respublika.lt

Politikų komunikacija Alytaus gaisro metu buvo dvejopa - straipsnio komentarai:

 • Virginijus 2019 spalio mėn. 28 d. 17:25:26

  Vo vo vo kaip padėjo valdžios čiupakabros?! Iškart veterinarinė tarnyba stvėrė už už gerklės Alytaus merą, kvosti, kas maitina,ar turi maisto tvarkymo leidimus ,licenzijas, ar meras skelbė maitinimo konkursą gelbėtojams,ko panagėmis purvinomis sėdasi prie stalo?A?Apskritai tai valdžia iš Vilniaus labai ,labai padėjo skambino ir skambino,telegrafavo, taip sakant- reiškė susirūpinimą, tėvišką rūpestį ir susižavėjimą...klausė kiek parlamentinių, krakmolytom apykaklėm , komisijų reikia Vilniuj sudaryt ...aha...a daba, jau eina kalbos, na ir tiesiog mūšiai,tikras antras "Al Alameinas", kam medalius iš tų komisijų ,reiks duot, už tokį operatyvų ir tiesioginį gaisro gesinimą iš seimo...

 • burundukas 2019 spalio mėn. 28 d. 14:17:10

  kodel nebuvo pasimokyta is pirmojo padangu gaisro....pries keliolika metu dege padangos Kedainios,dege ilgiau kaip savaite...dabar kalbama kad tai pirmas kartas.ne pirmas ,o antras kartas,ir tas pats grieblys....

 • tata 2019 spalio mėn. 27 d. 10:52:27

  Musu meras dar,tik puse metu.pries tai buvo, krasnickas,grigaravicius.tai,jeigu nezinote nekomentuokite,.pagarba merui.

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 27 d. 00:10:42

  Dauguma žmonių netiki tokiais viešųjų ryšių specialistų pagyrimais ir liaupsėmis! Juk jie yra samdomi uš pinigus, kai kurie už labai didelius! Prieš rinkimus tiek partijos,tiek pavieniai politikai samdosi tuos žinovus. Meras- socialdemokratas, pavaduotojas - konservatorius - gaļ juos reikia šlovinti?Tik ar pelnytai? Meras tiesiog turėjo atlikti savo tiesioginį darbą, tik ne gaisro gesinimą.Tačiau ... Meras ir administracijos vadovas tą darbą atliko ne taip gerai ? Viešas ryšių specialistas merą liaupsina už darbą su pasekmėmis? O kur priežastys? Apie jas rašė gaisrininkų profsąjungos pirmininkas S.Džiautas. Kodėl meras taip seniai dirbantis (ar ne 10 m.?),tai ne ministrė tik ANTRĄ mėnesį LEIDO ,arba nepareikalavo iš sau pavaldžių tarnybų, tam pastato savininkui suvežti MILŽINIŠKĄ kiekį padangų? Žmonės kalba, kad vežė ne tik iš Lietuvos? Kodėl meras nebuvo sudaręs sutarčių su ūkininkais, Lietuvos geležinkeliais dėl sunkiosios technikos? Kodėl ji buvo gabenama iš Akmenės?

 • nepaisant nieko 2019 spalio mėn. 26 d. 22:26:58

  Šiuo atveju pasimatė Žmogaus atsakomybės lygis kokio trūksta aukščiausiuose valstybės postuose sėdintiesiems. Galbūt tai vyko pasąmoningai, tačiau teisingai. Juk vietoje, o ne kabinete prie kompiuterio galima priimti reikalingiausių sprendimus padėčiai suvaldyti. Be to tokie veiksmai įkvepia ir eilinius dalyvius siekti geriausio rezultato, tai papildoma paspirtis. Instrukcijos sau, o realybė kitokia, nuo kurios kleptokratija atitrūkusi nepasiekiamai.

 • Dėmesio! 2019 spalio mėn. 26 d. 17:36:11

  Jeigu nesiliaus tokio pobūdžio skelbimai(nes komentarais tai teisiškai pavadinti negalima) ir esant visiškam "Respublikos "laikraščio internetiniame puslapyje moderatorių infantilizmui šiuo atžvilgiu Jumis užsiims tam tikri visuomenės nariai,kurie JUS suras ir nubaus savo nuožiūra.Tai paskutinis įspėjimas JUMS .

 • Is 2019 spalio mėn. 26 d. 14:32:09

  tikruju ,gaisras Alytuje baisus dalykas ur didelis isbandymas.Tokios situacijos parodo,ar esam pasiruose joms,ar viska padarem,kad jos neivyktu. Didele pagarba ugniagesiams, miestomeru,taciau manes neapleidzia mintis,kad miesto valdzia nezinojo tos degusios imones problemu, nemate,kad yra pazeidimu,ar yra apsaugine siena ir t.t ,tai kelia abejoniu,ar visks padaryta.tad zavejimasis ,dekingumas nejucia kelia daug klausimu kuriu sprendimas galbut butu padejes isvengti tos nelaimes ir padariniu.

 • Baisi nelaime 2019 spalio mėn. 26 d. 14:31:24

  Pagarba ugniagediams,merui,bet kur buvo Alytaus vsldzia anksciau,nejaugi nemate degusios imones problemu,pazeidimu, nenumane,kad tai tiksinti bomba.o kur apsaugine zona, kokia siena turejo padeti isvengti nelaimes ir baisiu padariniu,tad su oagarbos jausmu ateina ir klausimai bei priekaistai

 • to to to atsiprasau 2019 spalio mėn. 25 d. 14:45:51 2019 spalio mėn. 26 d. 12:17:38

  Tamsta nesuvokiate kas parašyta. Pavydas, pagal jūsų leksikoną, man nepriimtinas. Tai tik fakto konstatavimas. Pas mus įprasta į visų lygių valdžias rinkti ne tik to vertus, bet ir vidutinybes, deja....

 • Stiprios sveikatos Jums visiems . 2019 spalio mėn. 25 d. 20:17:08

  gerb. Mere,man atrodo,kad gaisrininkai ir į apkasus su Jumis eitų,nes Jus nepalikote jų vienų toje ugnies agonijoj.Ąčiū Jums visiems vyrai .Didelis ąčiū už Jūsų visų kilnų bendrą darbą.Didelė pagarba visiems Lietuvos Žmonėms ,kurie rėmė,palaikė ir pergyveno dėl Jūsų.Kvaili komentarai nesumenkins Jūsų kilnių darbų.Aš žilagalvė senolė didžiuojuosi Jumis visais.Tesaugo Jus Dievo globa.

 • Mix 2019 spalio mėn. 25 d. 19:55:28

  Beraščiai, persiskaitykite savo rašinius, nei turinio, nei rašinio esmės nesuprasi.

 • PAGARBA 2019 spalio mėn. 25 d. 19:11:08

  MERUI,,,,,,,100 PROCENTU SAUNUOLIS

 • Alba 2019 spalio mėn. 25 d. 17:23:16

  Ne uždirbti taškai svarbiausia. Pradėkim vertinti darbą ir kompetenciją. O viešuosius ryšius." tokiais atvejais ir visumoje politikieriams ministrams, merams reikėtų padėti į apatinį stalčių.Dar sovietiniais laikais paklausiau estijos piliečio, kaip jam sekasi darbas. Atsakymas buvo toks: Argi mes dirbam? Už mus dirba laikraščiai. Aišku rusiškai -įtikinamiau skamba. Niekas nepasikeitė. O merui nuoširdus ačiu.

 • deja 2019 spalio mėn. 25 d. 14:57:04

  Deja taršos leidimus išduoda savivaldybė. Yra savivaldybės aplinkos apsaugos skyrius. Statybos skyrius kur statinių būklę kontroliuoja. Meras taryboje 10 n metų ir pagal kompetenciją turi žinot. Nuo pirmos dienos turi perimt prieš buvusias problemas ir spręst. Dėl ministrės silpna. 2 vicministrai iš Alytaus. Kaip jie ten..? Ypač vykstant tyrimams ar nereikia suspenduot kontroliuojančių institucijų vadovams? na jei gaisrininkams galima vadovaut tai tokie..generolai.

 • to atsiprasau 2019 spalio mėn. 25 d. 14:45:51

  na gal nustoki totaliai nusisnekinet....pavydas s..kna grauzia? Tau iki Ceciulio kaip iki menulio!

 • gaisrininkas 2019 spalio mėn. 25 d. 14:19:11

  meras nesenai tarnyboj,jis galėjo ir nežinot kad pramonės rajone bomba.aplinkiniai tiksliai nežinojokad nežinotų dirbo naktimis.parazitai ir tiek.slėpė kaip ir černobily.kas davė leidimus ,niekas nesužinos,o vežė iš visos LT.o tuo laiku tautiškai vyriausybei svarbiausias klausymas išmest iš posto Pranskiety.artėja rinkimai pagalvokit,kad daug kam kėdžių gali nelikt.

 • ... 2019 spalio mėn. 25 d. 13:58:56

  va ir paaiskejo esme - svarbiausia piarintis ir taskus rinkti, nereikia drbti, kad nebutu tokiu situaciju...

 • Vis galvoju 2019 spalio mėn. 25 d. 13:54:54

  Kaip reikės komunikuoti Klaipėdoje ant Kiaulės nugaros, jeigu INDEPENDENCE, prisišvartavus kokiam tankeriui su skystomis dujomis iš Dar es Saliamo, pratruks kokia žarnelė. Juk mūsų tikrintojų nieks neįsileidžia. Tie laiviūkščiai eksteritorialūs..

 • komunikacija 2019 spalio mėn. 25 d. 13:20:04

  komunikacija *******

 • cirkai 2019 spalio mėn. 25 d. 13:02:09

  Ant Lietuvos. Toks gaisras minimum per kelias dienas turėjo būt užgesintas/ O ne savaitę virš... Kiek per tą laiką prisikvėpavo ir nuosėdų iškrito. jei gaisrininkams reikš priekaištus, kodėl ilgai? Tai jei pasakys anas kišos ir trukdė, tada...parodė, absoliučiai kompetencijose ir atsakomybėse nesigaudo. O pjaras rinkimas. Dar sugebėta ministrei interpeliaciją įvelt. Nors tie panašu kas ministerijoj dedasi nesigaudo..Generolų ant valstybės sočiai, o kur reik...

 • Senukas 2019 spalio mėn. 25 d. 12:01:58

  Politikai nesugeba BENDRAUTI, jie tik KOMUNIKUOJA ir KOMUNUKUOJA. Ar ne taip?

 • atsiprašau, 2019 spalio mėn. 25 d. 11:43:01

  tačiau esu šiek tiek kitokios nuomonės nei p. Katauskas. Man manymu, Meras su ugniagesiais neturi dirbti. Jis turi vadovauti, kartu su komanda, darbo procesui. Kai merai pradės dirbti su žmonėmis, kurių darbas gesinti, griauti, vežti, tai man kvepės viešaisiais ryšiais ir politinių bonusų rinkimu. Juk kai būna ekstremali situacija ligoninėje, tai merai nelekia vadovauti, o dirba medikai specialistai. Mano požiūriu, politikas atėjęs į poziciją, turi būti politiškai ir teisiškai raštingas. Edmundo Jakilaičio laidoje tokio Alytaus mero nemačiau, nors savivaldoje berods nuo 2011 m. Priedo, dar eteryje keikiasi (tačiau žmonėms patinka...).

 • įdomu 2019 spalio mėn. 25 d. 10:57:48

  Ką mano pats premjeras? kaip 2 vicministrai alytiškiai....Kaip vertina vyriausybės atstovo veiklą Alytuj, kaip nesugeba trūkumų per savivaldą įžvelgt? kad gal nėra rimtai suderintų krizinių planų ir panašiai?

 • paklauskit 2019 spalio mėn. 25 d. 10:53:14

  Tegu žurnalistai paklausia pas verslininką, pagal kokias schemas kontroliuojantys kaip ir ta pati priešgaisrinė darė prieš planinius ir kitus patikrinimus. Pradedant nuo pačios savivaldybės. Kur statybų skyrius statinius žiūri, aplinkos apsaugos leidimai... Plius kontroliuojančios valstybinės institucijos aplinkos apsaugos. Kur regis ministras pačioj pradžioj viską aiškina. Kokie nukrypimai. kur klausimas kodėl per ilgai tylėjo?

 • pusės 2019 spalio mėn. 25 d. 10:49:20

  Viena pusė ereliška. Nes kaip po žemės sklypų skandalo ... nelabai savivaldybėj ką veikt buvo. Komandiruotės. Čia gaisras reta proga. Išmaudė visą valstybės sistemą. Atseit pats gaisrą slopinimą.... kaip ir viską darė. Žiniasklaidos konkurentas. O gaisrininkai jam laipsnį gali suteikt ne mažiau generolo. Po ko kam statutiniai generolai, šalies vadovai? Kuriems rimtoj valstybėj tik atsistatydint. Vėl kita pusė rimtoj valstybėj už kišimąsi būt..Štai ir pasimatys kokia valstybė iš tikrųjų? Nes kol kas rimtos valstybės nesimato...nepajėgūs rimtesnių klausimų patys spręst. ekologinę bombą lygioj vietoj užsirito.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATNAUJINS: Turkijos oro linijos „Turkish Airlines“ po daugiau nei 2 mėnesius trukusio skrydžių draudimų planuoja birželį atnaujins skrydžius iš 16 Europos miestų į Turkiją.
 • ATŠAUKIA: Niujorko „Metropolitan Opera“ dėl koronaviruso krizės visus pasirodymus atšaukia iki metų pabaigos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate, kad grįžusiems iš kai kurių užsienio šalių nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+9 +10 C

 

+8 +9 C

 +18 +19 C

+16 +17 C

 

+16 +18 C

1-5 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1116 PLN - 4.4278
RUB - 77.4378 CHF - 1.0686
GBP - 0.8967 NOK - 10.7890

Nuorodos