respublika.lt
 

Prof. Vaidievutis Geralavičius: „Kur dingsta milijonai?“ - straipsnio komentarai:

 • Visus Lietuvos pamokytus žmones, 2020 vasario mėn. 19 d. 12:55:23

  išvežė į Sibirą , kitus visus Kremliaus mišrūnai Lietuvoje iššaudė , o dar truputį nedaug pamokytus , Kremliaus komunistai į KGB'kalėjimus sukišo.Štai tada visi susėdę komunistai vis švenčia ir švenčia ,o nuo jų prieš 53 metus , ir po Laisvės ir nepriklausomyvės antstatymo Lietuvių tauta , nuo Kremliaus mišrūnų vis kenčia.

 • Visus Lietuvos pamokytus žmones, 2020 vasario mėn. 19 d. 12:54:27

  išvežė į Sibirą , kitus visus Kremliaus mišrūnai Lietuvoje iššaudė , o dar truputį nedaug pamokytus , Kremliaus komunistai į KGB'kalėjimus sukišo.Štai tada visi susėdę komunistai vis švenčia ir švenčia ,o nuo jų prieš 53 metus , ir po Laisvės ir nepriklausomyvės antstatymo Lietuvių tauta , nuo Kremliaus mišrūnų vis kenčia.

 • LTSR profesorius 2019 gruodžio mėn. 28 d. 21:29:05

  "Nejaugi Reikia Tiek Vogti?"

 • Dzin 2019 gruodžio mėn. 28 d. 21:18:45

  Valdzioje vagys

 • Faustas 2019 gruodžio mėn. 28 d. 09:27:03

  Deja, nors knygų daug skaičiau, Kvailys jaučiuos, kaip ir anksčiau. Magistras, daktaras esu, Bet mano galvoje tamsu.

 • VAI dievuciui 2019 gruodžio mėn. 27 d. 14:01:19

  Ponas, net jums ,panašu, jog aišku, kad Lietuvoje jų nėra. Jie iš jos dingę. Kreipkitės į neveikiančią turto užsienyje paieškos tarnyba. Ji jau koks penkmetis neveikia, nors yra.

 • prisiminkim 2019 gruodžio mėn. 27 d. 08:33:21

  Kaip gavę valdžią valstiečiai pradėjo kadenciją. Embrionai, miškųbkirtimai... Sau valdžia su teisėsauga susikėlė atlyginimus, o tautai draust, taupyt, per papildomus mokesčius atimt. Susidarbino savus kur tik galėjo.. Ypač ekspolicininkus. Dabar kadencijos pabaigoj pasirodo dar yra korupcijos. Kauno policijos skandalas ir tylu.. Teisėjų skandalai..

 • V. Ladas 2019 gruodžio mėn. 26 d. 17:29:15

  Gal šį žmogų turėtų pakviesti patarėju Prezidentas, ar premjeras, vietoje praėjusių rinkimų pagalbininko, arba kokio kolegos giminaičio, nuosavos meilužės, etc..?

 • pan profesor, 2019 gruodžio mėn. 26 d. 17:23:27

  prabilo dar vienas pasaulinių vagių statytinis ir šauklys iš konservų irštvos. Tamstele, tai atidirbinėji už dividendus iš Mažeikių naftos, kai 14 milijardų kainuojančią įmonę prastūmėt už 1 litą, už Snoro, Ūkio sunaikinimą, Paskolos orgiją, Independenso nuomą, nuo kurios dydžio pasaulis iki šiol apšalęs? Ką numatę toliau vogti, pasidalink savo chebros projektais į priekį, kai įvykdę perversmą vėl grįšite prie lovio?

 • profesoriau, 2019 gruodžio mėn. 26 d. 16:06:06

  milijonai nedingsta, o jie lenda jau 10 metų iš ''dingusių'' milijardų. Visi nebūna profesoriais, bet eiliniai žmonės viską mato, supranta, kaip juos norima apkvailinti . Vieni ištratino milijardus, o kiti ieško milijonų ir kaltina esančius valdančiuosius. Profesoriau, kodėl liko nepakaltinami tie, kurie nuvarė Lietuvą į dugną milijardinėm sumom, kai to nebuvo nei vienoje valstybėje? Dabar tikrai niekas nestreikuotų, o ir tie streikai ne dabar turėjo būti...

 • Atsakysiu profesoriui 2019 gruodžio mėn. 26 d. 14:12:39

  profesoriau-tu nieko nedirbi, o algą gauni, kaip trys dirbantys-štai ir atsakymas

 • kaip 2019 gruodžio mėn. 26 d. 11:49:43

  Kaip sugebėjo valstiečiai su ekspolicininku premjero poste ir kitur tokius darbindami korupcijos nepažabot? Ne bent patys likučius perima. Kauno policijos skandalas ir kaltų nėra.

 • zeka 2019 gruodžio mėn. 26 d. 11:44:42

  Demokratija be tvarkos yra anarchija.įveskime visuotinį turto ir pajamų deklaravimą tai ir pilaičių turėtojus į švarų vandenį išplukdytume ir dalį verkiančių pensininkų tektų ašaras nusibraukti.

 • Vaidas 2019 gruodžio mėn. 26 d. 10:25:57

  Naujųjų buržujų ir išnaudotojų KREDO: jūs DIRBKIT UŽ MINIMUMĄ, o mes vartysimės jūsų dėka susikrautuose milijonuose, pirksim brangiausius automobilius, milijonus kainuojančias jachtas, statysimės pilis su videokamerom, atostogausim brangiausiuose pasaulio kurortuose, darysimės šimtus tūkstančių kainuojančias perteklinių riebalų nusiurbimo operacijas... Tik jūs neskaičiuokit mūsų pinigų... XX a. V-VIII dešimtmečiuose Vakarų valstybes purtė milžiniškos demonstracijos ir streikai. Tenykščiai ponai suprato: jeigu nepradės sąžiningiau dalintis pridėtine verte su dirbančiaisiais, kapitalizmui bus šAKĖS. Lietuviškieji bonzos šito dar nesuvokia. Jie net nesuvokia, jog puikuotis savo neregėta prabanga, didžiuliais turtais ir neribotomis galimybėmis visokiuose "stiliuose", "kosmopolitanuose", brangiai perkamose TV laidose yra tiesiog nepadoru, kai penktadalis tautos beviltiškai skursta, o nemažai visą amžių dirbusių pensininkų galo su galu nesuduria.

 • Personai Non Gratai 2019 gruodžio mėn. 26 d. 03:46:28

  Tiksli LT ligos diagnozė. 10 balų.

 • Piksius 2019 gruodžio mėn. 25 d. 18:07:21

  Siūlyčiau pažvelgti kiek plačiau...Dėl ko, ar kodėl tiek mūsų, tiek kitų valstybių klibinami pamatai? Ir ar gali, mūsų išrinkti atstovai kažką? Tad nepykit, kad jie naudojasi galimybe. Ir prieš balsuodami...skirkit laiko pasidomėti kandidatais. Juk dar nėra čipų galvose, dar yra galimybė mąstyti? Net iš tos "pasiūlos" kuri būna renkantis.

 • gaila 2019 gruodžio mėn. 25 d. 15:55:33

  kaip tik prapiesorius, taip vaidevutis? jau ir arkliui aišku, kad lietuvoje visus mokesčius sumoka runkeliai. pradedant pajamų mokesčiu, baigiant PVM. Verslininkai PVM susigrąžina, pensininkai ir runkeliai-ne. Gal jau laikas panaikinti pensininkams pajamų mokesčius? Gal prekes parduoti be PVM? Jie už savo dabartines pensijas jau tiek sumokėję pajamų mokesčio, kad galėtų seimui nusamdyti nuolatines prostitutes.

 • LAIMA 2019 gruodžio mėn. 25 d. 14:06:39

  Valstieciai, lenkai sujudino musu korumpuota teisesauga, pasiule apmokesdinti bankus, maximas, pasistatytas pilis...Tuo jie uzsitrauke oligarchu nemalone, tuo paciu ir libkoncervu, tuo paciu ir tv ir spaudos...visu tu, kuriems gerai mokama uz ju sleidziama propaganda. Kada paprasti zmones supras{jie tai vadina nebrandzia visuomene}, kad libkoncervai gina ne ju, o didziojo kapitalo teises, tada gal kas ir prades keistis.

 • Čia 2019 gruodžio mėn. 25 d. 10:20:52

  Lichtenšteinija, čia lyja neteisybe.

 • Prosenelis 2019 gruodžio mėn. 25 d. 10:03:14

  Kaip rinkite dzegeties kad bus garyngas teisyngas tautos prezidenta pasirodo apsirikote isrinkote mafijos tarnautojai Bet ir pensininkus prisiminie pasiulimas trys eurus paplokite seneliai kainos pakilo maz daug ne maziau desimties Bet jau gerovies valstybie kure jus badinage jankiu kalojine ar ne silta siedieti svetima e uzpakalyje I kuri mes sukisti????????.

 • hahaha 2019 gruodžio mėn. 25 d. 09:37:43

  ir is kur tokiu kvailu kalbu atsiranda...iseikit i gatves,paveizykit kiek nauju masinu gatvese,kiek nauju namu pristatyta,kiek i kurortus uzsieninius varineja,kiek vilu siltuose krastuose pristatyta...ir zinosit kur dingsta milijonai! o varguoliams reik i seima dirbt brautis,i ministerijas gal ir jie taps milijonieriais biudzeto saskaita...

 • Milijonai dingsta 2019 gruodžio mėn. 24 d. 18:37:48

  Įstaigų "Euro-remontams", tik ne eilinių darbuotojų atlyginimas kelti, tame tarpe.

 • Kelmas 2019 gruodžio mėn. 24 d. 16:27:29

  Paskaitai tokias nesamones ir ima piktumas.Kam tokiems PROFESORIAMS vyriausybe per 3 metus DIDININO atlyginimus beveik 2000 euru.Geriau vaikams. Jam 100 milijonai... ne pinigai. Geda skaityti.Parazitas.

 • senis 2019 gruodžio mėn. 24 d. 12:53:38

  kitu valstybiu patirties mokesciu sitemoje panaudoti negalesime, nes esame ne valstybe, o kolonija. Reiketu pradeti bendrauti su Afrikos valstybemis, isivadavusioms is kolonilizmo priespaudos. Reiketu panaudoti ju patirti. Kadangi mes neturime savo elito, tai kas dabar valdzioje, yra bydlo, reiketu samdytis gelbetojus. Nauseda turetu vaziuot pas Lukasenka, lenktis iki zemes, prasyti patarimo, kaip Lietuvai isgyventi.

 • Less is more: 2019 gruodžio mėn. 24 d. 12:52:27

  Mažiau yra daugiau / Weniger ist mehr. (vokiškai)

 • raseiniai 2019 gruodžio mėn. 24 d. 11:32:15

  Kaip čia yra,kad turtuoliai ir apsukruoliai Ačai pagal deklaracijas yra vos ne vargšiukai.Tai, gal ir teisybė čia parašyta,kad kiti ponuliai ,bet ,sakykim ne ačai, slepia turtus svetimais vardais,bei keliolika milijonų mažiau rodančius ,taip vadinamus regioninius'' vorus''.

 • Runkeliams 2019 gruodžio mėn. 24 d. 11:01:49

  Lietuvoje piktybiškai nesurenkama 2mlr eurų per pvm, kontrabanda, viešuosius otkatus, konsultacines ir kt. paslaugas. Pinigai nusėda offshoruose ir vėliau naudojami politikams, teisėsaugai ir žiniasklaidai pirkti. Dabar jau tai yra vieša paslaptis. Visi politikai dėl tonieko nedaro, o trūkstamus pinigus melžia iš paprastų žmonių pridengia demagogija apie gerovę. Dabar jau sukurta gerovė išrinktiesiems, kitos vargu ar bus. Seimas, vyriausybė ir prezidentas tik prisitaiko ir palaiko jiems gerovę, nežiūrint kokia partija. Dideli pinigai-didelė galia. Kas nepaklusta tam Pociūno ar Lubio ar Snoro banko likimai. O partijos tik lietuvos runkeliams kiršinti, jos visos daro kas liepiama. Tai kas realiai valdo kraštą..... tai irgi tampa vieša paslaptimi. Baikit loti ant Karbauskio ar Landsbergio ar Šimašiaus. Jie tik pinigų valios vykdytojai.

 • Antanas 2019 gruodžio mėn. 24 d. 10:50:06

  Nesuprantu įstatymų, leidžiančių naudotis ofšorais, imonių finansus tvarkyti ir laikyti kitų šalių bankuose, koks velnias vertė atsiduoti skandinavų bankams naikinant savus...Gal ne Paleckį reikėtų laikyti kalėjime, o keletą finansinių machinatorių už šalies ekonomikos žlugdymą. Tikiuosi, kad bus priimtas įstatymas, leidžiantis nacionalizuoti turtą, įgyta nesažiningu būdu. /ir visiškai pritariu prsonos non grata komentarui/

 • weks 2019 gruodžio mėn. 24 d. 10:15:38

  Aš ir nesuprantu, kaip galima taip toliau gyventi.....

 • Stotis 2019 gruodžio mėn. 24 d. 09:59:19

  Sustok, akimirka žavinga.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar dėl koronaviruso grėsmės pasikeitė jūsų planai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar „trikojai“ keliuose daro įtaką jūsų vairavimui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +1 C

0 +1 C

 

 -1 -2 C

+2 +3 C

+3 +4 C

 

+4 +5 C

0-6 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0875 PLN - 4.3094
RUB - 71.2368 CHF - 1.0606
GBP - 0.8415 NOK - 10.2113

Nuorodos