respublika.lt

Policijos reforma vėl reikalauja reformos - straipsnio komentarai:

 • ??? 2019 lapkričio mėn. 24 d. 15:30:57

  Supratau, kad - pagal liaudišką posakį: "Š.., o po juo- prikakota".

 • Bežemis 2019 lapkričio mėn. 22 d. 09:13:33

  O kas trukdė, kad Venckienėnė nebūtų apkaltinta ir sugadintas ne tik jos bet ir visų giminaičių gyvenimas, už ką dabar mokesčių mokėtojai turės už viską atsakyti?Kažkas visgi susižėrė ne vieną molijoną iš tos bylos.O kiek visuomenė informavo kad tai niekalas, nebuvo reaguojama.Tai gal dabar paieškokite šaknų o ne apie kažkokias dar reformas postrigaukite, .Čia, nežinau ką reikia žmonėms padaryti kad teisėsaugininkai gintų žmonių teisę į nekaltumo preziumciją.Gal daužyti jiems langus kaip Prancūzijoje ar kitose šalyse, kur yra tikroji demokratija?

 • joana 2019 lapkričio mėn. 21 d. 19:25:34

  renatas eilinis komersantu verslininku biznio pelno aferizmo Stumoklis.Naudingas saviems zmogus.Stipri mafijjos atsaka

 • Automechanikas 2019 lapkričio mėn. 21 d. 12:29:00

  Jei automobilis,po eiles remontu,vel nuolat luzta - mes ji tiesiog utilizuojame.

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 21 d. 02:53:37

  Kam tie mentai reikalingi?Debilai neišsimokslinę,besimėgauja valdžios duotomis privilegijomis.Banditai,išlaikomi valstybės!Pasaulyje gali gauti už pavogtą turtą realią kompensaciją,Lietuvoje - ne!(neišsireikalausi atlyginti žalą arba gausi mizerį, arba mėn. įnašas bus nelogiškai didelis.Ir draudimo bendrovių karteliniai susitarimai). JAV gali ginklą savigynai nusipirkti,turėdamas vairuotojo pažymėjimą,Lietuvoje turi vos ne armijoje atitarnauti!(psichiatro apžiūra nepasitikima, gaunant vairuotojo pažymėjimą,nors su automobiliu taip pat galima nužudyti). Taip galima apsiginti nuo smulkių banditų ir vagių, bet Lietuvoje vyriausybinė mafija bijo prarasti galimybę daryti įtaką žmonėms! Nė viena vyriausybė,nei STT,nei Gen.Prokuratūra,nei KontrŽvalgyba neišsiaiškino NĖ VIENO STAMBAUS FINANSINIO NUSIKALTIMO LIETUVOJE, padaryto politikų!O tai tautos milijardai, pavogti per nusikalstamus sandorius, sudarytus valstybės vyriausybės (!) vardu ar lygiu...O dar kur politinės žmogžudystės...

 • Senelis 2019 lapkričio mėn. 20 d. 11:05:24

  Ieškoma kaltų už pinigų ištaškymą visos valstybės mastu,bet nei karto kaltų nebuvo ir nebus.Kol nėra asmeninės atsakomybės,tol ir trūks pinigų visiems ir visada.Kol valstybėje nebus asmeninės atsakomybės,o bus parodomosios akcijos,kol nebus pinigai panaudojami pagal paskirtį,o įsisavinami,pinigų visą laiką bus mažai ir atskirtis tarp gyventojų tik didės.Kodėl taip bijoma asmeninės atsakomybės?

 • Na , man bent 2019 lapkričio mėn. 20 d. 09:49:54

  patinka policijos komisaro mimika, galimai , kai sužinojo , kad N.Venckienė nekalta ir atgal į Lietuvą sugrįžta ir gal bent Seime vėl be komunistų tvarką padarys.

 • Klemensas 2019 lapkričio mėn. 19 d. 12:48:07

  straipsnis apie nieką. papliurpė, nei į vieną klausimą jokio atsakymo. provincija palikta banditėlių savivalei. tuščiai sugaištas laikas skaitant šia ilgą tauškalynę.

 • Vytautas 2019 lapkričio mėn. 19 d. 11:57:50

  Visos tos diskusijos su Bičkausku ar Paulausku iš tuščio į kiaurą. Galite diskutuoti kiek norite, o rezultatų- nulis. Svarbu pakalbėti.

 • va tep va 2019 lapkričio mėn. 19 d. 11:45:24

  apie kokias reformas kalba??????juk apsikakojo per pati pirma komentavima -ir ne apie bet ka-apie gerb.Venckiene-pamatysit dar ko nemate.....o tai reiskia ne reformas darys-bet gins apsikakojusia ir iki kaklo tame kakyje sedincia teisesmauka-ypac Kauno....tam ir paskirtas-kad jei Tauta iseis i gatves-butu kam komanduoti besmegeniams-juk patirtis yra igyta Garliavoje,kaip musti ir kur musti beginkli zmogu......

 • Jurgis 2019 lapkričio mėn. 19 d. 10:46:48

  Komisaras turi patirties sistemoje. Praeis kuris klaikas, ką nuveikei paklaus-dariau reformas, sakykim įvedžiau nenormuotą darbo dieną,nemokant už viršvalandžius,{vergovę} ir atlyginimą neva žadėtą.... atidariau kas kelintą komisariatą,nes rajonuose dabar visi uždaryti ir t.t. Taip ir kitose ministerijose-vyksta reformos,galva pasikeičia vel vyksta reformos priešinga kryptimi. Taip įsisavinami mokesčių mokėtojų pinigėlai,dovanėlės premijukės. NEGI REFORMOS NETURĖTŲ BŪTI PATVIRTINTO VYRIAUSYBĖJE IR KIEKVIENAS KOALICINIS MINISTRAS NEGALĖTŲ FINANSUOTI SAVO PARTIJOS, PRISIDENGĘS REFORMOMIS. Nesimato vyriausybės vadovo veiklos.

 • tikras mentų veidas vienu pavyzdžiu 2019 lapkričio mėn. 19 d. 08:21:43

  Legendinis Vitalka Gailius tiesioginiame eteryje apsivėmė apie Pietų Ameriką, kalbėdamas apie Venckienės ekstradicijos konspiraciją. Prokuroras jam antrino. Tai yra viskas, ką jums reikia žinoti apie mentų, prokurorų ir teisėjų "intelektinį" lygį. Tik kaip turėjo jaustis žiūrovai tai klausydami?

 • >Žmonės patys nera sąmoningi 2019 lapkričio mėn. 19 d. 08:17:54

  Tiesiog mentai tuos žmones užmuš ir tiek tų pokyčių. :) O paskui verks, kaip dabar verkia, kad juos išlaikančių vergų skaičius sumažėjo, nes išsibėgiojo visi nuo tokio durnyno iš Lietuvos. Matai, atlyginimus jiems kelti reikia, jie valgyti juk nori!

 • ir kam taip? 2019 lapkričio mėn. 19 d. 08:12:25

  Juk ir arkliui aišku, kad Požėla paskirtas ne Stribo pradėtos ir Pernavo tęstos reformos broką taisyti, o tam, kad doroti Venckienę. Nors, matant kaip mentai "dirba", sakyčiau, kad dar per dideles algas jie gauna tokią žalą darydami. Ne kiekvienas juos išlaikantis mokesčių mokėtojas gali sau leisti prabangą taip drabstytis ištekliais be jokio rezultato. O mentai dar nuolatos skundžiasi viskuo. Atsistotų jie į mūsų vietą...

 • JONAS 2019 lapkričio mėn. 19 d. 04:40:15

  SYTAS PONAS TIKRAI NE SAVO KEDEI ATSISEDO

 • A 2019 lapkričio mėn. 19 d. 02:19:01

  ISVIJO KABINETINIUS I DARBA, TAI TADA BLOGAI?

 • huh 2019 lapkričio mėn. 18 d. 21:26:08

  katinienes snukis kai is dar nesukurto filmo, kuriame pagrindiniame vaidmenyje vaidina terminatoriu BOBA :D :))))))))

 • karo policija 2019 lapkričio mėn. 18 d. 20:15:43

  bet neringa venskiene kaip artista pasivezet

 • ceslovas 2019 lapkričio mėn. 18 d. 18:35:31

  ********* meturos vadams reiktu nors metus pasluot gatves gal tuomet supratu zmoniu gyvenima ir nustotu dariti reformas del reformu.

 • Rinkėjas 2019 lapkričio mėn. 18 d. 16:17:49

  Skaitai ir jauti, kad tik Katinienė kažkiek tiesos pasako, o vyrai, sugeba į krūmus ir kalba, kaip stručiai nosį įbedę į smėlį. Faktiškai jokios reformos ten nebuvo, o kai daugumą išvaikė + draugas premjeras šiek tiek pridėjo, tai atlyginimaipakilo. O kokį “Š” PD audituoja vidaus auditas, VA vedėjui apynasris buvo uždėtas. Taip tyliai panaikinus apylinkių inspektorius Pernavas nieko neišlošė, o kai keliukai dirba visus policijos veiklą darbus, galutinis rezultatas =0.

 • patyręs 2019 lapkričio mėn. 18 d. 14:41:51

  Tai kad baisiausi mobingai vyksta tame departamente, o aukščiausi vadovai viską dangsto. Dabar suprantu, kodėl žmonės iš lietuvos emigruoja

 • Taip ,kaip buvo mentai , 2019 lapkričio mėn. 18 d. 14:35:19

  taip ir liko mentai, tik dabar jau ne basi mentai ,o labai ratuoti mentai.

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 18 d. 14:16:59

  sunku man zioplai komentatoriai ivertinti tas gilumines sroves,be ko Lietuvoje neimanoma.Bet vardan tiesos as vertinciau policijos darba ir tas reformas,kurios ivyko paskutiniais metais(anlsciau daug kalbeta,bet policija vaiksciojo basa)gerai.Atsijuoti debilai,profesija igavopripazinima,matomai ir pats policininkas labiau issilavines?Tai viena is geresniu pasiekimu sfera.Labai noreciau,kad medicina apsivalytu,nuo kysininku ir kitu geniuku-cia bus zenkliai sunkiau,o lygiagreciai sutvarkytu svietima ir moksla,na sporte irgi yra kas veikti.Reikia dirbti ne kosmetiskai,reikia drasiu ir kardinaliu gairiu,bet cia turi uzsiimti visi iki vieno kam tai priklauso,nuo mokiniu iki Skverneliu.Per tuos metus tokiu katakombu pristatyta,kad jas kitam baisu ir pajudinti.Sues ir niekas neras kauleliu ilgiems metams.Manau reikia valdzios koridoriuose nauju veidu,tame procese privalo energingai dalyvauti ir prezidentas,tegu ir ne pirmu smuiku,bet dirbti unison su tais kas dirba ir nori bei moka dirbti.

 • Pilietis 2019 lapkričio mėn. 18 d. 13:24:45

  Mentai iš tikro.

 • Žmonės patys nera sąmoningi 2019 lapkričio mėn. 18 d. 12:49:55

  policija ir politiką reikia keisti nuo savęs , pasikeistų ir policija ir politika , bet visi nori daugiau ir skaniau , taigi .

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 18 d. 12:37:14

  Pasisakymai labai aiškus ir teisyngi Paulauskui paskaityk Lietuvos ryto straipsnį internete kas darosi seimo sandėlyje kuokius dovanu krūvos šveicarišką laikruodziai ir kitos dovanos mes skaitome mums trūksta duonos vaistų o ką darote jus mus apvaginiejete.Nesugalvok istrynti policija turi zinuoti kas vyksta seime.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 18 d. 12:34:48

  Pasisakymai labai aiškus ir teisyngi Paulauskui paskaityk Lietuvos ryto straipsnį internete kas darosi seimo sandėlyje kuokius dovanu krūvos šveicarišką laikruodziai ir kitos dovanos mes skaitome mums trūksta duonos vaistų o ką darote jus mus apvaginiejete.

 • cia policaju stumuoklio vakarelis -vienas kita per sikna .... 2019 lapkričio mėn. 18 d. 12:02:00

  nieko nebus --jokios taip vadinamos ,,,reformos,,, pakeiciant viena korumpuota vada -kitu dar labjau korumpuotu vadu ... reikalinga TOTALI visos policijos pereatestacija , isteskiant is jos visus nors kiek apsisikusius policajus nuo feldmarsalu iki eilinio policninkelio ..... stai tuomet GALBUT???? ir pavyks pakeist policijos yvaizdy ,pakelt jiems atlygy ir t.t ...dabar ...tai yra paprasciausias ononizmas o ne ,,,reforma,,,,

 • Albinas 2019 lapkričio mėn. 18 d. 11:57:34

  Lietuvėlė visose srityse laikosi ant melo lūno. Dėl to kuo skubiau reikalinga 17-tų metų revoliucija.

 • Klonai 2019 lapkričio mėn. 18 d. 11:15:47

  Kai policijos , o iš vyriausybės vadais skiriami tik asmenys pagal tai, kokį didelį indėlį įnešė į Klonio gatvės taikių žmonių sudorojimą ir šturmą, jų tikrasis vardas yra - KLONAI. Klesti korupcija, policijos darbuotojai , o ir vadai tiesiogiai dalyvauja narkotikų platinimo, kontrabandos ir tarptautinių nusikalstamų susivienijimų veikose, ką išeidamas paviešino Pernavas apie Kauno policijos vadą.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APTARĖ: Lenkijoje su vizitu viešintis ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Lenkijos Vyriausybės vadovu Mateuszu Morawieckiu ir aptarė abiejų vyriausybių indėlį stiprinant dvišalį bendradarbiavimą ir strateginę partnerystę.
 • AVARIJA: Šalčininkų rajone antradienį susidūrė du automobiliai, žuvo vieno jų vairuotojas, sužalotos keleivės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar po karantino jau naudojatės viešojo transporto paslaugomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+12 +13 C

 

+13 +14 C

 +23 +24 C

+25 +26 C

 

+22 +23 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1375 PLN - 4.4781
RUB - 80.8370 CHF - 1.0691
GBP - 0.9078 NOK - 10.7110

Nuorodos