respublika.lt

Prof.P.Gylys: virusas kelia grėsmę nacionaliniam saugumui - straipsnio komentarai:

 • >>> Jonui 2020 kovo mėn. 25 d. 19:18:55

  Nu tai rašyk peticiją savo sanitarui, kad tą USĄ izoliuotų nuo viso pasaulio...

 • Jonas 2020 kovo mėn. 25 d. 04:13:38

  Usa turi buti izoliuota nuo viso pasaulio uz viruso paskledima! Kelti baudziamabyla ir teisti!!!!!! Nepakantumo politika vykdyti ju atzvilgiu visur!

 • Baba 2020 kovo mėn. 24 d. 13:03:31

  Ponas.ar.draugas.gyly..didziausias.baisumas.musu.saugumui.tai.visi.kgb..komunistai..kurie.isvoge.ir.sunaikino.lietuva.ir.toliau.naudojasi.visom.privilegijom.nors.turetu.sedet.lukiskese.taigi.nepliurpk.to.ka.mes.be.taves.zinom

 • Dočys 2020 kovo mėn. 24 d. 11:58:44

  Karinę padėtį įvesti būtina! Būtina visas grybauskaites ir jos lygio tranus žmonėms iš akiračio pašalinti. Būtina pradėt gelbėti Lietuvos žmonis!

 • sudente 2020 kovo mėn. 24 d. 11:29:47

  Prekaistai kad ne visi moka seime anglu kalba atsiparsau jei mes esame tikri lietuvei ir mylime savo Tevyne mylekim ,branginkime tautos kalba aisku labai gerai moketi svetimu kalbu,bet didzios tautos niekada nesimoko lietuviu jie kalba su verteju,bet kad lietuviai ir uzsienieciai juokiasi is akcento ir klaidu.Pirma reikejo butinai poruskom,o dabar butinai engelseh oi braliai negerai nepadlaizaukim svetmtauciams mes lietuviai kalbekim lietuviskai o jei nesprant tai tegul turi verteja.

 • Stebetojas 2020 kovo mėn. 23 d. 19:42:53

  Perziurejau NewYork Times neradau apie rusiskus vaistus. Gal galite nurodyti rimtesni laikrasti ir straipsnio pavadinima? Ar cia tokie juokai?

 • Tupi žvirblis kamine 2020 kovo mėn. 23 d. 15:35:31

  kai yra tokių specialistų, kaip Gylys,tai ir visas pasaulis juokiasi iš mūsų, ir viduje tokia situacija-užkrėstųjų skaičiumi tuoj pasivysim Turkiją

 • Pastebėjimai. 2020 kovo mėn. 23 d. 13:51:37

  Kad valstiečiai, prisidengdami pandemija, vykdo itin intensyvią rinkimų kampaniją - čia akivaizdus faktas. Veryga visus stengiasi užčiaupti. beliko tik koloradiniai komentatoriai, nes kiti - užblokuoti. Darosi akivaizdu, kur plūstels "pandeminiai" milijardai...

 • To ''studentuk'',kovo 22d.15 val,19 min. 2020 kovo mėn. 23 d. 13:15:05

  Dėduk,jeigu mokate angliškai skaityti,tai pasiskaitykite JAV 2020.03.21.pagrindinius dienraščius ir ten rasite atsakymą apie rusiškus vaistus.O bjauroti lietuvių kalbą nepatarčiau.

 • Petras 2020 kovo mėn. 23 d. 09:14:18

  Smulkus ir vidutinis verslas pats skolintųsi , neužkrautų naštos valstybei ir nieko tik pagalbos tarpininkaujant neprašytų . Dabar verslui bus reikalingos ilgalaikės investicijoms skirtos paskolos , bet bankai be valstybės įsikišimo ar skolins?

 • Jo 2020 kovo mėn. 22 d. 18:22:10

  Tai kuris gali pasiūlyti kelią kur Putekis su savo programą Nemanikit kad balsuosiu už tuos kurie dabar graužia kaulą po lova

 • Studentuk 2020 kovo mėn. 22 d. 15:19:06

  Duok info kur kas sukure vaistus? Vakcina gal sukurs per 12 menesiu. O vaistu nera ir nebus, nes ju neimanoma sukurti.. Esi paskutinis rusu durakas.

 • studentas 2020 kovo mėn. 22 d. 13:34:58

  Tenka su profesoriumi sutikti,kad virusas Lietuvai baisiai pavojingas,žymiai pavojingesnis už nuolat,be perstojo puolančius rusus.Juolab,kaip informuoja pasaulinė žiniasklaida rusai jau sukūrė ir sėkmingai išbando antivirusinius vaistus.Tačiau ar jie tų vaistų duos Lietuvai,ypač tiems bukagalviams dešiniesiems,kuriuos ''rusai puola'? Vargiai. Štai tada mūsų nemylymiausieji galės beveik teisėtai klykti - RUSAI PUOLA,RUSAI NEDUODA VAISTŲ,RUSAI SIEKIA MUS PRAŽUDYTI....

 • Kis 2020 kovo mėn. 22 d. 12:41:43

  Va kur prezidento priderme,sujungti tauta nuo darzelinuko iki milijardieriaus kovai pries virusa ir ekonomika,CiaVISI turetu darniai dirbti kaip sluotrazis,o po visu negandu susesti ir spresti,kaip ir kam padeti is turinciu galimybiu.Gauti bus perteklius,o padeti nepriteklius,tad reikes duoti tiems,kas pastoviai padeda valstybei ir zmonems(jie patys paklausus,nes po krizes jie vel bus naudingi,kitiems teks patiems suktis,imti paskolas ir verstis(nuo zodzio verslininkas).Tai krize kilus ne is JAV,tai Kinijos ir JAV derinys,dvigubas smugis i pasirdzius,mes nesame tie ,nuo kuriu priklauso kitu tautu likimai,tad reikia rupintis savimi,nes mumis be musu patikekite, niekas nepasirupins.Susiburkime glaudziau,kaip visciukai i buri,bus ir silciau ir drasiau.

 • PATARIMAS 2020 kovo mėn. 22 d. 09:47:06

  karantina panaikinti visi grižta į darbą MASTYKITE

 • AA 2020 kovo mėn. 22 d. 09:00:22

  Pavaikščiojus po maisto parduotuves,akivaizdu,kad COVID-19 tapo proga padidinti kainas.Kapitalistas geriau supūdys ir išmes tonas maisto produktų,bet nesumažins jų kainų,kad tik pelnai nesumažėtų.Naujųjų buržujų ir išnaudotojų KREDO:jūs DIRBKIT UŽ MINIMUMĄ,o mes vartysimės jūsų dėka susikrautuose milijonuose,pirksim brangiausius automobilius,milijonus kainuojančias jachtas,statysimės pilis su videokamerom,atostogausim brangiausiuose pasaulio kurortuose,darysimės šimtus tūkstančių kainuojančias perteklinių riebalų nusiurbimo operacijas...Tik jūs neskaičiuokit mūsų pinigų...Lietuviškieji bonzos net nesuvokia,jog puikuotis savo neregėta prabanga,didžiuliais turtais ir neribotomis galimybėmis visokiuose "stiliuose","kosmopolitanuose",brangiai perkamose TV laidose yra tiesiog nepadoru,kai penktadalis tautos beviltiškai skursta,o nemažai visą amžių dirbusių pensininkų galo su galu nesuduria.

 • senio komentaras 2020 kovo mėn. 22 d. 06:44:13

  tiesiai i desimtuka . covid yra niekas palyginus kiek mirs del ekonomines krizes.

 • Tataigi 2020 kovo mėn. 22 d. 05:07:04

  Kiek medikams paaukojo milijardieriai iš Vatikano?

 • FBR 2020 kovo mėn. 21 d. 22:23:44

  Šis virusas yra realus, bet jis ne ką baisesnis už paprastąjį gripą, dirbtinai keliama tik panika apie tą virusą, kad sukelti fondų rinkos griūtį. Žiūrėkite ekonomisto Michail Chazin interviu.

 • Antikelmas 2020 kovo mėn. 21 d. 22:07:29

  Siandieniniai valstieciai nemoka anglu kalbos, tai prekes neateis. Turejo tik viena mokanti, tai Briuseli issiunte. Sakes su tokiais berasciais ministrais.

 • AAA 2020 kovo mėn. 21 d. 21:17:38

  Gal kas žino ar šis virusas yra natūralus, ekologiškas, ar dirbtinis, sukurtas žmogaus?

 • is dar 2020 kovo mėn. 21 d. 19:06:32

  didesnis uz ziopli,kinai sukure zmoniu zudimui bakterlogini ginkla ,kuriuo naikina pasaulio tautas,kodel neuzkirto jo plitimo ,neizoliavosi nuo pasaulio? reiskia viskas daryta samoningai ir samoningas Zmoniu zudymas kinu sukurtu bateroginiu ginku covin -19

 • Kelmas 2020 kovo mėn. 21 d. 16:24:40

  Džiaugiuosi,kad dabar ministrai parinkti ne ANGLŲ KALBOS MOKĖJIMU [kaip buvo Grybauskaitės laikais],bet turintys gebėjimų. Jeigu virusas,būtų užklupęs Kubiliui,Šimonytei,Sekmokui,Grybauskaitei ...valdant Lietuvą,mums visiems būtų...šakės. Išsikapstysim su Dievo pagalba.

 • Kiek čia"išminčiai'... 2020 kovo mėn. 21 d. 15:36:52

  aiškiai nematę gyveni mo,reiškiasi kaip paskutiniai atbukėliai. Kritikuoja,šmeižia, kaltina,nerasdami nė vieno gero darbo.Jei nėra kur prie darbų prikibt,tai nors žmogaus išvaizdą apspjaudo.Bet,ko gero, ne vienam nuo jūsų vidinio ir išorinio "grožio",vien išgirdus ir pamačius,tenka nusivemt.

 • taigi puola vi'rusas. ar skaityt nemoki jau? 2020 kovo mėn. 21 d. 14:59:16

  pleptologas 2020 kovo mėn. 21 d. 13:22:27 KUR DINGO VISI SALDZIUNO STRAIPSNIAI KAD RUSAI MUS PUOLA PRISIPIRKOM BOKSERIU IR XAUBICU O KARIAUT SU VIRUSU NIEKO NETURIM VEL KURIAM PASALPOS FONDUS.

 • vilma 2020 kovo mėn. 21 d. 14:26:45

  gerbiamasis viena pasakysiu zmones nerupi nei prezidentui nei seimo pirmininkui nei sveikatos ministrui nei kitiems ju pavaldiniams daug kas iskreipta nes visi klaidininkai kurie ir dabar daro klaidas tik farsas kad nebutu rinkimu kad zmones kiltu i panika kad per rinkimus blaiviai nemastytu jeigu seimo pirmininkui rupetu zmones savo keliu netiestu per virusa o ziuretu zmones bet kur tau tegul dvesia tai cia seimo pirmininkas klausimas ar mes turime prezidenta atsakymas butu ne pasibjauretina.

 • Prašalietis 2020 kovo mėn. 21 d. 13:48:37

  Kiek pamenu nuo perestroijkinių laikų Lietuvai "kas nors grėsė". Lietuvai "grėsė": perstroijkiniais laikais- komunistai, "gelbėjo" Lietuvą sąjūdis perestroikai ir gorbačiovui remti; vėliau - ekonominė priklausomybė nuo Rusijos. Pasekoje didelės pramoninės gamyklos, AS buvo prichvatizuotos ir sugriautos; Prichvatizavimo ir griovimo laikotarpiu vieni nuo kitų prie valdžios ėdžių "Lietuvą gelbėjo" brazauskiniai komunistai ir lansberginiai KGistiniai sąjūdiečiai; Nuo energetinės "priklausomybės" galutinai Lietuvą"išgelbėjo" Independenso tautinis biznis; pastaruosius keletą metų minios Lietuvos"gelbėtojų gelbėja" Lietuvą vieni nuo ateinančios Lietuvos užgrobti Putino Rusijos, kiti nuo eurosojūzo globalistų; dabar visi"gelbėtojai" Lietuvą gelbėja nuo Corono viruso.... Lietuvos "gelbėjimo" procesas Lietuvoje vyko visuomet, vyksta šiandien, vyks nenutrūkstamai ir ateityje. Kaip jau įprasta Lietuvos, valstybės, Tautos ir t.t. "gelbėtojų gelbėjimo darbai" suintensyvėja prieš kiekvienus rinkimus.

 • Pamąstymui. 2020 kovo mėn. 21 d. 13:41:46

  Yra valdovas, nenorintis būti niekieno valdžioje.Tai didžiausias magas savo darbe. Netrukdykite jam; jis atves žmones prie to, kas nepāžinu, pažinimo; neskubiai ir užtikrintai jis stumtelės žmoniją prie integralaus dvasios mokslo,prie tų viršūnių dar nepasiekiamų miniai, nuo kurių žvilgsnis aprėps Tiesą, vieną, begalinę, nedalomą, akinančią Tiesą.- Kas gi tas valdovas? TAI- LAIKAS -sakydavo Nostradamas...

 • as 2020 kovo mėn. 21 d. 13:37:21

  o neringos jis atsiklause?

 • pleptologas 2020 kovo mėn. 21 d. 13:22:27

  KUR DINGO VISI SALDZIUNO STRAIPSNIAI KAD RUSAI MUS PUOLA PRISIPIRKOM BOKSERIU IR XAUBICU O KARIAUT SU VIRUSU NIEKO NETURIM VEL KURIAM PASALPOS FONDUS.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATIDAROMAS: po keleto mėnesių pertraukos, kurią lėmė koronaviruso pandemija, liepos 15 dieną lankytojams bus atidaromas viršutinis Eifelio bokšto aukštas.
 • BEDARBIAI: JAV toliau lėtėja atleidimų tempas – praėjusią savaitę prašymus bedarbio išmokoms gauti pateikė 1,3 mln. amerikiečių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +13 C

 

+16 +17 C

 +18 +20 C

+16 +19 C

 

+19 +21 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1286 PLN - 4.4765
RUB - 80.4584 CHF - 1.0624
GBP - 0.8992 NOK - 10.6885

Nuorodos