respublika.lt
 

Politologas: nauja krikdeminė jėga daugiausiai žalos padarytų konservatoriams ir „valstiečiams“ - straipsnio komentarai:

 • Daukantas 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 09:35:01

  Tokiu tautos atstovų nesuprasti katrie Lietuva bando sugretinti su Lenkija ir katalikybė ir neduok Dieve tik ne su Latvija, kad tik ne prabusti tautos šaknys,...... Tai čia tautininkai? Grušo lygio nebent

 • Bb o ne tautininkas tas cinica 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 09:25:58

  Grušas jau dvi partijas galės už nosies vedžioti. Galiu lažintis šis sumanymas kilo vyskupams ir jie rems šitą sumanymą kad galutinai zombuotu Lietuvius su savo vientisos katalikiškos ES idėjomis ir dar efektyviau surištų Lietuva su Lenkija

 • Zauras 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 22:21:47

  Ar nemanote kad tai ilgamečio faktinio valstybės vadovo(pilietinės nesantaikos kurstytojo) lansbergio projektas..V.Radžvilas su konservatorių skalikais(kerosieriais, gensbigieliais, kažkokiais laisvės kovotojais su savo anūkais, proanūkiais)teiks ogandos reikalavimus LR PREZIDENTUI ragins stabdyti šliaužiančią okupaciją(lansbergistinę), Ar lansbergynės proppogandos sugalvoti okupuotojai R.Karbauskis. V.Tomaševskis Arba ;LYČ; sambūris tautininkai ir visi sveikos nuovokos lietuviai. Na kam pakeliui su dagio-radžvilo krikščionimis TAI KELIAUKIT......P.Sjau turite savo kardinolą,tad jis atleis ;nuodėmes;////

 • Taigi 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 14:47:56

  Ha,ha , šitos personalijos konkurencijos niekam nesukels nebent Puteikiui.

 • nu jo... 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 08:36:23

  pamacius nors vieno konservatoriaus pavarde reikia nest vyzas kuo toliau nuo tokios partijos...sitiek metu su konservais buvo gerai , o dabar uzuode , kad per ateinancius rinkimus gali nepapult prie lovio...darbo dirbt tai jokio nemoka ...na, isskyrus trydaliojima ,,rusai puola,, ...

 • nebereikia 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 06:37:00

  mums jokiu partiju...sotus iki kaklo...

 • pasakos 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 09:22:50

  Idėjomis sotus nebūsi.Kai iki Anapilio lieka vis mažiau ,o iš pensijos po mokesčių ,higienai,vaistams ir kt. ,likusios 1 dienai maistui sumos neįperki net kopūsto ,kam rūpi tas jūsų "patriotizmas"?

 • Dočys 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 08:13:54

  Pats laikas būtų įkurti lietuvių partija, kuri rūpintūsi valstybę įkūrusia tauta, jos gerove ir ateitim!

 • Atsibodot 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 01:33:31

  Dar vienus prie lovio patraukė...

 • romas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 00:05:44

  kas ta nauja partija ,liberaliu paziuru,kuriems reikia tik pinigu ,o krikscionisku vertybiu,ir dar vienas dalykas ,mes nevisi krikscionys ,o pagonys ,kas ta partija ,susikti gejai ,prarade visiskas Lietuvos vertybes,tapatybe.

 • Ką padarysi 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 19:33:25

  tokie jau tie lietuviai: įsisvajoja. Jie mėgsta žiūrėti ir tikėti... Ir taip nuo žynių ir vidilučių laikų...

 • senis 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 16:46:47

  nukvakes tas poltlapatologas. Kur jis mato krikscioniskas vertybes pas TS su KGB ar pas kolukiecius? Anukas paveldejes tuos t.v.konservatorius kelia vienos lyties sajungu, vestuviu, vertybes. Karbauskis, kolukieciu vadas iteisina vaiku atemima is seimu. Kirkilas, prastumes D K, kuris grazina Lietuva i feodalizma. Cia kieno vertybes? Burzuazijos! Nera Lietuvoje atskiru partiju. Yra tik LKP kuri valdo Lietuva nuo 1940 metu. Po 1990 metu LKP, gavusi nurodyma is Kremliaus, pasidalino i konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas, kad nepaleisti valdzios is ranku ir susikurti komunizma tik LKP. Idealistus, tokius kaip Burokevicius, susodino, liko tik vagys, pedikai ir juodi karjeristai. Zmones pradejo suprasti, kad balsuok uz kokia nori frakcija, valdys tie patys uzsislaptine komunistai kgbistai. Todel burzuazija nusprende paieskoti durniu, atseit, mes dirbsime zmonems. Jie niekada, sakydami, kad mazins socialine atskirti, kels atlyginimus, nepasako kad visa tai darys 1% Lietuvos zmoniu.

 • LR piletis 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 14:27:44

  Ši politinė partija turės pasisekimą Jėzuje tik tada, jei eis kartu su Katalikų Bažnyčios likučiu. Krikščioniškosios vertybės išlieka tik Katalikų Bažnyčios likutyje. Jei ši partija žengs toliau su puolusiais modernistiniais kunigais, jos nariai dalyvaus mišiose prie pridėtinių demono stalų Bažnyčiose, neturės dieviškojo palaiminimo.

 • kestut 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 13:03:09

  Išvaikyti visą tą partinių grupuočių sambūrį,didžiausius vagis pasodinti iki gyvos galvos,gal tada žinos kaip valstybingumu ir piliečiais rūpintis.

 • Na 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 11:42:46

  Net gražu kaip sunerimo landsbergiukai ir liberastai, didėja konkurencija. Laikas purvais pasitaškyti. Greitai purvasklaida su dvaro autoritetingais pajacais ale ponas Valatka & Co pradės drabstytis.

 • Sveikatos apsaugos programos 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 11:27:15

  srityje mokytis iš japonų.Ypač pagarbos žmogui,pacientui.

 • Adomas 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 10:54:52

  Alia ko čia visi įsikando vakuojantį "krikdemų " pavadinimą, kodėl net protestantų-lesbiejiščių pavadinimas jiems nepatinka?

 • Prosenelis 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 10:47:48

  Atsiprasau ką ger profesorius man įteisintas vagis KGB spikas Diedulie zemies skraidyntojas kuri butina bausti.

 • >JEIGU ŠITIE NAUJADARAI 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 10:41:18

  matai ,anot Šauniojo kareivio Šveiko , nebūna taip ,kad nebūtų niekaip....O tas niekaip tiesiog užsitęsė iki begalybės. Išvada: natūralus toks pasikeitimas. Būtų keista,jei nebūtų reaguota į broilerio gaujos išsidirbinėjimą.Ir tai - labai švelniu vertinimu.

 • JEIGU ŠITIE NAUJADARAI 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 09:59:00

  taip jau nori būti superkrikščioniški, ūberkatalikiški tai tegul jungiasi prie lenkų krikščionių ir katalikiškų šeimų partijos. Galės kartu rimtai rūpintis krikščionybe, arba nelabai rimtai sukurti dar kokias tris-keturias kapų lankymo ar kalvarijų apėjimo išeigines. Kodel nesiburia krikščionis prie krikščionio???Nauji postai ir atskira kasa rūpi?

 • Bežemis 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 09:43:47

  Ir vėl nauji karaliukai į Lietuvos politine areną dairosi.Eitumėte dirbti, o tai fantazijas kuriate , gal savo ambicijas kiek sumažinkite, o tai vien su konservatoriais Lietuvai ,oi kaip sunku.Paprasčiau būtų šlietis prie naujai sukurtos koalicijos.Jie tai neamoralūs, gautumėte ten savo krikdemų frakciją, o ko daugiau norite?Dar galėtumėte iš konservatorių atimti jų apgautus Politinius kalinius ir tremtinius, kurie ten iš viso nealsuoja, yra tik TS sąrašiniai, nes su ramentais ne labai į susirinkimus palakstysi, nario mokestį ateina konservatorių aktyvistai į namus surinkti.

 • Sigitas 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 09:30:14

  Aš, žmona ir mūsų šuo su katyte.Pareiškiame kursiantys žmogiškąi šunišką ir kate kniaukiančią partiją.O kadangi per langą matau daug vedžiojančių šunis ir juos šikinančius vejose tai ,manau katinai frakcijoje pasirodys žymiai moraliau negu šunys su žmonėmis.Surinkti 2000 balsų vieni juokai, nes vien mūsų daugiaukštyje, kuris turi 240 butų beveik kiekvienas turi bent po vieną šunį.Jei priskaičiuoti visus, tai viršytų visus sąrašo surinkimo lūkesčius ir mes be baimės peržengtume 5 procentų barjerą jau prieš kitų metų rinkimus į Seimą,Taigi ,reikia kažkiek išlaidų, nes kiekvienam reikės išmokų iš mokesčių mokėtojų kišenės, o dar tuos šunis reikės šerti, ne bet kuo, o aukštos klasės šunų ėdalu, kurį kai kurie bomžai ėda ir nesirauko

 • si naujai kuriama partija be ateities -- visi zmones ja tapatins su konservatdegradu buvusia gauja 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 09:01:04

  o kadangi naujoj partijoj dominuoja buve konservatoriai [ kurie visdelto praeity ,nors ir buvo ,,,nepatenkinti,,, pritare konservatdegeneratu 28 metu plesikavimams, ] lansberginiu gauja jiems visuomet gales prikist ,kad jie tai dare kartu su dabar kuriamos partijos nariais

 • >Prosenelis 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 08:58:40

  O kas tiedu -Lancbergis ir Lanzbergis?Nes kontekste izvelgiu lyg ir Landsbergio paminejima,bet keista,kazkokios dvi apypanases pavardes i gerbiamo profesoriaus pavarde,bet negirdetos.Matyt kazka busiu praleides!

 • Prosenelis 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 08:25:10

  Mano manimu krikščionis demokratai turietu palikti Lancbergi ir nesiterlioti su liberastais ir pereiti i nauja partija tada pasibaigtų Lanzbergio viešpatavimas pareigų partijos pabaiga.

 • Staigius 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 08:15:19

  Idomiusia ,kad jonas rimas ar antraip,buves socdemas,pabuvo konservu ,dabar bus krikdemas.Ir jus ,zmones,tuo patikesite?Nustokite ta rusiska rulete zaisti.Zmogus ,pakeites savo isitikinimus,vertas vieno-vietos prie unitazo9ruskai,vozle parashy).Savartyne tiksliau....politiniame!Pakankamai prijuokino Naglius!

 • A 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 08:11:40

  buvo dar vienas visko mažintojas,kuo viskas baigėsi,visi gerai žinome.reikia veikti subtilia jėga ,o ne grubia ilgai ir kantriai:) kantrybės niekada neužtenka na ir išminties

 • Tam kur siūlo mažinti profesorius 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 08:05:27

  Polpotas irgi mažino profesorius, tai neliko nei profesorių,nei polpoto,nei akmens ant akmens.Kas nesuprato ką pasakiau pasidomėkit pasaulio istorija

 • Tam kur siūlo mažinti profesorius 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 08:01:56

  Polpotas irgi mažino profesorius, tai neliko nei profesorių,nei polpoto,nei akmens ant akmens.Kas nesuprato ką pasakiau pasidomėkit pasaulio istorija

 • A 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 07:54:11

  Lygegrečiai reikia steigti ir nauja televizija ir ten rodytis 24 val per parą ir tada be problemų viskas pavyktų

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GRĄŽINS: Malaizijos vyriausybė pradėjo 150 neteisėtai įvežtų konteinerių su plastiko atliekomis grąžinimo šalims, iš kurių jie buvo atgabenti, procesą.
 • ATSISTATYDINO DĖL VYRO: pirmadienį dėl šalį supurčiusios žurnalistės Daphnes Caruanos Galizia'os nužudymo bylos atsistatydino Maltos ministrė Justyne Caruana, kurios vyras, buvęs policijos pareigūnas Silvio Valletta kartu su įtariamuoju vyko žiūrėti futbolo rungtynių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikėtų leisti į Seimą kandidatuoti nuo 21 metų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau pradėjote pildyti naujiems metams sau duotus pažadus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 +1  +2 C

0 +3 C

 

 +3 +4 C

+2 +5 C

+4 +6 C

 

+3 +5 C

0-6 m/s

2-7 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1108 PLN - 4.2367
RUB - 68.2495 CHF - 1.0736
GBP - 0.8511 NOK - 9.8890