamos taupyti valstybės pajamas, rašo laikraštis „Washington Post“ . „Naftogaz“ ir aukšto rango politiniai lyderiai tvirtina, kad Ukraina negali ir neturėtų uždaryti dujotiekių tiek siekdama gauti pajamų, tiek dėl to, kad kai kurie Kijevo rėmėjai Europoje tebėra priklausomi nuo Rusijos naftos ir dujų“, – rašoma pranešime. Anot laikraščio, valdžia reikalauja iš Vakarų šalių griežtesnių antirusiškų sankcijų, įskaitant ekonominių ryšių nutraukimą, tačiau pats Kijevas, „kad ir kaip atrodytų siurrealistiškai, neturi nieko kito, kaip tik palaikyti savo komercinius sandorius“su Rusijos įmonėmis. Leidinio teigimu, Ukrainos valdžia primygtinai reikalauja, kad tai suteiktų joms „tam tikrus svertus“ Maskvai ir padėtų apriboti raketų smūgių vietų skaičių.

  Atsakyti
  • e
   es liko kvailiu vietoje 2023 gegužės 25 08:48:50

   Anksčiau balandžio mėnesį sankcijų darbo grupė, kuriai vadovavo Volodymyro Zelenskio biuro vadovas Andrijus Jermakas ir buvęs JAV ambasadorius Rusijoje Michaelas McFaulis, paskelbė „veiksmų planą“, kuriame išdėstė papildomus veiksmus, nukreiptus prieš Rusijos valstybę. „The Washington Post“ atkreipė dėmesį, kad ši iniciatyva išryškino raginimus išsaugoti energijos išteklių tranzitą per Ukrainos teritoriją. Be to, jo autoriai reikalavo sustabdyti visų kitų Kremliaus kontroliuojamų dujotiekio trasų eksploatavimą, taip pat sustabdyti tiesioginį dujų tiekimą į ES šalis. Ukraina nepraleis progos užsidirbti porą milijardų dolerių ir iš tranzito, o kas nežino: už tranzitą moka pirkėjas, tai yra visa ta pati Europa.

  • K
   Kas nezino-priminsiu 2023 gegužės 25 08:51:13

   Iki 2022 metų pabaigos Berlynas, kaip pagrindinio ES ekonominio lokomotyvo valdymo kabina, pripažįsta, kad šalis patiria didžiulius nuostolius dėl Rusijos energijos išteklių atmetimo. Ministras Robertas Habekas, iš pradžių linksmai raginęs savo bendrapiliečius praustis vėsiais dušais ir ne ilgiau kaip dvi ar tris minutes vienu metu, dabar reikalauja iš gamintojų nekelti mažmeninių elektros kainų ir grasina apmokestinti papildomus mokesčius už jau gautą perteklinį pelną. operatoriai. Paryžius dėl sisteminių problemų branduolinėje pramonėje pirmą kartą pastarojoje istorijoje nustojo eksportuoti ir ėmė pirkti elektrą iš kaimynų. Varšuva pripažino, kad vien dėl trečiųjų šalių žalios naftos pirkimo ji patyrė 28 mln. Kiekvieną dieną! Britų žiniasklaida publikuoja nerimą keliančius straipsnius ir dreba nuo baisios minties, kad Rusija, keršydama už „Nord Stream“ sprogimą, Lamanšo sąsiaurio dugne gali nupjauti du kabelius, o tai garantuotai sukels energetikos ir ekonomikos žlugimą.

 • A
  Ar galim patikėti, 2023 gegužės 25 08:42:19

  kad jie nori kažką skaidrinti? Kodėl jie sukėlė šį skandalą, kai valstybė apvagiama nepalyginamai didesnėmis sumomis. Kodėl jiems reikalingas seimo atsistatydinimas. Čia iš viršaus nuspręstas manevras. ČIA PAKASTAS ŠUO.

  Atsakyti
 • A
  Algis 2023 gegužės 25 08:25:25

  Perskaičiau straipsnį.Isvada-Karbauskis sventas,konservatoriai pasaulio blogis.O realybėje Karbauskis yra tikras klounas Penivaisas iš garsiojo S.Kingo romano ,,Tas,, . Kultūringas,malonus,bet po kauke....

  Atsakyti
  • A
   Algiuk 2023 gegužės 25 09:17:04

   Iki sios dienos, visada buvo konservatoriai sventi, kas ant konservatoriu pasakydavo bloga zodi, tie budavo isvadinti " Vatnykais, kremliniais, putininiais "

 • B
  Batenka ✝☦️✡☪ 2023 gegužės 25 08:06:14

  Arklys eina ten kur uz vadziu traukia, jei ji paleist nesupanciota tai velniai zino kur nugrybaus...

  Atsakyti
  • T
   Tai 2023 gegužės 25 10:48:09

   kur puse tautos istrauke?turbut pirstais nerodysim

 • S
  Sveikinimai 2023 gegužės 25 08:00:46

  Su tarptautine Afrikos diena.Tarptaurine dingusių vaikų diena.Tarptautine išsėtinės sklerozės diena

  Atsakyti
 • U
  Umbrella 2023 gegužės 25 07:58:52

  Kaip atejo Karabasas buvo linksma durbti beveik nereikejo likvidacinios komandos viska sunaikino. Mane pastate ant keturiu tašku ir pridave lanko pagreiti. Atsiduriau biržoi o poto tapau šiukšles dežes sanitaru kai dauguma Lietuvos gyventoju.:)))

  Atsakyti
 • c
  cha,cha,cha -piš visai galvelė susisuko -susirgo napoleono sindromu 2023 gegužės 25 07:57:17

  ar šikmonytė galvoja ,kad Lietuva -jos UAB Lietuvos Konstitucija 93 straipsnis Pradėdami eiti savo pareigas, Ministras Pirmininkas ir ministrai Seime prisiekia būti ištikimi Lietuvos Respublikai, laikytis Konstitucijos ir įstatymų. Priesaikos tekstą nustato Vyriausybės įstatymas. 94 straipsnis Lietuvos Respublikos Vyriausybė: 2) vykdo įstatymus ir Seimo nutarimus dėl įstatymų įgyvendinimo, taip pat Respublikos Prezidento dekretus; 96 straipsnis Lietuvos Respublikos Vyriausybė solidariai atsako Seimui už bendrą Vyriausybės veiklą. Ministrai, vadovaudami jiems pavestoms valdymo sritims, atsakingi Seimui, Respublikos Prezidentui ir tiesiogiai pavaldūs Ministrui Pirmininkui. 101 straipsnis Seimo reikalavimu Vyriausybė arba atskiri ministrai turi atsiskaityti Seime už savo veiklą.

  Atsakyti
 • M
  Macas 2023 gegužės 25 07:28:54

  Karbauski kaip tautos Lietuvoje jau nebėra yra tik masė zmoga ir Europoje nebėra tautų jos sumaišytos su Afrikos veltedziais su arabais taip ir naikinama kultūra kalba o pasekmės liūdnos

  Atsakyti
 • k
  karbauski, 2023 gegužės 25 07:26:17

  skambi, kaip tuščias kibiras, turėdamas užnugaryje politinę jėgą, inicijuok ikiteisminį tyrimą už nusikaltimus prieš valstybę...

 • V
  Viena bėda 2023 gegužės 24 22:48:12

  Žmogus ir geras, ir išmanantis,bet pasiturintis,nes turi verslą ir sukelia nevykėliams pavydą:)

  Atsakyti
  • K
   Koki 2023 gegužės 24 22:58:00

   pavyda,dzin.Cia nebent koncervatoriams pavydas,kad konkurencinga partija buvo 4metus.Bet koncervu strategija pilti mesla,pasiteisina,o jo ziemelio stiliaus valdymas politikoje nepasiteisina kaip versle

 • M
  Malonu skaityti Karbauskio teisingas mintis, bet tik tada kol jis nėra Valdžioje!? 2023 gegužės 24 22:34:40

  Gaves valdžia !! Menta paskiria vyriausybės vadovu, kuris sudaro visas sąlygas klanui sugrižti į valdžią. Su pavydu žiūrime į Lenkija kur tikri o ne apsimestiniai patriotai. Kur valdžia dirba žmonių ir valstybės naudai. Karbauskio gražus žodžiai nekelia jokio pasitikėjimo , nes darbai ir žodžiai smarkiai skiriasi.

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar reikėtų kanapių dekriminalizavimo ir civilinės sąjungos klausimus spręsti referendumu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Nuo liepos 1d. parduotuvėse nebeliks nemokamų plonų plastikinių maišelių. Ar turėsite nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +12 C

+2 +12 C

 

+7 +14 C

+11 +16 C

+14 +17 C

 

+15 +20 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s