respublika.lt

Prof. Povilas GYLYS: Lietuviai - labiausiai kvailinama tauta ES - straipsnio komentarai:

  • K
    Karys 2021 kovo 30 21:16:42

    Kuo toliau tuo labiau patinka Tikras Profesorius!pagarba Gyliui!!!kol yra tokių žmonių kaip jis..kaip Tomkus ir dar....tai dar yra kažkiek vilties....nors pradžioj aš pamaniau kad bus straipsnis apie ddr stazi ir kgbistu komunistų užgrobta visą Vokietija..

    57 3
    Atsakyti
  • D
    Dievas 2021 kovo 30 21:35:03

    Reikia versti valdzia ir jega nes taikiai cia nieko nebus

    37 3
    Atsakyti
  • T
    Tikrai 2021 kovo 30 21:38:52

    Sunaikino snora,isvoge pinigus ,daugelis įmonių ir fizinių asmenų jų neteko ir nieko....kas cia baisaus,mulkiai jūs lietuviai,kad nereaguojat į magnolijos firminę frazę....Snoras nebuvo lietuviškas bankas....galiu uzgrobti,sutrypti akcininkus, kojas nusivalyti,prakeikta bolševike,velnio išpera.

    47 3
    Atsakyti
    • S
      Snoro banko atvejis aiškiai parodė 2021 kovo 30 21:44:19

      ISTORIJA KARTOJASI: Aukštųjų Šimonių likimai - maras badas ir karas.

      42 2
      Atsakyti
    • K
      Kai konservatoriai valdo 2021 kovo 30 21:52:34

      Visada vyksta didžiųjų biznių užgrobimas. V I S A D A !

      47 1
      Atsakyti
  • D
    Darijus 2021 kovo 30 21:46:45

    Sako, kad velnio nėra. Landsbergio nuotrauka teiginį paneigia

    52 3
    Atsakyti
  • V
    Vienu sakiniu 2021 kovo 30 21:47:36

    100 DIENŲ: I.Šimonytė apie Vyriausybės darbo pradžią: tai sunkiausios 100 dienų mano gyvenime. Šimonyte, sunkiausios dienos tau dar priešakyje: Paryžiaus arbitražo tribunolas dėl Snoro aferos pačios labai laukia!

    79 3
    Atsakyti
    • R
      Raimis 2021 kovo 30 21:48:54

      Šventa teisybė! Valstybę valdo marksistiniai chunveibinai. Paguodžia tik tai, kad už juos balsavo mažas procentas rinkėjų. Siaubą kelia tai, kad jie jau kėsinasi net į rinkimų sistemą.

      63 3
      Atsakyti
    • t
      tiek 2021 kovo 31 00:37:00

      baikit apgaudinėt su tais komunistais/marksistais, kai visos maklės , pedalų privilegijų skelbėjai - akivaizdūs liberastai .

      9 3
      Atsakyti
  • R
    Raimis 2021 kovo 30 21:48:54

    Šventa teisybė! Valstybę valdo marksistiniai chunveibinai. Paguodžia tik tai, kad už juos balsavo mažas procentas rinkėjų. Siaubą kelia tai, kad jie jau kėsinasi net į rinkimų sistemą.

    63 3
    Atsakyti
  • A
    Algimantas 2021 kovo 30 21:50:12

    Valstybė, kurioj nebuvo pasodintas nė vienas biudžeto vagis. Kurios valdžia oficialiai patvirtino, kad visuotinio valstybės turto išvogimo, pavadinto privatizacija, rezultatai niekada negalės būti peržiūrėti. Kuri džiugiai žygiuoja į susinaikinimą – dėl visko kalti rusai. Vadinkim pagaliau daiktus tikrais vardais. Šioj šaly seniai jokios teisėsaugos, jokių tikrų rinkimų, jokios žodžio laisvės ir jokios demokratijos nėra. Ir valstybės jokios nėra. Yra tik režimo imitacijos, parsidavusios žiniasklaidos butaforija marionečių teatre ir prisiplakėlių bizniukai.

    67 3
    Atsakyti
    • R
      Regina Paulavičiūtė 2021 kovo 30 21:51:18

      Teisingumo sistema dugną pramušė. Nepotizmas ir godumas pateptas pinigu yra - blogis. Teismų sistemoje yra tiek nekompetencijos ir nesiskaitymo, kad ji virtusi purvynu. Tai už ką aš moku mokesčius? Kodel mano pinigas analfabetu algoms leidžiamas? Varyt lauk. Prezidente, įrodyk kad i valdžia ėjai ne tik tam kad skandinavu banku plovimus mūsų šalyje teismuose marinuotum. Aaa, bet tam reikia korumpuotu teisejų už kuriuos tu ir esi atsakingas :D Oi, geroves valstybė....

      52 2
      Atsakyti
    • P
      Pandoros skrynia 2021 kovo 30 21:53:42

      Lietuvoje teismai veikia kaip uždarosios bendrovės. Tai yra tarsi paslaugų bendrovės – kas prašo, tam padeda. Teismų sistemoje yra tiek nekompetencijos ir nesiskaitymo, kad ji virtusi puviniu. Per ilgus teisėjavimo metus kai kurie teisėjai ima įsivaizduoti, kad viską žino geriausiai, kad yra tarsi Olimpo dievai. Tokie nesugeba pažiūrėti į save kritiškai. Ar tokie gali suprasti nukentėjusį žmogų, nusikaltimo auką?

      46 2
      Atsakyti
  • T
    Tamara 2021 kovo 30 21:57:17

    Grybauskaitė man visad smirdi, politiškai, na kaip ir visi komunistai.

    48 3
    Atsakyti
    • N
      Nepatikėsit 2021 kovo 30 21:58:18

      Jei Baltijos kelyje šiandien stovėtų Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Lietuvos banko valdytojai Vasiliauskas ir Kuodis - tai mes su šūdais išteptume tas rankas už sužlugdytus bankus ir sugriautus žmonių likimus.

      57 3
      Atsakyti
  • N
    Nepatikėsit 2021 kovo 30 21:58:18

    Jei Baltijos kelyje šiandien stovėtų Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Lietuvos banko valdytojai Vasiliauskas ir Kuodis - tai mes su šūdais išteptume tas rankas už sužlugdytus bankus ir sugriautus žmonių likimus.

    57 3
    Atsakyti
  • Š
    Šimonytė 2021 kovo 30 21:59:41

    Jau metasi į kuprikę,kaip ir patriarchas. O šiam jau antra kupra auga, nes į viena jau nuodemes nebetelpa.

    57 3
    Atsakyti
    • Š
      Šimonytė 2021 kovo 30 22:00:36

      Į "užtarnautą" poilsį ji galės išeiti tada, kai "Snoro" banko savininkai atsiųs jai Paryžiaus arbitražo nutarties kopiją

      71 2
      Atsakyti
    • Š
      Šimonytė 2021 kovo 30 22:02:23

      Suseno per devynerius metus ant visų aštuoniolikos. Suseno ir išstorėjo kaip pensininkė Grybauskaitė. Bemiegės naktys ir Snoro karma duoda savo.

      62 2
      Atsakyti
    • B
      Baikit vieną kartą 2021 kovo 30 22:52:46

      Gana nusišnekėti, joks jis ne patriarchas.... Jonas Basanavičius vertas to vardo, bet ne dėdulė.

      37 1
      Atsakyti
  • l
    laisvas 2021 kovo 30 22:01:00

    O kodėl ponas Gyly nepasirodote mitinguose, neburiate lietuvių kovai už laisvę. Visokią laisvę.

    41 3
    Atsakyti
  • B
    Buvęs 2021 kovo 30 22:03:07

    Mafija ir KGB - nemirtingi, nes nemiršta niekada!

    56 3
    Atsakyti
    • H
      Henrikas 2021 kovo 30 22:09:20

      Buvusių nebūna

      44 2
      Atsakyti
    • B
      Buvęs 2021 kovo 30 22:23:37

      O kas sakė, kad būna?

      17 1
      Atsakyti
  • M
    Mane 2021 kovo 30 22:18:39

    stebina ir tai, kad pvz Rusija neviesina tu Lietuvos KGBistu , ju juodu darbu ir manau, kad jie galetu, bet neskelbia. Ar tai reiskia, kad tokie "dedules" dar iki siu laiku su Rusija bendradarbiauja ir del to Rusija nenori ju isduoti ? Nesvarbu, kad tie dedules i eteri islinde rekauja "rusai puola", gal jie ir rekauja taip drasiai vien del to, kad uz visuomenes nugaros jie su rusais bendradarbiauja. Gal "rusai puola", tai tik didelis spektaklis visuomenei ?

    133 3
    Atsakyti
    • B
      Buvęs 2021 kovo 30 22:21:59

      Rusai savų neišduoda!!!

      90 0
      Atsakyti
    • O
      O gal,,, 2021 kovo 30 22:46:16

      Dirba jiems ,tik kaukes užsidėję ? Ateitų rusai ,dirbtų su jais 100% ! Sakytų,mes gi buvom su jumis visada.

      67 1
      Atsakyti
    • l
      lr 2021 kovo 31 07:35:35

      Matyt archivuose dar nenuimtas slaptumo grifas,bet pats laikas,o kodel musu islaptino 75metams?Ogi gal zino rusu archyvuose, islaptinu kb-istu terminus,nors kiek turim ziniu dedule,mongnolija ir t.t tai is rusijos zurnalistu.Sitaip niekina rusu tauta tikrai pats laikas pakeisti islaptinimo terminus ir viesai paskelbti,nes mes cia ikalinti bejegiai,jai Paleckis pasidomejo, prieinama informacija ir padare snipu,oi bijo ,oi bijo....

      21 0
      Atsakyti
  • A
    An 2021 kovo 30 22:25:08

    Sutinku su Gyliu 100 %,

    115 3
    Atsakyti
  • T
    Tiesa 100% 2021 kovo 30 22:41:34

    Jei esam DURNi tai tokius ir renkam .Ko tikėtis ir durnos tautos ,,jei kitokie negimsta ? Vergais gimę ,nebūsim kituo .Statytiniai parazitai čiulpia mums kraują ,o mes kenčiam .Gal mazochistai mes ? Durnius ir bažnyčioj muša. Žinoma čia sarkastiškai reiškiu savo nuomonę.

    65 3
    Atsakyti
  • M
    Melagių diena ? 2021 kovo 30 23:15:49

    Pasirinkta neatsitiktinai ?

    6 3
    Atsakyti
  • N
    Nu jo 2021 kovo 30 23:29:22

    Juokingiausių , kad šitie išverstaskuriai pas mus "bujoja".... už mūsų pinigus gyvena ir dar apsaugos saugo.... Ar mes besmegeniai???Gal užteks??? Nebesityciokim patys iš savęs. O šituos ale tautos "didvyrius" laikas į vietą pastatyti. Yra protingų, įtakingų ir sąžiningų politikų, tai inicijuokit KGB archyvų isslaptinima!!! Tauta palaikys!!! Gi užteks parazitus penėt!!!

    99 3
    Atsakyti
  • z
    zaliukas 2021 kovo 30 23:33:49

    Geras straipsnis. Ka jis pakeis? Ogi nieko. Laikas straipsniui blogas parinktas. Dabar visi varo pavasarines zoles paziaumoti ir padainuoti mee...... Kol nebus paviesinti KGBistu sarasai, kol policija bus itakuojama buvusiu milicininku ir ju palikuoniu niekas sioje salyje nesikeis. Be vakaru pinigu, cia jau senai net gatviu apsvietimas butu atjunktas

    56 3
    Atsakyti
  • J
    Jak litwin ... 2021 kovo 30 23:39:17

    Tak į durak ! Teisingai ! Jie bent nepasiduoda ,turi zlotą ,o mes ? Špyga taukuotą ir ožį su ožynu tiksliau parazitais .

    79 3
    Atsakyti
  • K
    Kol bus gyvas konservu tranas 2021 kovo 31 01:00:23

    tol nebus teisybės, nes jis, kiekvienam pasakusiam kitaip bus kalėjimas, politologai visai ne politologai, o tik ruporai to senio, pasakytų kitaip jiems gatvė garantuota, tas pats su spauda, eina peklon, tas brudas, dar priveisęs anūkų

    100 3
    Atsakyti
    • d
      deja 2021 kovo 31 09:36:02

      ta sistema maitina labai daug jos dalyviu, jau net jeigu ir senis nebenoretu sito sudo, jie veiktu toliau be ozio. Kas atsisakys valdzios ir itakos. Dabar jau anukelis duos ikvepima ir vardo testinuma. Sitas tinklas apraizge visa Lietuva, nuo seimo per teisesauga iki mokyklu ir t.t.

      22 1
      Atsakyti
  • T
    Teisus Profesorius! 2021 kovo 31 01:39:11

    viso sito meslo dvasinis "dedule", pradininkas , ikvepejas, ir rezisierius, dabar jau visa sita chimera pati ir be jo apseina ir tobulai veikia - V.L ne, ne V Leninas!

    96 3
    Atsakyti
  • '
    'dedule' 2021 kovo 31 08:41:37

    puikiai derina mela ir tiesa ir ka tu Jam ???

    33 3
    Atsakyti
  • g
    gerb. Profesoriau 2021 kovo 31 09:42:40

    tai darykite ka nors. Puikiai zinote seimo rinkimu virtuve

    61 3
    Atsakyti
    • ?
      ???? 2021 kovo 31 09:44:52

      o tu- is salies ziuresi ir duosi patarimus?

      29 5
      Atsakyti
    • P
      Povilas Gylys 2021 kovo 31 10:02:25

      Nuolat dariau, bet mažai kas padėjo. Dabar jau esu atsargoje. Dėl amžiaus. .

      42 6
      Atsakyti
  • ?
    ??? 2021 kovo 31 09:47:21

    labai gerai gaunasi - pasiskaite delfi i rinkimus neatejo, tyciojimasis is valstieciu paveike ta dauguma kuri savo galva nemoka protauti, leidzia save ozio myzalais paveikti.

    27 3
    Atsakyti
  • K
    Kaip su pirštu į akį ir niekas neužginčys,nes kas vyksta 2021 kovo 31 09:50:05

    dabar tokių nesąmonių nėra buvę mūsų amžiuje,net sunku suprasti,kodėl tai darome,nejaugi po mūsų valdžios neatsakingumo pamatysime Lietuvos visiška sunaikinimą.

    74 3
    Atsakyti
  • d
    deja - tu durnas ! 2021 kovo 31 09:51:43

    kodel reikia amerikonu ? ))))))))))))))) Kodel juos renka ,kai ir taip viskas apie ozi ir tulpe aisku - todel ,kad durni, o ne todel ,kad amerikonai.

    19 3
    Atsakyti
  • V
    Vakarų spectarnybos neleidžia viešinti 2021 kovo 31 09:52:48

    KGB sąrašai buvo perduoti Vakarų spectarnyboms-taip lengviau kvailinti ir valdyti koloniją- jokie nacionalistai ir patriotai jiems nereikalingi nes trukdytų plėšti koloniją. Juk KGB skundikas super antipatiškas Liandzbergis tikrai nepanašus Vaclavą Havelą disidentą sėdėjusį kalėjime ir tapusį Čekijos Prezidentu.Todėl KGB-istai ir uždarė Ignalinos Atominę elektrinę apvogdami Lietuvą dešimtimis milijardų dolerių- o TOKIOS PAČIOS ATIMINĖS ELEKTRINĖS VENGRIJOJE IR ČEKIJOJE DIRBA.Žuvis pūva nuo galvos- o po to piramide žemyn-jeigu prokuroras tu vagis,jeigu teisėjas -tu vagis,anstolių siautėjimas ir nebaudžiamumas išvarė iš Lietuvos minimum 300 000 iš milijono emigravusių.- visi valstybininkai vagia iš biudžeto- verslas yra vienas-vogti iš biudžeto dirbant valstybinį darbą-Tai Valstybės sistema.-Lietuvą intensyviai prievartauja apie 25 000 žmonių -anksčiau ar vėliau liustracija ateis ir bus peržiūrėti 30 metų "nepriklausomybės" vardu vykdomo genocido vykdytojai- o užsakovai aiškūs-ambasados

    124 3
    Atsakyti
    • t
      todel 2021 kovo 31 12:40:57

      taip ir gyvenam kad vogti is biudzeto tai normali praktika ir kas idomiausia cia nebaudziama tai ko nesinaudoti o dar pinigu neuzdirbtu numeta is ES todel prie to lovio tik savi kiti emigracijoje arba po uzsienius trankosi uzdarbiaudami nes Lietuvoje moka grasius todel suirusios seimos alkoholizmas pyktis ir abejingumas

      17 0
      Atsakyti
    • I
      Idomu 2021 kovo 31 17:38:08

      Ar tas kriošena senis ,anūkas ,Šimonytė skaito žmonių komentarus ? Ar jiems ramu ,ką tauta apie juos galvoja ,kaip nekenčia jų visų ? Ar nesudreba širdis ,kad gali ateit diena ,kai tauta sukils prieš juos ? Prieis tilto galą? Musolinį pakabino ant kablio persiutusi tauta ,nebijo šita gauja ?

      10 0
      Atsakyti
    • :
      :D 2021 balandžio 07 11:10:36

      Iki italu lietuviams kaip iki menulio. Baudziava ir sovietmetis rimtai psichika sudroze. O ir siaip, cia juk slavu krastai visur aplink. Kitaip sakant, istorines vergu rinkimo zemes. Epigenetika rimtas dalykas.

      0 0
      Atsakyti
  • >
    > deja - tu durnas ! 2021 kovo 31 10:22:18

    o tu apsidairyk aplinkui, kur bepazvelgtum ar spauda ar TV viskas pilnai kontroliuojama, finansai pilnai pas uzjurio dedes, visas biudzetinis planktonas, kaip pigios kek.ses, kas juos dulkina tam ir ranka buciuoja. ar taip sunku suprasti, kad perlauzti kazka i kita puse, o tada i kokia, visai nera jokiu nei zmogisku nei finansiniu istekliu. o jau turetum suprati, kad ubagai nedaro politikos. todel ir viskas tesiasi, kol Es dar duoda pinigu. pasakys kad bus federacija pulsim i federacija, o pasakys eikit n.x.i nes vokietys neprasers tiek lodoriu, subines suspaude eisim ieskoti kito seimininko rytuose. kek.siu tokia dalia, jei dar nezinojai, nes visas pasaulis ant to stovi. iesko durnu ir jais naudojasi gi TSRS isardymas buvo to akivaizdus pavyzdys. deja ateina ir musu vasalu eile, kai nera ko valgyti, pradeda valgyti silpniausia, cia gi kapitalizmas. ar pamirsai kur pakniupstom puolem trispalvem maskatuodami.

    21 3
    Atsakyti
  • A
    Antai 2021 kovo 31 11:07:13

    Ar Grazulis sako teisybe is tribunos ? O kiti sedi ,,,kaip klaseje gal nekvies zuikio atsakineti ?''

    54 3
    Atsakyti
  • A
    Antivakseris 2021 kovo 31 11:56:05

    Lietuviškasis senis žydas"Antibiotikas,Lietamerika nukleišta "Šliurė",Dydysis latras - medžiotojas "AMB",Raudonoji gėlelė "Magnotulpė" ir būrys broilerių su dirbtiniu intelektu,o KUR KARVEDYS,KARŽIGYS,letargo miegu miega,nes visos Lietuvos mergelės BLONDINĖS ....

    33 3
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • NELAIMĖ: šeštadienio vėlų vakarą Plungės rajone iš sodybos tvenkinio narai ištraukė 17-mečio kūną.
  • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
  • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
  • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
  • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

  • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

  • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
  • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
  • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
  • EVAKUACIJA: Pietų Filipinuose dėl artėjančios tropinės audros, galinčios sukelti stiprių liūčių ir nuošliaužų, evakuota tūkstančiai žmonių
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+21 +27 C

+22 +29 C

 

+18 +27 C

+31 +35 C

+21 +35 C

 

+23 +30 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos