respublika.lt

Prof. Povilas Gylys: Amputuota Vytauto Landsbergio biografija - straipsnio komentarai:

 • V
  Vaisė 2021 birželio 20 19:15:52

  Ačiū, kad yra drąsių žmonių, kurie buvo prie ištakų ir daug ką žino ir prisimena.

  1 0
  Atsakyti
 • V
  Vita 2021 sausio 13 18:41:54

  Ar nenusibodo ta raganų medžioklė?Pats Gylys labai kontraversiška asmenybė,kiek partijų pakeitė?Reiškia ieškojo sau patogios šiltos vietos.Nurimtų jau,juk ne jaunystė.Laikas jau tiksi....Bet siekia kažko,taškosi purvais,bet paties sąžinė kokia?,Sustokit,nurimkit,atgailaukit ,nes yra dėl ko

  0 12
  Atsakyti
 • L
  LIII 2021 sausio 13 08:54:02

  Kas kuo kvepia tuo ir kitus tepa. Tikras komunistas Gylys meluot negali kaip kad ir Černobylio reaktorius sprokt negalėjo.

  0 10
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 sausio 12 13:03:04

  Straopsnis jau naftalonu neša????

  2 7
  Atsakyti
 • A
  Albina 2021 sausio 12 08:42:49

  V. Kurdupelis Lanzis yra SUKTAS, bei GOBŠUS SAVANAUDIS, visų laikų ir santvarkų gerbėjas: " LTSR nusipelnęs meno veikėjas, du kartus LTSR valstybinės premijos laureatas, butas Žvėryne, spec. privilegijos, kelionės po kapitalistines šalis, o ir pedagoginis profesoriaus vardas ( dėstė Marksizmą - Leninizmą) be daktarinės disertacijos apgynimo – tai vis vaisiai iš tos pasirinktos krypties"(V. Andriukaitis). Pasiklausykite R. Paulausko “Naktigonės” įrašų ir suprasite, kad jis Lietuvai tikros laisvės niekada ir nelinkėjo, tik jo laimei, kad jis naglai neužleido posto Ozolui, apsistatė “megstų berečių” klykiančių isterikių armija ir taip patapo vienvaldžiu. Šmeižė disidentus ir kadangi yra iš prigimties intrigantas, panaudojo kitų įdirbį savo naudai. Tokiu būdu išjojo į šlovę ant disidentų ir kitų daug dirbusių Lietuvos išlaisvinimui, kuprų, bei diskreditavo pokario rezisteciją, pasivadindamas REZISTENTU Nr.1. Savo “Turto grąžinimo “įstatymu sugriovęs ne vieno niekuo dėto žmogaus gyvenimą.

  15 2
  Atsakyti
  • M
   Masa 2021 birželio 20 19:21:32

   Nuostabus straipsnis, tik tos tiesos cia parasyta labai mazyte dalisKokie jo planai buvo per nepriklausomybe prie seimo??Tiesiok kalbeti apie si zmogu truksta jegu.Gaila kad daug medzegos is arhyvu isnese, gaila kad uzslaptinta , kad zmones nezinotu, nes gal daug kam ir stogas nuvaziuotu nuo tokiu baisiu dalyku.Kai jo nebus tuomet su ta medziaga galesite susikisti i gera vieta.Svarbu, kad senialis gyvena gerai aprupintas viskuo, kaip prezidentas ir jam nusispiaut ant visu.

   4 0
   Atsakyti
 • V
  Vidux 2021 sausio 12 04:22:38

  Įdomu kodėl draugas profesorius Povilas Gylys - buvęs tikrasis TSKP narys, žinomas socializmo ekonomikos teoretikas ir socializmo statytojų kadrų ruošimo kalvis - net keletą dšimtmečių paskyrė karui su, jo taip vadinamu, Landzbergių klanu!??

  4 1
  Atsakyti
 • K
  Kai Tomkus 2020 rugpjūčio 10 10:26:56

  'Respublika' dienrastyje paviesino KGBistu pavardes labai greitaibuvo nusodintas ir dingo is akiracio,kas ta padare aiskiau nebuna- KGB tvirtai isitvirtinus Lietuvoje ....... .

  18 2
  Atsakyti
 • p
  prierasas 2020 rugpjūčio 10 10:19:21

  Medininku ivykiai ,tiltelio 'sprogdinimas',Mazeikiu nafta,Kryzkalnio Motina,Pakaunes miskelis ir kiti . Nusipelnes TSRS profesorius, TSKP narys ,KGBistas 'dedule' tikrai zino kas kur ir kam to reikejo ,tik va : kodel niekas tuo neuzsimina ????? O gal tokiu dauguma ????

  26 1
  Atsakyti
 • K
  Kis 2020 rugpjūčio 08 16:13:39

  mano galva vienas mkan pliusas is europos,kad tie neleis tokiems parazitams amziams "nelieciamiems"Jeigu zmogus bijo savo praeities,tai jau parsas prisidirbes,nes komjaunuoliu nieko nenustebinsi,o stukaciumi ir KGB rezidentu jau nusikalstama veikla pries valstybe ir tauta,cia jau kvepia####.O paskutiniu metu vadzias paleido,net nesislepia,atrodo ,kad tai ne juo "nuopelnai"?Kiek ilgai jam seksis sis blefas?Manau,ilgai nesites,po rinkimu bus pastatytas pries faktus,kuriuos falsifikavo sis nedoras muzikologas.

  23 2
  Atsakyti
 • V
  Vaidas 2020 birželio 27 06:56:27

  Užtenka vien pažiūrėt į anūką, jau toks slidus ir daugiaveidis tipas, jei būtų galimybė bet ką parduotu ir išduotu kad tik liktu sausas.

  36 1
  Atsakyti
 • A
  Antanas Banys 2020 birželio 08 22:57:54

  Čia pateikiama tik blogoji V.Landsbergio biografijos pusė, ištrauka iš konteksto, greičiau iš pavydo arba už gerą atlygį iš teroristinės valstybės...R.Vanagaitė Adolfą Ramanauską-Vanagą šmeižė taip pat ne už dyką... Apie A.Smetoną dar iki šiol nepagrįstai pilamas purvas, kartojama visa tai, kas buvo redaguota tų metų KGB sąmokslo teorijų. Nors nelaikau V.Ladsbergio labai dėl savęs kukliu ar šventuoju, bet esu įsitikinęs, kad A.M.Brazauskas tikrai nebūtų Lietuvai tokios Nepriklausomybės atkūręs, kokią atkūrė V.Landsbergis. Brazauskas savo neveikimu „puikiai“ įrodė sausio 13-ąją, kad jam rusų kariškių siautėjimas prie TV bokšto ašarų neišspaudė... Kai kuriems neigiamų komentarų autoriams vertėtų susirasti V.Lansbergio kalbos vaizdo įrašą, pasakyta dar iki Kovo 11-sios, Maskvoje deputatų suvažiavime ir išklausyti. Ten nebuvo jokios „amputacijos“ užuominų... Tokią patriotinę kalbą pasakyti išdrįso tik V.Landsbergis, o ne A.M.Brazauskas.

  3 40
  Atsakyti
 • A
  Antanas 2020 birželio 08 22:10:14

  Čia pateikiama tik blogoji V.Landsbergio biografijos pusė, ištrauka iš koteksto... Apie A.Smetoną dar iki šiol nepagrįstai pilamas purvas, kortojama visa tai, kas buvo redaguota tų metų KGB sąmokslo teorijų. Nelaikau V.Ladsbergio labai dėl savęs kukliu ar šventuoju, bet esu įsitikinęs, kad A.M.Brazauskas tikrai nebūtų Lietuvai tokios Nepriklausomybės atkūręs, kokią atkūrė V.Landsbergis. Ne paslaptis, kad ir agentų būna dvigubų, net trigubų... Tik atkūrus nepriklausomybę, velionis kardinolas Slatkevičius savo kalbose viešai agituodavo: turime kol kas nepriklausomybės gležną želmenį, tad saugokime, branginkime... Manau, kad Lietuva yra teisingame kelyje. Reikia visą laiką būti budriems, nes Kremlius nesnaudžia... Lietuvos Seime kuo mažiau tokių, kaip Rožova, a partijėlių, kaip A.Paleckio. J.Palecki taip pat žinome, kokią saulę buvo atvilkęs... Mes šiandien esame ne vieni, mes ES ir NATO. Kol Lietuvos žemė bus trešiama rusiškomis trašomis ir ją valdys valstiečiai, Lietuva be ateities.

  2 39
  Atsakyti
 • J
  Jelinis 2020 vasario 29 13:54:36

  Toks jau buvo metas - okupanto gadynė... Vienas - iš rytų, kitas iš vakarų; Vieni palūžo, kiti - ne; O svarbiausia - Lietuva tik "prisitaikė", bet "nesusitaikė" su okupanto primesta sistema, ir pasitaikius progai spyrė okupantui pasturgalin... O "Respublika", Gylys ir kiti kerštauja prof. V.L.; kažkaip nesolidu, nemoralu, nekrikščioniška...

  2 37
  Atsakyti
 • J
  Jo 2020 vasario 28 11:17:53

  Keistuolis Gylys.

  2 25
  Atsakyti
 • A
  Amputacija 2020 vasario 27 17:49:13

  Gerai paskelbta-reikia amputuoti šio žmogaus pykčio potrūkius kasmečius nuo balkonėlio-gal tada žmogus pasijus sveikesnis ir nepuls jo negerumai ir negražūs žodžiai žmonėms.Daugiau pozityvumo,pone konserv!!!

  27 2
  Atsakyti
 • j
  jo jo 2020 vasario 27 16:54:25

  tu ne profesorius, bet eilinis komunistinis chamas, pagiezingas piktas, kad Lietuva tapo laisva nuo tokiu komuniagu, kaip gyliai, kirkilai, bernatoniai ir kita raudona smarve.Slove profesoriui Vyt.Landzbergiui. O rudeni per rinkimus gausit kaip reikiant i klyna.

  1 43
  Atsakyti
 • B
  Bet 2020 vasario 27 12:42:21

  Sunaujos vadas perrasys Lietuvos istorija,pasityciodamas is saziningu Lietuvos zmoniu

  33 0
  Atsakyti
 • K
  KGB bendradarbis, isdures pacia KGB 2020 vasario 27 12:17:41

  Jei paprastai.

  1 5
  Atsakyti
 • >
  >ir gerai 2020 vasario 27 09:58:12

  idiote tu, visi kas nelaiku ir ne pagal kremliaus plana zlugde cccp buvo isvezti i sibira arba susaudyti arba netycia numire...ozys su amb yra gimines ir visada veike kartu pagal komanda is kremliaus...cccp beje neisarde, sugriove tik zmonems palankiausia santvarka ir paverte juos vergais, o patys patapo milijonieriais

  17 0
  Atsakyti
 • i
  ir gerai 2020 vasario 27 08:35:46

  kad lanzbergis atėjo į protą ir su komanda padėjjo žlugdyti CCCP. Jei pradžioje pirmu smuiku nebūtų grojusi sajūdiečių komanda, o iš karto išlindusi brazausko gauja (su giliais ir bernatoniais), LT dabar būtų antra baltarusija. Kai lūžis įvyko, jau ir atsigavę AMBalo komunistai nebegalėjo grįžti į naują cccp.

  2 20
  Atsakyti
 • d
  dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com 2020 vasario 26 23:31:39

  2020-02-24 straipsnis "Prof. Povilas Gylys: Amputuota Vytauto Landsbergio biografija" (https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/prof_povilas_gylys_amputuota_vytauto_landsbergio_biografija/). Atkreipiau dėmesį į straipsnyje paskelbtą tokį sakinį "Pavyzdžiui, niekieno nekankinamas A.Medalinskas liudija, kad prof.V.Landsbergis į Steigiamąjį Sąjūdžio susirinkimą atėjo vietoj savo sūnaus V.V.Landsbergio. Tai leidžia teigti, kad pats patekimas į Sąjūdžio lyderių grupę nebuvo skaidrus. Kaip ir negerą kvapą skleidžiantis yra Sąjūdžio lyderio posto uzurpavimas, pastumiant Romualdą Ozolą. Naiviems sąjūdiečiams tylint." *** Ir iš kur A.Medalinskas taip žino kas yra skaidru, o kas neskaidru? Gal priklausė tiems, kurie informavo ir surinko tik tuos "skaidriuosius", kurie turėjo "legalią" teisę patekti į tą 1988-06-03 "iniciatyvių" sąjūdiečių grupę? Kalbant žmoniška kalba, tą "iniciatyvių" sąjūdiečių grupę pateko kompartijos ir kgb aprobuoti atstovai, ......

  4 8
  Atsakyti
 • m
  marta 2020 vasario 26 22:27:12

  Apmaste, kad apsimokes buti sunaujos sunimi.

  11 0
  Atsakyti
 • g
  gerb.Profesoriau,ąčiū už teisingą straipsnį. 2020 vasario 26 21:55:03

  Šis seniokas jau nieko nevertas,tik gadina visiems nuotaiką ir skleidžia nemalonų pampersinį dvoką.Tokia negarbinga senatvė ateina tik išdavikams,savanaudžiams ir svetimų valstybių agentams,.Laikas jam pagalvot apie amžinybę ,juk sa saule niekas negyvena---taip ,kad nereikia didint savo melo ir bjaurasties.

  24 1
  Atsakyti
 • T
  Tiesa 2020 vasario 26 20:53:08

  Konservatoriams nepriimtina, nes jų šauklys sąjūdžio veikloje nedalyvavo. Mitingus organizavo ir juose dalyvaudavo Ozolas, Vaisvila, Vilkas, Petkevičius, Marcinkevičius ir kiti šviesuoliai, kurie niekados savęs nesureiksmindavo, o štai pono Lanzbergio tarp jų nematėm.

  30 1
  Atsakyti
 • S
  STOP KREMLIAUS PROPAGADAI 2020 vasario 26 20:50:31

  Kgbistai iškraipe V.Landsbergio biografija ,o prakeikti komunistai su Gyliu priešakį išplove zmonem smegenis ,kad jie nekestu V.Landsbergio.Blaiviai mastantys zmones zino tiesa ir skiria užuojauta visiems propagandos apmulkintiems.Pagarba V.Landsbergiui !

  1 33
  Atsakyti
 • R
  Realistas, 2020 vasario 26 20:29:24

  Ta V Lansbergio biografija aplamai žinoma jau seniai šiek tiek jo biografija besidomintiems piliečiams. Gerb . p. Gylys tik detalizavo labiau, ir tai pagirtina. Atnaujino informaciją. Galvojau, kad tik rusai pasiduoda Putino ir jo pakalikų užzombinami, pasirodo didelė dalis lietuvių nė kiek neatsilieka-sprendžiu iš komentarų. Kitaip sakant, kas bučiavo ponui į tam tikrą vietą, tas ir bučiuos, jų nuomonės nieks ir nepakeis, nors "kvapas"ir ne koks.. Bučiuokit ponai. Bet kitaip ir adekvačiai mąstančių yra daugiau.

  28 1
  Atsakyti
 • d
  dar 2020 vasario 26 20:12:31

  greiciau galva amputuot

  7 0
  Atsakyti
 • k
  kastruotas ir pats ozys 2020 vasario 26 19:56:26

  ir vaikai yra ne jo, o komuniagines parcijos padaryti marksizmo orgiju metu

  9 0
  Atsakyti
 • D
  Daivai 2020 vasario 26 19:04:23

  Tikrai, matosi, kad jūs ne iš tų protingai mąstančių. Kitaip nerašinėtumėt tokių nesąmonių. Mąstykite, ponia, mąstykite...

  8 2
  Atsakyti
 • g
  gylio tiesa- 2020 vasario 26 16:27:26

  "pati teisingiausia",gi oponentai kalbėtų priešingai. dabar teisinguoliui svarbiausia kur prisikniedyt-venskienės nabėr,gal pas janutienę,gal ........pas mielajį kirkilą.

  3 6
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar iš pareigų turėtų trauktis A. Bilotaitė, G. Landsbergis ir R. Šimašius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Liko savaitė iki Olimpiados pabaigos. Kaip manote, ar lietuviai gaus medalių?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +16 C

+13 +16 C

 

+13 +20 C

+14 +19 C

+15 +21 C

 

+19 +24 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos