respublika.lt

Premjere, stabdom arklius! (T.y. sulaikykite tragedijas „Lietuvos geležinkeliuose“) - straipsnio komentarai:

 • buvusis geležinkelietis 2019 spalio mėn. 03 d. 16:37:17

  2016 m. atėjo jaunų vadybinikų - teisininkų karta, visi žinoma "pagal konkursą", atleido visus kvalifikuotus darbuotojus specialistus su patirtim ir sukurė pagal savo siaurą mąstymą "geriausią komandą'. Ir prasidėjo - darbovietėje piknikai, pokalbiai prie kavos, fotosesijos, įvairios prezentacijos, varžybos geležinkelio keliuose ir kitos nedarbinės atrakcijos. Tai buvo permainų laikotarpis. Jis kaip suprantu tęsiasi. Prisimenu vieno labai kompetetingo ilgamečio geležinkelio specialisto (padalinio vadovo) žodžius prieš jo išėjimo iš darbo 2017 m. Jis tada sakė, kad realiai didelės avarijos ir tikros bėdos ne už kalnų, nes LG atėjo valdyti visiškai nekompetetingi žmonės. Taip ir atsitiko. O reformos ir toliau tęsiaisi.

 • LG Vln. 2019 spalio mėn. 02 d. 21:17:38

  Nieko cia gero nebus LG. Dar ne daug liko. Ar katastrofa bus kokia. Ar nieko is LG neliks. Dirbt tokiomis saligomis ner jau jokiu jegu. O nori kad vienas zmogus dirbtu uz penkis. Kai kadaise darba dare 5 zmones, dabar ant vieno viska suverte. O algos damoket nenori... Ner zodziu...

 • to Tunelis 2019 rugsėjo mėn. 30 d. 21:34:33

  Kaunas -Kybartai,Kaunas -Marijampolė ,Kaunas -Balstogė kažkaip dar važiuoją ar jau tiltą per Nemuną išardei .....

 • Plikis 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 17:14:36

  Stop!!! Ponai viskas čia gerai yra netgi geriau nei yra....praejusiais metais LG użdirbo 50 limonu i pliusa vien valydami ir metydami specialistus. Greitai ir jus patys galesite tiesiogiai dalyvauti LG valdyme ir veikloje netgi valdyti lokomotyvus....tuoj tuoj išeis APP...sas . Ir saldi ta DEMOgradija.Sekmės ir stiprybės visiems.

 • 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 13:17:10

  Juk leninas sakė, kad valdyti valstybę gali ir virėjas, sekama jo pavyzdžiu - Lietuvos geležinkelius valdyti gali vadybininkai, teisininkai, anglų kalbos žinovai ar kablelio - taškelio rašymo specialistai, nes tik jiems pagarba šiuo metu, o profesionalai jiems bado akis, tad jais ir atsikrato, juo lab, kad virtinė saviškių laukia savo kąsnio...

 • Matai premjere 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 09:40:52

  stabdyk komunistams arklius , nes kai atėmėte su Masiuliu jiems arklius tai be jų jie prie Kremliaus nepripranta ir vis vogti eurų neužtenka, nes dabar jau tiek Lietuvos eurų į Kremlių nepatenka.

 • nejuokinkit 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 19:21:35

  Ir ka tas Masiulis kai gelezinkeliai pilni buvusiu mentu Sauliaus draugeliu prikisti ir prifarsiruoti...

 • senis 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 18:16:39

  dar Miteranas Gorbaciovui sake: neduokite lietuviams nepriklausomybes, jie nezino kas tai yra. Lietuvos elitas, elitas, tai veisliniai gyvuliai, vietoj to, kad po 1990 metu butu pradejes kurti savo savarankiska valstybe, nuskubejo vogti tai, kas buvo sukurta per 50 nepriklausomybes metu, Lietuvai bunant TSRS sudetyje. Vagia iki siol, kitokie darbai jiems nesuprantami. Turejo geriausiai tvarkomus miskus, gelezinkelius, didziuli laivyna, galingiausia ir saugiausia pasaulyje Visagino AE, turejom visiems darbo vietas. Per 30 metu iskrypeliu vagiu valdoma Lietuva viso to neteko. Vien per 10 metu Grybauskaites valdymo, Lietuvoje nusizude daugiau kaip 10 000 zmoniu. Sansu, kad padetis geres, nera.

 • juzka 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 13:56:23

  aha,va taip -baigia valstybe ispartalyt....

 • klausimas 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 13:54:56

  Nesuprantu,negi Skveneliis nemato betvarkes,o gal kazkas tinka,galimai daug tada neaiskumu su skverneliu ,ei jis tyli,kadel ?

 • ZEMAITIS 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 11:21:44

  GELEZINKELIAI TO DICKIO VADO VISISKAI PRIBAIGTI,, DARBU SAUGOS NERA,ZMONES ATLEIDO IR I DARBUS PRIIMTI ANGLISKAI SNEKANTYS JUODAIS KOSTIUMUKAIS SMAILIAIS BATUKAIS IR STACIAS P*MPUKAIS PIEMENYS KURIE NIEKO NESUPRANTA APIE EISMO SAUGUMA,KROVINIU IR KELEIVIU VEZIMA,, O MULKIU BURELIS SU DICKIU PIRESAKY,,

 • L 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 10:23:26

  Dabar dabaigineja kelininkus ir giriasi ministre pasidomekit

 • Bežemis 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 09:22:43

  Secialistus išvaikė ir sustatė savus R Masiulis, tas ižpuoselėtas Grybauskaitės favoritas, kuris "sutaupė"daug pinigų suplonindamas kelių dangą, o kur dėjosi tas pelnas ,apie kuri tauškia LRT

 • Hmm 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 07:03:11

  Vizija jusų byra kartu su atleidziamais darbuotojeis ir likusiems pridėtais netiesioginiais papildomais darbais .Y instrukcyjas pateptas krauju nusispjauta va jums ir pasekmės !!! Toliau isradinekit dvirati .Iki rimtos avarijos .Ir cia ne kontrolės bėda o darbuotoju mazinimas taupant ir atliekant tiekpat daugiau ar maziau .

 • Tunelis 2019 rugsėjo mėn. 27 d. 20:56:52

  Rasytojau ko čia paistai nesąmones, taigi Kauno stotis beveik isardyta tai yr be bėgių tai gal ten tau vaidenasi kad traukiniai važinėja. Jei iš Palemono koks traukinys norėjo pats pabėgti tai taip ir rašyk nepezejas bele ką.

 • RR 2019 rugsėjo mėn. 27 d. 14:36:27

  O tu nuo vadybininku smarvės

 • SENIS 2019 rugsėjo mėn. 27 d. 12:25:49

  Jakavoni, smarkiai pratrydai nuo bebrų purgeno...

 • KK 2019 rugsėjo mėn. 27 d. 11:21:52

  Gerb. Vladimirai kelininkai taip pat gyvena

 • Vladimir 2019 rugsėjo mėn. 27 d. 08:28:40

  Kad bardakas jau eina gelezinkeliose man aisku,o kaip pradejau kalbeti per TV laida diskutuodamas su to ,,naftininku" statytiniu ,kuris ,,vadovauja" su savo ,,chebryte"! Daug zinau nes asmeniskai kaip AB,,Lietuvos geležinkeliai" esu dirbes ir šilumvėzio mašinisto padejeju Kauno lokomotyvu depe,o paskiau mus perdave i Kauno geležinkelio stoti ,bet kaip krovininiu rinktiniu traukiniu konduktoriais,o be to buvau daug metu profsajunginiame darbe Kauno regiono gelezinkeliu stočių profesinės sąjungos pirmininkas ir žinote kiek aš žinau kas,kaip,kodel?Mus tokius nemylejo,nes niekada netyledavome nei susirinkimuose,mitinguose,streikose! O dabar kaip netekau 2 koju darbe ir ačiu Dievui kad turejau gera generalini mūsu geležinkelije žmogiška direktoriu gerbiama Stasi Dailidka,kurio asmenisko deka as - vaikštu be kojų ,važineju ir dviračiu po mano kasdien gražiejanti miesta,taip kad Lietuvoje ūžvalde ne specialistai, o karjeristai atvyrai sakau ir garsiai sakysiu- nera nei tvarkos,nei pagarbos !

 • Jurgis 2019 rugsėjo mėn. 27 d. 07:18:57

  Gal čia koalicijos partnerių profesionalų veiklos įtaka, ar čia premjeras ne prie ko , kaip ir švietime, kiekvienas ministras pagal savo {ne}matymą vykdo pertvarkas, tikriausiai kabineto patvirtintas. Jos keičiasi prie kiekvieno ministro. Tai ką tvirtina vyriausybė

 • Piksius 2019 rugsėjo mėn. 27 d. 02:50:48

  Jokios ąsmenybės nėra dėmesio vertos ir tenka pasikliauti savo ir kaimynų valia. Stiprinkit save su aplinka.

 • Dieve, Dieve, be ruso diktato niekaip neapseinama 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 23:53:00

  Nieko čia baisaus. Leninas pasakytų, kad "vehnym putiom idiote, tovahišči". Daug svarbiau tai, kad sistemai turi vadovauti ne specialistai, bet svajaki. Juk erozija prasidėjo nuo pat nepriklausomybės atgavimo. Pvz. Valstybinėje energetikos inspekcijoje ypač tai sustiprėjo kai Energetikos ministerijai vadovavo ministras parašiutistas. Metams bėgant buvo prieita prie to, kad ten vertinti imta ne elektrikus, šilumininkus, dujininkus, bet vadybininusi, juristus, kalbininkus. Galų gale Seimo ir Vyriausybės vadybininkai šią svarbią inspekcija, kaip juridinų asmeni, "suvalgė".

 • Žodžio laisvė... 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 22:46:35

  Man buvusiam gel.transp.specialistui kelia šiurpą paviešinti įvykiai ir galiu pasakyti, kad nusirista iki nusikalstamo žemumo lygio.Jau pavojingesnės situacijos eismo saugumo užtikrinime negali būti blogesnės.Tai yra didelis kriminalinis nusikaltimas,o juo labiau katastrofų nuslėpimas.Geležinkelių vadas Bartušką jau vakar turėjo būti nušalintas nuo pareigų.Tai todėl,kad geležinkelyje dirba ne geležinkelių transporto specialistai.Nušalinti nedelsiant ! ! !O gal jau neliko specialistų nes nėra kam juos ruošti?Juk buvusį Vilniaus geležinkelių transporto technikumą sujungė su buvusiu statybos technikumu ir iš to padarė hibridą be gerų specialistų paruošimo .

 • Juozas 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 21:38:34

  Už Masiulį konservatoriai stojo piestu. Tokį ministrą prarado Lietuva. Kam 10 metų tarnavo prezidentė (tik ne Lietuvai), o masiulis buvo jos klapčiukas.

 • . 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 21:37:00

  Jo jo, pas mum LG svarbiausia salma uzsidet, daugiau problemu nera :D

 • H 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 20:58:52

  O ka snukis kreivas

 • TT 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 20:53:52

  O ka snukis kreivas

 • As 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 20:46:34

  Gavot sutikima viesint mano foto?

 • Bežemis 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 20:03:57

  Konservatorių atsifutbolinimas, kad atsisakyta R Masiulio pareigų?Kas tą sumaištį organizuoja, gal įsiutęs pats buvęs susisiekimo ministras, kuris jaučia nuoskaudą, kad jį, tokį profesonalų va.į atleido??

 • Pilietis 2019 rugsėjo mėn. 26 d. 19:51:39

  KItas labai svarbus ir neskialbiamas faktas kad atrlikta Valstybei žąlinga PRICHVATIZACIJA nuosolingą keleivių pervežimą pasiliko valstybei ir jų veiklos nusostolius dengia vlstybė , nes negi gaila juk ne savo ....o tą dalį kuri neša didelį pelną Prichvatizavo .O už tokį ,,sunkų" darbą visiems veltėdžiams algas pakėlė..negi gaila? kaip ...TOKIO BARDAKO NEBUVO NET SOVIETMEČIU...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, liepos 6-ąją, šalies keliuose eismo įvykių neišvengta; dviejuose iš jų žuvo du jauni žmonės: 16-metė paauglė ir 20 metų vaikinas.
 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: netoli Indonezijos Javos salos pakrantės ankstyvą antradienio rytą vyko 6,6 balo stiprumo žemės drebėjimas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1325 PLN - 4.4689
RUB - 81.3769 CHF - 1.0642
GBP - 0.9051 NOK - 10.6218

Nuorodos